DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nesaob24
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 108
Location: Код првог слова "Е"

PostPosted: 09 Mar 2011 20:09    Post subject: Reply with quote

Тако је РСК.
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 09 Mar 2011 20:14    Post subject: Reply with quote

Не буди буквалиста РСК,то је само пример. Знам обавезе навијача,не мораш да ми солиш памет и будеш у свакој чорби мирођија.

Не мислим да нама треба неко да се клања,ал ми ипак бодримо ЊИХ,и нека покажу мало поштовања,бар 5 минута да певају са нама. Сви причају како им је то сан,како једва чекају да стану испод Севера,итд. Ништа од тога.
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 09 Mar 2011 20:19    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Не буди буквалиста РСК,то је само пример. Знам обавезе навијача,не мораш да ми солиш памет и будеш у свакој чорби мирођија.

Не мислим да нама треба неко да се клања,ал ми ипак бодримо ЊИХ,и нека покажу мало поштовања,бар 5 минута да певају са нама. Сви причају како им је то сан,како једва чекају да стану испод Севера,итд. Ништа од тога.

Па брате, ваљда си се до сада милион пута уверио да су то само њихове празне приче и да ретко ко од њих осећа оно што ми осећамо према клубу, према томе лакше ти је да укапираш и то што неке од њих или мрзи или неће да дођу код нас.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 09 Mar 2011 20:21    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Навијање одлично,бројност такође са обзиром на радни дан,школу,посао и тако то,о чему неки могу само да сањају!

Што се тиче поздрављања играча и њиховог односа према нама после меча и као што рече неко пре мене "тапше двапут и ај здраво",то стварно више нема смисла! Па јел смо ми толики кретени да кидамо грло 100 минута,да скачемо ко подивљали,да би они победили јебену Инђију,а они ни да нас поздраве како треба,ни да приђу трибини,ни песму да отпевају (Стаменом капа доле),него само преко курца дођу и оду одмах! Није ово од скоро,чак и неколико сезона траје тај њихов набеђени его,него се сада све скупило!


Не слажем се са тобом. Ко хоће нека дође коме се не долази не мора, доћи ће неки други пут. Ми од наших играча тражимо победе и то је највећа награда за нас навијаче од наших играча (барем ја то тако гледам) они су нам то дали вечерас, то мени лично као навијачу Звезде много више значи, него као неко неприродно усиљено глумљење лудила испод трибине после сваког меча (као што имамо прилике да видимо код неких клубова и њихових навијача
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Mar 2011 21:29    Post subject: Reply with quote

Слике

http://www.oaza.rs/sport/delije/index.php?lang_id=1&page_id=202

Слике

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?spgmGal=2010-2011/CZ_indjija
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Mar 2011 21:31    Post subject: Reply with quote

Навијање боље него прошла утакмица(бар ја такав имам утисак)бројнос и ако сам оптимисита,ме је данас изненадила.Пароле у центар
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 09 Mar 2011 21:50    Post subject: Reply with quote

Одлично вече на северу! По мени супер отпевано нек нам Бог да среће!
Наставак у Јагодини!!!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Mar 2011 21:54    Post subject: Reply with quote

Навијање...па не може да се каже ни да је лоше а ни добро...али идемо ка нечему и то је добра ствар.Ипак,сви морају да знају да у оваквим случајевима трибина мора да покаже много више слуха и да посвети много већу пажњу навијању него до сад.До сад си у главном могао да гледаш у терен и да слушаш оног са озвучења и то је то,чујеш кад треба да скачеш,кда треба да запнеш...и просто ко пасуљ.Сада све мора да се ради по свом нахођењу а да опет не изгубимо оно што смо стекли преко озвучења...и да гледаш у оног што покреће песму и да водиш рачуна да не се прави дво гласје или тро гласје на трибини,и да осетиш сам кад је најпотребније да запеваш најјаче!Мораш да водиш рачуна сам дал исправно певаш мелодију и не можеш више да се ослањаш на некога са озвучења да те мотивише више,већ то мораш сам да урадиш.Такође,није више ни лако обавестити трибину о некој ствари јер мегафон је много мањег капациета као озвучење...па је такође потребна дисциплина трибине да научи да чује оно што треба са мегафона или шипке.У главном,много ствари мора да се промени да би могли да функционишемо без некога ко би наводио трибину...спонтаност,способност сваког од нас да процени кад шта треба,дисциплина још већа него до сад...много тога треба да се још поправи ако мислимо да навијамо како треба за коју годину!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Mar 2011 21:58    Post subject: Reply with quote

За почетак,за пробијање леда..на пуну трибину,и данас и у суботу солидно навијање...али мора да се ради још много.Делови ка западу и истоку постају јако пасивни што не смемо да дозволимо никако,Ако је ишта красило север када се прича о певању онда је то управо цела трибина која навија!Нигде у европи не постоји оно што постоји на Маракани.Да цела трибина са толиким бројем пева неку песму.То су незамисливе ствари за друге велике трибине...и на томе треба инсистирати да се случајно то не изгуби!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Mar 2011 22:00    Post subject: Reply with quote

Више пута се могло чути двогласје на трибини.То је такође ствар која мора да се избегне и да се уигра.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
veinar90
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Nov 2007
Posts: 179

PostPosted: 09 Mar 2011 22:08    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Навијање..Такође,није више ни лако обавестити трибину о некој ствари јер мегафон је много мањег капациета као озвучење...па је такође потребна дисциплина трибине да научи да чује оно што треба са мегафона или шипке

можда не би било лоше да и момци који су на шипци на средини и имају мегафоне понове то, барем у кратким цртама
Back to top
View user's profile Send private message
d1arsenovski
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Dec 2010
Posts: 26

PostPosted: 09 Mar 2011 22:10    Post subject: Reply with quote

Вечерас је било сасвим добро, и навијање и посета. Чак сам посетом баш изненађен собзиром да је среда и то... Види се да напредујемо и да идемо ка нечему што је добро. Неко је написо, а ја бих се сложио да би можда мало више пажње требали да посветимо самом певању, односно мелодији, а не да се само једнолично деремо. Имамо толико песама са фантастичним мелодијама али то не долази до изражаја. У сваком случају, поносан сам и срећан што сам и данас био део свега овога.

И, да, која је фора да се топовски удари бацају у сред трибине, међу људе, своју браћу? Вечерас је то био случај више пута.
_________________
...цео живот у свом срцу носим боје те...
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 09 Mar 2011 22:14    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Навијање...па не може да се каже ни да је лоше а ни добро...али идемо ка нечему и то је добра ствар.


Пошто сам стајао на истом мјесту као и на претходној утакмици, рекао бих да је навијање на овој било масу боље! Нарочито ми се допало што су пјесме форсиране по 5,6 минута јер је то прави начин у бољитку што се тиче пјевања. Двогласа ипак мора бит у овом периоду, па и трогласа, какогод... све ће се то временом поправит уз довољно жеље и труда. Једина замјерка ми је што су се људи трпали тамо по средини и по врховима, а овамо по ободима су биле оне двије рупе. Тотално непотребно и неестетски.

Бројношћу сам такође пријатно изненађен, а и драго ми је што је прича на благајнама овог пута била сређена.


Сриједа, 18:00, посао, школа, неизазован противник, хладноћа, а
Code:
Гледалаца: 16.820

Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Mar 2011 22:19    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=PGsp1TziMk0
Back to top
View user's profile Send private message
Samo_Zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Nov 2008
Posts: 271
Location: северна страна

PostPosted: 09 Mar 2011 22:24    Post subject: Reply with quote

Не памтим да је Север икада био пунији средом ако се изузму дерби и евро текме.
Ретардирани мајмуни који неће да врте барјак ЧЕТНИЦИ СЕВЕР на којем је лик покојног Команданта Зеље да се запитају која је сврха њиховог доласка на Север кад им ту није место.

Сви у Јагодину!
_________________
...СРБИЈА У СРЦУ-СРЦЕ НА КОСОВУ...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop