DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Е моја Србијо...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 106, 107, 108  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 06 Jan 2020 15:22    Post subject: Reply with quote

Svedok_1989 wrote:
Много мања говна од педера вучића смо пре прозивали директно и терали са власти. Овај се посрао на све Српско што вреди и прави целу државу у једну велику гомилу педера који ћуте уз 1000 динара и сендвич. После срамоте на Косову, геј премијерке, геј парада, понижавања Срба лагањем о бољем животу итд.. зар је могуће да му као трибина не смемо ништа рећи? Овај терор траје јако дуго и изгледа да ће трајати све док се не уништи све што вреди и отерају сви људи из државе и остану само овце које вичу АВ АВ уз сендвич. Због чега ћутимо браћо? Одавно је требало да грми цео стадион вучићу педеру! Да му на свакој утакмици дигнемо паролу марш у пм пичко педерска! Шта урадише од државе а ми и даље ћутимо. Ово је понижавање здравог разума. Педерске комуњаре на власти народ убијен у појам!!! Устани Србијо!!!!!!!!

Друже промашио си форум...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
spiderman
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Nov 2012
Posts: 259

PostPosted: 10 Jan 2020 10:15    Post subject: Reply with quote

јел ово цегевара из воза за румунију из тема 95 2002 кад смо гостовали цартер возом сто је исао по воду на граници опет има визију
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 14 Jan 2020 20:49    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=WBDz2YCwC6w

Колико год ово деловало бенигно у мору лоших ствари око нас, овакве дебиле огромна већина млађих људи у Србији слуша и овакви људи су им нажалост идоли.

Знам да све ово сада у много чему што смо делује смешно, али кад се погледају коментари, плашим се да то и није баш тако смешно.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Пабрате...
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 May 2011
Posts: 462

PostPosted: 15 Jan 2020 12:15    Post subject: Reply with quote

Да би прекинуо расправу о политици домаћин на слави каже овако. Сви све знају и мисле да знају а уствари немају појма шта се код њих у кући догађа, у фамилији а од тога се ваљда почиње. Даје пример да сви присутни размисле, да ли знате тачно ђе вам је прађед сахрањен, да дођете и кажете ово је његов гроб?
Сви су утихнули.

Запамтио сам ово јер је једноставно и тачно.
Back to top
View user's profile Send private message
Svedok_1989
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 18 Feb 2011
Posts: 6
Location: Косово

PostPosted: 18 Jan 2020 01:30    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Svedok_1989 wrote:
Много мања говна од педера вучића смо пре прозивали директно и терали са власти. Овај се посрао на све Српско што вреди и прави целу државу у једну велику гомилу педера који ћуте уз 1000 динара и сендвич. После срамоте на Косову, геј премијерке, геј парада, понижавања Срба лагањем о бољем животу итд.. зар је могуће да му као трибина не смемо ништа рећи? Овај терор траје јако дуго и изгледа да ће трајати све док се не уништи све што вреди и отерају сви људи из државе и остану само овце које вичу АВ АВ уз сендвич. Због чега ћутимо браћо? Одавно је требало да грми цео стадион вучићу педеру! Да му на свакој утакмици дигнемо паролу марш у пм пичко педерска! Шта урадише од државе а ми и даље ћутимо. Ово је понижавање здравог разума. Педерске комуњаре на власти народ убијен у појам!!! Устани Србијо!!!!!!!!

Друже промашио си форум...



Друже(Брате).. Христос се Роди! Све разумем у праву си. Спорт је одувек био одвојен од политике. Поготово што се тиче групе Делије. Најбитније је да ми гледамо себе јер тако смо се до сада трудили и дошли до благостања. Са срећом стижемо до Београдске Републике! Немој да се бринеш и тада ћемо да навијамо као сад. Извини погрешио сам форум.
_________________
Светог Саве нам, је завет остао, да бранимо наше Косово! за крст часни и слободу златну!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Jan 2020 11:13    Post subject: Reply with quote

Друже(Брате), Ваистину се роди! Колико имаш додира са навијачким светом види се по томе када одговараш на ову поруку. А ја ћу ти, колико толико смирено, покушати да објасним како ја лично видим ствари.
Прво и основно, имаш 6 порука на овом форуму а регистрован си 9 година скоро!!! То много говори о неким стварима. Ово није место за људе који се баве политиком или не знам ни ја чиме...а део су трибине колико сам ја део политике! Ово је предвиђено место да навијачи са кредибилитетом кажу нешто на ове теме, а не да нам се скупљају којекакви исфрустрирани људи да нам дају смернице за било шта!
Да те мало интересује, имаш на навијачкој свести чини ми се директно објашњено доста тога, мислим да је чак образлагано чак и зашто је све тако како јесте. И на теми 2019-20 имаш исто, али ко ће то да чита? Битно је да си ти дошао у стилу чегеваре овде да дижеш буне и да упиреш прстом у некога!? А у кога да те ја питам? Сасвим случајно сам на тој улици једно 25 година што се тиче демонстрација и побуна народа, па мислим да имам колико толико право да кажем и ја коју?
Лаж је да смо "много мања говна од педера вучића"...јер једноставно није тако било. Чак неког слобу до издаје Крајине нисмо помињали, а то је утакмица са Ксамаксом која се играла у тренутку када је колона од пар стотина хиљада Срба пролазила испод Аутокоманде. И дан данас неки старији кажу да је тада утакмица требала да буде прекинута, али је изабрано да се скандира "Слобо пиздо Крајину си издо". Мислиш да је постојао интернет тада да би ово била добра одлука? Шта би рекли помахнитали Звездаши са те утакмице на својим инстаграмима после? Дал је то довољно или није? Даље...Коштуница и део територије који му је отет пред носем, где је он сазвао молебан и појео вук магарца! А тада су нас сви тапшали да смо најисправнији могући, Север је имао највеће могуће поверење људи у том тренутку. А ја ти са ове дистанце кажем да је он први издајник кога је требало терати до судњег дана! Испоручио скоро све генерале, а човек "патриотски блок"...замисли ироније!? Приватизовао фирме за динар итд. А Север је њему први пут скандирао и једини...када нам је забрањено уношење застава на утакмици на Карабурми, бунт је попримо огромне размере...али не зато што је човек допустио да оде део државе и да неко тамо 12 година мисли да живи у својој држави....већ због репресије коју је водио над навијачима заједно са тајкунима који су тада владали. Даље...да не причам тек о тадићевој власти и владавини...човек је једно два мандата владао, а Севером се стидљиво певало "спаси Србију и уби се..." и то када је притегао навијаче опет наравно са све својим тајкунима и мрачним силама око њега које су харале тада! И тада и пре тога, Север је био бунтовнички и никада није дао на себе, поготову када за то нема разлога! Такође, увек је био национално опредељен али не увек и до краја радикалан како ти то представљаш. Једини пут када је Север био такав је утакмица са Торпедом, где је већ све већ било готово и где је полиција погрешно оценила ситуацију ушла на трибину и на очи 20000-30000 побегла са трибине. То им се никада пре није десило. Утакмица након те је била са Динамом из Кијева. На терену иза југа је направљен састанак где је дошло невероватних 300-400 људи за то време...где су вође трибине рекле да не утакмици са Динамом нећемо да стављамо у први план борбу са влашћу, јер смо ипак прво навијачи и желимо да уђемо у лигу шампиона. Све ово наравно има и своје позадине и иза кулисне приче...али оне ће остати не допричане свакако.
Размишљам баш и причам са другарима скоро...јеботе Коштуница пусти човек да оде део земље и шта је урадио? То ти је када немаш опозицију са милијардама...а он је није имао...а имаш тајкуне око себе, и наравно да шта год да урадиш сутрадан нећеш имати контра продуктивно ништа. Буквално ниси имао сем на б 92 где да нешто друго видиш, а и они су нападали како је то вандализам, како је то скуп "патике за Косово"...итд. Правог приговора који са ове временске дистанце може да се види и пита....није било! И тада је Делија дошло око 1000 на скуп, гробара нешто мање...и сви су били супер јер су дошли на место где је било пола милиона људи. А шта се десило иза тога? Нешто позитивно? Није, ја да ти кажем...не да није...него је стрмоглаво ишло на доле! Данас, све је изваљено и много лакше људи виде ствари. Па оно што тада ниси видео данас видиш кристално јасно. Данас је много лако прозрети да је опозиција крцата парама и да наравно прави хаос и збрку у народу, и мути разум људима. Могло би се поредити ова ситуација са Милојем рецимо. Стоји му 500 кила плоча на леђима коју носи једно годину дана, и када се човек уморио и рекао не могу више...од једном сузе за човеком! А у стварном свету нити га је ко терао нити лоше мислио...али та "јавност"...коју кроји друга страна...дошла му је главе. Тако и са политиком и људима. Ко је лабилнији и прочита мало више новина или погледа телевизије, жаргонски речено...најебо је! Тешко да можеш истину да нађеш али да погледамо Север у тренутцима "највеће издаје" шта ради?
И то у тренутку када су све остале трибине око нас распродате на тендерима, када су све организације отишле у курац, ставие се у службу некога.
На одржавање геј параде Север је ЈЕДИНИ био на улици, тотално небитно шта је и дал је радио, ЈЕДИНИ је скандирао тада ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ ИЗДАО СИ СРБИЈУ! Није то скандирао зато што је Звезда била друга, већ из идеолошких побуда! Нисмо ми скандирали дачићу или тадићу зато што Звезда није могла 5 година да узме титулу јер су јој отимали....већ из других разлога је скандирано тадићу.
Када је уефа примила Косово у своје такмичење СВАКУ утакмицу смо посветили томе! Сад се врати на онај Ксамакс 95. године и упореди са овим ако можеш. Где 80% стадиона преврће очима...казниће нас, није политика за спорт итд. Испрани им мозгови у међувремену и то поприлично.
Након тога, шта остаје још? Почиње прича о "разграничењима", о "поделама" итд. Опет једини и усамљени посвећујемо читаве кореографије изјавама које су се тада давале, пишу се пароле, скреће се пажња да Север има црвену линију и ако је пређе нема више назад.
Ја не знам ко у овој земљи ради ишта мимо нас, поготову међу навијачким групама, да би ти дошао да солиш памет овде некоме, а при томе знајући све ово...а тек има гомила ствари које и не могу да се кажу...ја закључујем да си ти промашио форум, боље иди на неки други где није битно дал си навијач или не а прича се о овим темама.
Кроз своју историју, Делије су некада неправедно добијале епитете правих људи....а некада неправедно стављане на стуб срама и блаћене...као што је данас пример. Север уме да се носи са тиме и да иде даље...а дал се лоше ради или добро....ја би погледао само последњу шетњу која је имала за циљ подршку Српском народу! Срамота би ме тек била да пишем о хуманитарном деловању наше трибине....дакле, да би се бавио политиком на Северу, мораш да знаш ствари од почетка па до краја. Или тако или да ћутиш и имаш два одабира...да долазиш и верујеш трибини или да не долазиш и живиш у свом свету.
Север не може да води државу, не може ни да мења државнике...никада се то није десило...и сви политичари у прошлости су у главном највише мазани зато што су кретали на нас или навијачки покрет, па тек онда све остало. Данас, мислим да Север никада није био исправнији што се тиче ове теме, само сад је касно, сад су сви издајници сад свако има за право да стави трибину у уста и да лаје....а реалност је мало другачија...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 18 Jan 2020 11:26    Post subject: Reply with quote

А шта је так Србија била војно у некој 2008. години а шта данас? Шта је тадић радио са војском...сви су исти само ти гледаш сада нахушкан из перспективе ко зна чије. А Север никада није више времена посвећивао овим питањима него последњих година...а друга је ствар што је народ заспао и што не постоји више! Па чак ни око нас! Сажвакали су им да смо овакви и онакви и они прогутали једноставно. Богу хвала ево је Црна Гора да нам одржи лекцију из Српства!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 02 Feb 2020 13:16    Post subject: Reply with quote

Мигранти пљачкали и шутирали

Мигранти гурнули Игору нож под грло

Мигранти каменовали Србина у Шиду

Мигранти на пијаци заузимају тезге

Ако се на ову тему не удари кошаркашки речено "секирица" што пре, постаћемо као западна европа,
Back to top
View user's profile Send private message
strasnisocz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2014
Posts: 22

PostPosted: 02 Feb 2020 15:44    Post subject: Reply with quote

Плашим се да смо већ давно загризли тај мамац, пуно ствари ту игра улогу, занимљива теорема је да ће доћи до мале сеобе истока ка западу, не треба ни занемарити податак да је број људи у овој држави давно опао испод 7м... Далеко од тога да се треба бежати одавде, али доста ствари у овој држави не функционише и имам утисак да људи заборављају или једноставно потискују у страну оно ко су и одакле су зарад неке назовимо сигурности и бољег живота
_________________
И у срећи и у тузи Север ће с'тобом бити!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
данило
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Jun 2012
Posts: 129

PostPosted: 11 Mar 2020 11:43    Post subject: Reply with quote

Генералштаб, сматраш ли да је твој пост са ове стране од 18.01. контрадикторан са песмом која је посвећена председници владе на утакмици у Шапцу?
Back to top
View user's profile Send private message
Farhazdinac
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Oct 2006
Posts: 125

PostPosted: 06 Apr 2020 14:42    Post subject: Reply with quote

Не бавим се дневно политичким проливима и вероватно је већина већ чула, видела, посрамила се, сагнула се још ниже(ако је то икако могуће)...али нека стоји и овде.
Београд је засијао у бојама немачке заставе на данашњи дан.
Back to top
View user's profile Send private message
Део Севера
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Feb 2018
Posts: 219

PostPosted: 06 Apr 2020 17:21    Post subject: Reply with quote

Сада и онима који то нису знали мора да постане јасно... Желе да нам униште историју што је за нас равно са нестанком...
_________________
Ја живим само за тебе јер ти си мени све
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 07 Apr 2020 13:22    Post subject: Reply with quote

данило wrote:
Генералштаб, сматраш ли да је твој пост са ове стране од 18.01. контрадикторан са песмом која је посвећена председници владе на утакмици у Шапцу?

Не разумем шта си хтео да ме питаш?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Franck
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2018
Posts: 66

PostPosted: 08 Jul 2020 08:22    Post subject: Reply with quote

ВОСТАНИ СЕРБИЈЕ
_________________
Не може се против гена ,то је љубав урођена!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ВојникСевера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2018
Posts: 50

PostPosted: 08 Jul 2020 08:40    Post subject: Reply with quote

Људи треба само да размишљају искључиво својом главом! А не да читају овде шта им пишу људи! Ти бато ако ћеш чекати да ти Генералштаб напише идемо на протест вечерас, онда немаш своје "ЈА!" . Ово нема везе са групом "Делије" нити навијачким светом, зато ни нема јавног позива да се крене у протесте. Шта мислите колико људи које виђате на трибини је било синоћ а колико тек се очекује вечерас? Само се искрено надам на истој страни! Морамо искоренити проклети глобалистички поредак у Србији! Уколико се не покренемо и не кренемо од себе, неће нам боље бити! Живела Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 106, 107, 108  Next

View previous topic :: View next topic
Page 103 of 108

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop