DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија?!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dule-vu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 17 Jun 2008
Posts: 34
Location: Вуковар

PostPosted: 07 Jun 2009 20:32    Post subject: Reply with quote

Свака част за синоћно друго полувреме!штета само што се људи нису попели на шипку од почетка утакмице,јер би било одлично одрађена утакмица у комплету и људи би раније прихватили заједничко навијање!али ово сте јако добро покренули и јако је добро звучало!
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 07 Jun 2009 20:32    Post subject: Re: Србија?! Reply with quote

Небојша_НХМ wrote:
Имам једно питање нови сам на форуму и будите благи у киртикам, био сам на репрезентацији јуче и видео сам да је било много људи са наше трибине и да су пред крај првог полу времена водили навијање и друго цело полу време, да ли то значи да ће се и у будуће ићи на утакмице и да ће се позивати на бодрење репрезентације. Е тако немојте шта замерити.


Па мислим да то не треба доводити у питање јер добар број наших је био и на гостовању у Румунији,синоћ само настављено,јесте деловало спонтано,али надајмо се да ће са што већим одзивом редовног копа то постати организованије(Мегафони,бубњеви,барјаци),једно је сигурно-воља постоји и то огромна,а то треба искористити!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 Jun 2009 20:52    Post subject: Reply with quote

Навијање


Снимак није процесован до краја, па је зато квалитет приказа низак. Познајући навике јутјуба, очекујем да тек за сат-два буде доступна HQ опција
Back to top
View user's profile Send private message
фонси
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Feb 2008
Posts: 107

PostPosted: 07 Jun 2009 21:23    Post subject: Reply with quote

Слоба*37 wrote:
http://sportal.rs/news.php?id=4006


То што се десило је стварно срамота,не знам чему то...
_________________
Правда изнад закона!!!
Back to top
View user's profile Send private message
bob-ant
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 29 Aug 2006
Posts: 618
Location: на пар км од Маре

PostPosted: 07 Jun 2009 21:46    Post subject: Reply with quote

уф не знам за вас,али ја сам се у првом пол. баш избедачио због навијања,некако ме "размазила" ова сезона па сам навикао да кад год будем на Северу да се све тресе и грми Very Happy ..
кад сам у другом видео шипку био сам срећан ко мало дете.мада је стварно било тешко навијати јер су,бар у делу Севера где сам ја био(до истока),углавном били људи који ретко долазе на стадион,и то се видело кроз брзања код песама које мораш да знаш не као навијач,већ као Србин-нпр "тамо далеко" и "марширала краља Петра гарда",и те песме су и довољно дуге да се "прошире"на цео стадион,и имају одличну мелодију,тако да морају да грме.Али добро,почетак је..
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 07 Jun 2009 21:47    Post subject: Reply with quote

фонси wrote:
Слоба*37 wrote:
http://sportal.rs/news.php?id=4006


То што се десило је стварно срамота,не знам чему то...



шта је бре срамота??Знали су да признају косово међу првима!!
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Brdjo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Jun 2003
Posts: 514
Location: БРЧКО СРБИЈА

PostPosted: 07 Jun 2009 21:49    Post subject: Reply with quote

Ма ко их јебе ко да они нас жале!?

Треба им певат " јоу аре фром африка..."
Све и једној држави која је признала арнауте треба звиждати па онда ломити.. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Неко из масе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Jun 2008
Posts: 38
Location: северна страна

PostPosted: 07 Jun 2009 22:58    Post subject: Reply with quote

Признали су и Пољска и Чешка арнауте, је л' бисмо требали и њиховим химнама да звиждимо?!

Јебе ми се и за Аустријанце и Французе, да не буде забуне, али чисто сумњам да је онима који су звиждали (барем великој већини) мотив био признавање независности Косова... Пре бих рекао некултура и малограђанштина, сетите се утакмице против Јерменије... Православни народ над којим је начињен један од највећих геноцида ХХ века... После тога и Белгија и Норвешка, а све је то било ПРЕ проглашења независности од стране гамади...

Кад већ пишем да се осврнем и на само навијање. Велики позитиван помак је оно што се догодило у другом полувремену. Када би се цела прча око репрезентације мало озбиљније схватила и организованије пришло томе могло би да буде много, много боље... Искрено очекујем да ће се ићи ка томе у наредном периоду.
Back to top
View user's profile Send private message
BUBILI
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2009
Posts: 9

PostPosted: 08 Jun 2009 00:04    Post subject: Докле више звиждање Reply with quote

Слоба*37 wrote:
http://sportal.rs/news.php?id=4006


стварно би требало да једном престанемо са тиме. А најсмешније у овом чланку што већ очекују казну за нереде навијача у Шведској на ЕП
Back to top
View user's profile Send private message
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 08 Jun 2009 00:45    Post subject: Reply with quote

фонси wrote:
Слоба*37 wrote:
http://sportal.rs/news.php?id=4006


То што се десило је стварно срамота,не знам чему то...


Ма ко их јебе бре они нас мрзе више него јевреје јебига убили смо им Краља Laughing

шта се тиче Француза они су онако изгубили интетитет због онолико Арапа а и сами неволе њихову химну чуо сам чак да је хоће промене!

а треће видим неки су и Фаранима звиждали мислим да то није уреду а и морамо да пазимо када нам буду дошли Румуни пошто је то једина држава у окружењу која је увек уз нас и било би срамота да им звиждимо кад им иде химна а и у будуће нпр.када нам буду гостовали Пољаци или Чеси јесте да је њихова политика признала ону гамат али народ 90% ма и чак 100% није признала чак ни Парламент код њих није!Тако да се треба Немцима,Аустријанцима итд звиждати!

ПОЗ
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bucher
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2003
Posts: 22
Location: КРАЉЕВО

PostPosted: 08 Jun 2009 00:49    Post subject: Re: Докле више звиждање Reply with quote

BUBILI wrote:
Слоба*37 wrote:
http://sportal.rs/news.php?id=4006


стварно би требало да једном престанемо са тиме. А најсмешније у овом чланку што већ очекују казну за нереде навијача у Шведској на ЕП


јбг ми морамо да будемо свесни да нас сви мрзе и да нас свуда казне где могу!

то се види у Хагу од 150 оптужених 140 су срби,упалимо бакљу одмах наредна утакмица без публике а усташе направе 3 пута нереде на Малти направе кукасти крст и ништа ма ја би им уинат направио у шведској неред Cool Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Ултрас Ментал
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2009
Posts: 281
Location: на зипи...

PostPosted: 08 Jun 2009 07:51    Post subject: Reply with quote

Неко из масе wrote:
Признали су и Пољска и Чешка арнауте, је л' бисмо требали и њиховим химнама да звиждимо?!

Јебе ми се и за Аустријанце и Французе, да не буде забуне, али чисто сумњам да је онима који су звиждали (барем великој већини) мотив био признавање независности Косова... Пре бих рекао некултура и малограђанштина, сетите се утакмице против Јерменије... Православни народ над којим је начињен један од највећих геноцида ХХ века... После тога и Белгија и Норвешка, а све је то било ПРЕ проглашења независности од стране гамади...

Кад већ пишем да се осврнем и на само навијање. Велики позитиван помак је оно што се догодило у другом полувремену. Када би се цела прча око репрезентације мало озбиљније схватила и организованије пришло томе могло би да буде много, много боље... Искрено очекујем да ће се ићи ка томе у наредном периоду.


Слажем се у потпуности... А највише ме брине меч са Румунијом! Ако се ништо не учини, народ ће сигурно звиждати. То би био велики шамар Српско - Румунском пријатељству, огроман шамар. Замислите да су нам Румуни извиждали Боже Правде у Констанци, па било би на насловним странама, пали би у нашим очима максимално, треба ово схватити озбиљно.
Back to top
View user's profile Send private message
4everdelija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2009
Posts: 21

PostPosted: 08 Jun 2009 09:12    Post subject: Reply with quote

Ма ко је признао косово...те химне не треба да се чују у СРБИЈИ !!
_________________
http://bayimg.com/jaAmfaACF

Делије Јагодина
п.с урађен први графит 13-14.05.09.. Smile
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 08 Jun 2009 09:27    Post subject: Reply with quote

Свака земља која је признала Косово као независну државу треба да буде почаствована што ће јој се само звиждати при интонирању химне а не и спаљивати застава.Па то је демократски грађански вид протеста а простачки је физичко пишањски облик,дакле смешно је да се нпр марсељеза чује на маракани после 10 година бомбардовања марсељенеза и признавања Космета као државу. whistling
_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 08 Jun 2009 09:34    Post subject: Reply with quote

али то нису химне политичара њихових,већ народа.
Ја би разумео ту причу да се звижди само тим земљама који су признали државу Косово,али није баш тако звижди се свима...
Неко из масе има поенту већина велика већина људи што звижди не звижди зато што је одређена држава признала Косово већ ето као устаљено је,то се стално ради па зато као.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop