DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Е моја Србијо...
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 106, 107, 108  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 26 Jun 2014 09:50    Post subject: Reply with quote

[quote="shomi"]
Quote:


Б92 не можеш у крајњој мери да цензуришеш,али постоји та радио емисија која је после духовитих опаски о Вучићевој новој девојци избачена из програмске шеме.


Видиш рецимо, то је било у празничном периоду када је та и 10 других емисија одложено 13 дана унпаред , а дотични момци су након тога изјавили да се сами повлаче јер их је б92 условљавао да причају о политици у одређеном правцу који се од њих тражи.
Дакле, не само да си насео на медијски мамац, него се ниси потрудио да се информишеш после тога.

Друго, у случају Вучићевог детета си опет дебело неинформисан.
Јер, он је сам на конференцији за штампу пре 7 дана причао о том случају, тако да то више нису писања Курира и Информера него извор из прве руке.
Такође, полицајац који му је рекао да је све архивирано у фиоци, да нема снимка и је његов син нападач је признао заверу, након што је пао на полиграфу. Против њега и још једног полицајца је Вучић лично поднео кривичну пријаву, по његовим сопственим речима.
Баш ми је драго да си навео ова два примера као потврду мојих речи из прошлог коментара.

Жив био и све најбоље, нећу више продубљивати расправу на ову тему.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 26 Jun 2014 11:13    Post subject: Reply with quote

Очигледно имам мало више и боље информација о томе,па се као један на оном протесту против цензуре медија и уништавања образовања појавио један од двојице водитеља те емисије Дарко Митровић који је како сам каже на својој кожи осетио шта значи цензура,тако што је шутнут са програма а касније и телевизије.

То је било пре недељу и по дана,толико о томе ко наседа на било чије приче

Што се тиче Вучића,настави ти слободно да верујеш његовим конференцијама за штампу,док дотични има скупоцено папрене тренинге о томе како треба да држи наочаре,како да додирне нос,кад да замуца а кад да буде осион а кад да спусти наочаре јер то је као психолошки фактор који утиче на то да му људи верују и док дотични у јеку кризе има свог личног стилисту који га спрема за конференцију и кога плаћа неколико хиљада евра а за то време како кажу званични папири живи у гарсоњери од 30 квадрат,ти веруј његовим конференцијама,слободно,твој избор.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 26 Jun 2014 14:05    Post subject: Reply with quote

И да нек ми неко објасни како су то највећи србомрсци се окупили око лика и дела премијера,он сарађује са њима,они га подржавају...од Вука Драшковића,до Ненада Прокића лдп,до Ожеговића Лдп,до бивших министара жутог предузећа,Синиша Мали који је био у влади жуте банде где је био у агенцији за приватизацију и помоћник,Горан Весић знамо сви ко је то,до Петра Луковића власника е новина о томе шта се тамо пише знају сви надам се да нећу морати да се опрљам па да одем тамо да вам ископирам само неке делиће,до Бебе Поповића,а поготово фасцинира то што снс даје подршку једном Милу на изборима у Црној гори,а до јуче су говорили да је то један од највећих србомрзаца. Постаде он главни сарадник њихов.

Дакле ајде са Блером који нема ниједну функцију нигде,морају,така ствар јебига ипак је он име како објасни горе човек,али што са свим овим набројанима а има их још ихахај што нису набројани ? Које је ту објашњење и појашњење,баш ме занима.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 27 Jun 2014 10:39    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
...Дакле ајде са Блером који нема ниједну функцију нигде,...


Званично нема. А уствари... euro
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 Jun 2014 10:50    Post subject: Reply with quote

а у ствари је Милован Ђорић сива еминенција...и да на списак горе да придодам и Ненада Чанка, са којим је увелико у диловима цењени премијер и који већ има одређене повластице у Војводини.

Дакле власт до 2012 жута банда,Мали,Весић, Чанак,Вук Драшковић,Расим Љајић,Ивица Дачић

Напокон су их смениле патриоте А.Вучић,Мали,Весић,Чанак,Вук Драшковић,Расим Љајић,Ивица Дачић.

АКО РУШИМО СНС ДОЋИЋЕМО ДО ТОГА ДА ЋЕ БИВША ВЛАСТ ДА СЕ ПОВАМПИРИ И КО ЗНА ШТА ЋЕ ОНДА БИТИ ХО ХО ХО
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 27 Jun 2014 11:52    Post subject: Reply with quote

е моји борци за Космет док ви "гинете" за тастатуром ми не можемо аутобус за Газиместан да напунимо, цитирајте ме сад да ме надмудрите некако
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 Jun 2014 13:55    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
е моји борци за Космет док ви "гинете" за тастатуром ми не можемо аутобус за Газиместан да напунимо, цитирајте ме сад да ме надмудрите некако


Ово је ко кад би ја теби ову исту поруку послао на пм,заиста не видим било какав рационалан фактор да дођеш овде и некоме на тај начин покушаш нешто да пребациш.

То се захвали влади,властима,политичарима,а не овде људима за које не знаш који иду а који не иду. Захвали се онима који су изместили централну прославу Видовдана са Газиместана у Крушевац. Захвали се онима који у својим медијима данима популаризују некакав Београд на води и довели до тога кад би гласаче највеће странке питао шта си пре за Београд на води или Космет као део Србије да би било па макар пола пола,а притом да не можеш нигде прочитати ништа о прослави Видовдана,а још мање о Космету. Захвали се њима што су исконтруисали такву атмосферу да велика већина људи мисли и ради тако да је Космет заиста изгубљен за векове векова. Није овде за то нико крив.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ
Ветеран


Joined: 11 Dec 2006
Posts: 1798

PostPosted: 27 Jun 2014 16:10    Post subject: Reply with quote

У овом случају Шоми ти теоретишеш а Звезда ти износи чињенично стање. Какве везе има било ко са нама самима, не може нам власт и медији бити оправдање за све. Ми сами нисмо напунили бус за Космет, у томе је проблем, а не што су се космичке силе уротиле против нас. Наравно да је све повезано и да све даје своје резултате, али ко смо ми ако у свом дворишту немамо ситуацију каква би требало да буде а паметујемо свима осталима. Срамота је да је сваке године све мање људи заинтересовано рецимо да иде на Видовдан на Космет, то говори о томе да и ми сами нисмо какви бисмо хтели и требали да будемо. Са осталима који долазе колима опет ће нас бити можда чак и 100 али ако погледаш пресек ситуације у последњих 6-7 година видећеш да у последњих пар година ситуација се мења, и од повећања броја сваке године, сваке године се број смањује... Није то сад показатељ без премца, има још много ствари, неке су катастрофа, неке солидне, неке опет и одличне... Али ми сами нисмо репрезентативни и зато много филозофирања у празно а мало или нимало рада често боде очи. Ово се не односи на конкретне особе него на све нас заједно, јер све што радимо могли бисмо много више и много боље! Зато ајде за почетак да погледамо истини у очи, дегенерици нам прошташе овим опогањеним градом, ми један бус нисмо напунили до краја за Видовдан, кад фондација Делије излази на терен, носи помоћ, ради и сл, нема више од 20 људи... О каквим ми проблемима причамо овде и владама и манипулацијама... Ајде прво ми да будемо како треба па онда да кажемо и осталима, ма колико били они издајници или шта год.
_________________
Обновимо цркву у Љевоши:
https://www.youtube.com/watch?v=kbac0MAsnww&feature=youtu.be
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 27 Jun 2014 18:55    Post subject: Reply with quote

zvezda wrote:
е моји борци за Космет док ви "гинете" за тастатуром ми не можемо аутобус за Газиместан да напунимо, цитирајте ме сад да ме надмудрите некако


Вероватно ће један део људи бити у Андрићграду, па у томе може лежати разлог за овакво стање.

Ипак је сутра стогодишњи јубилеј једног од највећих догађаја у новијој српској историји.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 27 Jun 2014 19:04    Post subject: Reply with quote

Наравно да треба у свом дворишту рашчистити,као што многи питају и што се на стадиону не певају или мање певају песме о Космету,што се не ради милион ствари,али то уопште не искључује оно што смо до данас причали овде.

Дакле ако неко каже тај и тај је Космет продао,заиста не знам какве то везе има са тиме да ли је пун бус или није,нити ће 10 аутобуса Делија оборити чињеницу да је то Вучић урадио,нити ће макар двоје аутомобила учинити да то што је одрађено буде неко наше саучесништво.

Са свим осталим се слажем,да многи Срби доста причају,мало раде односно сав труд остане само у причи.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Darko ZF
Ветеран


Joined: 27 Nov 2010
Posts: 1612
Location: Београдска калдрма

PostPosted: 29 Jun 2014 17:55    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=_EM_6ZlfwdE
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 30 Jun 2014 11:15    Post subject: Reply with quote

Знате оног Бебу Поповића,онај зализани полу криминалац који је држао мање више све медије у Србији,био сенка битнија од сваког премијера и председника и који је креирао афере ? и да је учествовао у мање више свакој озбиљнијој махинацији у држави.

Зезам се,знам да знате њега,занимљив интервју

https://www.youtube.com/watch?v=p0YbwhYis1w

Кога мрзи да гледа укратко постаде Беба један од главних сарадника садашњег премијера Вучића,спона између одједном великог пријатељства између Мила и Вучића.

Дакле тим Александра Вучића, Весић,Беба Поповић,Петар Луковић,Небојша Крстић.

САМО ЖУТИ ДА НАМ СЕ НЕ ВРАТЕ!
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Kosh
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2012
Posts: 212

PostPosted: 23 Jul 2014 21:41    Post subject: Reply with quote

Вучић: Више пута сам поновио, Крим је Украјина!

http://www.vaseljenska.com/vesti/vucic-vise-puta-sam-ponovio-krim-je-ukrajina/
Back to top
View user's profile Send private message
СКИДС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 833

PostPosted: 29 Jul 2014 07:58    Post subject: Reply with quote

http://www.teleprompter.rs/srpska-seljacka-vlada-prvi-svetski-rat-uz-miljacku-selfije-sah-otkaze-i-ostale-seljacizme.html

Ово је све један ружан сан...
Back to top
View user's profile Send private message
Kosh
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2012
Posts: 212

PostPosted: 03 Aug 2014 11:49    Post subject: Reply with quote

За Цигане ни суда ни пресуде: Џамбу суд опростио преваре

http://www.vaseljenska.com/drustvo/za-cigane-ni-suda-ni-presude-dzambu-sud-oprostio-prevare/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 79, 80, 81 ... 106, 107, 108  Next

View previous topic :: View next topic
Page 80 of 108

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop