DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Е моја Србијо...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 106, 107, 108  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 08 Aug 2014 15:30    Post subject: Reply with quote

дал је могуће ово

http://www.srbijadanas.net/jadno-vucic-u-intervjuu-cnn-u-optuzio-gavrila-principa-da-je-poceo-prvi-svetski-rat-video/

јел човек усташа, американац или би и кеву продао за паре
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 08 Aug 2014 16:36    Post subject: Reply with quote

Јесте да сваки народ има власт какву заслужује али да ли смо баш толико празноглави да сами доводимо на власт све већу гамад и тонемо све дубље док коначно не потонемо тотално и не нестанемо са лица земље? Дефинитивно је да овај народ слеп код очију али крајње је време да прогледамо!
Back to top
View user's profile Send private message
Шок
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2010
Posts: 82

PostPosted: 28 Aug 2014 12:38    Post subject: Reply with quote

Докле ово иде

http://mondo.rs/a722343/Info/Srbija/Blokade-na-Kosovu-Ne-daju-Srbima-da-odu-u-crkvu.html

Овог несретника што убише помену по два минута у вијестима и то је то. Да је уптар убијен не би их могли смирити 15 дана.

http://mondo.rs/a722295/Info/Crna-Hronika/Preminuo-zandarm-ranjen-kod-Merdara.html
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 03 Sep 2014 17:37    Post subject: Reply with quote

Две вести у посту изнад па ова -
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/125/Dru%C5%A1tvo/1685471/Verbi%C4%87%3A+Radom+dajemo+primer+deci.html
Дајемо пример деци , рекао је министар Вербић делећи бесплатне уџбенике на албанском језику.
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 07 Sep 2014 22:12    Post subject: Reply with quote

Vizantija, прочитај правилник да не би био банован без потребе... Тако се штитимо од разних чланова разних група...
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 09 Sep 2014 11:40    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=qkW-eibaTv8

Ко је неупућен да зна...на тргу се дешава изложба која говори о томе шта је уистину абортус и један од гесла те манифестације и изложбе јесте забрана абортуса. Ко је имало црквен зна колики је то грех,а ко је иоле разуман исто зна да је то убиство,на страну слагали се или не иако знам да се већина нормалних слаже.

На изложбу која је била дакле пријављена полицији и одобрена упадају 50так људи педера,нво жена у црном,антифашиста који изложбу ометају носећи транспаренте за то да абортус буде бесплатан.

Наравно народна милиција која би итекако добро реаговала да је супротна ствар односно да су те нво организације и педери организовали нешто а да се појави контра скуп ти са контра скупа би вероватно добро добили по леђима и завршили у затвору,а пошто је ово случај наравно нико их није дирао,чак су цепали одређене плакате са изложбе.

Доказ у каквој држави живимо.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
мунгос
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Oct 2012
Posts: 18
Location: ту

PostPosted: 09 Sep 2014 11:50    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
https://www.youtube.com/watch?v=qkW-eibaTv8

Ко је неупућен да зна...на тргу се дешава изложба која говори о томе шта је уистину абортус и један од гесла те манифестације и изложбе јесте забрана абортуса. Ко је имало црквен зна колики је то грех,а ко је иоле разуман исто зна да је то убиство,на страну слагали се или не иако знам да се већина нормалних слаже.

На изложбу која је била дакле пријављена полицији и одобрена упадају 50так људи педера,нво жена у црном,антифашиста који изложбу ометају носећи транспаренте за то да абортус буде бесплатан.

Наравно народна милиција која би итекако добро реаговала да је супротна ствар односно да су те нво организације и педери организовали нешто а да се појави контра скуп ти са контра скупа би вероватно добро добили по леђима и завршили у затвору,а пошто је ово случај наравно нико их није дирао,чак су цепали одређене плакате са изложбе.

Доказ у каквој држави живимо.


Ми живимо у држави???!!!
_________________
терзићу,марш у пичку материну из Звезде!!!
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 09 Sep 2014 15:35    Post subject: Reply with quote

Предлажем да се ова тема закључа јер обара национални морал. Ко год би поставио нешто овде нек уместо тога реагује како може и уме у датом моменту, ако не може, нека дојави некоме за кога мисли да може да реагује. Ако нико не може да реагује или се реакцијом превише губи, онда боље да о тим стварима уопште не дискутујемо, а свакако ће инфорамације о тим поражавајућим догађајима доћи до сваког од нас и без форума. Овако ми је ово тема за кукумавчење и не би ме чудило да неки шиптари и хрвати имају сачуване ове странице и да се наслађују нашом тешком ситуацијом као народа.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 09 Sep 2014 17:15    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
Предлажем да се ова тема закључа јер обара национални морал. Ко год би поставио нешто овде нек уместо тога реагује како може и уме у датом моменту, ако не може, нека дојави некоме за кога мисли да може да реагује. Ако нико не може да реагује или се реакцијом превише губи, онда боље да о тим стварима уопште не дискутујемо, а свакако ће инфорамације о тим поражавајућим догађајима доћи до сваког од нас и без форума. Овако ми је ово тема за кукумавчење и не би ме чудило да неки шиптари и хрвати имају сачуване ове странице и да се наслађују нашом тешком ситуацијом као народа.


неделим твоје мишљење, јер ми то делујуе као да ћутимо о проблемима и гурамо их под тепих, наравно да је боље ако може да се директно решавају проблеми на терену него да се кука на форуму, али овај форум је средство информисања, ову или неку другу информацију доста људи није чуло нити видело, овако људи склапају јасну слику о некоме и можда кад слкопе ту слику у правом тренутку биће корисно, цео народ и друштво је доста потиштено и није спремно за инвидуално реговање не постоји још увек јака инијацитива, а за шиптаре и усташе ме баш боле К шта мисле и пишу
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 09 Sep 2014 18:42    Post subject: Reply with quote

Ја за ту изложбу нисам ни знао,штавише сазнао сам кад сам видео и клип и онда се мало боље распитао. Поента је да се ствари не гурају под тепих,него да се показује пре свега како ова накарадна држава функционише и које је лицемерство све у питању. А и мене заболе и усташе и за птаре и притом нико овде не може дежурати у граду у свакој улици 24 сата дневно да би био у току са свим дешавањима.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 09 Sep 2014 19:58    Post subject: Reply with quote

Већина људи и не зна шта се дешава тако да треба објављивати такве вести где год имамо прилике с обзиром да немамо слободне медије
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 11 Sep 2014 11:00    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Ја за ту изложбу нисам ни знао,штавише сазнао сам кад сам видео и клип и онда се мало боље распитао. Поента је да се ствари не гурају под тепих,него да се показује пре свега како ова накарадна држава функционише и које је лицемерство све у питању. А и мене заболе и усташе и за птаре и притом нико овде не може дежурати у граду у свакој улици 24 сата дневно да би био у току са свим дешавањима.


још се чудим ја како смеју оне лезбаче да се шире онако, а уствари ти ниси знао за то... иначе...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 11 Sep 2014 16:09    Post subject: Reply with quote

добро је све док Србија има тебе витеза који ће у сваком тренутку реаговати на све пошасти које нас окружују,иначе... непотребан коментар,али ајде,ти си ипак човек од акције и бранитељ свих нас.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Бугарин
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Oct 2010
Posts: 27

PostPosted: 17 Sep 2014 12:17    Post subject: Reply with quote

http://www.srbijapress.org/provokacija-trodnevni-siptarski-festival-miredita-u-beogradu-od-18-21-septembra/

Festival će, u Beogradskoj filharmoniji, svečano otvoriti ...

Ови су беше кукали пре годину две како се треба вратити њиховим концертима, ''у инат свима и упркос свему'' или тако нешто? Дабогда карту једну не продали...
Back to top
View user's profile Send private message
Vizantija
ДЕЛИЈА


Joined: 20 May 2014
Posts: 185

PostPosted: 17 Sep 2014 12:53    Post subject: Reply with quote

Шта је следеће??? Лајмет??
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 80, 81, 82 ... 106, 107, 108  Next

View previous topic :: View next topic
Page 81 of 108

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop