DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 08 Jun 2009 09:36    Post subject: Reply with quote

мислим јебе ми се за французе и то,али оно дал ће сутра кад нам гостује румунија,пољска,грчка...ти људи који звижде из навике неке,скапирати у својој глави да не треба и тад звиждати,ја нешто чисто сумњам.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
суб-зеро
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Jun 2009
Posts: 17

PostPosted: 08 Jun 2009 10:21    Post subject: Reply with quote

Химна и застава су најсветија ствар неког народа, и ако би се сутрадан звиждало Румунској или Грчкој химни у нашој земљи, ја би се по први пут у животу стидео зато што сам Србин Exclamation
_________________
Делије Мобилизација Звезда Те Зове !!!!!!!!!
Звезди треба подршка да не буде сама, нек се песмом заори цела Маракана
Back to top
View user's profile Send private message
Неко из масе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2008
Posts: 38
Location: северна страна

PostPosted: 08 Jun 2009 10:22    Post subject: Reply with quote

Синоћ док сам писао оно, тотално сам сметнуо са ума да играмо и против Румуна... А управо сам на то указивао, није уопште искључено да ће и њихову химну дочекати салва звиждука. Не би никако ваљало, тим пре што су на текми у Констанци они (тачније део њих, мислим навијачи Динама из Букурешта) први покренули довикивање Косово-Србија.

Звиждало се и литванској химни...

ЛИЧНО сам против тога да се звижди било којој химни, осим њих пар, али ако нас већ боли курац за Французе, Аустријанце итд. требали бисмо да учинимо све што можемо да Румуне не сачекају звиждуци, за почетак...
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Oct 2007
Posts: 235

PostPosted: 08 Jun 2009 10:51    Post subject: Reply with quote

Дајте бре људи, па је л' имате ви основну културу и знање, је л' знате ви шта представља химна???
Прозивајте политичаре колко хоћете, шта вам је крив народ једне земље?? Уствари небитно је то ко је крив и за шта је крив, ово је просто питање КУЛТУРЕ ако ништа друго, није ми јасно да неки то не схватају..
_________________
Ко не учествује, нека седне! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
НЦБ
Ветеран


Joined: 31 Mar 2004
Posts: 1494

PostPosted: 08 Jun 2009 11:05    Post subject: Reply with quote

није да браним ни једне ни друге, али јесу ти политичари дошли сами на власт или су их грађани те исте земље изгласали.. беспотребно млатите празну сламу..
_________________
НЕ ДАМО НАШУ ЗВЕЗДУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 08 Jun 2009 11:18    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
није да браним ни једне ни друге, али јесу ти политичари дошли сами на власт или су их грађани те исте земље изгласали..


Ако ћемо искрено, ни у једној од тих земаља питање Косова није питање на ком се избори добијају и због ког грађани бирају политичаре... Вероватно није ни у првих 100 питања...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 08 Jun 2009 11:18    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
није да браним ни једне ни друге, али јесу ти политичари дошли сами на власт или су их грађани те исте земље изгласали.. беспотребно млатите празну сламу..
па онда по том принципу би требали црногорце и Србе из Црне Горе да пљујемо најјаче што можемо?
Није сигурно народ гласао за Саркозија у Француској или не знам лупам Берлусконија у Италији зато што му је приоритет био признавање незавнисности Косова и да су због тога победили тамо на изборима код њих.

Али опет има смисла пљувати те државе,али понављам бојим се да звиждуци неће бити мањи ни кад Румунија буде долазила у Београд тј код оних који имају свест неће звиждука ни бити,али код оне већине која иде на репрезентацију тешко да се може очекивати иста реакција јер има историјат где тих звиждука нису изузете ни нама наклоњене државе.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 08 Jun 2009 11:22    Post subject: Reply with quote

НЦБ wrote:
није да браним ни једне ни друге, али јесу ти политичари дошли сами на власт или су их грађани те исте земље изгласали.. беспотребно млатите празну сламу..


Једна држава није оно што је тренутна воља власти и народа... Rolling Eyes
Француска је велика земља и пријатељица нашег рода и срамта би била због мученика за Крфа када би се звиждало њеној химни. А ипак, треба спремити паролу или нешто слично која би још једном опоменула французе на то какву неправду праве нашем народу...
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Шаве
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2008
Posts: 96
Location: Република

PostPosted: 08 Jun 2009 11:41    Post subject: Reply with quote

Звиждећи француској химни ми вређамо и људе који су нас подржавали цело време...вређамо навијаче ПСЖа који су нас подржавали око Косова, звиждимо и другим људима који нашој земљи не мисле ништа лоше а Французи су...не само Саркозију, не само арапима...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Дачија
ДЕЛИЈА


Joined: 11 Jul 2008
Posts: 212

PostPosted: 08 Jun 2009 11:47    Post subject: Reply with quote

Их, па ми сад можемо докторате пре сваке утакмице да пишемо и закључујемо да ли да се тој држави звижди или не. Ствар културе и васпитања је да се химни не звижди. А ови разлози они су нама косово ми њима звиждимо, то је као деца у основној школи - он је први почео. Ми треба да будемо културни и васпитани, а незадовољство поводом косова бар навијачи, за разлику од других, знају како другачије да искажу.
Back to top
View user's profile Send private message
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 08 Jun 2009 12:03    Post subject: Reply with quote

Можемо ми да млатимо овде 10 дана о томе ко су нам пријатељи а ко су нам непријатељи, коме треба да звиждимо а коме не...
Тачно је да наш народ свакоме звижди, и има 1000 разлога за то. Можда делом лежи у као што неки кажу некултури, али ја мислим да је то разлог пре у томе што као народ не волимо да губимо, и имамо јаку жељу за победом! Оно што би ми навијачи требали да урадимо у неком наредном периоду је да искристалишемо ту ситуацију. Да се запитају ти неки Аустријанци, Французи зашто им звиждимо а Румунима не. Да знају да им звиждимо због тога што су признали Косово, и што њихове земље предњаче у даљим притисцима на друге државе да то учине, али и због свега што су нам радили у последњих 20 година. Није ваљда да сте забринути што ће неки аустријанац рећи: ,, Ах, ови Срби су прави варавари!''? Мисле они то о нама већ одавно, и не воле нас уопште!

Ово све може да се деси и не мора... Морају ту многе ствари да се поклопе, да дође до тог неког макар минималног договора међу групама у Србији. Не зависи све од нас...
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 08 Jun 2009 12:05    Post subject: Reply with quote

Дачија wrote:
Ствар културе и васпитања је да се химни не звижди.


Где пише ово, у бонтону?! Rolling Eyes
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
Delija_VGD
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Mar 2009
Posts: 4
Location: Вишеград

PostPosted: 08 Jun 2009 12:17    Post subject: Reply with quote

Rolling Eyes Rolling Eyes Као што је већ речено то је ствар културе, и нетребамо звиждати никоме (наравно срам изузецима Very Happy ). Никад ниједан народ нема исто мишљење као и људи који су им на власти (крените од Србије), у сваком случају бар са Румунима да буде како треба...

П.С. И наша власт је једним дијелом својим ставом заслужна за одцјепљење КиМ, 'оћемо сад и на Боже правде звиждати?! Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________
"Ја немам лове, нити драге своје,
само за Звезду куца срце моје,
ово је песма пропалога ђака,
која прати светскога првака!"
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
4everdelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2009
Posts: 21

PostPosted: 08 Jun 2009 12:28    Post subject: Reply with quote

Требало би да се зна ком звиждимо, а ком не... Smile
_________________
http://bayimg.com/jaAmfaACF

Делије Јагодина
п.с урађен први графит 13-14.05.09.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
СКИДС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Jun 2005
Posts: 833

PostPosted: 08 Jun 2009 12:30    Post subject: Reply with quote

Доста бре више! Закључавајте ово!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop