DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Концерт!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 14 Jan 2010 20:24    Post subject: Reply with quote

Ајмо Делије сутра је концерт...остало је још мало карата...треба да буде пуна сала...да оставимо и јак утисак и да скупимо што више пара за праву ствар!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Дорћолац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2009
Posts: 12

PostPosted: 15 Jan 2010 20:25    Post subject: Reply with quote

предивно вече у хали руског дома,пуно емоција,поготову на крају концерта...Космет срце Србије!
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 15 Jan 2010 20:39    Post subject: Reply with quote















Back to top
View user's profile Send private message
nika3
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Mar 2008
Posts: 215
Location: Београд

PostPosted: 15 Jan 2010 20:42    Post subject: Reply with quote

Ко није био,има за чим да жали. Стварно не могу ништа да издвојим од онога што сам видео и чуо вечерас. И то не зато што није било ништа посебно, већ напротив, све је било изврсно. Свака част прво деци,па онда њиховим учитељима. И на крају свака част свима који су били, и заокружили дивно вече заједночком песмом, мада криво ми је што нисам видео више навијача, и што је било и празних столица...
Back to top
View user's profile Send private message
Макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Jul 2008
Posts: 110
Location: Савациум

PostPosted: 15 Jan 2010 21:06    Post subject: Reply with quote

Било је сјајно! Ко није био зајебао се! Стварно похвала за неке играче, одушевили су ме на крају уз: Ђенерале, Ораховцу башто рајска, Ој Косово Косово и наше песме које су стварно певали из срца, то је један од доказа да се ова генерација много разликује од претодних. Мислим да је требало да дође још оволико људи па и да не уђемо сви, знамо где иду паре и да су преко неопходне, али шта је ту је.
Back to top
View user's profile Send private message
Marija_BG
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Mar 2009
Posts: 23

PostPosted: 15 Jan 2010 21:07    Post subject: Reply with quote

Заиста посебно вече које ће нам сигурно дуго остати у срцима...
Догађај који је у мени пробудио много емоција, али нећу рећи да се после овога осећам као бољи човек, већ као човек спреман на боља дела!
Драга браћо, чувајмо ово што имамо!
_________________
Сада ми тако делује, а можда је то и објективно, да је ово нешто најбоље што ми се десило у животу...
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 15 Jan 2010 21:10    Post subject: Reply with quote

емоције.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 15 Jan 2010 22:04    Post subject: Reply with quote


Посебно су ме обрадовили говорници беседе владике Артемија.Кликом испод можете послушати беседу.Ја је знам скоро напамет пошто сам је више пута слушао док сам ово правио.Обавезно послушати
Беседа

Текст о учесницима
Слике и ако буде ускоро и видео
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 15 Jan 2010 23:45    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=id3XFogQ9Z0
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 15 Jan 2010 23:55    Post subject: Reply with quote

ајдете људи знамо да су радили телефони. Laughing Има ли неко снимак "Ђенерале".Како је грмело мислим да се до Београђанке чуло.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
100 гради
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Jan 2010
Posts: 57
Location: У центру збивања...

PostPosted: 16 Jan 2010 00:08    Post subject: Reply with quote

Још један леп гест управе клуба.
http://www.crvenazvezdafk.com/src/deca-sa-kosova-u-svojoj-zvezdi-2833-c1-content.htm
_________________
На целом свету ми је све, да живим не могу без ње!
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 16 Jan 2010 00:31    Post subject: Reply with quote

Предивно вече. Емоције на све стране. Мислим да су ретки они који крај концерта нису дочекали са сузама у очима. Свака част свима који су били, а следећи пут још масовније.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
medjed
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 21 Jan 2006
Posts: 516
Location: svilajnac

PostPosted: 16 Jan 2010 09:06    Post subject: v Reply with quote

http://www.danas.rs/vesti/drustvo/obnova_ruskosrpskog_manastira.55.html?news_id=181440


http://www.vesti.rs/Drustvo/Obnova-rusko-srpskog-manastira.html


http://www.poslednjavest.com/index.php?option=com_search&searchword=beograd&searchphrase=exact&ordering=newest



СУЗЕ СУ ТЕКЛЕ МНОГИМА! ! !
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 16 Jan 2010 09:50    Post subject: Reply with quote

Деца са Косова у својој Звезди

Фк Црвена звезда данас је угостио бројну српску децу са Косова. Више од педесеторо деце из Велике Хоче, Грачанице и Косовске Митровице налазе се у Београду због гостовања на хуманитарном концерту за помоћ манастиру Богородице Браинске.

Сва деца су чланови црквених хорова и своје умеће нису пропустили да покажу и председнику Црвене звезде Владану Лукићу.

"Срећан сам што сте овде и што Маракан може да вам буде дом макар на један дан, једну ноћ. Овај стадион је ваша кућа заувек и Србија ваша домовина. Надам се да ћете запамтити долазак у Црвену звезду и да ћете долазити чешће и навијати за свој клуб", рекао је Лукић окупљеној деци са Косова и Метохије.

Дружење је потрајало више од два сата, а српска деца су имала прилику да обиђу музеј, као и да прошетају по тререну Маракане.

ФК Црвена звезда ће и убудуће бити услужан домаћин свој српској деци, посебно оној са Косова и Метохије.

http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/%D0%A4%D1%83%D0%B4%D0%B1%D0%B0%D0%BB/437561/%D0%94%D0%B5%D1%86%D0%B0+%D1%81%D0%B0+%D0%9A%D0%BE%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%83+%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%98%D0%BE%D1%98+%D0%97%D0%B2%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B8


„Delije“ pomažu obnovu svetinje
Subota - 16.01.2010
Navijači Crvene zvezde organizovali su sinoć u Ruskom domu u Beogradu humanitarni koncert za obnovu rusko-srpskog manastira Bogorodice Brainske na Kosovu.

Sav prihod od ulaznica uz priloge „delija“ sa svih mečeva od utakmice sa Slavijom iz Praga u Beogradu (ukupno oko 1,7 milion dinara), u narednih nekoliko dana biće prosleđen za obnovu pomenutog hrama.
Sinoć su u svečanoj sali Ruskog doma pored „delija“ prisutni bili i predstavnici ruske ambasade i crkve, kao i nekoliko naših sveštenika i javnih ličnosti. Naravno, koncertu je prisutvovalo i rukovodstvo FK Crvena zvezda na čelu sa predsednikom Vladanom Lukićem, kao i gotovo svi igrači najtrofejnijeg srpskog kluba.

http://www.alo.rs/sport/23371/Delije_pomazu_obnovu_svetinje
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 16 Jan 2010 10:06    Post subject: Re: v Reply with quote

medjed wrote:




СУЗЕ СУ ТЕКЛЕ МНОГИМА! ! !


Laughing Laughing Laughing

да, да ... а можда највише онима који годинама вредно раде на томе да се овакве ствари не дешавају у Србији, да се одрекнемо Косова, да престанемо да се осећамо оно што јесмо.
Цео догађај је био фантастичан. Слике и видео сами говоре.
Жао ми је што није било више млађих навијача - "На млађима свет остаје" !
Још увек доста њих не разуме дубину ове приче, многима је било пуно да одвоје 1.000 дин у овом тренутку (после "нове" и Српске Нове Године).

Нема цене улазница која је скупа , ако целокупна прикупљена вредност иде у најипсравније могуће сврхе. Могло је и по 5 или 10 другара да се скупи и да купе улазницу за једног од њих.
Предлажем да на лето организујемо нешто као радну акцију. Свако заинтересован да може да оде и 7 или 10 дана својим радом да помогне изградњу манастира. Има ли нешто лепше од тога ?
У природи, заједно са браћом са трибине, учествујеш око изградње нечега што ће Творац најбоље умети да вреднује и што ће заувек остати као задужбина Делија.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop