DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Mar 2011 10:55    Post subject: НЕДЕЉА 19 ЧАСОВА-ЗВЕЗДА-БСК! Reply with quote

Коме није јасно зашто сада наша трибина мора да буде пуна...не треба ни да долази више!Људи из фазона нам не требају!Добили смо добар спортски нокаут у среду и сада најмање што можемо ми као навијачи је да помогнемо нашем клубу да устане и стане на ноге!Као и много пута у последње време ми смо,на жалост, ти који одржавају име и реноме нашег клуба и зато имамо одговорност да то наставимо да радимо и даље!Борба за титулу се наставља,само једна добра победа може да залечи колико толико ране!До ње мора да се дође и зато морамо да дамо свој максимум!
СВИ НА МАРАКАНУ!!!


Last edited by Генералштаб on 17 Mar 2011 12:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 17 Mar 2011 12:15    Post subject: Reply with quote

Јако битно да се види наш одзив сада. Искрено верујем да ћемо опет напунити Север, воља је још јача, ово не сме да нас поколеба јер "победе и порази нису мерило наше љубави".
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Делија
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Dec 2006
Posts: 74
Location: И на марсу,ако треба...

PostPosted: 17 Mar 2011 14:32    Post subject: Reply with quote

Север у недељу МОРА бити пун,али пун људи који желе да оставе грло на трибини,који су спремни да 90+ минута воде свој тим ка новој победи,МОРА се показати приврженост трибини и клубу,па неће ваљда овај пораз од стоке да нас спречи у нашим намерама..Морамо да помогнемо онима доле,да се не би десиле ствари као после пораза у првом делу сезоне,јер само ми можемо да им дигнемо морал и самопоуздање,али исто тако морамо да докажемо и покажемо колико волимо свој клуб!!!ЗАТО СВИ НА МАРАКАНУ!!!
_________________
Звезда ми је све,звезда живот је...
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 17 Mar 2011 15:00    Post subject: Reply with quote

Тужно је што ми морамо да глумимо доктора и дижемо клуб из нокаута , али ситуација је таква каква је и нема ко осим нас ! Можда је ово у неку руку и добро за прочишћавање тог талога који се реално накупио на северу. Ко дође и у суботу , тај ипак има неки потенцијал за будућност. Најбитније од свега је да људи схвате да ова наша мобилизација нема за циљ само подршку клубу за ову сезону . Или наредну . Или ону тамо..... Ми браћо сада правимо трибину на коју ће наши синови и унуци са поносом да долазе. Према томе шта на том нашем путу може да нам представља један пораз ?!
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 17 Mar 2011 15:33    Post subject: Reply with quote

Након ове утакмице следи пауза због репрезентације, неће бити фудбала 2 недеље (осим пријатељских утакмица) и морамо сада јаче него икад да подржимо клуб након пораза! Није ово ни први ни задњи пут да се губи од стоке, јесте тешко, али нема места за очајавање, биће још дербија и победа и титула, једноставно наишао је такав период који многима тешко пада, фали нам и мало фудбалске среће (што је једном приликом констатовао један старији Делија рекавши да смо много више среће имали некада кад је Север скандирао "Помози Боже!" http://www.youtube.com/watch?v=HFUKmgp2vYI&feature=related на 0:11 креће скандирање а три секунде после гоооол), ја сам одрастао на Звездиним победама, навикао да их редовно добијамо и кад нема титуле, много тешко ми пада кад губимо од њих, али нема одступања него сада још јаче, још масовније, за клуб, за трибину!
АЈМО АЈДЕ СВИ У НАПАД!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Победник!
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Jul 2010
Posts: 71
Location: ЛСД

PostPosted: 17 Mar 2011 16:07    Post subject: Reply with quote

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/190474_200434943314591_134703819887704_712035_2604587_n.jpg
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
zokriogi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 May 2008
Posts: 520
Location: kosutnjak

PostPosted: 17 Mar 2011 16:17    Post subject: Reply with quote

Данас сам у неким новинама, чини ми се журнал, прочитао да се текма игра ''у суботу у вечерњем термину''. Један разлог је раздвајање наше и текме која се игра на Бањици, а други да би гробље имало дан више одмора. Видећемо. У сваком случају то не може да поремети наше планове.
_________________
Нек' песма ори се нек' грми стадион,
ти нећеш остати никад сама јер живот си мој!
Back to top
View user's profile Send private message
Чупомотинг
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 27 Oct 2010
Posts: 61

PostPosted: 17 Mar 2011 17:01    Post subject: Reply with quote

zokriogi wrote:
Данас сам у неким новинама, чини ми се журнал, прочитао да се текма игра ''у суботу у вечерњем термину''. Један разлог је раздвајање наше и текме која се игра на Бањици, а други да би гробље имало дан више одмора. Видећемо. У сваком случају то не може да поремети наше планове.


Shocked Ма дај бре,шта слушаш та режимска говна....Баш из тог разлога је померена текма за сат времена.НЕДЕЉА 19Ч.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 17 Mar 2011 20:17    Post subject: Reply with quote

Ајмо Делије...сад нема посустајања!СЕВЕР МОРА БИТИ ПУН!Имамо довољно времена да ову причу спроведемо у дело...само се треба потрудити мало.
СВИ НА МАРАКАНУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 10:40    Post subject: Reply with quote

Доста више мудровања о дербију,ајде ту памет сад да усмеримо на ову тему...како довести поново 20000 људи на стадион!А пре свега како напунити нашу трибину као што је то био случај до сад од почетка овог дела првенства!
Прво што треба је, да наши људи до којих ово допире(из свих делова Београда,из свих других градова),скапирају колико је ово битна утакмица и за клуб и за трибину.За клуб јер сад мора да дође победа а за нас...да се не осети разлика и да прегурамо ово на најбољи могући начин.Јесте убитачан ритам субота-среда-субота...али сада иде утакмица па после ћемо полако.Иде гостовање у ивањици,па пауза за репрезентацију...дакле,биће времена за одмарање.А сада треба добро запети и поновити ова 3-4 издања на Маракани која смо имали одпочетка!
СВИ НА СТАДИОН!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 18 Mar 2011 10:53    Post subject: Reply with quote

НИСУ НАС СЛОМИЛЕ ОВЕ ТЕШКЕ ГОДИНЕ,
ЈОШ НАС САДА ИМА ВИШЕ ЗБОГ ТЕБЕ!!!

Најбоље осликава тренутну ситуацију!

Quote:
Иде гостовање у ивањици,па пауза за репрезентацију...


Мала исправка... иде репрезентација па гостовање у Ивањици 2. априла. Мада то сада није битно када и с ким...

У НЕДЕЉУ СВИ НА СТАДИОН!!! ИГРА ЗВЕЗДА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 11:03    Post subject: Reply with quote

Па још боље...то значи после ове утакмице иде пауза.Биће времена за одмор...сад да напунимо север!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Piksi92
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Nov 2010
Posts: 19
Location: Велика Србија

PostPosted: 18 Mar 2011 11:15    Post subject: Reply with quote

На овој утакмици ће бити интересантно видети колико ће доћи људи после новог пораѕа у дербију и не атрактивног противника видеће се дали су они људи против Инђије и Смедерева долаѕили ѕбог Робија, иѕ фаѕона, солидног времена или ѕато што ѕаиста воле 3веѕду, јер ѕа правог навијача кој искрено воли свој клуб је потпуно небитно кој је његов клуб на табели дал му иде добро или лоше он је увек уѕ свој клуб.
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ, ДАВНО СИ 3АСПАЛА
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 18 Mar 2011 11:20    Post subject: Reply with quote

http://www.delije.net/galerija/10_11/1011_boracbl_4.jpg
http://www.delije.net/galerija/10_11/1011_cz_smederevo_20.jpg
http://www.delije.net/galerija/10_11/1011_cz_indjija_8.jpg
3 утакмице пун север!!!Тако мора и у недељу да буде!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 18 Mar 2011 11:20    Post subject: Reply with quote

За Север не могу да тврдим,али на истоку и западу уочљив је нагли порас пубике што ми је драго,али ипак мислим да су дошли доста њих због једног човека,како било.ЈА ову утакмицу сад са БСК схватам можда ако не најважнију уз дерби(не куп)најважнију,стога мислим да је на нама да се својски потрудимо да учинимо све да се момцима пружи максимална подршка,а ми да се максимално потрудимо да напунимо стадион.Сад се много тога ломи.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop