DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 207, 208, 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 22:19    Post subject: Reply with quote

Alexa_1992 wrote:
Нисмо цвећке, и то стоји, не може свако бити исти и имати иста схватања и не можемо одговарати за сваког појединца, да неће да направи неко срање..јбг.. ако направи срање сви ћемо јести говна, као што је то сада.. и да напоменем 90% овога што је изашло у куриру је срање чисто..

Дечко,ти причаш о доласку на утакмицу Звезда-смедерево...као да си преживео Косовски бој!НИсмо цвећке,не можемо да контролишемо појединце,ако се нешто деси сви стојимо иза тога...бла бла...као да си изашао из не знам какве туче,а не да си пристигао од куће до стадиона!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 07 Mar 2011 22:31    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Alexa_1992 wrote:
Нисмо цвећке, и то стоји, не може свако бити исти и имати иста схватања и не можемо одговарати за сваког појединца, да неће да направи неко срање..јбг.. ако направи срање сви ћемо јести говна, као што је то сада.. и да напоменем 90% овога што је изашло у куриру је срање чисто..

Дечко,ти причаш о доласку на утакмицу Звезда-смедерево...као да си преживео Косовски бој!НИсмо цвећке,не можемо да контролишемо појединце,ако се нешто деси сви стојимо иза тога...бла бла...као да си изашао из не знам какве туче,а не да си пристигао од куће до стадиона!


Сад је био пут до стадиона сл. пут ће бити нешто друго.. ништа није страшно било, наравно... него ваши постови јбт, осећам се ко дебил, малтретирање људи по аутобусу, ломљење и то, нисмо ми у том фазону то је суштина..
Треба више да вас брине што је ово написано у новинама, има да пишу све горе и горе .. и онда од муве има да праве магарчину..
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 22:36    Post subject: Reply with quote

Ја не причам ово на памет,него тачно знам зашто причам.Па нисам ја растао у саксији да ми сад објашњаваш како изгледа аутобус са 50 омладинаца који су кренули на утакмицу.Верујем ти да није тако како пише,увек преувеличавају и додају,а поготову ових дана...али ипак стоји то да наши људи превише "озбиљно" схватају одлазак на утакмице и да се ту све и свашта може видети,чути ,доживети.И зато користим овај тренутак да напишем оно што знам и примећујем сам да се дешава.Нема потребе да читам то из курира јер сам 100 пута прошао поред аутобуса,трамваја...који одскаче од земље пун навијача...да не дужим...претерана агресија у тим тренуцима је тотално беспотребна нити има неке везе са навијањем...то је поента приче,а ти премотај сад филм у глави па види колико пута си био сведок таквих ствари иако можда овај пут није баш тако било.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 07 Mar 2011 22:45    Post subject: Reply with quote

Генерално јеси у праву, поготову када су веће групице у питању.. да то стоји, дешава се свашта и био сам сведок 100 пута, и ништа овако како су они описали.. Ал опет за ову нашу ситуацију, не живимо у великом месту и зна се ко смо, ко иде на те утакмице, родбина, пријатељи.. стају питају шта је то у новинама ово оно, непријатно стварно.. малтретирали сте старијег човека претили возачу, ја док им објасним да није то то, стварно лоше.. Тачно оно "етикетирање"..
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 22:49    Post subject: Reply with quote

Па то ти је она прича о вуку...2 пута виче вук сви се цимају,трећи пут кад је стварно вук...кажу...ај пали!Тако и сад...можда сад нисте ви криви,али 2 аутобуса пре вас из неког другог краја јесу.И сад никоме не објасни да ниси,јер су и оно навијачи баш као и ти...зато треба причати и о томе да људи буду свесни свега и да их ништа не чуди,поготову не док се ми први не променимо.У ствари само треба да људи крену на утакмице из правих разлога и тоје то.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 22:52    Post subject: Reply with quote

Предност садашњих млађих генерација је у томе што могу да чују на више места људе који су прележали све то и сада могу да кажу без устезања да је то нека животна етапа коју треба свакако прескочити.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Mar 2011 22:53    Post subject: Reply with quote

Алекса,знаш шта мени није јасно,ми имамо разне путоказе и примере за понашање позитивне,ево скоро је био хуманитарни концерт,па зар то вама млађима није најбољи показатељ ко смо,и шта желимо.Поштовање,милосрђе,саосећање и све то око тога да не набрајам,па мајку му не иде србин мхуманитараЦ и патриота,и играње игре ЗУ,са дединим карчкетом у бусу?Како то,направимо 10 корака напред и ето једна игра ЗУ врати уназад нас све.Прчитајте сви првипост на овој страни,мислим да за млађе доста је почан,па бре ја растем кад причитам да смо помогли школу,дете,село,однели брашно,то је све оно како ја доживљавам групу и како се трудим да будем део исте
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 22:58    Post subject: Reply with quote

То је сад други део приче и није баш све тако сјајно како се чини.То што ми помажемо људима је лепо,али далеко смо још од тога да су сви наши људи на том нивоу свести а питање је дал ће икада и бити.Много је разлога да се то доведе у питање.Ипак,трудимо се колико можемо,па можда и више од тога.Дал је то довољно...вероватно није,али је опет боље него да нема ни тога.
А ово нема везе ни толико са нашим акцијама где показујемо наше добре стране...колико има везе са анти навијачком културом...бити навијач,не значи увек и без разлога дивљати и ломити.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Mar 2011 23:04    Post subject: Reply with quote

Ма наравно сагласан сам,на предходној страни сам и написао то,чак и моје лично искуство,ал оно можда што сам ја сад зрелији па могу да спојим и то са навијачком културом и оне "плусеве и минусе"око којих се сви трудимо.Да ми просто речено не иде то једно са другим,знати поставити се,понашати се и према непокретној имовини,а како смо причали и у другим навијачким темама и према навјачу супротног табора је веома велика ствар,а људима предпостављам многе разне ствари помажу да дођу до тог сазнања.
Back to top
View user's profile Send private message
Alexa_1992
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Apr 2010
Posts: 50

PostPosted: 07 Mar 2011 23:06    Post subject: Reply with quote

Хвала богу брате! И ја помогнем кад имам увек.. пре свега треба бити човек.. није проблем у мени ја разликујем шта је добро шта не, и имам свој чврст став, али доста њих мојих година, нема такве вредности, нити поштовања.. А то је је све зато што живимо у земљи у којој не могу ни да се школују ни да живе ко људи да изађу изведу девојку купе нешто себи.. Нема посла нема ништа, самим тим остају затупљени понесе их друштво и јбг.. Родитељи немају посла итд итд.. тешка времена.. не браним их јбг.. ал' знам како је.. и ја би волео да имам за свако гостовање, да изађем сваки петак, да купим нови дукс итд.. то вуче проблеме у породици, школи и оде све у ђавола.. говорим из личног искуства..
_________________
'У срећи се не треба гордити, као ни у несрећи очајавати..., и увек треба волети Црвену Звезду!'' ( Љуба Тадић )
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 07 Mar 2011 23:11    Post subject: Reply with quote

[quote="Alexa_1992"није проблем у мени ја разликујем шта је добро шта не, и имам свој чврст став, али доста њих мојих година, нема такве вредности, нити поштовања.. А то је је све зато што живимо у земљи у којој не могу ни да се школују ни да живе ко људи да изађу изведу девојку купе нешто себи.. Нема посла нема ништа, самим тим остају затупљени понесе их друштво и јбг.. Родитељи немају посла итд итд.. тешка времена.. не браним их јбг.. ал' знам како је.. и ја би волео да имам за свако гостовање, да изађем сваки петак, да купим нови дукс итд.. то вуче проблеме у породици, школи и оде све у ђавола.. говорим из личног искуства..[/quote]
Све то стоји,али дошло је такво време да си већи шмекер ако си нормалан него да си ђилкош.Бити исправан и нормалан а опет не дати на себе...је данас далеко теже,него да си подлац мали као и 90% омладине данашње.Сад кад причаш о неким правим људским вредностима гледају те ко ванземаљца...али такви људи остављају траг...други се не памте!!!
По мени је боље уступити место старијем у аутобусу него му кривити капу,боље је у тишини са својом групом доћи на стадион,али својим ставом и делима показати ко си и шта си у ствари.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Mar 2011 23:28    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

По мени је боље уступити место старијем у аутобусу него му кривити капу,боље је у тишини са својом групом доћи на стадион,али својим ставом и делима показати ко си и шта си у ствари.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 07 Mar 2011 23:32    Post subject: Reply with quote

И опет долазимо на ону причу са почетка отварање теме о 66 година нашег клуба и мењања подхитно неких ствари,мислим да ће упоредо са тим и те ствари ићи на боље.У свим сегментима,од броја људи који се за нешто цима,разлога доласка на стадион,као и понашање на њему и ван њега.
Back to top
View user's profile Send private message
LOYAL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 302
Location: ту у крају...

PostPosted: 08 Mar 2011 13:15    Post subject: Reply with quote

курир објавио... о малтретирању... смешно. а и да неко малтертира путника у бусу мора да има комплекс...чим пред екипом нешто доказје.. малтретирај 1 на 1 лика својих година...
_________________
...устај мајко ти,немој спавати,зора свитава има синова,твоји синови зов твој чекају,нису твоји вуци мртви само вребају......
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 08 Mar 2011 15:06    Post subject: Reply with quote

Ортак из НС ми послао ову поруку и слике нашег кортеа:

http://img97.imageshack.us/i/18588220065117662981610.jpg/

http://img69.imageshack.us/i/19658820065132329646810.jpg/


07.03.2011.
Скупило се око 120 навијача Црвене звезде из НС-а, испред филозофског факултета. С обзиром да су нам на благајни СПЕНС-а истог дана у 12ч, рекли да карте могу да се купе тек сат времена пред утакмицу, дошли смо 45 мин. пред почетак испред улаза, где нам је полиција саопштила да су карте подељене и да их нема у продаји, а неколико минута касније, да нема места у хали, иако је пар наших људи проверило да има више него довољно места за све нас. После више од сат времена чекања и ''натезања'' са полицијом,није нам ништа друго преостало него да одемо.
Не би нас чудило да је овај наш неулазак у халу, масло тзв. навијача противничког клуба, који очигледно и даље не могу да излече комплекс.
Поздрав из Новог Сад-а!

Од мене за моје Сурчинце и остале из бившег краја:

Алекса прочитај пажљиво све што је Генерал написао и потруди се да то пренесеш ортацима. У неким приликама када смо се враћали ГСП-ом са Бановог Брда, Карабурме, Маракане било ме је срамота шта раде неки људи (клинци) са обележјима Делија и Звезде! Имајте на уму кад год нешто радите а имате обележје клуба или групе да представљате тај клуб и ту групу!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 207, 208, 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 208 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop