DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија?!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Небојша_НХМ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2009
Posts: 4

PostPosted: 07 Jun 2009 13:04    Post subject: Србија?! Reply with quote

Имам једно питање нови сам на форуму и будите благи у киртикам, био сам на репрезентацији јуче и видео сам да је било много људи са наше трибине и да су пред крај првог полу времена водили навијање и друго цело полу време, да ли то значи да ће се и у будуће ићи на утакмице и да ће се позивати на бодрење репрезентације. Е тако немојте шта замерити.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Фрикинг
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Nov 2006
Posts: 304

PostPosted: 07 Jun 2009 13:29    Post subject: Reply with quote

Мислим да је званичан став групе да се иде на репрезентацију али не као група већ појединечно.
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша_НХМ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2009
Posts: 4

PostPosted: 07 Jun 2009 13:41    Post subject: Reply with quote

Фрикинг wrote:
Мислим да је званичан став групе да се иде на репрезентацију али не као група већ појединечно.


ОК, али ја знам да многи моји пријатељи не иду на Север зато што не желе да са неким пијаним основцима сканирају Ратко Младић, немам ништа протим тог скандирања, али просто људи желе да доказани ауторитети воде навијање, чисто ако ће и у будуће да се води навијање, требали би да знамо да нас доће 7-8 хиљада наших навијача и да ми то радимо онако како знамо, мени је срце било пуно кад се наш човек попео на шипку код транспарента за Уроша и кад је кренуло навијање, наравно било је лоше, али ако би људи знали било би много боље.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 07 Jun 2009 14:07    Post subject: Reply with quote

Јуче смо имали више Пољских група на трибини и Руских које су биле на турниру који је одржан у Грачаници.Они су донели своје пароле и заставе у знак подршке Србији и Косову тако да је минимум од нас био оно јуче.Дал ће све то прерасти у нешто више не зависи само од нас већ и од других група и како се све то буде развијало у наредном периоду.Делије као појединци свакако иду на утакмице Србије...а за убудуће ћемо видети.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша_НХМ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2009
Posts: 4

PostPosted: 07 Jun 2009 14:12    Post subject: Reply with quote

Хвала Генералштаб!
Надам се да ће то у будућности бити све боље, а пре свега да ће наша трибина на утакмицама нашег клуба бити све боља и боља, ја сам ове године завршио обавезе и од идуће крећем још редовније на текме, све домаће нису доста треба ићи и на сва гостовања.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
СтефанЈ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Dec 2007
Posts: 862

PostPosted: 07 Jun 2009 14:46    Post subject: Reply with quote

Пошто сам стицајем околности био на југу, морам да кажем да се навијање са севера добро чуло у другом полувремену, али није заживело на југу пошто претежно гробарској популацији је било испод части да певају песме на наше мелодије(але але але ооо, напред напред србијо...) а и остале песме, чисто зато што су кренуле са севера.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 07 Jun 2009 15:01    Post subject: Reply with quote

Ма добро није проблем да се смилсе и друге мелодије...ако воља код свих постоји лако ћемо ми за мелодије.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Небојша_НХМ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 06 Jun 2009
Posts: 4

PostPosted: 07 Jun 2009 15:28    Post subject: Reply with quote

Мислим да постоји огромна воља нас Делија, а ми смо увек у свему били први тако да кад ми направимо нешто на нашем Северу то после сви у Србији препишу. ЗВЕЗДА, СРБИЈА, КОСОВО МЕТОХИЈА!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 07 Jun 2009 15:30    Post subject: Reply with quote

Ма мелодија има колико ти воља,Бели орлови имају своје,онда кад репрезентација имгра рукомет у Нишу и ту Мераклије имају своје,тако да мелодије нису проблем
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 07 Jun 2009 16:16    Post subject: Reply with quote

Небојша_НХМ wrote:

ОК, али ја знам да многи моји пријатељи не иду на Север зато што не желе да са неким пијаним основцима сканирају Ратко Младић, немам ништа протим тог скандирања...


И више је него очигледно да имаш. Да није тако, не би се ти тога ухватио и то већ у првом посту.
Очигледно је да млађи нараштаји баш и не схватају наше ставове.

Изгледа ми да шапка на огради није довољна да би сви разумели...
Back to top
View user's profile Send private message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 07 Jun 2009 16:27    Post subject: Reply with quote



ЂЕНЕРАЛЕ САМО РЕЦИ ЛЕТЕЋЕМО КАО МЕЦИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 07 Jun 2009 16:45    Post subject: Reply with quote

Небојша_НХМ wrote:
кад се наш човек попео на шипку код транспарента за Уроша и кад је кренуло навијање, наравно било је лоше, али ако би људи знали било би много боље.


Извини, шта је било лоше?
У току вечери ћу подићи на јутјуб снимак навијања. Ако се узме у обзир да је синоћ навијање кренуло мање-више спонтано, да је састав трибине био шаренолик, моја маленкост је била веома изненађена квалитетом навијања. Уосталом, да не причам превише, видећете касније.
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 07 Jun 2009 18:00    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Јуче смо имали више Пољских група на трибини и Руских које су биле на турниру који је одржан у Грачаници.Они су донели своје пароле и заставе у знак подршке Србији и Косову тако да је минимум од нас био оно јуче.Дал ће све то прерасти у нешто више не зависи само од нас већ и од других група и како се све то буде развијало у наредном периоду.Делије као појединци свакако иду на утакмице Србије...а за убудуће ћемо видети.


Радује то да се све више окрећемо репрезентацији, и то и старији и млађи и ако се овакав тренд одласка навијача на репрезентацију настави неће бити потребно да званичан став буде да идемо на перку - велика већина ће већ бити на сјеверу! Наравно да би званичан став уобличио и средио ствари везано за вођење, одласке на гостовања и слично, али као што је речено, не зависи све од нас.
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Woodoo
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2003
Posts: 118
Location: Београд

PostPosted: 07 Jun 2009 19:15    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
Небојша_НХМ wrote:
кад се наш човек попео на шипку код транспарента за Уроша и кад је кренуло навијање, наравно било је лоше, али ако би људи знали било би много боље.


Извини, шта је било лоше?
У току вечери ћу подићи на јутјуб снимак навијања. Ако се узме у обзир да је синоћ навијање кренуло мање-више спонтано, да је састав трибине био шаренолик, моја маленкост је била веома изненађена квалитетом навијања. Уосталом, да не причам превише, видећете касније.


Навијање је, после Босне, било најбоље на реп. oд када памтим.

А тек када је "вођа" повео са шипке, изнад свих очекивања!

Искрено, било ми је драго кад сам видео ко је све у копу, и да им је стало да од вашара направе организовано навијање.
_________________
Најдоски је одлично скочио али нажалост само преко пречке.
Back to top
View user's profile Send private message
Слоба*37
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 May 2009
Posts: 7

PostPosted: 07 Jun 2009 20:30    Post subject: Reply with quote

http://sportal.rs/news.php?id=4006
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop