DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vojvoda!!!
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Dec 2008
Posts: 92

PostPosted: 23 Apr 2009 16:05    Post subject: Reply with quote

нека дође онолико људи колико дође на дерби,пуна капа,а ако могу да дођу на дерби који није ништа друго него првенствена утакмица као и ова прексутр... Mad

СВИ НА МАРАКЕНУ
_________________
Љубав си ми једина,ти си моја судбина!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 23 Apr 2009 16:20    Post subject: Reply with quote

Џабе очекивати од људи да дођу масовно, ако информација не дође до њих.
Најважније је да дође информација до сваког потенцијалног ЗВЕЗДАША и придобије га да се појави на Маракани.
Не треба кривити људе ако се не појаве , а нису ни упућени шта се очекује од њих. Овако , свако ко зна шта се очекује од њега, а оглуши се без правог оправдања недоласком, лицемерно је да икада више себе назива навијачем Црвене Звезде.
Свако ће по својој савести да пресуди и дође или не !
Сутра, за неколико година, када неко каже "Ја сам велики Звездаш" , треба га одмах питати, да ли је био на утакмици са Борцем из Чачка у априлу 2009. То треба да постане легендарна утакмица , нешто као Звезда - Бајерн, али се овај пут долази на стадион из потпуно других мотива.
Понављам, ништа од акције ако се не подигне велика бука и свуда прочује, шта се очекује од свих оних који за себе мисле да су ЗВЕЗДАШИ !
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 23 Apr 2009 16:24    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
увек_уз_тебе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 274
Location: Београд

PostPosted: 23 Apr 2009 16:40    Post subject: Reply with quote

Да ли постоји могућност да се ангажује неко од угледних јавних личности и неко ко је притом осведочени Звездаш ( нпр. Бора Чорба или Драган Николић ), да путем неког од медија позове све навијаче Звезде, којима је стало до вољеног клуба, да се у недељу појаве на стадиону.

Како сви у недељу очекујемо већи број људи од уобичајеног било би пожељно да свако ко је у могућности дође макар пола сата раније, да се избегне стварање гужви на капијама ( не би се изненадио да говна из управе отворе још мање улаза ) и да се уласком на време онемогући уобичајено провоцирање жандара у ситуацијама када се спорије улази на стадион.
_________________
Само за тебе, увек уз тебе а њих ко јебе
Back to top
View user's profile Send private message
Света
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Sep 2008
Posts: 238
Location: Шабац

PostPosted: 23 Apr 2009 16:48    Post subject: Reply with quote

Критичар wrote:

Сутра, за неколико година, када неко каже "Ја сам велики Звездаш" , треба га одмах питати, да ли је био на утакмици са Борцем из Чачка у априлу 2009.
Понављам, ништа од акције ако се не подигне велика бука и свуда прочује, шта се очекује од свих оних који за себе мисле да су ЗВЕЗДАШИ !


Питање је,међутим,има ли довољно времена да се вест прочује.ТВ спотови су скупи,а мало је времена и да се направе,мада се све може кад се хоће. Не преостаје ништа друго него да свако од нас учини све што је у његовој моћи и прошири вест.Мислим да ће то бити довољно,и при том мислим на људе из унутрашњости. Верујем да ће групе из Београда обавити свој део посла,и у то нико од нас из унутрашњости не жели да сумња. При том не желим да стављам сву одговорност на Београђане,али сам убеђен,да Београђани у пуном броју и сви остали могу да напуне Север,а то би било феноменално. Да не помињем и више од тога,али....Не треба заборавити и на оне старије,који иду на западни или источну трибину....И на крају мислим да не треба да се фрљамо цифрама.Сачувајте своја очекивања за себе и учините све да у недељу не схватимо сви,да је цела прича остала овде на форуму. На оно редовно језгро Севера,свако рачуна.И свако из тог језгра нека поведе још само једну особу,и то ће онда бити завидан број.А верујте ми, ми из унутрашњости стижемо!
_________________
Од рођења мог,није прошо' без имена твог,ни дан,ни година,Звездо Црвена!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 23 Apr 2009 16:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
ТВ спотови су скупи,а мало је времена и да се направе,

Спот може да се уради али тешко да би неко емитовао ослим на јутуб да ставимо.Онај ко зна да уради спотове може се то брзо урадити.Нека свако да свој доприноса да се позове што више људи.
Питам оне који себе сматрају Делијама а долазе само на такозване велике утакмице кога они тада гледају,да ли звезду или тај други клуп?
Прави навијач иде на утакмицу без обзира за ким његов тим игра
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Jack Sparrow
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2009
Posts: 95

PostPosted: 23 Apr 2009 17:02    Post subject: Reply with quote

Ма довољно је да се попјави у штампи као вест.Новинари ће сигурно написати ако им се каже
_________________
Он није лопов ни убица,па да лежи 10 година !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Патриота
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 93

PostPosted: 23 Apr 2009 17:24    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
Quote:
ТВ спотови су скупи,а мало је времена и да се направе,

Спот може да се уради али тешко да би неко емитовао ослим на јутуб да ставимо.Онај ко зна да уради спотове може се то брзо урадити.Нека свако да свој доприноса да се позове што више људи.
Питам оне који себе сматрају Делијама а долазе само на такозване велике утакмице кога они тада гледају,да ли звезду или тај други клуп?
Прави навијач иде на утакмицу без обзира за ким његов тим игра


Мислим да је то много компликовано. Плакати бре брате, ураде се 5000+ плаката за много мање пара него спот, и лепи по целој Србији! На свакој улици у Београду, да се види, и јасан позив свим људима који у било ком смислу могу да се сматрају Звездашима. То ће да допринесе броју људи...и још једна ствар! ГОВОР. Најјаче људско средство! СВАКО БРЕ. Зови , цимај, сваког кога знаш, ВАЖНО ЈЕ! Ја зовем све старије ликове што сам икада знао да су дошли на текму. Сад је натеже, свако коме је звезда икада била у срцу хоће да помогне. Само треба да се тера, организује, припреми...стварно је сада бројност највећи циљ. Сада се показује. Сваки навијачи када је клуб на ивици су осиромашени, и има их мање него уобичајено...ми треба да покажемо, променимо, да докажемо да смо најјачи кад је најтеже! САДА ДА НАС БУДЕ НАЈВИШЕ!

Махатма Ганди је рекао: Буди промена коју желиш да видиш у свету!

Ми сад треба да кажемо, и покажемо и позовемо све уз речи: БУДИ ПРОМЕНА КОЈУ ЖЕЛИШ ДА ВИДИШ У КЛУБУ!
_________________
За крст часни и слободу златну, за краља и отаџбину, слобода или смрт!
Back to top
View user's profile Send private message
Фабрицио
Ветеран


Joined: 04 Jun 2006
Posts: 1379
Location: Трибина "Бранислав Зељковић Зеља"

PostPosted: 23 Apr 2009 17:58    Post subject: Reply with quote

Смешно је што и људи и даље реагују као прави мајмуни. Јебем вам матер!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 23 Apr 2009 18:21    Post subject: Reply with quote

Нема разлога да се пише 10страна а да се ништа не напише.

Приоритет је да се анимира што већи број људи , нека свако уради све шта је у његовој моћи и више од тога!

_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 23 Apr 2009 18:30    Post subject: Reply with quote

Сада је потребније више него икада да се сви појавимо у недељу,нерадни је дан и нема разлога за недолазак на утакмицу.Слажем се са појединим људима да је потребно да се БЕОГРАД ПРОБУДИ,јер са 2.5 милиона становника,гомилом студената и радника са стране ако не може да дође 10.000 људи на утакмицу наше Црвене Звезде онда морамо да се запитамо...Унутрашњост даје свој максимум из утакмице у утакмицу и свака им част и сигурно да раде на популаризацији у својим градовима и да ће их бити још више,међутим Београд мора да даје много више него до сада...Људи су некако успавани и све чекају на тацни буквално,ево на пример другар и ја смо данас отишли у копирницу,штампали смо проглас са сајта www.Delije.net и на њега додали прва 2 поста са ове теме и излепили на свим огласним таблама у крају,на фризерским салонима код наших познаника,у кладионици у коју идемо итд...И сигурно да ће имати неког ефекта...Људима треба нешто што ће их покренути,није интернет довољан,јер наша земља је још увек међу мање развијеним земљама што се тиче информационих технологија,с тога и оно моје „смарање“ о редовном часопису...Људе треба позивати лепљењем плаката,дељењем летака,направити кратку конференцију за штампу,па све лепо позвати,једноставно многи су необавештени...У недељу сви на Север,окрећемо нову страницу наше историје,борићемо се за оно што је наше и што припада сваком правом Делији и Звездашу,нешто што припада свима који су годинама били уз клуб,свима онима који су се радовали Звездиним победама и цео живот јој остали верни!Ако су наши дедови и очеви нама сачували и оставили ову светињу радовали се и славили многе победе,Рајка,Шекија,Џају,многе дербије,Бари,Токио,морамо је и ми оставити нашој деци и бранити је од интереса појединаца!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Ђоле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 19 Jun 2003
Posts: 383

PostPosted: 23 Apr 2009 18:53    Post subject: Reply with quote


_________________
Публика је твоја
најлуђа на свету
нико Звездо нема
то што имаш ти!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
су-кру
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Oct 2005
Posts: 542
Location: Северна трибина стадиона "Рајко Митић"

PostPosted: 23 Apr 2009 19:54    Post subject: Reply with quote

Недеља, дан кад за љубав нема граница!

Сви за Звезду! Север је Звезда.

Уз тебе биће твоја Суботица.
_________________
Свакоме коме је до српске земље добиће је!
ПУНА УСТА!
Back to top
View user's profile Send private message
Делије Пљевља
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2008
Posts: 365
Location: Код графита

PostPosted: 23 Apr 2009 19:58    Post subject: Reply with quote


Нацрт за плакат!
_________________
ЧАСТ ТВОЈУ ЧУВАМО, СВИ ДОК НЕ УМРЕМО!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Делије СВ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 55
Location: НА ОБЛАЦИМА СЛАВЕ...

PostPosted: 23 Apr 2009 20:16    Post subject: Reply with quote

Ако се одраде неки плакати или неке налепнице радо бих преузео на себе и на своје ортаке да полепимо нашу општину,ако ће да се лепе ван белога града
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop