DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Питање
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
SevernaArmija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Oct 2002
Posts: 31
Location: Србија-Београд

PostPosted: 01 Feb 2012 11:43    Post subject: Reply with quote

Дингоспо wrote:
Делија до кос� wrote:
SevernaArmija wrote:


то што неко неумерено пије, конзумира неке врсте опијата или шта ти ја знам је његов лични избор и не може трибина да утиче на то


Али може да утиче да то не ради на трибини и да не долази на утакмицу да би се надувао него да дође да навија и бодри свој клуб.


Aј што неће бити у стању да навија,него што је потенцијална опасност по друге...Сва срања која су била на трибини су последица одваљености појединаца.


Око тога се слажемо, али исто тако знамо да је то немогуће у потпуности искоренити.
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!!
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 01 Feb 2012 14:23    Post subject: Reply with quote

НН wrote:
За државу је надлежна држава,тј државни органи,за нашу трибину ми.Па неће ваљда неко други,са стране,да нам уређује трибину.Свако нек чисти у свом дворишту.Свуда се боду ножевима,па смо ми ипак покренули акцију да се не боде,јер знамо да је то лоше.Тако да та прича,има тога свуда,не пије воду.То је велико зло које не може донети добро ни трибини ни тим људима ни нама самима.Против тога се морамо борити!


Нисам ја рекао да држава треба да нам решава проблеме на трибини, него да ти проблеми крећу из државе.. Ако је у држави хаос, као сада код нас, родитељи раде, не би ли некако изгурали од првог до првог, а при том клинци остају препуштени сами себи, јер од силног посла родитељи не стижу да дете науче, шта ваља шта не итд. И онда долази до тих проблема.. Сигурно да се на трибини ради, да се то сведе на неки минимум, али опет то је десет хиљада људи, немогуће је контролисати свакога, и свакоме објаснити, а има и оних који једноставно неће да чују, а немогуће је забранити некоме да воли Звезду и долази на стадион..

И мислим да смо се сви разумели, и да нема потребе да пишемо на овој теми више, јер као прво тема је предвиђена за питања, а као друго, не можемо да кажемо ништа што већ неко није рекао !
Back to top
View user's profile Send private message
Православље
Ветеран


Joined: 31 Dec 2007
Posts: 1021
Location: Београд

PostPosted: 02 Apr 2012 14:03    Post subject: Reply with quote

хоћели фотке са баскет из пионира и шумица бити постављене на сајт?
_________________
Јован (1:1) У почетку беше Реч, и Реч беше у Бога, и Бог беше Реч.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 23 Jun 2012 18:02    Post subject: Reply with quote

Је л' мени багује нешто или ... ?? Кад пошаљем некоме приватну поруку, одем у своје сандуче у онај део ''Послато'', и тамо нема ништа, а ту поруку коју сам посало видим у оном делу ''За слање'', па ме интересује да ли је тако и код вас? Је л стижу поруке људима којима шаљем ?
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 23 Jun 2012 18:52    Post subject: Reply with quote

Акцијаш ДС wrote:
Је л' мени багује нешто или ... ?? Кад пошаљем некоме приватну поруку, одем у своје сандуче у онај део ''Послато'', и тамо нема ништа, а ту поруку коју сам посало видим у оном делу ''За слање'', па ме интересује да ли је тако и код вас? Је л стижу поруке људима којима шаљем ?

У делу "Послато" је тек када тај неко прочита приватну поруку.
Back to top
View user's profile Send private message
Акцијаш
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Nov 2011
Posts: 194

PostPosted: 23 Jun 2012 19:53    Post subject: Reply with quote

Знам, сад сам провалио, хвала у сваком случају Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
DelijaUzice
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2011
Posts: 40

PostPosted: 04 Sep 2012 22:03    Post subject: Reply with quote

Ако неко има да ли може да ми пошаље у инбокс акорде или таблатуре за гитару наших песама. Тражио сам по разним сајтовима, али има тек понешто и већином нису добри.
Back to top
View user's profile Send private message
верни делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Mar 2008
Posts: 330
Location: Димензија Икс

PostPosted: 05 Sep 2012 10:50    Post subject: Reply with quote

DelijaUzice wrote:
Ако неко има да ли може да ми пошаље у инбокс акорде или таблатуре за гитару наших песама. Тражио сам по разним сајтовима, али има тек понешто и већином нису добри.



Ма какве таблатуре, употреби слух и све ће бити у реду. Smile
_________________
ЗВЕЗДО БЕЗ ТЕБЕ НЕ МОГУ ЖИВЕТИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Даки
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 54

PostPosted: 05 Sep 2012 22:11    Post subject: Reply with quote

БазилФолти wrote:
Шта администарција форума мисли о отварању тема везаних за графите , налепнице или тетоваже нашег клуба и групе на подфоруму навијачке приче или евентуално неком другом подфоруму?
Поздрав браћо и хвала на одговору.


СЛАЖЕМ СЕ ПОТПУНО...ВРХ ИДЕЈА!!!
Да нема неко неки сајт или нешто где има доста слика наших тетоважа...урадио би тетоважу са мотивима нашег клуба фали ми идеја...а радо би погледао неке добре тетоваже кад би знао где их има?
_________________
Љубави ЗВЕЗДО ти си тако слатка и због тебе коса ми је кратка,због тебе носим ожиљке по телу теби сам дао своју младост целу!
Back to top
View user's profile Send private message
Шаве
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2008
Posts: 96
Location: Република

PostPosted: 06 Sep 2012 09:00    Post subject: Reply with quote

Даки wrote:
БазилФолти wrote:
Шта администарција форума мисли о отварању тема везаних за графите , налепнице или тетоваже нашег клуба и групе на подфоруму навијачке приче или евентуално неком другом подфоруму?
Поздрав браћо и хвала на одговору.


СЛАЖЕМ СЕ ПОТПУНО...ВРХ ИДЕЈА!!!
Да нема неко неки сајт или нешто где има доста слика наших тетоважа...урадио би тетоважу са мотивима нашег клуба фали ми идеја...а радо би погледао неке добре тетоваже кад би знао где их има?


Не знам где има, али знам да је глупо да гледаш туђе тетоваже и радиш нешто слично или чак исто. Нађи некога ко има идеју па нек ти предложи, боље него да копираш нечије. Пријатељски савјет.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Даки
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 54

PostPosted: 06 Sep 2012 15:52    Post subject: Reply with quote

Шаве wrote:
Даки wrote:
БазилФолти wrote:
Шта администарција форума мисли о отварању тема везаних за графите , налепнице или тетоваже нашег клуба и групе на подфоруму навијачке приче или евентуално неком другом подфоруму?
Поздрав браћо и хвала на одговору.


СЛАЖЕМ СЕ ПОТПУНО...ВРХ ИДЕЈА!!!
Да нема неко неки сајт или нешто где има доста слика наших тетоважа...урадио би тетоважу са мотивима нашег клуба фали ми идеја...а радо би погледао неке добре тетоваже кад би знао где их има?


Не знам где има, али знам да је глупо да гледаш туђе тетоваже и радиш нешто слично или чак исто. Нађи некога ко има идеју па нек ти предложи, боље него да копираш нечије. Пријатељски савјет.



Хвала на савету...али грешиш....ја не би копирао нечију тетоважу већ би волео да има неки сајт или нешто са доста тетоважа посвећено нашем клубу и навијачима...и онда би од неколико тетоважа узео неке мотиве и идеје и склопио у једну ...већ имам идеју шта би радио...али желим да погледам неке слике...јер волим тетоваже посебно нашег клуба...ипак хвала на савету
_________________
Љубави ЗВЕЗДО ти си тако слатка и због тебе коса ми је кратка,због тебе носим ожиљке по телу теби сам дао своју младост целу!
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 06 Sep 2012 16:52    Post subject: Reply with quote

имаш на Делије-кафеу мислим неке галерије са тетоважама а виђао сам и по неким форумима,гуглај мало Smile
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 06 Sep 2012 19:49    Post subject: Reply with quote

Ма уради Ултра Бојс и боле те Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Немања
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2009
Posts: 49

PostPosted: 08 Sep 2012 11:45    Post subject: Reply with quote

Да ли још неко има проблем,при пријављивању на форум ? Сваки пут укуцам име и лозинку идем пријави ме,и ништа се не деси...Онда урадим то исто у будем пријављен на форуму,али ми пише да нема нових уписа,то ми се десило први пут пре 15ак дана кад сам се вратио са одмора,реко престаће,али ево сваки дан исто...?
_________________
На целом свету ми је све,да живим не могу без ње и зато певам цео дан Звезда...
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 08 Sep 2012 19:13    Post subject: Reply with quote

Немања wrote:
Да ли још неко има проблем,при пријављивању на форум ? Сваки пут укуцам име и лозинку идем пријави ме,и ништа се не деси...Онда урадим то исто у будем пријављен на форуму,али ми пише да нема нових уписа,то ми се десило први пут пре 15ак дана кад сам се вратио са одмора,реко престаће,али ево сваки дан исто...?


Скини "CCleaner" да испразни кеш и очисти колачиће и требало би да ради нормално (тако је бар мени).
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop