DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Mar 2011 10:34    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:
]
Гробари су и Сергеј и Драган. Боље прозвати њих него филм. Какве везе има филм у целој причи? Јел филм обукао мајцу...
Ако ћемо већ да прозивамо, ајде мало на чеду и круг двојке да кренемо... ајде на судство... овако се качимо за неке медијске зезанције, више политички маркетинг.. Косово треба да је једина политика Севера, а не ови пилићари шта раде.. Па чек, бавимо се Сергејем...ало па лик пуко ко звечка у јебеној америци, и заслужио паролу на северу...па верујем да је и Банету(буразеру) било смешно да види то..
Ратни злочинац је био у галерији контекст...јашари.... http://www.youtube.com/watch?v=8erbMQ_CtOE
па не знам за паролу на северу...не знам зашто
има милион таквих серГЕЈа, и увек ће бити, јер је прсо народ!
А која је ствар озбиљнија од ове две, иако су временски различите, сами судите. Мајца или Изложба слика, косовских уметника.....

То што за неку ствар није урађена парола,а требала је,не значи да и сад када поново треба север то не уради зато што прошли пут није!О чему ти причаш дечко???Па шта север ради све ове године?Коме се певају песме о Урошу?Нама или некогдругом?Јел маркетинг то што су људи ишли у притвор након пресуда,јел маркетинг све ово што ради север???Коме се дижу онолике пароле последње време???Ајде ти нешто да урадиш сем што седиш иза тастатуре и одлучујеш шта треба а шта не!!!


Last edited by Генералштаб on 10 Mar 2011 10:46; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 10 Mar 2011 10:37    Post subject: Reply with quote

У целој тој причи сергеј је најмање битан,а нема ни везе шта су,дал је гробар или делија,поента је да ово није први пут да се кроз разне аномалие у нашем друштву а и вредновање истог,пљује и омаловажавају Српске жртве,Аутор пароле када је смишљао вероватно је ово шире гледао мало,уопштено то је проблем и одраз и стање нашег друштва и оног који га води,Космет наравно,ал онда 100 парла до сада ако би тако гледали нису требали да буду,Народу се овоај проблем,ставља под тепих,истиче му се афера Барајктар,док се Стадион Ефендије прикрива,па докле.Не може ником да се угоди,дођеш после утакмице,а пола пита а што није било спаси србију....немате муда,кад га одрадиш да грми,једна половина шта се мешамо ми ту.
Back to top
View user's profile Send private message
tempo
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Dec 2007
Posts: 244

PostPosted: 10 Mar 2011 12:00    Post subject: Reply with quote

Ретко кад се јављам да коментаришем навијање, обично је све речено. Више је него очигледно да из оволике масе на северу не извлачимо максимум, свима је јасно да треба боље. Питање је само колико још може да се извуче из људи ако се ништа не дешава на терену.

Ја би први био срећан да навијамо у трансу без обзира на игру и резултат, али доста људи на трибини зависи од онога што прикажу играчи. Није исто када људи певуше, и када урлају.

Када ти они на терену не пруже ни трунку нечега да ти узбуркају емоције и распале жељу да још више покидаш грло, онда добијеш певушење а не певање или озбиљно навијање.

А какав имамо потенцијал, говори и чињеница да је некад довољан био и аут на поливини противника да сви на северу бар на тренутак загрме. Људи су се ложили и око уклизавања и око покушаја центаршута. Да тако Звезда игра цео меч, пожртвовано, борбено, офанзивно, предпостављам да би онда имали да причамо само о евентуалном двогласју.

У оваквој ситуацији када на твоје навијање са терена не долази никакав одговор од играча, и навијање тешко да може да буде боље.

Понављам, волео би да сви грме целу утакмицу, али велики део трибине и даље зависи, а изгледа да ће увек и зависити од онога што види на терену.

То на крају не значи да је навијање лоше, већ да може много боље.
_________________
Домовина се брани оружјем
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Mar 2011 12:01    Post subject: Reply with quote

Чекај, ти ово пишеш а резултат је био 3-1 за нас???Шта би тек написао да је било обрнуто?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tempo
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Dec 2007
Posts: 244

PostPosted: 10 Mar 2011 12:05    Post subject: Reply with quote

не пишем у своје име да је мени битан резултат, па да треба да певам, кидам грло све време, али видим да многи око мене то не раде. Овде нисам ја у питању.

Није битан резултат колико начин игре. Некад смо знали и пораз да испратимо аплаузом и победу звиждуцима. Чињеница је да за 90 минута имаш јадну представу на терену, и велики број људи на које то утиче.

Поновићу, на мало оштрији старт нашег играча, на прелазак на противничку половину навијање је расло. Али тога има премало, и доста људи се не унесе у наваијање.
_________________
Домовина се брани оружјем
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Mar 2011 12:14    Post subject: Reply with quote

А шта да нема тога?Ни једног старта и гола?Јер онда треба да ћутимо или да не долазимо на стадион?Која је наша сврха постојања?Да чекамо добар старт или гол...па онда да навијамо?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
tempo
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Dec 2007
Posts: 244

PostPosted: 10 Mar 2011 12:20    Post subject: Reply with quote

Не знам зашто мислиш да браним тај став, ја сам само изнео оно што сам приметио на трибини. Написао сам раније, поновићу опет, ја лично би волео да грмимо без обзира на игру и резултат. Иако ми се не свиђа, то је изгледа сурова истина, много више људи се укључује у навијање када се дешава нешто на терену. Не кажем да је добро, да тако треба, наравно да не треба, али тренутно је тако.
_________________
Домовина се брани оружјем
Back to top
View user's profile Send private message
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 10 Mar 2011 12:44    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
То што за неку ствар није урађена парола,а требала је,не значи да и сад када поново треба север то не уради зато што прошли пут није!О чему ти причаш дечко???Па шта север ради све ове године?Коме се певају песме о Урошу?Нама или некогдругом?Јел маркетинг то што су људи ишли у притвор након пресуда,јел маркетинг све ово што ради север???Коме се дижу онолике пароле последње време???Ајде ти нешто да урадиш сем што седиш иза тастатуре и одлучујеш шта треба а шта не!!!

Е видиш, Јашари је "нека ствар"...то је проблем...ако имамо неке принципе, националне природе, онда ајде да СВЕ обухватимо, што упада у очи и медијску јавност. Ниси рекао јел филм крив? Јел филм обукао мајцу. Мени је филм генијалан и зато је глупа парола. Друге пароле су о.к. Нисам то прозивао. А кога не знаш, не суди му...
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
stani
ДЕЛИЈА


Joined: 30 Nov 2004
Posts: 216

PostPosted: 10 Mar 2011 13:15    Post subject: Reply with quote

Ето, мени се филм не свиђа ( иако мислим да је идеја добра),филм је обично оруђе у рукама двојице ратних профитера ( Драгојевића и Бјелогрлића) који покушавају данас на карту промоције Србије ( а сутра ће пљунути по томе све зарад пара) да продају филм а притом су добили огромне паре од МУП ( који је наравно то узео од једне државне фирме) и то све зато што је један од те двојице у СПС а други близак режиму.
Ал све ово је мање битно...
_________________
у потери за интересом вођени смо бесом !
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 10 Mar 2011 13:20    Post subject: Reply with quote

Мали слоба директно дао паре за филм,ето ко није знао.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 10 Mar 2011 13:21    Post subject: Reply with quote

Осећам се глупо и безвезе кад видим да су играчи дошли ту испод трибине само да би нама удовољили...као јеееееее, хвала вам, најбољи сте, а јел смемо сад под туш. Ако осећају и имају искрену потребу да дођу ДО ЈАЈА, а ако долазе преко курца и зато што смо им викали пар пута дођите на Север....не морају. Само нек победе... добиће аплауз, песму, подршку и могу одмах да иду на купање ако желе
Back to top
View user's profile Send private message
НПЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Mar 2009
Posts: 722

PostPosted: 10 Mar 2011 13:25    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:

Е видиш, Јашари је "нека ствар"...то је проблем...ако имамо неке принципе, националне природе, онда ајде да СВЕ обухватимо, што упада у очи и медијску јавност. Ниси рекао јел филм крив? Јел филм обукао мајцу. Мени је филм генијалан и зато је глупа парола. Друге пароле су о.к. Нисам то прозивао. А кога не знаш, не суди му...


Не може се за сваку ствар која се деси у Србији правити парола. На шта би то личило? Утакмица би се претворила у изношење неких ставова поводом сваке ствари која се испрати у новинама. То што нешто можда није испраћено паролом не значи да сада не смемо ни око чега да се огласимо. Ако си имао идеју,предлог за неки догађај,могао си се јавити одређеним људима,па ако је све на свом месту сумњам да не би било урађено. А то што је филм по теби генијалан нема никакве везе са овим...
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 10 Mar 2011 13:35    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:
Е видиш, Јашари је "нека ствар"...то је проблем...ако имамо неке принципе, националне природе, онда ајде да СВЕ обухватимо, што упада у очи и медијску јавност. Ниси рекао јел филм крив? Јел филм обукао мајцу. Мени је филм генијалан и зато је глупа парола. Друге пароле су о.к. Нисам то прозивао. А кога не знаш, не суди му...


Ја мислим да се "Монтевидео" на пароли није директно односило на сам филм, већ на оно што се око њега издешавало. Јасно је да се мислило на поступке горе поменутих а не на радњу или квалитет филма.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 10 Mar 2011 13:43    Post subject: Reply with quote

Нема шта да мислиш,порука је јасна ко дан,чак се каже и место премијере.Не желим да увредим човека,ал свако са само мало напора види из прве нашта се односило,чак су и новине известиле и алудирале на тај догађај,не улазећи у филм,садржај,финансије и све остало.А и мислим да одосмо са теме
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 10 Mar 2011 13:44    Post subject: Reply with quote

И морам да споменем ''евровизију''. Песма коју смо тотално сјебали задњих десетак година. Толико смо је смарачки и преко курца певали СВАКИ ПУТ, да је звучала грозно. У последњих годину дана (кад смо опоменути да лоше звучи, кад смо је понављали по пар пута, кад смо се трудили напокон да ухватимо исти ритам) песма звучи бар дупло боље. Наравно мислим да може много боље и од овог, ал бар смо јој вратили стари сјај.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop