DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Mar 2011 23:34    Post subject: ЗВЕЗДА-ИНЂИЈА...СРЕДА 18 ЧАСОВА! Reply with quote

Идемо Делије,настављамо где смо стали!Нема опуштања...за 4 дана иде нова утакмица,ново искушење!Наша прича може да има смисла једино ако покажемо континуитет у праћењу свога клуба!Треба да покажемо да данашња пуна трибина није случајност,и да можемо то и за 4 дана да поновимо!Мобилизација даје своје прве праве резултате и то треба да наставимо да гурамо!Свака част свакоме ко је допринео да наш клуб остане велик и у овим тешким данима!Само напред Делије...још више,још јаче,још боље
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 05 Mar 2011 23:38    Post subject: Reply with quote

Трибина је на утакмици са смедеревом показала да уме да навија и без озвучења...само мало више воље и енергије да се види међу нашим људима и навијање ће бити врхунско!И зато за среду још више треба да се сконцентришемо на навијање...све остало нам је тренутно перфектно на трибини...али навијање је нешто што не може 10-20...300 људи да надомести својом организацијом.То мора да се покрене из главе свакога од нас.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дулињо
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Apr 2010
Posts: 117
Location: Белгрејд

PostPosted: 06 Mar 2011 18:19    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=jPwS-eF6bpI

Ајде, ајде, може ово и боље Smile
_________________
У рату између лажи и истине, лаж добија прву битку, а истина последњу !!!

БОДУ САМО ПИЧКЕ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 06 Mar 2011 21:51    Post subject: Reply with quote

Изузетно је битно да клуб споји две победе за редом на самом почетку,а види се да им треба подршка сва могућа! И зато север мора бити пун и у среду!Ово прави испит за нашу трибину,ајде да дамо све од себе да погурамо наш клуб у нову победу а себи да докажемо да нас има за целу трибину!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 06 Mar 2011 21:59    Post subject: Reply with quote

Ахаха,неке Делије су већ из воза одрадиле меч са Инђијом,и то још у суботу. Laughing
http://sport.blic.rs/data/images/2011-03-05/122406_spartizan04-foto-a-dimitrijevic_origh.jpg
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
pukovnik
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Sep 2009
Posts: 50
Location: Srbija,Beograd

PostPosted: 07 Mar 2011 18:19    Post subject: Reply with quote

У среду сви на Маракану ! Идемо Делије Cool
Back to top
View user's profile Send private message
Mr Sosa
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Apr 2007
Posts: 70

PostPosted: 07 Mar 2011 20:34    Post subject: Reply with quote

pukovnik wrote:
У среду сви на Маракану ! Идемо Делије Cool


Немој да пишеш само да би нешто написао, ништа корисно од твог а ни од мог поста али увек ме ово изнервира, у курац све форум нам постаје као вашар!
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле Крејзи
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jan 2011
Posts: 28
Location: И на Марсу ако треба!

PostPosted: 07 Mar 2011 22:11    Post subject: Reply with quote

Текма против инђије је битна из неколико разлога. Прво, битно је да се победи због самопоуздања играча, а друга ствар јесте да ми као навијачи побољшамо певање и да покушамо да ''повежемо'' све делове трибине и тако се што боље припремимо за следећи изазов, дерби. МОБИЛИЗАЦИЈА - СВИ НА МАРАКАНУ!
_________________
НАВИЈАЈ!
Back to top
View user's profile Send private message
Marko1990
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Nov 2010
Posts: 33
Location: Beograd

PostPosted: 07 Mar 2011 23:38    Post subject: Reply with quote

Могла би без проблема да се крене и ова без озвучења, из разлога што сваки појединац осећа већу одговорност према певању него када се има озвучење кад сматра да има ко за њега то да одради и да звучи лепо!!!
То смо видели сад а и против офке онда у купу,јављају се двогласи али и то се да исправити јер је већ боље било на смедереву него на претходној против поменуте офке...
а и треба се навићи на то јер за две текме смо на јна где нема озвучења и где треба добро да звучимо јер задњих пар гостовања тамо и нису била нека наша издања (барем каква би ми хтели да буду) ...
_________________
Црвена Звезда-једина животна опструкција
Back to top
View user's profile Send private message
PIVČE
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2011
Posts: 4

PostPosted: 08 Mar 2011 03:05    Post subject: Reply with quote

Поздрав за све Делије само тако да наставимо!!! Померамо границе!!!
Свака част свим људима са врха трибине што су многима омогуцили да осете прави дух звездаштва и да буду поносни што су на неки начин део трибине која данас личи на оно што смо зелели свих ових година, мислим на време после санкција кад нас је било свега шачица на северу а данас, данас је то оно право што је мени мој матори описивао из његове младости. Како мислимо тако це нам и бити!!! Свака част Делије поносан сам што сам део нечега много лепог јер Звезда и Север су горе од најтезе дроге, навуцес се као мали и готово. Само напред у нове навијачке победе а ови доле на терену нек дају бар 50% енергије коју ми улаземо из текме у текму. ЗБОГ НАС ЦЕ СЕ СТАДИОНИ ПО СРБИЈИ ШИРИТИ Smile Ја се извињавам што је мој први пост оволики али сам још под утиском од суботе и пуцају ме емоцијем. Поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
Stari
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 14 Aug 2010
Posts: 82
Location: Beograd,Srbija

PostPosted: 08 Mar 2011 05:58    Post subject: Reply with quote

После одличног издања против Смедерева морамо да наставимо још силовитије.
До душе не могу а да не приметим неколико ствари које можемо и морамо да поправимо:

1) Већ опште познато кашњење...знам већ много пута је речено али ја нећу престати да понављам док се не дозовемо памети! Докле бре да нам се трибина пуни до другог полувремена,па да ли ми долазимо на стадион форе ради или нашег клуба ради?!

2)Попуњеност Севера...зашто,питам се, људи хрле у средину трибине и једва да могу да стоје од гужве а добар део ка Истоку зврји празан?
Хајде да попунимо ЦЕО СЕВЕР !

3) Певање...са или без озвучења,свако од нас може да поради на томе,гледајте у човека који води навијање,читајте са усана и укључујте се на време. Много може да помогне да се избегне двогласје и да нам песме звуче још боље.

Знам да је радни дан,али то не сме да нам буде изговор да не напунимо трибину и да оставимо и грло и длан као никада до сад!
Back to top
View user's profile Send private message
Жишка
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Jun 2005
Posts: 160
Location: Београд

PostPosted: 08 Mar 2011 06:10    Post subject: Reply with quote

Колико год се ми потрудимо да доведемо људе, анимирамо, направимо спектакл који ће сигурно утицати да можда још неко крене на стадион и погледа овај наш генерално јадан и бедан фудбал у Србији, наћи ће се нека новинарска љига која ће за плаћени ручак, 50, 100 ЕУР написати овакав текст:

http://www.politika.rs/rubrike/Sport/fudbal/Atentat-na-utakmicu.sr.html
_________________
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
PIVČE
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2011
Posts: 4

PostPosted: 08 Mar 2011 06:44    Post subject: Reply with quote

Није њему плацено веруј ми и сам знаш да има много људи који нас не воле само зато што мисле да смо сви ми хулигани ја сам одавно дигао руке да маторцима објашњавам како је то мали број људи на Северу јер навијачи са врха фурају неку здраву причу да се не лаѕземо сви ми имамо и другаре гробаре који исто нормално размипљају само што они никад ису били организовани као ми. Доста смо се клали између себе. Кад смо рушили Слобу одговарали смо дрзави а сад им не ваљамо? Драге Делије хулигана има свуда у овој нашој распалој држави а највише их има у полицији и искоришћавају свој положај, такви су срамота за нашу државу. ПАНДУР=НАВИЈАЧ, ТРАЖИМО САМО ПРАВДУ!!! СВИ СМО МИ СРБИ ОД КРВИ И МЕСА А РАЗЛИКУЈЕМО СЕ САМО ШТО ЗДРАВИЈЕ РАЗМИШЉАМО И НЕ ПРИМАМО ПЛАТУ ШТО ОБАВЉАМО СВОЈУ ДУЖНОСТ КОЈУ ОСЕЋАМО ПРЕМА ЗВЕЗДИ И СРБИЈИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
PIVČE
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Mar 2011
Posts: 4

PostPosted: 08 Mar 2011 06:55    Post subject: Reply with quote

И само да додам за крај.Сачекао сам да напишем први пост кад будем осецао баш велику потребу а то је сад јер ме боли е правда према навијачима, па данас се код нас више исплати да робијаш за пљачку него што си упалио бакљу на стадиону боље цес проци. А ста нам то говори брацо Срби? БОЉЕ ГРОБ НЕГО РОБ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 08 Mar 2011 09:58    Post subject: Reply with quote

Пивче,омашио си тему...полако.
Ајмо ми да напунимо трибину сутра и да навијамо боље него у суботу.То нека нам буде највећи циљ!Подршка клубу је најбитнија у сваком случају и на томе морамо да радимо!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!


Last edited by Генералштаб on 08 Mar 2011 16:02; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop