DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Питање
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања
View previous topic :: View next topic  
Author Message
veronese
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Mar 2007
Posts: 64

PostPosted: 28 Jan 2012 19:38    Post subject: Reply with quote

Директор! wrote:
Да ли би неко могао да ме настави, како је добро у комбију опет пијемо пиво... Тако нешто? Confused


и шибамо лобе, као некад, зезамо се опет, за она добра добра стара времена...
нисам 100% сигуран...
Back to top
View user's profile Send private message
НН
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Sep 2007
Posts: 201
Location: Стадион ''Рајко Митић''.

PostPosted: 29 Jan 2012 22:47    Post subject: Reply with quote

Шибамо лобе Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 30 Jan 2012 08:58    Post subject: Reply with quote

НН wrote:
Шибамо лобе Rolling Eyes

Зашто се чудиш?То је наша реалност...
Back to top
View user's profile Send private message
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 30 Jan 2012 13:33    Post subject: Reply with quote

Дингоспо wrote:
НН wrote:
Шибамо лобе Rolling Eyes

Зашто се чудиш?То је наша реалност...


Није реалност, пре је болест.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
veronese
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Mar 2007
Posts: 64

PostPosted: 30 Jan 2012 18:43    Post subject: Reply with quote

не знам да ли је то упућено мени, дечко је тражио текст песме и написао сам му онако како сам је ја увек чуо... исправи ме ако сам погрешио, а те смајлове задржи за себе.
Back to top
View user's profile Send private message
НН
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Sep 2007
Posts: 201
Location: Стадион ''Рајко Митић''.

PostPosted: 31 Jan 2012 08:36    Post subject: Reply with quote

Реалност,болест..против тога се треба борити.ДЕЛИЈЕ не шибају лобе!
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 31 Jan 2012 16:17    Post subject: Reply with quote

су-кру wrote:
Дингоспо wrote:
НН wrote:
Шибамо лобе Rolling Eyes

Зашто се чудиш?То је наша реалност...


Није реалност, пре је болест.


Глупости задржи за себе !
Back to top
View user's profile Send private message
Ђомла Београд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jul 2009
Posts: 326

PostPosted: 31 Jan 2012 19:00    Post subject: Reply with quote

Веровано је глупост што је човек против дрога на трибини?
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 31 Jan 2012 20:39    Post subject: Reply with quote

Ђомла Београд wrote:
Веровано је глупост што је човек против дрога на трибини?


Не, не, одговор се односио на овога што је рекао да је то реалност.. Него сам погрешно цитирао.. По томе како је он написао, испада да смо сви ми наркомани, и да је то, у најмању руку, нешто скроз нормално !
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 31 Jan 2012 21:52    Post subject: Reply with quote

стефаннн wrote:

Не, не, одговор се односио на овога што је рекао да је то реалност.. Него сам погрешно цитирао.. По томе како је он написао, испада да смо сви ми наркомани, и да је то, у најмању руку, нешто скроз нормално !


Тј односило се на мене...Па буразеру знаш и сам какво је стање на трибини,наравно нисам алудирао да смо сви наркомани а да је скроз нормално није,али није ни скандал кад видиш то на трибини.Не знам,можда се ја увек задесим случајно међу тим људима...Дакле на северу има тога,и онда се неко прави фин као преврће очима(не прозивам никог) зато што се помене у некој песми...Kao што рекох имамо тај проблем са наркоманијом који се гура под тепих(по мени проблем намбр 1),и који нас је коштао икс пута,и коштаће нас и даље...Реалност нажалост
Back to top
View user's profile Send private message
стефаннн
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Nov 2011
Posts: 169
Location: негде с' мојом Звездом

PostPosted: 31 Jan 2012 22:09    Post subject: Reply with quote

Дингоспо wrote:
стефаннн wrote:

Не, не, одговор се односио на овога што је рекао да је то реалност.. Него сам погрешно цитирао.. По томе како је он написао, испада да смо сви ми наркомани, и да је то, у најмању руку, нешто скроз нормално !


Тј односило се на мене...Па буразеру знаш и сам какво је стање на трибини,наравно нисам алудирао да смо сви наркомани а да је скроз нормално није,али није ни скандал кад видиш то на трибини.Не знам,можда се ја увек задесим случајно међу тим људима...Дакле на северу има тога,и онда се неко прави фин као преврће очима(не прозивам никог) зато што се помене у некој песми...Kao што рекох имамо тај проблем са наркоманијом који се гура под тепих(по мени проблем намбр 1),и који нас је коштао икс пута,и коштаће нас и даље...Реалност нажалост


Јесте друже има тога.. Али тога има у целој држави.. Глупо је што увек када се говори о навијачима тај се пробмлем генерализује.. Међу тих 10 хиљада људи има и правника, економиста итд. али нико никада није рекао да смо сви правници.. Сваки већи скуп људи ти је огледало друштва.. И тај проблем не може да се решава на трбини, јер ту није ни настао.. Ипак, доста се ради да се ми млађи едукујемо, да се поред љубави према Звезди граде у нама и неке моралне вредности итд.. И чини ми се, да тога дана има много мање него раније..
Back to top
View user's profile Send private message
НН
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Sep 2007
Posts: 201
Location: Стадион ''Рајко Митић''.

PostPosted: 31 Jan 2012 22:28    Post subject: Reply with quote

За државу је надлежна држава,тј државни органи,за нашу трибину ми.Па неће ваљда неко други,са стране,да нам уређује трибину.Свако нек чисти у свом дворишту.Свуда се боду ножевима,па смо ми ипак покренули акцију да се не боде,јер знамо да је то лоше.Тако да та прича,има тога свуда,не пије воду.То је велико зло које не може донети добро ни трибини ни тим људима ни нама самима.Против тога се морамо борити!
Back to top
View user's profile Send private message
SevernaArmija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Oct 2002
Posts: 31
Location: Србија-Београд

PostPosted: 31 Jan 2012 23:06    Post subject: Reply with quote

НН wrote:
За државу је надлежна држава,тј државни органи,за нашу трибину ми.Па неће ваљда неко други,са стране,да нам уређује трибину.Свако нек чисти у свом дворишту.Свуда се боду ножевима,па смо ми ипак покренули акцију да се не боде,јер знамо да је то лоше.Тако да та прича,има тога свуда,не пије воду.То је велико зло које не може донети добро ни трибини ни тим људима ни нама самима.Против тога се морамо борити!


Разумем ја тебе у потпуности и у праву си али то што неко неумерено пије, конзумира неке врсте опијата или шта ти ја знам је његов лични избор и не може трибина да утиче на то, друго су бодења ножем, оружије у обрачунима итд. И разумем да то некоме смета да види али не можеш ти никоме то забранити, можеш саветовати и утицати причом али имају људи довољан број година да ваљда знају како живе и зашто неке ствари раде.
_________________
ПРАВДА ЗА УРОША!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 01 Feb 2012 09:50    Post subject: Reply with quote

SevernaArmija wrote:


то што неко неумерено пије, конзумира неке врсте опијата или шта ти ја знам је његов лични избор и не може трибина да утиче на то


Али може да утиче да то не ради на трибини и да не долази на утакмицу да би се надувао него да дође да навија и бодри свој клуб.
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Дингоспо
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jun 2011
Posts: 240
Location: Буенос Ајрес

PostPosted: 01 Feb 2012 10:33    Post subject: Reply with quote

Делија до кос� wrote:
SevernaArmija wrote:


то што неко неумерено пије, конзумира неке врсте опијата или шта ти ја знам је његов лични избор и не може трибина да утиче на то


Али може да утиче да то не ради на трибини и да не долази на утакмицу да би се надувао него да дође да навија и бодри свој клуб.


Aј што неће бити у стању да навија,него што је потенцијална опасност по друге...Сва срања која су била на трибини су последица одваљености појединаца.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Питања All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop