DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Е моја Србијо...
Goto page 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Лазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Feb 2009
Posts: 67

PostPosted: 10 Jun 2010 18:35    Post subject: Е моја Србијо... Reply with quote

Лидер Мађара тукао српску децу!

Predsednik Opštinskog odbora Saveza vojvođanskih Mađara iz Stanišića kod Sombora Nikola Pekter brutalno je, uz nacionalističke psovke pretukao trojicu srpskih mališana iz ovog mesta od kojih najstariji ima 13 godina.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Hronika/59470/Lider-Madara-tukao-srpsku-decu

Где су сада медији? Имали бар један поштен човек у овој држави полтрона и слугу?
_________________
Србине! Пошаљи СМС на 1033! Помози браћи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ултра звездаш
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2005
Posts: 51
Location: Београд

PostPosted: 12 Jun 2010 16:46    Post subject: Reply with quote

неема док је Фрањевац Борис у свом трипу... ( стога вероватно и главни помоћник и саветник му је овај мађар. )

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=1&status=jedna&vest=181673&title_add=Tadi%C4%87%20zahvalan%20Ma%C4%91arskoj&kword_add=Boris%20Tadi%C4%87%2C%20janos%20martonji
_________________
Напред Звездо тебе волим ја и напред Звездо ти си најбоља...
-Дунавом лешеви плове да ли се бар један зове .. bobek
-Цигани Звездаши Бију Гробаре
Back to top
View user's profile Send private message
Лазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Feb 2009
Posts: 67

PostPosted: 13 Jun 2010 12:03    Post subject: Reply with quote

Можеш замислити шта би се догодило када би неки Мађар био претучен уз псовке на националној и верској основи? Цела машинерија би се ангажовала, вероватно би прекинули и пренос Србије или тако нешто због хитне вести... страшно. Ови људи на власти - ово нису Срби.

Србина не чини само име и презиме...

Али, полако... биће боље.
_________________
Србине! Пошаљи СМС на 1033! Помози браћи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 15 Jun 2010 07:48    Post subject: Reply with quote

Лазар wrote:
Можеш замислити шта би се догодило када би неки Мађар био претучен уз псовке на националној и верској основи? Цела машинерија би се ангажовала, вероватно би прекинули и пренос Србије или тако нешто због хитне вести... страшно. Ови људи на власти - ово нису Срби.

Србина не чини само име и презиме...

Али, полако... биће боље.


То би освануло у свим медијима то је нормално. Пре пар година на неком кампу толеранције дошло је до туче мађара. То ништа не би било чудно да се нису тукли мађар из мађарске и мађар из србије. То ниси могао нигде да нађеш, али као што си рекао да се деси да неки Србин нападне њих на сва звона би се чуло
_________________
Има људи кад попију па им после буде зло.
Back to top
View user's profile Send private message
GL
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Mar 2008
Posts: 113
Location: Косово је срце Србије!!!

PostPosted: 16 Jun 2010 13:10    Post subject: Reply with quote

Нисам знао где ово да поставим, па ми ова тема некако најбоља.

Quote:
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, koji je žustro zagovarao bombardovanje Srbije, danas će na inicijativu Fakulteta političkih nauka u svečanoj sali Rektorata dobiti počasni doktorat Beogradskog univerziteta!


http://www.alo.rs/vesti/28191/Odaju_pocasti_ideologu_NATO_bombardovanja
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 16 Jun 2010 14:17    Post subject: Reply with quote

GL wrote:
Нисам знао где ово да поставим, па ми ова тема некако најбоља.

Quote:
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, koji je žustro zagovarao bombardovanje Srbije, danas će na inicijativu Fakulteta političkih nauka u svečanoj sali Rektorata dobiti počasni doktorat Beogradskog univerziteta!


http://www.alo.rs/vesti/28191/Odaju_pocasti_ideologu_NATO_bombardovanja


Наша земља је дотакла дно. Морал нашег народа је на дну.
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 16 Jun 2010 21:28    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
GL wrote:
Нисам знао где ово да поставим, па ми ова тема некако најбоља.

Quote:
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, koji je žustro zagovarao bombardovanje Srbije, danas će na inicijativu Fakulteta političkih nauka u svečanoj sali Rektorata dobiti počasni doktorat Beogradskog univerziteta!


http://www.alo.rs/vesti/28191/Odaju_pocasti_ideologu_NATO_bombardovanja


Наша земља је дотакла дно. Морал нашег народа је на дну.


Који бре народ?! Ми смо народ, ти у фотељама нису народ! Народ треба да протествује за такве ствари, какви медији за мађара, где је НАРОД, да му објасни где живи, у чијој земљи? Народ је на фејсбуку! Тамо "ратује" и "протествује".
Е моја Србијо...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
GL
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Mar 2008
Posts: 113
Location: Косово је срце Србије!!!

PostPosted: 16 Jun 2010 23:40    Post subject: Reply with quote

http://www.alo.rs/vesti/28222/Kopnena_intervencija_bi_bila_bolja_od_bombardovanja
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан Милано
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Feb 2010
Posts: 61
Location: Вождовац

PostPosted: 17 Jun 2010 01:03    Post subject: Reply with quote

GL wrote:
http://www.alo.rs/vesti/28222/Kopnena_intervencija_bi_bila_bolja_od_bombardovanja

Чекај бре,да л' је ово могуће??
Па докле?! icon_zid icon_realmad
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 17 Jun 2010 12:18    Post subject: Reply with quote

млади делија wrote:
Pancevac87 wrote:
GL wrote:
Нисам знао где ово да поставим, па ми ова тема некако најбоља.

Quote:
Profesor američkog Prinston univerziteta Majkl Volcer, koji je žustro zagovarao bombardovanje Srbije, danas će na inicijativu Fakulteta političkih nauka u svečanoj sali Rektorata dobiti počasni doktorat Beogradskog univerziteta!


http://www.alo.rs/vesti/28191/Odaju_pocasti_ideologu_NATO_bombardovanja


Наша земља је дотакла дно. Морал нашег народа је на дну.


Који бре народ?! Ми смо народ, ти у фотељама нису народ! Народ треба да протествује за такве ствари, какви медији за мађара, где је НАРОД, да му објасни где живи, у чијој земљи? Народ је на фејсбуку! Тамо "ратује" и "протествује".
Е моја Србијо...


Ми смо део народа, као што и сам кажеш већина седи за фејсом или гледа фарму.
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Лазар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Feb 2009
Posts: 67

PostPosted: 17 Jun 2010 19:35    Post subject: Reply with quote

Једино што ме теши, сем вере у Бога наравно, је... Некако, увек кроз нашу историју смо морали да дотакнемо дно дна, да би онда доживели неку катарзу, прочишћење, вратили се старим и (јединим вредностима) Православљу, Србству...

То ми је једина нада да ће нам бити боље. Морам да будем оптимиста... као што је брат Четник у неком од постова написао... "Много смо брате згрешили"... Не много, него највише могуће. Ми смо народ Светог Саве који је палио и затварао своје храмове, прогонио свештенике, забрањивао крсну славу.... све што су и усташе чиниле. Није било горих комуниста од српских комуниста. Е па, стигао цех да се плати....

Али, с вером у Бога... биће боље. Мора.
_________________
Србине! Пошаљи СМС на 1033! Помози браћи!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 19 Jul 2010 17:16    Post subject: Reply with quote

не знам где да напишем...некако ми овај топик ...
данас ко је прелазио Бранков мост, испред СИВ-а...и помало у центру...гомиле хрватских застава због посете хрватског председника...
Немам комплекс од њих, али стварно дебилна слика за видети, смучило ми се... колико ови на власти пљују по нама и осећању народа који је протеран из Крајине. Да ли они имају мозак и осећај- ово је добро ово је лоше.
Возим једног клинца, који има 16 година, ок дечкић, није задојен мржњом, тек сад капира ствари... па и он сам клинац коментарише...па јел су ови нормални...па како бре...па како сад да се осећа мој другар чији је ћале погинуо у рату са њима.
Ја не могу да верујем кога смо ми довели на власт...и шта се данас дешава овде...још кад узмемо и све остало...цццц... мр'ш све вам јебем на свету, ђубрад продана!
Back to top
View user's profile Send private message
гардиста
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 204
Location: код тунела

PostPosted: 19 Jul 2010 21:44    Post subject: Reply with quote

Mali Boki wrote:
не знам где да напишем...некако ми овај топик ...
данас ко је прелазио Бранков мост, испред СИВ-а...и помало у центру...гомиле хрватских застава због посете хрватског председника...
Немам комплекс од њих, али стварно дебилна слика за видети, смучило ми се... колико ови на власти пљују по нама и осећању народа који је протеран из Крајине. Да ли они имају мозак и осећај- ово је добро ово је лоше.
Возим једног клинца, који има 16 година, ок дечкић, није задојен мржњом, тек сад капира ствари... па и он сам клинац коментарише...па јел су ови нормални...па како бре...па како сад да се осећа мој другар чији је ћале погинуо у рату са њима.
Ја не могу да верујем кога смо ми довели на власт...и шта се данас дешава овде...још кад узмемо и све остало...цццц... мр'ш све вам јебем на свету, ђубрад продана!


Мало присећање на рукомет, не тако давно... http://www.mondo.rs/v2/tekst.php?vest=122229
Back to top
View user's profile Send private message
дулињо
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 117
Location: Белгрејд

PostPosted: 05 Aug 2010 13:30    Post subject: Reply with quote

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/201505/Josipovic-Oluja-sprovedena-u-skladu-sa-konvencijama

Овом ретарду су пре 2 недеље аплаудирали у сред Београда док је читао књиге са нашим ,,цењеним'' председником !!! Болно је гледати више како нас понижавају ове наше продане душе !!!
_________________
У рату између лажи и истине, лаж добија прву битку, а истина последњу !!!

БОДУ САМО ПИЧКЕ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
делијаПА
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Aug 2006
Posts: 153

PostPosted: 05 Aug 2010 21:44    Post subject: Reply with quote

Сами смо криви, сами бирамо. Еј у најуништенијем граду у Србији-Бору Динкићева партија, која је уништила и тај град и целу нашу привреду, добије 22 посто!! То показује наше лице. Лице просечног Србина. Историја у Србији показује да су све власти падале у ситуацији кад је народ био гладан, који год облик да је био у питању. Народ сад гладује, стомак је све празнији, самозвани европљани ће отићи, прилике се морају користити нећемо их имати још много. Први Србин ( ако их има ) који следећи поведе државу нема право на грешку!
_________________
Јер доцније крупни огњеви да плану, треба искра оних што умру у сјају.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 106, 107, 108  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 108

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop