DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НИКАД У НАТО!
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 16 Jan 2010 09:11    Post subject: НИКАД У НАТО! Reply with quote

Сведоци смо да нас сваког дана чека нови шок када упалимо тв или погледамо вести на нету,владајући квислинзи срамоте земљу свакога дана примајући нове шамарчине и ћушке од свих и свакога,наша Србија је окупирана земља још од уласка НАТО и америчких снага на Косово и грађења базе Бондстил на српској земљи.У последње време све што има везе са историјом и традицијом се напада кроз режимско-западњачке медије попут б92 и Блица,од једна скромне и тихе кампање за избор Патријарха они праве „бум серију“ у наставцима у својим новинама где покушавају рушити углед СПЦ,сведоци смо да нашом земљом ходају уходе-страни агенти и домаћи издајници које они плаћају попут Косовца ког смо могли синоћ видети на РТС како прича о уласку Србије у НАТО,разне невладине организације су злоупотребљене и користе се да чине штету Србији,председник земље прича о туђим жртвама а умањује своје,појављује се војни министар који иде у Вашингтон по инструкције шта и како радити и најављује улазак Србије у НАТО.Треба ли рећи да нам је тај НАТО отео Косово,треба ли рећи колики је проценат малигних обољења у Србији и Републици Српској након НАТО бомбардовања 1995 и 1999 и коришћења осиромашеног уранијума,сећате ли се мале Милице Ракић,путника бомбардованог воза!?НАТО је починио ратне злочине на територији наше земље за које нико још није одговарао!НАТО је продужена рука Америке која од кад је ушла у Европу није ни отишла из ње него је створила НАТО и ЕУ,НАТО је направљен као савез који је створен да Запад буде јачи од СССР-а.Данас САД и НАТО имају мноштво база широм света,граде се нове и у Бугарској и Румунији где ће бити смештени војници САД,за нормалног човека који ово све сагледа са стране ово је чиста окупација света која је почела уласком армије САД у Нормандији,а данас након неколико деценије имамо њихове базе од Немачке до Ирака...Замолио бих остале да овде документују све злочине НАТО-а почињене током бомбардовања српских територија.СТОП НОВОМ СВЕТСКОМ ПОРЕТКУ!НИКАД У НАТО!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 16 Jan 2010 09:29    Post subject: Reply with quote

http://www.nspm.rs/srbija-i-nato/cena-nato-ulaznice-za-srbiju.html

http://www.mondo.rs/s157762/Srbija/Deo_intelektualaca_protiv_NATO_VIDEO.html

Нека и ово буде ту да се не разводњава тема о ЕУ.
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 16 Jan 2010 10:00    Post subject: Reply with quote

Можда ова песма и није најприкладнија за ову тему, али је свакако вреди прочитати Arrow

Устани Србијо

Пробуди се Србијо
предуго већ спаваш,
пробуди се Србине
шта то дозвољаваш?

Пробуди се јадна земљо
душмани те газе,
на огњишту нашем
праве своје базе.

Устани Србијо
из овог понора ,
устани Србине
отерај злотвора.

Устани Србијо
земљо напаћена
отаџбино мила
крвљу натопљена.

И чуј Србијо
одјек из дубина,
то је само јаук
сваког палог сина

И погледај Србине
плаво небо изнад отаџбине,
Од горе ти неко
снажно поручује
да се очевина
никад не продаје
већ се за њу срцем
чак и живот даје

Веруј Србијо,
спасена ћеш бити,
поносна ми буди,
немој сузе лити,
синови ће твоји,
донети слободу,
кад у срце душману
бајонет забоду

Устани Србијо
слобода се рађа нова,
Устани Србијо,
земљо палих синова

Устани Србијо,
клечала си дуго.
Устани Србијо
и срећо и туго

Поносна ми буди
земљо напаћена,
отаџбино мила
крвљу натопљена!
Back to top
View user's profile Send private message
цоа[кг]
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Sep 2006
Posts: 109

PostPosted: 16 Jan 2010 10:06    Post subject: Reply with quote

Синоћ кад сам се вратио са славе, ухватио сам крај оне емисије "Да Можда Не" на РТС-у, због иницијативе двеста јавних личности да се распише референдум. Ко није гледао може да погледа на нету или да скине са следећег линка Arrow Да Можда Не

Оно што се мени допало, то је да смо, за сад, још увек против учлањења у НАТО.
_________________
Од душе се не може отети - Космет је Србија!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 16 Jan 2010 10:08    Post subject: Reply with quote

"Ако силована девојка треба да се уда за онога који ју је силовао онда и Србија треба да уђе у Нато." Ивана Жигон.Ето тако кратко и јасно о томе треба ли или не ући у Нато.Јоноћ је била емисија на РТС баш о теме.Видећу да поставим на јутуб
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Jul 2008
Posts: 110
Location: Савациум

PostPosted: 16 Jan 2010 11:11    Post subject: Reply with quote

Зашто не треба у нато?!
http://www.slobodanjovanovic.org/2009/12/09/slobodan-reljic-umreti-pod-kandaharom/
Зато што Срби неће у НАТО! Просто неће, не улазећи претерано у било какву дубљу дискусију. Јер тако осећамо, јер нам се тако може, јер тако хоћемо!
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 16 Jan 2010 13:11    Post subject: Reply with quote

цоа[кг] wrote:
Синоћ кад сам се вратио са славе, ухватио сам крај оне емисије "Да Можда Не" на РТС-у, због иницијативе двеста јавних личности да се распише референдум. Ко није гледао може да погледа на нету или да скине са следећег линка Arrow Да Можда Не

Оно што се мени допало, то је да смо, за сад, још увек против учлањења у НАТО.[


Као што рече Оливера Ковачевић на крају емисије док (она два дебила, заборавио сам им имена), не одраде бољи маркетинг...

Ако нас уопште буду и питали, сигурно нас неће питати док не буду сигурни да ће резултати бити приближни, па да могу да украду оно што им фали.

Било би добро кад би се људи око овога мало више интересовли јер сад треба очекивати приче "нато ће да нам купи ово, да нам поправи оно, да нам да сто кураца"... Надам се да народ неће насести на те празне приче...
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 16 Jan 2010 13:18    Post subject: Reply with quote

Из Божићног броја Правде:

Добрица Ерић

Нема ни Запад толико новца
Да сурва свет у живо блато
Као нас наша четри зликовца
Цар Мурат, Цар Фрања, Хитлер и Нато.
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 16 Jan 2010 14:28    Post subject: Reply with quote

Мене не брине велика већина - 56,9% људи који су против уласка у НАТО, али шта је у глави ових 29,4% који су ЗА приступање? Confused Какви су то људи? Ја не познајем ни једног таквог, мада можда их има али их је блам да кажу. Можда треба да се поново покрене истрага потурица, јер "Ако нам неко дође главе, то ће бити мангупи у нашим редовима".

Нулта толеранција према таквима...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
чивија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2009
Posts: 57

PostPosted: 16 Jan 2010 14:55    Post subject: Reply with quote

Istina o Europskoj uniji http://www.youtube.com/watch?v=4OivEcnZ_mE&feature=player_embedded
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 16 Jan 2010 16:02    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Мене не брине велика већина - 56,9% људи који су против уласка у НАТО, али шта је у глави ових 29,4% који су ЗА приступање? Confused Какви су то људи? Ја не познајем ни једног таквог, мада можда их има али их је блам да кажу. Можда треба да се поново покрене истрага потурица, јер "Ако нам неко дође главе, то ће бити мангупи у нашим редовима".

Нулта толеранција према таквима...
ма какви,питање је то на коликом узорку се ради и слично.Кад би сутра био референдум сигурно би било најмање 80% против нато-а,а тих 10-15 посто за су углавном људи који и иначе гласају против интереса Србије односно за љдп и евентуално поштоваоци зета од Мирослава Илића.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
чивија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Oct 2009
Posts: 57

PostPosted: 16 Jan 2010 16:08    Post subject: Reply with quote

чивија wrote:
Истина о Европској унији http://www.youtube.com/watch?v=4OivEcnZ_mE&feature=player_embedded
Back to top
View user's profile Send private message
Pedjo_BBrdo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Sep 2003
Posts: 586
Location: Небеска Србија

PostPosted: 17 Jan 2010 14:43    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:


Као што рече Оливера Ковачевић на крају емисије док (она два дебила, заборавио сам им имена), не одраде бољи маркетинг...



Одгледао сам емисију и фино их је аргументовано покопао обојицу Лазањски.

Нормалном човеку па и највећем лаику је довољно што су нас како је наводио Лазањски четири пута бомбардовали,и плус имали небројено много копнених интервенција,али за осведочене дебиле као што су ова два квислинга треба организовати емисије,расправе,трибине и јавно их ударати лопатом у главу док не схвате.

Два дебила заговарача уласка у нато суSadгле црне српске проклете судбине) генерал потпуковник у пензији који је био на положају за време агресије,са врло звучним презименом Косовац,и Србин именом и презименом са неким новокомпоновано-усташким акцентом Александар Радић.
_________________
"Границе између Православља и јереси су исписане крвљу." (Старац Јероним Светогорац)
Back to top
View user's profile Send private message
Србин,Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Dec 2009
Posts: 7
Location: beograd,rsk

PostPosted: 17 Jan 2010 19:34    Post subject: Reply with quote

Ја се највише плашим да тог референдума неће бити,јер наши политичари добро знају у чију би корист народ пресудио.Дај Боже да грешим,али оно штhttpмене највише радује свест народа за то. http://www.youtube.com/watch?v=suvPTI8SANA
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 18 Jan 2010 22:38    Post subject: Reply with quote

искрено од срца: јебо им ја мајку одвратну окупаторску, ако могу да кажем да неког мрзим то су они, не морам да наводим разлоге.
Али пада ми пар питања на памет, све земље у окружењу нашем су нато. Колико смо ми безбедни у случају неких сукоба ако су сви око нас против нас? Које шансе имамо?
Да ли је Деспот Стефан био мање патриота јер је ратовао за Турке који су му убили оца и одвели сестру?
Ако уђемо у нато хоће ли српска војска моћи да уђе на Косово и Метохију као део КФОР?
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 16

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop