DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 09 Mar 2011 22:28    Post subject: Reply with quote

el_Zar wrote:

Сриједа, 18:00, посао, школа, неизазован противник, хладноћа, а
Code:
Гледалаца: 16.820

Exclamation

Ма 100% је било више људи...не прођу сви кроз оно срање које региструје број људи...много њих само заобиђе то.Тако да сам убеђен да на ову цифру треба додати још барем 10%.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 09 Mar 2011 22:30    Post subject: Reply with quote

Лично видео много пута,мало мало па лик каже,ајд прођи зајеби карту,само да је види да имаш.
Back to top
View user's profile Send private message
Небитан
ДЕЛИЈА


Joined: 29 Apr 2008
Posts: 104

PostPosted: 09 Mar 2011 22:46    Post subject: Reply with quote

Тамо где сам ја ушао, средњи сектор није радила она машина па су људима цепали карте а пропуснице само гледали, тако да је сигурно било и више од ове бројке од 17 хиљада.

Навијање је дефинитивно било боље него против Смедерева, али то није још то, али се види напредак из утакмице у утакмицу и само да овако наставимо. Већина песама је одпевана сјајно, али, много брзамо неке песме које су и брзе по природи, али без озвучења немогу лако да се коригују, попут хоћемо гол, све што сад хоћемо је, тако да, мало да се поради на томе да једни друге слушамо док певамо и кад то увежбамо неће бити проблема.

И сјајне пароле и обиље пиротехнике већ је све речено, идемо даље одмора нема, Јагодина следећа станица!
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 09 Mar 2011 22:59    Post subject: Reply with quote

Навијање
http://www.youtube.com/watch?v=cT60Pf-KUtE !
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Мајор Гаврило
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 206

PostPosted: 09 Mar 2011 23:13    Post subject: Reply with quote

Вечерас сам био мало ближе истоку и пријатно сам се изненадио процентом људи у том делу трибине расположених за певање али...Превише двогласа а за то не бих кривио крајње бокове севера који су и онако испуњењи људима који су ту само због цене карте већ сам центар трибине који није био на нивоу претходног меча.Пар пута се десило да ућутимо како би ухватили корак са центром а тамо тишина или двоглас.Немамо више озвучење и песму треба да носи језгро трибине а ако језгро то одради добро и бокови ће га лакше и боље пратити.

А неки барјаци не требају да се дају свакоме или клинцима који не могу поштено да их врте ни 5 минута а камоли полувреме или недај боже целу утакмицу.
Back to top
View user's profile Send private message
Balaclava
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jan 2011
Posts: 110
Location: Доњи дом

PostPosted: 09 Mar 2011 23:14    Post subject: Reply with quote

Свакако да се осећа напредак у односу на претходну утакмицу, мада опет је била у неким ситуацијама два-три гласа.
Али, не може се све преко ноћи, а ипак лепо се напредује првенствено организовање навијања без разгласа и слично.
Сада још боље, још јаче!
_________________
Миланко Рашковић
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 09 Mar 2011 23:14    Post subject: Reply with quote

одличне пароле . навијање на нивоу... само делови до истока и запада да се маса више укључи у навијање
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Сербо Макарид
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 2889
Location: Epicentar ludila

PostPosted: 10 Mar 2011 06:49    Post subject: Reply with quote

Небитан wrote:
Тамо где сам ја ушао, средњи сектор није радила она машина па су људима цепали карте а пропуснице само гледали, тако да је сигурно било и више од ове бројке од 17 хиљада.

Број продатих карти је једно, то се обрачунава, калкулише, плаћа порез и на оним машинама се види само још додатно колико људи је ушло са пропусницама, (тј. требало би) да се види колико људи је на стадион заправо ушло...
_________________
www.fondacijadelije.org
Back to top
View user's profile Send private message
дулињо
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 117
Location: Белгрејд

PostPosted: 10 Mar 2011 07:57    Post subject: Reply with quote

евровизија је синоћ јако добро одрађена. Гледам ове клипове, колко су лепши кад се не чује разглас, онако си имао утисак да џаба певаш кад се чује само разглас...
_________________
У рату између лажи и истине, лаж добија прву битку, а истина последњу !!!

БОДУ САМО ПИЧКЕ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 10 Mar 2011 08:35    Post subject: Reply with quote

Мало је глупо да се заносимо гробарем и његовим филмом...парола је онда могла бити у складу са тим што су они балије, па је можда и очекивано да се тако нешто деси...мени лично, једна од слабијих парола, монтевидео...
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Mar 2011 08:58    Post subject: Reply with quote

Konsiliere wrote:
Мало је глупо да се заносимо гробарем и његовим филмом...парола је онда могла бити у складу са тим што су они балије, па је можда и очекивано да се тако нешто деси...мени лично, једна од слабијих парола, монтевидео...

Моје мишељење је да је одлична и свака част ономе ко је урадио!Какве то има везе са гробарима то што је урађено?Нас овде јуре за мајице на којима је нацртан барјак,хоће да нас хапсе,забрањују...праве се конференције за штампу!А њихови "љубимци! шта раде???Толико су се осилили и заборавили ко су и шта су...осећају да им је све дозвољено па су вероватно из неке врсте обести ово урадили...не видим други разлог да СРБИН носи мајицу са ликом РАТНОГ ЗЛОЧИНЦА НАД СРБИМА!То само код нас има таквог олоша међу народом!Неће ни један хрват да обуче такву мајицу,нити балија...ако је теби ово нормално или за прозивање гробара и мешања навијачких страсти у овако озбиљну ствар...онда мислим да немамо шта да причамо више на ову тему!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
struct
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jan 2011
Posts: 308
Location: Северна Страна

PostPosted: 10 Mar 2011 09:28    Post subject: Reply with quote

Одлична бројност, навијање доста боље него за викенд, види се велики помак, али има ту још доста ствари за поправак, као што је неко већ рекао, питање двогласа, али не може се све преко ноћи. Пароле су биле одличне, погођено је тачно тамо гдје се требало погодити у овом тренутку. Много ми се свиђа покретање пјесме Нек нам бог да среће, али било је ту мало брзања, мислим да би можда бољи ефекат имали ако би ту пјесму отпјевали од почетка:

Нек се Маракани врате славни дани
кад си Звездо била изнад свих.
Нек победе твоје нашу душу лече
нек те Север поведе у њих!
Цео живот у свом срцу носим боје те,
град Београд, земљу своју, Звездо волим те!
Нек' нам Бог да среће да се врате дани,
славни дани наше прошлости,
да и деца наша на Маракани,
радују се светској титули!

То је моје мишљење, не мора да значи да сам управу, али онако је кратко, и доста свијета одустаје са пјевањем након пар отпјеваних понављања.
_________________
На целом свету само Црвена Звезда!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 10 Mar 2011 09:31    Post subject: Reply with quote

Ово је било спонтано из масе Very Happy ...научићемо сигурно целу,тј. пробати да видимо дал може да се пева.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Konsiliere
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Sep 2006
Posts: 169

PostPosted: 10 Mar 2011 09:47    Post subject: Reply with quote

[quote="Какве то има везе са гробарима то што је урађено?Нас овде јуре за мајице на којима је нацртан барјак,хоће да нас хапсе,забрањују...праве се конференције за штампу!А њихови "љубимци! шта раде???Толико су се осилили и заборавили ко су и шта су...осећају да им је све дозвољено па су вероватно из неке врсте обести ово урадили...не видим други разлог да СРБИН носи мајицу са ликом РАТНОГ ЗЛОЧИНЦА НАД СРБИМА!То само код нас има таквог олоша међу народом!Неће ни један хрват да обуче такву мајицу,нити балија...ако је теби ово нормално или за прозивање гробара и мешања навијачких страсти у овако озбиљну ствар...онда мислим да немамо шта да причамо више на ову тему![/quote]
Гробари су и Сергеј и Драган. Боље прозвати њих него филм. Какве везе има филм у целој причи? Јел филм обукао мајцу...
Ако ћемо већ да прозивамо, ајде мало на чеду и круг двојке да кренемо... ајде на судство... овако се качимо за неке медијске зезанције, више политички маркетинг.. Косово треба да је једина политика Севера, а не ови пилићари шта раде.. Па чек, бавимо се Сергејем...ало па лик пуко ко звечка у јебеној америци, и заслужио паролу на северу...па верујем да је и Банету(буразеру) било смешно да види то..
Ратни злочинац је био у галерији контекст...јашари.... http://www.youtube.com/watch?v=8erbMQ_CtOE
па не знам за паролу на северу...не знам зашто
има милион таквих серГЕЈа, и увек ће бити, јер је прсо народ!
А која је ствар озбиљнија од ове две, иако су временски различите, сами судите. Мајца или Изложба слика, косовских уметника.....
_________________
немој да све наше ратове сломе упропасте као да не значе ништа, зар не пожелиш да се окренеш, и нађеш снаге да нас покренеш!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 10 Mar 2011 10:14    Post subject: Reply with quote

Ма дерпе прсо од гудре.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop