DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

занимљиво
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 75, 76, 77  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 05 May 2012 11:22    Post subject: Reply with quote

НН wrote:
Шта предлажеш ?


Мислиш ја шта предлажем?
Нећу да користим овај форум за политичку промоцију било кога.Али сви се слажемо да морамо да променимо ово стање, то је чињеница, изађимо на изборе и гласајте за оне за које мислите да једини могу да промене нешто пре свега и који могу да свргну ову актуелну власт.Не смемо да будемо песимисти, они сви морају да схвате мислим на владајуће партије да су променљива категорија ако не ваљају народ ће их казнити на изборима.Морамо ми да створимо ту свест да увек изађемо на изборе и да их увек мењамо кад не ваљају.
_________________
"Многи имају неки несвршен рачун са животом, али при том живот је увек њихов дужник" његово височанство Иво Андрић
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 06 May 2012 23:14    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BCcHwEFhMuQ
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 07 May 2012 09:22    Post subject: Reply with quote

http://www.telegraf.rs/vesti/195782-skandal-voda-alkatraza-slavio-sa-ivicom-dacicem-video Exclamation
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
НовиБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Jul 2010
Posts: 461

PostPosted: 07 May 2012 11:04    Post subject: Reply with quote

Јел су оно оне исте бакље које је забранио?
Back to top
View user's profile Send private message
црвено-бели
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Apr 2012
Posts: 104

PostPosted: 07 May 2012 14:04    Post subject: Reply with quote

п.с.молим админа да избрише моју претходну поруку

ЕДИТ: Избрисана ти је и ова јер си прекршио правила форума - мод.
Back to top
View user's profile Send private message
Celtic
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Sep 2004
Posts: 281

PostPosted: 07 May 2012 18:12    Post subject: Reply with quote

Прича око крађе на изборима лако може да се обије о главу уколико је неоснована. Уколико занемаримо КиМ, са које су гласови превожени у централну Србију (а видимо по резултатима да Двери и радикали нису лоше прошли доле), не постоји могућност за крађу на изборима након што се на појединачним бирачким местима саберу резултати. То из разлога што свака странка има представника на сваком бирачком месту и што тај представник добије копију записника. Резултати се унесу у страначки рачунар па се резултат упореди са оним који има РИК. Зато странке које мисле да су преварене морају да искористе могућност и да тачно кажу на ком бирачком месту су добили више гласова од оних које је објавила РИК. Овако све делује као маркетиншки трик.
Back to top
View user's profile Send private message
свиунапад
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Mar 2011
Posts: 132
Location: Багдад

PostPosted: 07 May 2012 18:31    Post subject: Reply with quote

Куповина гласова није више ни јавна тајна.Тачно се зна ко колко нуди.
Јеботе где ја живим curious
Back to top
View user's profile Send private message
гардиста
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 204
Location: код тунела

PostPosted: 08 May 2012 13:07    Post subject: Reply with quote

Куповину гласова и могу да разумем! Свако има своју цену и право је човека за колико пара ће се продати. Али шта је са овим??? Кренуо је овај снимак да се шири нетом и у први мах сам помислио да је класична пропаганда да би се скренула пажња на неког! http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7rIkWqRx9LI
Међутим након тога сам одгледао и овај снимак http://www.youtube.com/watch?v=R6WvORbywe0

Ово је један град који је направио снимак! Дал мислите да у другим градовима није било????
Back to top
View user's profile Send private message
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 08 May 2012 19:57    Post subject: Reply with quote

Ја сам можда већ негде причао о томе, али ево ради подсећања.Председник општине у мом месту од 7,8000 становника је поделио социјалну помоћ за фебруар у висини од 2милиона динара и то само за тај месец, а за претходне године да и не причам.Е то се зове кривично дело куповине гласова.И то сви знају свима су упућени ти подаци и документа и председници скупштине,и тужилаштву и Дачићу и сви ћуте што значи да они подржавају то чак шта више стоје иза тога, па онда нека луди народ гласа за врх Коруционашке мафије Демократску странку и СПС-овце...
_________________
"Многи имају неки несвршен рачун са животом, али при том живот је увек њихов дужник" његово височанство Иво Андрић
Back to top
View user's profile Send private message
БГДО
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jan 2012
Posts: 9

PostPosted: 08 May 2012 20:10    Post subject: Reply with quote

Не промовишем никога,него само увид у чињенице са избора

http://www.youtube.com/watch?v=hxKSNfye_BY&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=GcymYSMEZ2U&feature=plcp

http://onlinevesti.com/pronaden-dzak-sa-izbornim-listicima/
Back to top
View user's profile Send private message
БГДО
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Jan 2012
Posts: 9

PostPosted: 08 May 2012 20:11    Post subject: Reply with quote

извињавам се на дуплом посту

http://www.politika.rs/rubrike/Beograd/Beli-listici-pobedili-i-URS-i-Dveri-i-radikale.sr.html
Back to top
View user's profile Send private message
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 09 May 2012 15:13    Post subject: Reply with quote

http://www.standard.rs/milan-damjanac-vlast-nam-je-pretila-povratkom-u-90-te-a-na-izborima-nas-je-tamo-i-vratila.html

Човек је све објаснио у овом тексту, прочитајте и два пута ако треба...
_________________
"Многи имају неки несвршен рачун са животом, али при том живот је увек њихов дужник" његово височанство Иво Андрић
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 09 May 2012 22:26    Post subject: Reply with quote

Celtic wrote:
Прича око крађе на изборима лако може да се обије о главу уколико је неоснована. Уколико занемаримо КиМ, са које су гласови превожени у централну Србију (а видимо по резултатима да Двери и радикали нису лоше прошли доле), не постоји могућност за крађу на изборима након што се на појединачним бирачким местима саберу резултати. То из разлога што свака странка има представника на сваком бирачком месту и што тај представник добије копију записника. Резултати се унесу у страначки рачунар па се резултат упореди са оним који има РИК. Зато странке које мисле да су преварене морају да искористе могућност и да тачно кажу на ком бирачком месту су добили више гласова од оних које је објавила РИК. Овако све делује као маркетиншки трик.


Не знам да ли је основана прича или није, али жале се Двери (праве митинг данас) жали се СВМ, за Покрет радника и сељака у Зајечару се може видети на ју тјубу да су покрадени, а онда дође Томислав Николић и изајви да ће за дан,два да објави шта је власт урадила на изборима и да неби то рекао да нешто нема у рукама и дође Александар Вучић који изјави ово:

Vučić: Imamo materijalne dokaze da je vlast pokrala izbore
Srpska napredna stranka ima "materijalne dokaze" da je vlast pokrala izbore održane 6. maja, izjavio je zamenik predsednika te stranke Aleksandar Vučić.

"Biće vrlo interesantno kako će vlast da pruži odgovore", rekao je Vučić i dodao da nije slučajno da na izbornu krađu upozoravaju i Dveri, Savez vojvođanskih Mađara i Pokret radnika i seljaka.

Vučić je rekao da je jasno da je na izborima 6. maja "bilo pljačke biračke volje", kao i da će dokaze za to SNS izneti u naredna dva dana.

Ја сам до свих ових информација дошао пратећи наводе из медија, али ми није логично да лупетају излазећи са оваквим изјавама у јавност.
Могли би да попију тужбу за клевету ако нису у праву, а нешто не видим да је неко изашао са изјавом да лажу.
И још једна битна ствар, гласови са Косова и Метохије док су превожени на место где ће бити пребројани нису били под контролом људи из странака, колико сам ја успео да скапирам ове из Двери.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 09 May 2012 22:44    Post subject: Reply with quote

Додао бих још само да од овога свега нема ништа ако ови не изађу стварно са неким доказима, јер ће све бити смешно ако буду оптужбе, нагађања и претпоставке, а не стварно докази као што су најавили.
Неких ситних неправилнсти увек мора да буде на изборима, то се решава понављањем избора на гласачким местима и ћао.
Све у свему, ја им нешто пуно и не верујем да имају доказе Mad
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Влада Делија
ДЕЛИЈА


Joined: 09 Oct 2010
Posts: 141
Location: СРБИЈА

PostPosted: 10 May 2012 09:23    Post subject: Reply with quote

zvezda_srbija wrote:
Додао бих још само да од овога свега нема ништа ако ови не изађу стварно са неким доказима, јер ће све бити смешно ако буду оптужбе, нагађања и претпоставке, а не стварно докази као што су најавили.
Неких ситних неправилнсти увек мора да буде на изборима, то се решава понављањем избора на гласачким местима и ћао.
Све у свему, ја им нешто пуно и не верујем да имају доказе Mad


Имају доказа у то буди уверен, јако чврсте доказе ће изнети само се стрпимо сви... Very Happy
_________________
"Многи имају неки несвршен рачун са животом, али при том живот је увек њихов дужник" његово височанство Иво Андрић
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 75, 76, 77  Next

View previous topic :: View next topic
Page 58 of 77

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop