DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eerland
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 9

PostPosted: 29 Apr 2009 09:54    Post subject: Reply with quote

Ako je istina da je Marko Miskovic oprostio Zvezdi pozajmicu onda to prosto znaci da je bahati, infantilni tatin bogati sin.
Nije poenta u pozajmici ali ni u poklanjanju , ...prva varijanta je po pravilu licemerna i motivisana je nekom koriscu na duze staze , a druga varijanta je imbecilna-bolje da je tih tri miliona dao gladnoj deci sa Kosova.
Jedina normalna varijanta je SPONZORSTVO i kraj price.
Back to top
View user's profile Send private message
Миланче
ДЕЛИЈА


Joined: 16 Oct 2003
Posts: 145

PostPosted: 29 Apr 2009 10:11    Post subject: Reply with quote

Шта , па шта ? Ако је истина онда се човек придружио нашој акцији и хвала му на томе. Схватио је да ће пре да помогне као искрени симпатизер клуба него као некомпетентан функционер. То ако је истина (мада новине су то) може да буде путоказ имућнијим симпатизерима клуба, па и правац у ком треба да гурамо сви заједно. Нека се нађу још тројица богатих и дуг може бити срезан на пола. То нам показује да клуб није у безизлазној ситуацији и да уз пуно добре воље и много напора нас највернијих , за само 2 сезоне могли би причати о стајању на ноге и здравом пословању . На нама је само да пунимо стадион, да доприносимо у складу са нашим могућностима . Свака улазница, сваки прилог , свака купљена пропусница, сваки дрес... сваки динар који издвојимо је битан. Стога ово питање" Шта ако је ово истина " није на месту. Марко Мишковић је од пре пар дана на истом нивоу као и свако од нас. Заједничка нам је љубав према Звезди и свако ће помоћи у складу са својим могућностима. А његове су изгледа велике. Треба само да запамтимо оне речи... "СА НАМА СЕ МОЖЕ СВЕ ШТО СЕ ПОЖЕЛИ !"
_________________
Нека буде борба непрестана,
Нека буде што бити не може...
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 29 Apr 2009 10:15    Post subject: Reply with quote

по мени је то нормално што је урадио,он је у Звезди 4 године скоро био је у свим управама од тада и макар мало је одговоран за садашње стање,тако би требали сви ови чланови управе који су позајмљивали да се одрекну тих пара јер су одговорни за стање у коме се налазимо и јер су они учествовали у финансијском и спортском суноврату.
Мада Бабарогић је до сад 15 пута изјављивао како би било идеално да Мишковић буде председник Звезде,ненормално делио суперлативе према њему...тако да ко зна,можда је ово у сврху придобијања звездашке јавности.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Apr 2009 10:37    Post subject: Reply with quote

ТЕМА СЕ ЗОВЕ ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!А не...шта даље,ко је какав био из управе!!!И зато смишљајте како да се привуче што већи број људи већ на следећу утакмицу а немој да се бавите глупостима!!!
Док се напунимо стадион...нема шта друго да причамо овде јер то је наш основни и ЈЕДИНИ задатак тренутно!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
AlanVu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2009
Posts: 7

PostPosted: 29 Apr 2009 12:04    Post subject: Reply with quote

Ко је саставио ово
1. Државу - да се активно ангажује у циљу спасавања клуба који је стуб српског спорта и национална вредност
2. Спонзоре - да од следеће сезоне спонзоришу клуб и на једини исправан начин дају свој допринос оздрављењу клуба
3. Досадашње спонзоре - да наставе да помажу клуб у мери у којој је то могуће и да обнове спонзорства која су волшебно престала јуна 2008. године
4. Навијаче, бивше и садашње играче и све којима је Звезда у срцу на саборност и кооперативност, а у исто време и на још снажнију подршку свом клубу у циљу заједничког стварања нове будућности Црвене звезде

За корените промене, за нови почетак, за велику Црвену звезду! Сем ове задње реценице теско да цемо вратите навијаце на стадион.
Памти те ли Пролетер из Зрењанина или рецимо Младост која је заврсила у низем рангу?
Једина помоц смо ми сами!!!
_________________
Moja ruka se krsti s tri prsta!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
Jack Sparrow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2009
Posts: 95

PostPosted: 29 Apr 2009 12:27    Post subject: Reply with quote

eerland wrote:
Ako je istina da je Marko Miskovic oprostio Zvezdi pozajmicu onda to prosto znaci da je bahati, infantilni tatin bogati sin.
Nije poenta u pozajmici ali ni u poklanjanju , ...prva varijanta je po pravilu licemerna i motivisana je nekom koriscu na duze staze , a druga varijanta je imbecilna-bolje da je tih tri miliona dao gladnoj deci sa Kosova.
Jedina normalna varijanta je SPONZORSTVO i kraj price.


А није ти пало на памет да је можда дао лажне паре ?! Laughing

Quote:
Ванредној Скупштини (1.)предложићемо избор привремене Управе која би средила стање у клубу, увела мере штедње и припремила терен за избор новог руководства (2.)када се за то буду стекли услови.


Генерале,можеш ли ми одговорити на следећа питања:

1. Да ли ово значи да ће Делије предложити ту привремену управу,јер је овако написано прилично нејасно?

Генералштаб wrote:

1)Делије не доводе никога...Делије смењују!


Према овоме могу закључити да неће,али ипак питам,пошто ми није јасно ко је то подобан да води ту привремену управу и ко је уопште спреман?

2. Шта значи то: "када се за то буду стекли услови"?
_________________
Он није лопов ни убица,па да лежи 10 година !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Apr 2009 12:37    Post subject: Reply with quote

Делије ће да ураде оно што сматрају да је најбоље за свој клуб!!!И овде да ставимо тачку на ова питања и под питања и шта би било кад би било и шта ако,а што не би...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djole015
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2008
Posts: 148
Location: Србија

PostPosted: 29 Apr 2009 12:52    Post subject: Reply with quote

Само ме плаши да ова трочлана комисија не ради за Мишковића, јер ако раде у његовом интересу одбиће сваког нормалног човека који би и уложио у Звезду.
Back to top
View user's profile Send private message
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 29 Apr 2009 13:15    Post subject: Reply with quote

Ајде бре,до када ћеш ти о теоријама завере...Када би се сви остали одрекли позајмишца дуг би нам био 17 милиона,уз неколико спонзора,пар трансфера играча већ би се лакше дисало.

Човек се одрекао позајмице и хвала му на томе,ми идемо даље,за клуб нико ништа неће учинити лепо сем оних који га воле,ми знамо шта нам је радити,за почетак да напунимо Север а када то урадимо пробудићемо и савест осталих звездаша и из утакмице у утакмицу биће нас све више.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
djole015
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2008
Posts: 148
Location: Србија

PostPosted: 29 Apr 2009 13:24    Post subject: Reply with quote

Ма заболе ме за Мишковића. Кад је толико добар што је довео клуб где јесте. Он је у управи већ неколико година а клуб су довели на ивицу понора, понора из којег једино ми можемо извући. Сви су они фини и слаткоречиви, али нису они тек тако лако отишли из клуба, него играју игре, као шатро отишли да би се поново вратили само са другим људима у руководству. Багра је то.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Apr 2009 13:31    Post subject: Reply with quote

Ви идаље млатите празну сламу????Ајде бре,немој да се овде препричавају дечије приче.Зна се шта је наш посао...опет вам кажем не разводњавајте тему која је од битног значаја за наш клуб па и трибину!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милутин
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Sep 2008
Posts: 110

PostPosted: 29 Apr 2009 18:47    Post subject: Reply with quote

djole015 wrote:
Ма заболе ме за Мишковића. Кад је толико добар што је довео клуб где јесте. Он је у управи већ неколико година а клуб су довели на ивицу понора, понора из којег једино ми можемо извући. Сви су они фини и слаткоречиви, али нису они тек тако лако отишли из клуба, него играју игре, као шатро отишли да би се поново вратили само са другим људима у руководству. Багра је то.


КАКВЕ ОВО ВЕЗЕ ИМА СА ТЕМОМ,ДОКЛЕ БРЕ ВИШЕ,ако већ морате да причате о тим стварима имате на делије кафе одељак ф.к.Црвена Звезда па тамо разглабајте.
Back to top
View user's profile Send private message
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 29 Apr 2009 19:48    Post subject: Reply with quote

Шта је теби,што се поново враћаш на то кад је ГШ већ рекао,какве имаш користи што сада попујеш на ту тему...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
severnoarmejac
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jul 2008
Posts: 333

PostPosted: 29 Apr 2009 20:24    Post subject: Reply with quote

Пошто веђина група из унуташњости организује долазак на европске текме за људе из својих градова потражите мало у архиви спискове људе вероватно има и број телефона па пустите поруке на те бројеве верујем да ђе бити оних који ђе дођи.Организујте комбије,ауте па макар били лично у минусу ал веђини тих који би дошли организован превоз је јако битан(по могуђности направите им и сендвиче и наравно бесплатно пиво Confused )сваки делија мора да доведе још по неког звездаша то је наша обавеза!све оне који вас данима цимају за карту за неку европску текму сад ви цимајте њих.Ово је борба за клуб,борба из које никад нисмо и неђемо бежати ,сви на стадион..
Back to top
View user's profile Send private message
Благоје Јовов
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Nov 2008
Posts: 433

PostPosted: 29 Apr 2009 20:41    Post subject: Reply with quote

severnoarmejac wrote:
Пошто веђина група из унуташњости организује долазак на европске текме за људе из својих градова потражите мало у архиви спискове људе вероватно има и број телефона па пустите поруке на те бројеве верујем да ђе бити оних који ђе дођи.Организујте комбије,ауте па макар били лично у минусу ал веђини тих који би дошли организован превоз је јако битан(по могуђности направите им и сендвиче и наравно бесплатно пиво Confused )сваки делија мора да доведе још по неког звездаша то је наша обавеза!све оне који вас данима цимају за карту за неку европску текму сад ви цимајте њих.Ово је борба за клуб,борба из које никад нисмо и неђемо бежати ,сви на стадион..
Ја мислим да си ти свестан да ми из унутрашњости по мени дајемо макисмум да будемо колико толико редовни на Звездиним утакмицама,по мени ова општа мобилизација важи и за нас да колико можемо још више повећамо број људи из унутрашњости на северу,мада у великој мери се односи на Београђане и мислим да у Београђанима лежи кључ да Маракана буде пуна.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 15 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop