DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
LuckySStrikeR
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Dec 2007
Posts: 127
Location: Земун

PostPosted: 27 May 2009 18:49    Post subject: невероватно! Reply with quote

..да не цитирам цео текст из новина који је поставио ΔΥΤΙΚΗ_ΣΕΡΒΙΑ - али морам да кажем да има море глупости и идиотлука које је објавио тај мајмун, мислећи да је интелигентан, као да је писао напамет, извлачећи закључке из не знам чега, а на утакмицама и није био, а и није се потрудио да разуме многе заставе...страшно.
_________________
...оно што Звездо теби смо дали свих ових година...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 27 May 2009 19:12    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
ПУстите 5 порука које се врте на оној маргиналној телевизији.Верујте буквално је пар људи све оно направило.Неко чека повољан тренутак да крене да нас блати...оно нису речи некога ко иде на Звездине утакмице!


браво,управо то! ликови који седе и шаљу те поруке буквално нису примирисали северу,куну се у звезду а питају као ко су они норвежани на скупштини, шта они глуме, ја идем сваку текму никад их нисам видео на шипци
Very Happy Very Happy Very Happy значи страшно, али нема везе, идемо даље
ДУШМАНИ ХОЋЕ ДА НАС УНИШТЕ
_________________
Има људи кад попију па им после буде зло.
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 27 May 2009 20:05    Post subject: Reply with quote

Има и њих, али све ми смрди да су у питању људи, можда и плаћени, који нас са намером блате с обзиром да смо једини здрави и сложни и да једини идемо на боље и радимо само у корист Звезде. Али не могу душмани да нас униште! Сви на стадион!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
fcrs83
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 277
Location: Beograd Srbija

PostPosted: 27 May 2009 20:47    Post subject: Reply with quote

Расположење код људи је већ данас опало када су видели прве потезе Лукића... Сви су ваљда очекивали мед и млеко већ од данас поподне, али изгледа да то и не иде тако...
Такође има обавештење на главној страни, сви смо га прочитали, сада остаје да кроз то обавештење покушаш да објасниш људима поруку Делија. Ко је довољно разуман и нормалан он ће и поред могућег неслагања ипак доћи на стадион. Ми ћемо идаље ићи на Север, бодрити Звезду и надати се бољем сутра, а ова скупштина ће остати иза нас, дешавања на њој ће већ до прве утакмице у јулу пасти у заборав...
_________________
...a neki ovde kao u pesmici:
"...i tako dan za danom
pred kockastim ekranom...
tataratira..."
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 27 May 2009 21:25    Post subject: Reply with quote

boris81 wrote:
браво,управо то! ликови који седе и шаљу те поруке буквално нису примирисали северу,куну се у звезду а питају као ко су они норвежани на скупштини, шта они глуме, ја идем сваку текму никад их нисам видео на шипци
Very Happy Very Happy Very Happy значи страшно, али нема везе, идемо даље
ДУШМАНИ ХОЋЕ ДА НАС УНИШТЕ


Oбјасни и мени са јефтинијом картом. Или да објашњење потражим овде - www.napapijri.com
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 27 May 2009 21:52    Post subject: Reply with quote

није поента у томе шта су носили, ако тај назови навијач не познаје људе, а редован је на северу, онда то није наш север нити је он наш навијач, што имплицира да је све монтирано како би срозали углед целокупне навијачке групе
_________________
Има људи кад попију па им после буде зло.
Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 27 May 2009 22:07    Post subject: Reply with quote

Зар Ви стварно мислите да ће медији, шта год да се деси, шта год урадили, да о нама пишу позитивно. Немојмо да смо наивни. Зна се каква је њихова улога у овој несретној земљи. Сетите се само коментара после избора сенилног маторца. И тада су нас многи, као и сада, пљували.

Видим да се кроз неколико коментара провлачи да смо изгубили кредибилитет код Звездаша, код обичне публике. Јесу ли то исти они које мрзи да помере своја дупета и дођу на стадион када игра клуб у који се толико куну. Јесу ли то исти они који ће похрлити на стадион када нам у госте дођу неки нови Роналдо, Кака или не знам ти ја ко.

Да смо на исправном путу за мене нема веће потврде од оних 3-4 хиљаде људи који сад већ чине стандардни коп на нашој Маракани. Пре пет година било је нас пет стотина, највише хиљаду. Ја бих питао господу новинаре и све те велике Звездаше, да ли су те људе у последњих пет година на Север привукли резултати нашег клуба и игре на терену, или су их привукли пре свега поштен однос и доследност врха трибине.

Немојте да дозволите себи да се због пар дебилних коментара, неколицине текстова, разочарате, демоларишете. Баш сада треба још више да се ради, да се цимају људи, да нас из утакмице у утакмицу, из недеље у недељу, буде све више.

МОБИЛИЗАЦИЈА СЕ НАСТАВЉА !!! СВИ У КРУШЕВАЦ !!!
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Ljubazni Vodoinstalater
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 664

PostPosted: 28 May 2009 11:29    Post subject: Reply with quote

fcrs83 wrote:
Расположење код људи је већ данас опало када су видели прве потезе Лукића... Сви су ваљда очекивали мед и млеко већ од данас поподне, али изгледа да то и не иде тако...
Такође има обавештење на главној страни, сви смо га прочитали, сада остаје да кроз то обавештење покушаш да објасниш људима поруку Делија. Ко је довољно разуман и нормалан он ће и поред могућег неслагања ипак доћи на стадион. Ми ћемо идаље ићи на Север, бодрити Звезду и надати се бољем сутра, а ова скупштина ће остати иза нас, дешавања на њој ће већ до прве утакмице у јулу пасти у заборав...


Сви су очекивали мед и млеко јер је Лукић продавао ту причу, а свима је јасно да је наш народ лаковеран. Мало ме је разочарао, уопште својом кандидатуром и делује ми да је сва она организација бивших играча била у циљу личне промоције. Дај Боже да грешим, време ће показати. До тада СВИ У КРУШЕВАЦ, ДА ПОКАЖЕМО КАКО СЕ ВОЛИ ЗВЕЗДА!

И КАДА НЕ БУДЕШ ПРВА ТИ И КАДА СЕ ЧУЈУ ЗВИЖДУЦИ...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13168

PostPosted: 28 May 2009 12:11    Post subject: Reply with quote

Ми смо се водили само својим ставовима са скупштине који су прихваћени чак и код тих Звездаша из фотеље!Једина разлика између нас и тих из фотеље је та што ми и даље размишљамо како смо размишљали и пре 2 месеца...док су они вођени кампањама преко новина и порука на телевизији мало посустали и поколебали се!
Ми иако смо изнели свој став на ксупштини,нећемо никоме представљати препреку у дизању клуба...према томе не видим зашто би ми изгубили кредибилитет и код једног јединог човека???
Подршка неће изостати ни у Крушевцу нити било коју следећу утакмицу после Крушевца!
Време ће покзати дал смо били у праву или не...а највише би волели да смо погрешили.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије Пљевља
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 365
Location: Код графита

PostPosted: 01 Jun 2009 18:32    Post subject: Reply with quote

ево пар сличица везаних за мобилизацију!






_________________
ЧАСТ ТВОЈУ ЧУВАМО, СВИ ДОК НЕ УМРЕМО!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
krle87
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 25 Apr 2007
Posts: 29
Location: Са својим другарима ДЕЛИЈАMA...

PostPosted: 02 Jun 2009 15:05    Post subject: Reply with quote

MONDO: Zvezdin Kleo je igrač Partizana!
Utorak, 2. jun 2009. 17:56

Kleverson Gabrijel Kordova, poznatiji kao Kleo, u utorak je postao igrač Partizana, saznaje MONDO iz dobro obaveštenih izvora.

Uprava crno-belih dogovorila se sa agentom brazilskog fudbalera Žoržom Gamom, a napadač koji je ove sezone igrao za Crvenu zvezdu trebalo bi da se pridruži najvećem rivalu sledeće nedelje.

Finansijski detalji transfera nisu poznati, a očekuje se da Kleo, strelac osam golova ove sezone za crveno-bele uskoro bude zvanično predstavljen u Humskoj.

Kleo je tako postao prvi fudbaler, koji je prešao iz jednog u redove drugog najvećeg srpskog kluba posle 20 godina, a pre njega to je, poslednji, uradio Dejan Joksimović 1989. godine. Pre Joksimovića, iz Zvezde u Partizan prešli su Goran Milojević (1989) i legendarni Milko Đurovski (1986), čiji je transfer najviše uzburkao strasti u Beogradu.

Kleo je rođen 9. avgusta 1985. godine.
_________________
У име свих нас у црвено белом за заклетву Звезди ја спев'о сам стих,ја кунем се срцем,душом и телом да бодрићу до смрти њих,РАЧУНАЈТЕ НА НАС
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Sparrow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2009
Posts: 95

PostPosted: 02 Jun 2009 15:08    Post subject: Reply with quote

Лукићу,напушиш ми се курца и ти и твој спортски директор,јебо вам пас матер !!!
_________________
Он није лопов ни убица,па да лежи 10 година !!!
Back to top
View user's profile Send private message
wlade
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Feb 2008
Posts: 295
Location: Север

PostPosted: 02 Jun 2009 15:24    Post subject: Reply with quote

какав почетак.... Sad
_________________
на целом свету само ЦРВЕНА ЗВЕЗДА...
Back to top
View user's profile Send private message
-Sone-
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Apr 2009
Posts: 35
Location: Зворник (Република Српска-Србија)

PostPosted: 02 Jun 2009 15:28    Post subject: Reply with quote

Хаха,смејем се,када сам ја говорио да је Лукић рупа ви мене напушавали и убеђивали да можете живети без титуле 5-6 година,на жалост све су шансе да тако и буде.Уживајте у раду драгог нам председника.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Увек са тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 17 May 2009
Posts: 118

PostPosted: 02 Jun 2009 15:29    Post subject: Reply with quote

Људи бре. Можда су ово само информације да би нас узбуркале, и да би реметили ситуацију у клубу. Ја лично мислим да је ово све лаж, а ви како хоћете!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 32 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop