DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zet od specijalnog tuzioca stavlja predmete u fioku !
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 09 Dec 2009 19:36    Post subject: Reply with quote

MarkoPustolov wrote:


Слободан Радовановић и Мирослав Мишковић, 21 Јун 2007


...раскиселитише се јапанаци... добра је минка, мрак
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 11 Dec 2009 14:44    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4

ивица пачић у акцији! обавезно погледајте!!
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 11 Dec 2009 14:58    Post subject: Reply with quote

Organizator skupa wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4

ивица пачић у акцији! обавезно погледајте!!


ја док сам ово гледао буквално сам се стидео као да се ја бламирам, морао сам да прекинем клип. Као док гледам мистер бина или тако нешто па ми непријатно и да гледам колико је глуп. Тако и ово!

Мислим да би основци(и то лоши ученици) овако описали калемегдан!
Back to top
View user's profile Send private message
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 11 Dec 2009 15:02    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Organizator skupa wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4

ивица пачић у акцији! обавезно погледајте!!


ја док сам ово гледао буквално сам се стидео као да се ја бламирам, морао сам да прекинем клип.


ха ха баш тако, жив блам ме поједе, ко ја да причам а не гљивица!

ЈА СЕ ЗОВЕМ ИВИЦА, А БОРИС МЕ ЗОВЕ ЗЛАТО Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=974z70URz6g
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 11 Dec 2009 16:06    Post subject: Reply with quote

Organizator skupa wrote:
http://www.youtube.com/watch?v=PfnYqQfs6Z4

ивица пачић у акцији! обавезно погледајте!!


овде има значи брдо,значи планине Smile

да није тужно било би смешно
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Калезињо
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 163

PostPosted: 14 Dec 2009 20:16    Post subject: Reply with quote

Толико о новом закону и целом том трипу.

Policajac vozio sa 1,99 promila alkohola u krvi!
Ponedeljak - 14.12.2009
Novi zakon o saobraćaju prvi je prekršio policajac! Kako “Alo!” saznaje, u Zemun polju u petak uveče, policajac koji nije bio na dužnosti vozio je privatni automobil sa 1,99 promila alkohola u krvi!

Dok su policajci zaustavljali učesnike u saobraćaju i upućivali ih u nove odredbe zakona o saobraćaju ni slutili nisu da će ga prvi prekšiti njihov kolega.
- Patrola policije zaustavila je vozilo u kom se nalazio pijan čovek. Kada su mu prišli videli su da se radi o policajcu koji je na sebi imao uniformu. Zamolili su ga da izađe iz vozila kako bi proverili koliko se alkohola nalazi u njegovoj krvi. Kada je uređaj pokazao 1,99 promila nisu mogli da veruju - objašnjava naš sagovornik.
Pijani policajac proveo je punih 12 sati trezneći se u policijskoj stanici.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Francesko
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Sep 2009
Posts: 140

PostPosted: 17 Dec 2009 14:58    Post subject: Reply with quote

http://pressonline.rs/sr/vesti/hronika/story/92251/Policajci+pregazili+dete+na+pe%C5%A1a%C4%8Dkom
Back to top
View user's profile Send private message
Каспер
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Aug 2008
Posts: 120

PostPosted: 19 Dec 2009 15:46    Post subject: Reply with quote

Quote:
Uhapšena još tri lica zbog pretnji novinarki Stanković

Policija je uhapsila još tri lica osumnjičena da su pretila smrću novinarki B92 Brankici Stanković

Kako je navedeno, uhapšeni su Bogdanović Nemanja (22), Odalović Nemanja (19) i Glišović Bojan (19), koji će biti predati istražnom sudiji.
Zbog sumnje da su učestvovali u grupi koja je u sredu, na fudbalskoj utakmici Partizan-Šahtjor pozivala na ubistvo novinarke Stanković, ranije su uhapšena tri lica Milan Gudović (23), Goran Klještan (33) i Aleksandar Perišić (28 ).
Ministar policije Ivica Dačić je tom prilikom poručio da "u ovoj državi niko nikome ne sme da preti i MUP će preduzeti sve na otkrivanju i hapšenju svih koji ugrožavaju sigurnost i živote drugih".
U MUP-u je rečeno da se nastavlja istraga protiv ostalih lica iz grupe koja su na utakmici upućivala pretnje smrću.




А шта је са активистима лдп-а који су певали "Спаси Србију и уби се Коштунице"???!!!!!!!!Како вас бре више није стид багро црвена,жута или који год да сте сад,гори сте од Стаљина!!!!!!!!!!МИЛОШЕВИЋ ЈЕ ЗА ВАС СИМБОЛ "ДЕМОКРАТИЈЕ"!Кукају неки позив на линчRolling Eyes Па зар баш то није урадила Б92 кад је објавила слике људи који нису за ништа осуђени већ само ОПТУЖЕНИ???!!!Играте се Бога,па нека вам он суди.
Back to top
View user's profile Send private message
риџект
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jul 2005
Posts: 505
Location: тамо где најлепше сунце сија

PostPosted: 24 Dec 2009 15:27    Post subject: Reply with quote

Имате директан пренос скупштине сада, расправља се о закону о насиљу и недоличном понашању на спортским приредбама. Александра Јанковић из Нове Србије одржала лепо предавање на тему Делија.
_________________
Дођи на Маракану!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 24 Dec 2009 15:49    Post subject: Reply with quote

риџект wrote:
Александра Јанковић из Нове Србије одржала лепо предавање на тему Делија.


Управо набројала све хуманитарне акције за Космет и по први пут у медије избацила информације за нови концерт
у "Руском дому"...свака част!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 24 Dec 2009 23:32    Post subject: Reply with quote

Quote:
А шта је са активистима лдп-а који су певали "Спаси Србију и уби се Коштунице"???!!!!!!!!

Певали су они и Тијанићу то исто...
А сад је та Бранка изнад свих и испред свих...Шта је са многим другим људима који су прошли кроз горе ставри него та назови водитељка.
Ми ћемо против терориста и отимача свете своје земље да се боримо мирним и демократским путем и да преговарамо,а против навијача ћемо и војску да подигнемо ако треба.Значи једна водитељка је изнад народа и територије на којој тај народ живи.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
MarkoPustolov
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Oct 2005
Posts: 319
Location: Ворлд!

PostPosted: 25 Dec 2009 11:00    Post subject: Reply with quote

риџект wrote:
Имате директан пренос скупштине сада, расправља се о закону о насиљу и недоличном понашању на спортским приредбама. Александра Јанковић из Нове Србије одржала лепо предавање на тему Делија.


ако неко има нек баци на јутубе или ако има негде линк нек јави
_________________
Za pisuvanje da batališ, tol'ko ti zborim Nesam činovnik ni učovnjak ni presednik ni pa poslanik, ta da si ćutim kako porena riba mrena kad me ture u novine Znaješ ima tesni sokaci, budžaci, ćuteci a tmnina je...
Back to top
View user's profile Send private message
Ултра` Пг
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jun 2008
Posts: 232

PostPosted: 26 Dec 2009 08:05    Post subject: Reply with quote

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=4&status=jedna&vest=166523&title_add=Deci%20i%20kumovima%20pravda%20u%20ruke&kword_add=sudstvo%2C%20tuzioci

Quote:
Две жене симболизују највећу чистку међу судијама икада забележену на овим просторима. Једна је Драгана Бољевић, друга Соња Бркић.

Драгана Бољевић је у судству провела цео радни век – 25 година. Није имала ни једну мрљу у каријери, а оно што је радила увек је, у стручном смислу, оцењивано највишим оценама. До 2001. је била судија у Петом општинском суду у Београду, када је унапређена у судију Окружног суда у Београду. Један је од оснивачаДруштва судија Србије (1997), а данас је његов председник. У 2008. години, као председник Друштва, одлучно се супротставила новим правосудним законима које је кроз Скупштину гурала Демократска странка. Тим законима, наиме, практично је суспендована уставна одредба о сталности судијског позива и прописано да све судије, колико год их има, морају поново да прођу кроз поступак избора.

Драгана Бољевић, како је недавно објављено, није поново изабрана као судија апелационог одељења Окружног суда у Београду (тј. у Апелациони суд). „Моја иступања у вези са процедуром реизбора“, рекла је она, након објављивања спискова изабраних судија, „апсолутно су једини разлог због којег нисам прошла. (...) Говорила сам само оно што мисли 90 одсто судија у Србији, а не сме да каже. (...) Ова одлука је, у ствари, порука сваком будућем судији, да се интегритет, струковно испољавање и борба за боље правосуђе не исплате”[1].

Соња Бркић је, са друге стране, два пута скандализовала демократску јавност Србије. Први пут, када је, током ванредног стања 2003, на комесарски начин дошла на место председника Врховног суда Србије. Наиме, Живковићева влада је, користећи као димну завесу убиство премијера, најпре принудила Лепосаву Карамарковић да поднесе оставку на дужност председника ВСС, а затим је пензионисала седморо судија Врховног суда. На њихово место су доведене нове судије, међу њима и Соња Бркић. Бркићева је одмах постављена за председника ВСС иако дотле не само да није била судија ВСС, већ је само две године провела на месту судије окружног суда. Такође, као члан Високог савета правосуђа она, по закону о овом органу (чл. 10) није ни смела да буде предложена за напредовање у ВСС, због очигледног сукоба интереса (наиме, управо овај орган предлагао је скупштини избор судија ВСС). Када је Уставни суд, после окончања ванредног стања, поништио прописе по којима је Бркићева бирана, она је изгубила место председника ВСС, али је остала у Врховном суду.


http://www.nspm.rs/politicki-zivot/operacija-700-kako-je-izvrsena-najveca-cistka-u-istoriji-srpskog-pravosudja.html

Баш ме занима колико ће о овоме да се прича. Сјутра ће вјероватно да ухапсе неког "хулигана" који је некоме запријетио преко фб-а и то ће да ставе на насловну страну(можда нас и онај силоватељ мало одмијени), а ово ће да остане на једном тексту из Новости- тек да не буде да их нико није критиковао. А, ми ћемо да се чудимо како полицајац лежи за убиство дјетета 3 године, нарко дилер добије 1/2 године, а навијачу одрежу колико "часни" суд одлучи.
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 26 Dec 2009 09:04    Post subject: Reply with quote

Да ли знате да су неке судује који су сад изабрани били и у оно време Милошевећиа кад је била она иборна крађа.Гостовајући у једнеој емисији на тв министарка је на ово питање одговорила како су биране судије које ће најбоље да обављају своје послове.Ето како се бирају судије,они који ће најбоље да испуњавају вољу владајуће гарнитуре.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 26 Dec 2009 21:15    Post subject: Reply with quote

Александра Јанковић за скупштинском говорницом у вези закона


Сви ми који смо икада ишли на утакмице, добро знамо да је атмосфера на стадиону добар барометар политичке температуре. Уосталом, сетите се како је распад бивше СФРЈ и започео на утакмици на Максимиру. Сви знамо и да 98% навијача никада нису били нити ће бити хулигани и крајње је неадекватно ставити знак једнакости између појма навијач и појма хулиган.
Јавна је тајна да су хулигани који ломе излоге након мирних протеста заправо добро обучени професионалци којима је у интересу да се ови митинзи заврше агресивним испадима не би ли се опозициони бунт у Србији брзо компромитовао и угасио. Никако не може бити у интересу патриотски орјентисаних навијача да уместо слике достојанственог протеста због противправног отимања дела наше државе територије, у свет оду слике већ унапред етикетираног добро познатог српског колективног насиља.
Навијачи никада нису радили за Бајдена и његову тезу о Србима као геноцидном и злочиначком народу који треба затворити у концентрационе логоре. Они нису, али неки, посебно припадници власти, формиране у спрези страних амбасадора и домаћих тајкуна, раде и одговара им да ућуткају и навијаче и све оне који мисле како власт није за десетку, јер десетку не заслужује неко коме радници леже на снегу по пругама.
Народ једва саставља крај с крајем, али зато има ватромет због визне либерализације која значи само за оне који већ имају пара да се мање малтретирају са потребном документацијом за путовање. Од чега ће путовати студенти чији родитељи улазе у дужничко ропство зарад обезбеђивања услова за њихово школовање или људи који су изгубили посао, постали технолошки вишак тако да једино могу да отпутују на гробље слонова? Под изговором борбе против криминала, насиља и хулиганства, власт стиже да укине слободу патриотске мисли и деловања.
Како онда, иначе одговорити на следећа питања: зашто је започето гоњење једног вероучитеља и отворена дискриминација према њему којом се настоји да изгуби радно место? Да ли је и по којем основу у вероучитељској професији у Србији забрањено да се организују удружења грађана и залажу за патриотске вредности? Да ли ће медијска конструкција учествовања на митинзима који су завршили рушењем града и на којима су се певале извесне песме, постати оптужница за више стотина хиљада грађана Србије који су на тим митинзима учествовали? Од када је патриотизам забрањен у Србији и да ли је пола милиона Срба под истрагом због патриотизма?
Да ли знате колико је на последњем целиву и опелу блаженопочившег Патријарха српског Господина Павла било навијача? Готово 100% јер сви ми за некога навијамо. Но, пошто није било убачених хулигана, у свет је отишла права слика Србије, достојанствене, грађански отмене, хришћанске, топле и отворене за све људе добре воље. Не можемо ми младим у навијачким редовима замерати што воле своју земљу, али имају отпор према партијској држави, не можемо ми њих кривити за грешке оних који треба да им буду ауторитети.
Шта спада у недолично понашање и како се може окарактеристи понашање лидера ЛСВ који у три ујутру вози моторне санке у мајици кратких рукава по сред Новог Сада? Да ли је та закаснела лична прослава због добијања државе у држави и главног града Војводине? Човек је можда пронашао рупу, шмрку, у новом Закону о саобраћају јер ко би нормалан очекивао и предвидео да ће нормалан човек по сред пешачке улице једног великог града возити моторне санке у мајици кратких рукава.
Госпођо председнице, ви ћете се сигурно сложити да би људи из наше бранше оценили да овакво понашање, да човек у мајици кратких рукава на минус три вози моторне санке по сред српске Атине, не спада баш у категорију нормалног. Не треба човек да буде ни психијатар ни психолог да би то дијагностификовао. То стварно личи на онај виц-ако лажем, нека ме прегази воз, а ви сте већ толико лажи изрекли да би се ова скупштина у том случају претворила у железничку станицу која је у сред неке велике катастрофе. Наравно, у случају господина Чанка постоје озбиљне могуће тектонске последице и то зна свако ко зна мало физике и ону формулу о маси и убрзању, а да не говорим да је тиме била угрожена безбедност свих оних који су били присутни или који су тако нешто могли да виде.
Шта ћемо сада радити ако се у навијачким групама појаве младићи који желе да моторним санкама дођу на утакмицу и да ли би онда било нормално да ја некако по сред Београда провозам брод? Да ли господин Чанак представља добар модел доличног понашања за све ове младе људе које ви покушавте да оптужите за последице сопствених активности и пропуста?
Није ту министарка Маловић, али се слажем са њом да уз рестриктивну казнену политику овај предлог закона треба да предвиди и превентивне мере.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 25

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop