DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радула
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Feb 2003
Posts: 514
Location: 3. полувреме

PostPosted: 08 Mar 2011 15:33    Post subject: Reply with quote

PIVČE wrote:
ПАНДУР=НАВИЈАЧ, ТРАЖИМО САМО ПРАВДУ!!! СВИ СМО МИ СРБИ ОД КРВИ И МЕСА А РАЗЛИКУЈЕМО СЕ САМО ШТО ЗДРАВИЈЕ РАЗМИШЉАМО И НЕ ПРИМАМО ПЛАТУ ШТО ОБАВЉАМО СВОЈУ ДУЖНОСТ КОЈУ ОСЕЋАМО ПРЕМА ЗВЕЗДИ И СРБИЈИ!!!

Пивче објаснио! Laughing
_________________
ту без обзира на све
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 08 Mar 2011 15:40    Post subject: Reply with quote

Сутра сви путеви воде у Београд, Маракану и као коначну дестинацију северну трибину!
Нова утакмица, нови спектакл и нова верујем убедљивија победа!
Цепање грла у континуитету, идемо Делије!
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Mar 2011 16:42    Post subject: Reply with quote

Немој да побркају људи да је сутра среда-куп утакмица...јер се такав утисак стиче.Сутра је првенствена утакмица која је много битна!И зато после,школе,посла...сви на стадион!!!Трибина мора да буде поново пуна!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Опуштени
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2010
Posts: 863
Location: Нови Београд

PostPosted: 08 Mar 2011 16:58    Post subject: Reply with quote

Прошла су времена када је наша Звезда могла да ривале попут Инђије побеђује са 3 или 4 гола разлике, без обзира на то да ли је на северу хиљаду или 10 хиљада људи. Једноставно, ми сада имамо тим скромних квалитета и зато је наша улога као навијача израженија него икада пре. Много је важно да сви схватимо да за нас као трибину и за Звезду као клуб више нема поделе на мале и велике утакмице, јер смо у таквој ситуацији да се и победи од 1:0 над скромним Смедеревом радујемо као рођењу сина првенца. Зато је и неопходно да схватимо да је нама уаткмица против Инђије сутра екстремно важна, као што ће бити важна и утакмица за викенд у Јагодини, а након тога Куп Србије у среду на ЈНА и тако редом све до 29. маја и последњег кола лиге. Не смемо да се опустимо и не смемо да било којег ривала схватимо олако, јер нам три бода значе као живот. Верујем да то схватамо и да ће наша и бројност и квалитет навијања против Инђије бити на високом нивоу. Видимо се на Маракани!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 08 Mar 2011 17:50    Post subject: Reply with quote

Сад можда не можемо да победимо инђију тако лако,али ће убрзо доћи време када ћемо моћи...али ако изградимо нашу причу на правим темељима сада док нам не цветају руже...направићемо наш клуб много већим него што је био до сад!Само је на нама како ћемо да се одазовемо овом изазову!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
LuckySStrikeR
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Dec 2007
Posts: 127
Location: Земун

PostPosted: 09 Mar 2011 08:39    Post subject: УХВАТИ РИТАМ! Reply with quote

СЛУШАЈ БУБАЊ, ЧИТАЈ СА УСАНА РЕЧИ!

(морао сам да поновим нечији пост)
_________________
...оно што Звездо теби смо дали свих ових година...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 09 Mar 2011 12:12    Post subject: Reply with quote

Жишка wrote:
Колико год се ми потрудимо да доведемо људе, анимирамо, направимо спектакл који ће сигурно утицати да можда још неко крене на стадион и погледа овај наш генерално јадан и бедан фудбал у Србији, наћи ће се нека новинарска љига која ће за плаћени ручак, 50, 100 ЕУР написати овакав текст:

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/fudbal/Atentat-na-utakmicu.sr.html


Решио човек да не остане недоречен и да нам појасни шта је он у ствари мислио. Rolling Eyes

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/fudbal/Pirove-pobede-sa-severa.sr.html
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 09 Mar 2011 12:46    Post subject: Reply with quote

Делије, вечерас настављамо причу којој нема краја! свако од нас мора да да свој максимум и да превазиђемо сами себе по ко зна који пут..
Дођимо на време, кренимо од самог почетка најјаче са песмом и поведимо нашу ЗВЕЗДУ у нову победу!

Ко иде иде преко Бањице, само мало нек поведе рачуна јер су оне девојчице нешто нервозне од утакмице са борцем из БЛ.! Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Miki_Maus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2010
Posts: 56
Location: Beograd

PostPosted: 09 Mar 2011 19:26    Post subject: Reply with quote

Изненађујуће брутално добро навијање и бројност такође болесно добра вечерас. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
nesaob24
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Apr 2008
Posts: 108
Location: Код првог слова "Е"

PostPosted: 09 Mar 2011 19:34    Post subject: Reply with quote

Последњи сектори до истока и запада и даље статирају што се тиче певања. Навијање са, чини ми се, два мегафона за сваку похвалу. Моје мишљење је да смо ову утакмицу одлично одрадили. Сви у Јагодину!
Back to top
View user's profile Send private message
1989DS
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Jan 2006
Posts: 269
Location: СРБИЈА!!!!!

PostPosted: 09 Mar 2011 19:41    Post subject: Reply with quote

Лепо вече на Маракани. Поприлично расположени људи за навијање. На почетку смо певали "Нек нам Бог да среће да се врате дани.." мада нисмо најбоље певали ту песму, чини ми се недовољно гласно.
Поприлично попуњен север....скоро до краја..среда је феноменално.

Добро је што и без озвучење маса људи сада навија, АЛИ...

Мора да се ради и на квалитету певања. Све нешто журимо, уместо да уживамо у певању.. ми се покидамо колико журимо...губим дах код сваке песме.. стварно нема потребе да се урла...боље да се пева полако и уједначено..

Једна од најлеших мелодија: Звезда ми је све... толико лепо звучи када се пева полако...ама баш сваку песму сјебемо..

Углавном да не мрачим јако добро издање вечерас...биће боље
_________________
Северна армија увек је уз вас!
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 09 Mar 2011 19:48    Post subject: Reply with quote

Одлично вече!!! Север скоро пун а радни дан, хладно... или било који други изговор који неко може наћи за слабију посету, али то код нас није случај. Mr. Green Стамени за капитена!!! Човек остаде сам испред трибине и отпева са нама до краја. А капитен 2 пута удари длан о длан, налево круг и у тунел?!

СВИ У ЈАГОДИНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Paulie
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 09 Dec 2010
Posts: 10

PostPosted: 09 Mar 2011 19:56    Post subject: Reply with quote

Иако је радни дан,иако противник није толико атрактиван Север испуњен скоро до последњег места.То је за сваку похвалу,то мора да постане стандард,у складу са паролом да се Звезда воли сваког дана,а не само против Милана!

Навијање сасвим коректно,у појединим моментима стандардна лудница.На почетку другог полувремена певана је песма коју смо требали певати мало дуже како би већина научила и како би песма на неки начин заживела,јер то свакако заслужује.

Стамени на крају објаснио


icon_notworthy
_________________
"When we are good they nevere remember,when we are bad they nevere forget!"
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 09 Mar 2011 20:01    Post subject: Reply with quote

Навијање одлично,бројност такође са обзиром на радни дан,школу,посао и тако то,о чему неки могу само да сањају!

Што се тиче поздрављања играча и њиховог односа према нама после меча и као што рече неко пре мене "тапше двапут и ај здраво",то стварно више нема смисла! Па јел смо ми толики кретени да кидамо грло 100 минута,да скачемо ко подивљали,да би они победили јебену Инђију,а они ни да нас поздраве како треба,ни да приђу трибини,ни песму да отпевају (Стаменом капа доле),него само преко курца дођу и оду одмах! Није ово од скоро,чак и неколико сезона траје тај њихов набеђени его,него се сада све скупило!
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 09 Mar 2011 20:07    Post subject: Reply with quote

NoviBG wrote:
Па јел смо ми толики кретени да кидамо грло 100 минута,да скачемо ко подивљали

То је најнормалнија ствар, кад дођеш на утакмицу да навијаш 90 минута, не знам зашто би ти требао да добијеш неке заслуге за то. Некад дођу на Север, некад не, па шта сад. Зар би сваки пут требали да падају у транс? Ја не долазим на трибину да би се после утакмице мени неко клањао, моја је обавеза као навијача Црвене Звезде да дођем на утакмицу и да навијам, као што је њихова обавеза да оставе срце на терену за време утакмице.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop