DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Звезда-Зенит среда 6 сати!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 21 Mar 2011 08:09    Post subject: Звезда-Зенит среда 6 сати! Reply with quote

Шо би се рекло...више од игре!Братски народ нам долази у посету,треба нашом бројношћу испоштовати овај догађај и показати нашу приврженост Руском народу!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13178

PostPosted: 21 Mar 2011 08:25    Post subject: Reply with quote

Ко има оне Српске заставе од пре пар година...нека понесе,па по потреби могу да буду Српске а могу и Руске!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 21 Mar 2011 10:20    Post subject: Reply with quote

Ево још једне прилике да стекнемо навику да правимо нешто,доносимо.Опет по књижарама,продавницама има ролни нека се купују,или папирићи сецкање од старих новина па да направимо лепу слику.Не битно дал је организовано или не,цела утакмица нека буде таква. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
свилајнац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2010
Posts: 4
Location: под крушком

PostPosted: 21 Mar 2011 13:01    Post subject: Reply with quote

за брата бојана Very Happy

ево и пар корисних информација са Звеудиног сајта:http://www.crvenazvezdafk.com/-4271-c1-content.htm

УШЛО У КРВ И ДОВИЂЕЊА Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 21 Mar 2011 13:19    Post subject: Reply with quote

Quote:
ФК Црвена звезда и ФК Зенит обавештавају јавност да ће се у среду 23. марта у 18,00 часова одиграти пријатељска фудбалска утакмица између младих тимова два клуба. Утакмица ће бити одиграна на стадиону Црвена звезда уз бесплатан улаз за све посетиоце на трибине Запад, Исток и Север.

Утакмица представља први корак у сарадњи између два клуба, која је почела у децембру 2010. године потписивањем протокола о сарадањи.

Црвена звезда и руски првак Зенит ће и убудуће наставити сарадњу, за коју је свакако најзаслужнија компанија "Газпром" која је генерални спонзор ФК Црвена звезда и власник ФК Зенит.

извор http://www.crvenazvezdafk.com/src/prij-teljski-mec-crvene-zvezde-i-zenit-4271-c1-content.htm

Надам се да ћемо заиста у великом броју дочекати Русе како заслужује братски народ. Иначе датум одигравања утакмице је близак оном када су била мартовске демонстрације 1941. у Београду, могле би индентичне пароле и 70 година касније. Wink [/i]
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Ултрас Ментал
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 281
Location: на зипи...

PostPosted: 21 Mar 2011 14:14    Post subject: Reply with quote

Нешто ми је слаба еуфорија пред ову утакмицу... имамо ми што шта да поручимо господину Путину.Ајде мало креативности, свако може да допринесе изгледу трибине, насеци новине, купи ролне, конфете, бацај петарде, бацај толет папир, понеси заставу, учествуј! Нека ово буде утакмица за памћење! Wink
_________________
Ђидо на руке!
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 21 Mar 2011 14:48    Post subject: Reply with quote

Путин вероватно неће бити на утакмици, па самим тим и ови наши дебили...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Miki_Maus
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Aug 2010
Posts: 56
Location: Beograd

PostPosted: 21 Mar 2011 15:17    Post subject: Reply with quote

Стварно нешто не влада еуфорија,ја мислим да је јако битно да нас буде минумум просек, била би срамота да нас буде мање.Нема везе што један део људи иде у Грчку.
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 21 Mar 2011 15:55    Post subject: Reply with quote

Miki_Maus wrote:
Стварно нешто не влада еуфорија,ја мислим да је јако битно да нас буде минумум просек, била би срамота да нас буде мање.Нема везе што један део људи иде у Грчку.

Потпуно се слажем. Много људи ће гледати овај меч, ко зна, вероватно овај меч може да буде од неког значаја за Звезду на дуже стазе(у спортском и финансијском смислу), зато је битно да се покажемо, да виде људи колико нас је, ко је и шта је Звезда!
Време ће бити идеално, још један разлог да напунимо Маракану!
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан_91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 10 Mar 2011
Posts: 5

PostPosted: 21 Mar 2011 17:19    Post subject: Reply with quote

Ја се само надам да ова утакмица и могући Путинов долазак,неће бити повод за долазак разних образоваца,снповца и осталих припадника организација на наш Север.Већ да нашу трибину напунимо људима који воле Звезду и Србију...Ајмо Делије да направимо лепу атмосферу,да пошаљемо лепу слику у братску нам земљу.Јесте да не играмо са Спартаком,али и ово није лоше за учвршћивање веза са братским руским народом.
Back to top
View user's profile Send private message
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 21 Mar 2011 17:24    Post subject: Reply with quote

Ипак се не зна да ли Путин долази, неки кажу да, неки не.. мислим да се званично неће ни сазнати до утакмице.. А пошто је у нашој штампи то бити главна тема ових дана, много људи ће бити заинтересовано да дође да поздрави премијера Русије, па чак и они који нису љубитељи фудбала или навијачи Звезде. Сунчано време ће бити, температура преко 15 степени и бесплатан улаз, шта ћеш више(једино лоше, што је радни дан). А нас би требало да буде минимум као проти БСК-а.. Да дочекамо браћу како доликује!
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 21 Mar 2011 18:41    Post subject: Reply with quote

Стефан_91 wrote:
Ја се само надам да ова утакмица и могући Путинов долазак,неће бити повод за долазак разних образоваца,снповца и осталих припадника организација на наш Север.Већ да нашу трибину напунимо људима који воле Звезду и Србију...Ајмо Делије да направимо лепу атмосферу,да пошаљемо лепу слику у братску нам земљу.Јесте да не играмо са Спартаком,али и ово није лоше за учвршћивање веза са братским руским народом.


Мислим да је овде ствар слична као и код концерта за Косово и Метохију, ово је веће од Звезде, нека дођу људи на исток да поздраве братски народ и ако Бог да и премијера Путина.
Наравно на Север искључиво они којима је Звезда у срцу.


_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 21 Mar 2011 18:54    Post subject: Reply with quote

Ако је некоме само Путин разлог доласка, не видим шта они имају да траже на Маракани. Ако је неком стало да руског мишљења, можете да погледате део разговора на теми фратрија.

Severo_Istok wrote:
В. Зайцев wrote:

Нашие или кони?
Иногда я думаю что Путина болше любит в Сербии чем в Росии.

Там все были. Главы официальных фан-клубов,но про Путина не знали.
А так и есть....


Мислим да је ово јако једноставно за разумевање. Уосталом, питајте Русе директно ако мени не верујете.
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 21 Mar 2011 18:54    Post subject: Reply with quote

http://www.sportal.rs/news.php?id=47468

По овима долази Путин на утакмицу! Нешто нормално је да се иде на утакмицу када игра твој тим.
Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 21 Mar 2011 19:41    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:


Severo_Istok wrote:
В. Зайцев wrote:

Нашие или кони?
Иногда я думаю что Путина болше любит в Сербии чем в Росии.

Там все были. Главы официальных фан-клубов,но про Путина не знали.
А так и есть....


Мислим да је ово јако једноставно за разумевање.


Леле...

Ну, преведи ти то нама који смо одрастали уз Љовисну и Росу Салвахе.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop