DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 10 Mar 2011 21:36    Post subject: Reply with quote

Можда се тај тренутак када будемо навијали целу утакмицу у континуитету добро деси врло брзо,пре него што сви очекујемо јер исто је и са разгласом било,пре пар месеци у првом делу сезоне,а пре само пар утакмица смо говорили да ми не можемо без разгласа,да смо још далеко много од тога,а видите да сада ево већ 3 утакмице (рачунајући и Бањалуку) навијамо без разгласа наравно уз мале потешкоће али за 3-4 утакмице ће се сви навићи и тај проблем је већ решен,мислим наравно да је певање много дубљи проблем али по мени није тако далеко као што неки говоре,и наравно иако не би требали никако то да гледамо веома утиче учинак ових доле на терену,ако то успемо да исправимо мислим да смо све битне ствари успели да дотерамо до перфекције,после ће наравно остати ситнице.
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 10 Mar 2011 21:44    Post subject: Reply with quote

Marko1990 wrote:
Ових задњих пар постова делују као музичке жеље појединаца али добро зато и постоји овде место да се то некад помене...ако већ истражујемо шта би било најбоље и за коју прилику зашто не споменути пемсму "Снага" која се била једном певала на рукометном дербију и два пута у првенству (чини ми се) и сасвим је добро) звучала... врх песма која говори о свему везано за трибину и за клуб....


Нису то никакве музичке жеље, не говоримо о пјесмама које се ријетко пјевају, него о настојању да се поправе сегменти код оних које се пјевају чешће, или боље речено стално.
Слажем се за "Снагу" у потпуности, екстра је пјесма, и треба се позабавити и тиме да и она буде саставни дио нашег навијања, и вјеруј ми да није она једина која је добра, а да није никада заживјела на начин на који би требало, по мени је добра и "Једина љубави живота мог". Можда је "Снага" лакша за пјевање на трибини, али је и ова вриједна, бар помена ако ничега другог.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 10 Mar 2011 21:59    Post subject: Reply with quote

Мислим да је боље да се овакве расправе воде на теми Могло је и може боље...
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 10 Mar 2011 22:50    Post subject: Reply with quote

Браво Делијо до коске, баш та тема.

Утакмица са Инђијом протекла је у сасвим задовољавујућем ритму. Чини ми се да су људи били много опуштенији и спремни за певање, тако је звучало у средини. Презадовољан сам бројем навијача, могу само да пожелим да се ово настави овако јер је овај ритам тај. Било је мало вишегласаја али не замерите биће боље, момци на шипци су дали заиста целе себе на утакмици и добро је то испало. Биће боље нема сумње, само да свако прати шта иде, а за то је потребна жеља. А на северу смо ваљда из истог разлога ту.
Видим мало се пожалише људи због топовских унутар трибине, није први пут, а богами није их мало запрштало у нашој близини, али све да се раздрма маса ... опуштено Laughing
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 11 Mar 2011 11:34    Post subject: Reply with quote

су-кру wrote:
Видим мало се пожалише људи због топовских унутар трибине, није први пут, а богами није их мало запрштало у нашој близини, али све да се раздрма маса ... опуштено Laughing

Никакве везе са размрдавањем масе нема, вјеруј ми! Ем развали столицу (нпр), ем се људи разбјеже около, ем постоји реална могућност од озбиљније повреде, тако да је то КРЕТЕНИЗАМ, класичан! Бацио је и дечко против Смедерева у близини мјеста гдје сам стајао, па је добио ћалаушку и замало и он и друг да попију и батине, а ако мислиш да је то "опуштено, да се раздрма маса" онда си у праву...
Можда није примијећено, али мени је врло засметало: поједини су кренули да излазе са сјевера 5-6 мин. до краја, да избјегну гужву, који ли клинац, а стоје у централном сектору! Еј, земљаче, водимо 2:1, стисла нас Инђија к'о смрт бабу, играмо са 10 играча, а они лагано излазе да би ухватили бус прије гужве?! М'РШ!
Back to top
View user's profile Send private message
Dare
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Oct 2009
Posts: 328

PostPosted: 11 Mar 2011 16:39    Post subject: Reply with quote

ujke wrote:
а они лагано излазе да би ухватили бус прије гужве?! М'РШ!


А можда и није због тога, шта мислиш ?
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 11 Mar 2011 16:53    Post subject: Reply with quote

Превише људи излази пре времена, буквално 10%. Разумем оне који су из унутрашњости па следећи бус/воз имају за 2 сата, али има и оних који би да избегну гужву на паркингу или 48ци.
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 13 Mar 2011 12:12    Post subject: Reply with quote

Сад нешто размишљам и сетим се "Јелена волим те" предпостављам о чему се ради како сам чуо
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 15 Mar 2011 10:41    Post subject: Reply with quote

Dare wrote:
ujke wrote:
а они лагано излазе да би ухватили бус прије гужве?! М'РШ!


А можда и није због тога, шта мислиш ?

Прочитај још једном ситуацију у којој сам видио људе да излазе! Нема оправдања, по мени...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 16 Mar 2011 04:56    Post subject: Reply with quote

Звезда - Инђија, цела утакмица

http://www.megaupload.com/?d=N8ZB8IMW
http://www.megaupload.com/?d=ZNFH657J
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

View previous topic :: View next topic
Page 7 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop