DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Милош
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 154

PostPosted: 28 Apr 2009 13:24    Post subject: Reply with quote

Да ли неко може званично да потврди да ли је утакмица на Карабурми у суботу или недељу,и у колико часова?
Back to top
View user's profile Send private message
НН
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Sep 2007
Posts: 201
Location: Стадион ''Рајко Митић''.

PostPosted: 28 Apr 2009 13:25    Post subject: Reply with quote

Није тема али размишљајте мало..како може да се игра у 18 часова кад немају рефлекторе Rolling Eyes ...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 28 Apr 2009 14:02    Post subject: Reply with quote

Милош wrote:
Да ли неко може званично да потврди да ли је утакмица на Карабурми у суботу или недељу,и у колико часова?

Back to top
View user's profile Send private message
broj90
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Apr 2009
Posts: 10

PostPosted: 28 Apr 2009 14:09    Post subject: Reply with quote

Тема је мобилизација звездаша, београђана.

Идеја је да незадовољство стањем у нашем клубу искажемо доласком на утакмице на нашем стадиону. Свако коме је и мало стало до Звезде треба да дође на стадион. То треба да буде наше протестно окупљање. Наравно, циљ је и помоћи екипи да пребродимо ову кризу са освајањем купа, и другог места у првенству. То је успех, у садашњој ситуацији, раван уласку у лигу шампиона. Да остане забележено да је Звезда, у време своје највеће кризе, освојила куп.

Треба све мотивисати: звездаше да дођу на стадион и играче да пруже више од свог тренутног максимума. Ни мало лак посао. Треба све дићи из малодушја, у које нас гурају новинари својим песимизмом и представљањем ситуације као безизлазне.

Решење проблема је лако. Само дођи на стадион. Својим доласком свако доприноси изласку Звезде из кризе.
Back to top
View user's profile Send private message
Kordunas
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Feb 2009
Posts: 628
Location: Sever Marakane

PostPosted: 28 Apr 2009 15:14    Post subject: Reply with quote

За акцију која следи је потребна максимална транспарентност,укључити познате Звездаше у промоцију акције,значи СВИ ЗАЈЕДНО,јер овом народу је тешко објаснити неке ствари који је после толико мука и лагања и задње велике преваре са обећаним акцијама тотално разочаран и не верује никоме,значи сложно,транспарентно и заједно,јер свима нам је успех Звезде у интересу!Такође мора се инсистирати на омладинској школи фудбала,она је темељ свега!Србија има огроман потенцијал по питању фудбалера,јер нисмо развијени као Америка па да имамо дебиле од деце онако дебеле и са тегларама за рачунарима,већ имамо клинце у сваком школском дворишту,сеоској пољани који пикају фудбал...Такође треба прекинути традицију гурања синова бивших Звездиних фудбалера у наш клуб,јер не мора да значи да су они тако добри играчи као што су били њихови очеви,значи кренути од нуле,али правилно и здраво,проналазити таленте у Војводини,Шумадији,па и у Румунији,Бугарској,радити попут европских великана,дати деци стипендије,платити добро тренере млађих категорија,па да не узимају кинту од богатих очева чија деца тренирају у Звезди...Сада стварно кад се буде кретало од почетка треба ствари поставити на своје место и наши људи који су у скупштини морају да инсистирају на томе...Наше је да радимо на томе да нас буде што више уз Звезду сада када је најтеже и да спроводимо МОБИЛИЗАЦИЈУ из дана у дан...Неће бити титуле ни следеће године вероватно,али крећемо пуни наде у боље сутра,у боља времена за нашу Звезду,јер ћемо чинити сви заједно нешто велико за наш клуб да поново у будућности буде јак и стабилан.А градске власти и држава који би само да се окористе од клуба,а не да му помогну нека се стиде,јер ЗВЕЗДА ЈЕ СИМБОЛ БЕОГРАДА,ИНСТИТУЦИЈА,ЈЕДАН ОД СРПСКИХ БРЕНДОВА!
_________________
ВОСТАНИ СЕРБИЕ!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Apr 2009 16:09    Post subject: Reply with quote

Jack Sparrow wrote:

Па искрено да ти кажем зависи и то у огромној мери.Свака досадашња управа је зависила управо од нас,јер ако се нама нису свиђали њихови потези,ни они нису дуго трајали.

Пошто у скупштини сада имамо доста више представника,требало је и треба убудуће на тој истој скупштини код новог избора председника рећи ти ћеш имати подршку навијача или ти нећеш.Да се Добривоју први дан када је изабран,исте оне вечери рекло:"Слушај,изабран си за председника,али нећеш имати подршку навијача,тачније,бићемо против тебе и то ћемо ти говорити на свакој утакмици",сумњам да би се прихватио те функције


1)Делије не доводе никога...Делије смењују!
2)Делије имају добар број људи у скупштини да би могли лакше да кажу некоме купи ствари!
3)Добривоје је из других побуда био на тапету навијача...тек касније су дошли "резултати"

Кажем...за сада једино што ми можемо је да пунимо трибину нашу и стадион.Од овога нема ништа уколико се ми овде међусобно запиткујемо свакакве ствари!!!Ајде ми да урадимо што је до нас...али до краја...не 10000 људи....него много више...па ћемо онда да видимо шта даље.Ајде да покренемо нашу акцију али да буде изаржена у стотинама хиљада људи...па да видимо шта даље!Ја вам гарантујем да је ово много битна ставка ако мислимо да нам клуб стане на ноге.Врло лако је могао неко уместо добривоја да дође на место председника...ми се направимо луди као отерали смо управу...и да терамо опет по старом...али тај проблем би нас сачекао пре или касније.Кад смо већ пресекли сад је онда то време кад треба кренути у офанзиву!!!
Дани су пред нама,ја сам убеђен да ће се већ наћи решење најбоље за клуб...и убеђен сам да ћемо ми као навијачи препознати праву причу и дати јој шансу.Ови су још ту,воде клуб бар до прве следеће скупштине...има још времена да се нађе конкретно решење...ако има воље код људи,ако не...ми ту ништа не можемо...сем да помогнемо на једини начин на који навијачи могу да помогну...да долазимо на стадион!И докле год ми не одрадимо причу до краја....нема смисла да питамо шта даље...јер први ми нисмо испунили оно што смо требали.
Пун стадион значи много тога...и нове спонзоре и тв права и финансије од пропусница,карата...све у свему даје другу димензију за коју многи од нас нису ни свесни да постоји!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 28 Apr 2009 17:11    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:

Кад смо већ пресекли сад је онда то време кад треба кренути у офанзиву!!!
..нема смисла да питамо шта даље...јер први ми нисмо испунили оно што смо требали.

Пун стадион значи много тога...и нове спонзоре и тв права и финансије од пропусница,карата...све у свему даје другу димензију за коју многи од нас нису ни свесни да постоји!


Ово је много битна ствар.
Сада кад покушавамо да пресечемо ствари треба кренути још јаче до остварења циља.

Важно је привући обичан свет на све три остале трибине, изградити и у њима жељу да буду на стадиону.
Да и у њима проради она ”гледам Звезду а не њене противнике”.
Када би те људе привукли, то би био почетак за неке нове димензије.
Back to top
View user's profile Send private message
Патриота
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 93

PostPosted: 28 Apr 2009 17:30    Post subject: Reply with quote

То и ја покушавам да објасним, али уопште не схватам како људима не улази у главу. Еј бре, питају шта даље?!

Па како шта даље, сад најјаче...сад је тренутак, овде неко пише као да му испуњен сан и сада готово...ја то не схватам. Па ал ми овде живимо за Звезду или живимо да оде конобар!?!

Имамо људе у управи, имамо људе на јаким позицијама, то су људи који доносе одлуке у име наше групе, а ми остали, ало бре, на стадион! То је наша дужност, овде се толико више прича о стварима која није дужност тих који причају него о акцији, о ширељу језгра, о довођењу људи сада кад је најтеже. Много су се људи променили у политичаре, данас свако има свој став и малтене своју странку коју само он заступа. Људи, манимо се тога, ми смо Делије, ми смо увек уз Звезду, то је наш посао, био, јесте и биће, и само то! Ми изражавамо незадовољство, али нисмо ми ти који градимо руководство Црвене Звезде...имамо утицаја, али то није наш посао.

Карабурма, сви ан стадион, сви тамо где дам је место, и тамо где смо најбољи!
_________________
За крст часни и слободу златну, за краља и отаџбину, слобода или смрт!
Back to top
View user's profile Send private message
djole015
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2008
Posts: 148
Location: Србија

PostPosted: 28 Apr 2009 22:43    Post subject: Reply with quote

Када би до краја сезоне имали пун стадион то би доста помогло клубу да преброди бар прелазни период. Молио бих неверне томе да ми не причају о томе како је то нереално. Веома је реално него је мало теже јер тренутно немамо финансија да платимо рекламе у ударним терминима у којима бих позвали све људе који су се појављивали на Маракани кад Звезда игра са Ромом, Миланом или Бајерном да се појаве и до краја сезоне на обичним текмама. Морамо како знамо и умемо да сви редом порадимо на томе да што више људи дође на Маракану и помогне Звезди својим присуством.
ИДЕМО СВИ НА СТАДИОН МАРАКАНА, ИДЕМО СВИ НА СТАДИОН МАРАКАНА, ХЕЈ МАРАКАНА!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Apr 2009 23:12    Post subject: Reply with quote

Све што смо радили ових дана за утакмицу са борцем...па пута 3 рецимо...ако мислимо да се стадион солидно попуни.Показали смо да може...али је потребно уложити само већи труд и то је то!!!И зто...ширите причу на све стране...мора много да нас буде у предстојећем периоду!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 28 Apr 2009 23:15    Post subject: Reply with quote

Најлакше је објаснити широким народним масама да треба да дођу на стадон, тако што ћете им рећи да је борба тек сада почела...а да се никако није завршила једним доласком на стадион и терањем управе.Тек сада, када скоро да нема никога у клубу, предстоји наша улога!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
chich
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2005
Posts: 86

PostPosted: 29 Apr 2009 06:33    Post subject: Reply with quote

У праву је генерал. делије смењују а не постављају.
Па није први пут да смењујемо управу и у фудбалу и у другим спортовима, па никад нисмо ми извољевали ко треба да дође. Нити нас је, још смешније, неко питао "и... шта сада". Колико је ту само злонамерности и колико само сами себи ускачу у уста. Са једне стране кажу не могу навијачи да управљају клубом а сада нас питају шта сада. Па опет кажу, шта хоће ти навијачи а овамо је било чак и позива нама да узмемо мотке и да најуримо управу. У свему томе предњачи сос канал али ни други нису бољи. Од наслова у новинама до емисија у којима су новинари експерти сваки дан за другу област.
Чак су и ови "наши" функционери у клубу кренули ђоном на нас, каже Бабарогић: сад ћемо да видимо, ко се следећи кандидује, ТАЈ ЈЕ, иза њега стоје Делије. Знам да то уствари треба игнорисати али тешко да човек то слуша и гледа сваки дал а да не полуди.
И још нешто, што је неко већ рекао, нису Добривоје и компанија од првог дана били на тапету због лоших резултата, знамо ми да не може ништа преко ноћи, али њихово понашање је указивало да могу ту да буду још 100 година и да ништа добро од њих не можеш да очекујеш. Поред осталог... а не мање важног због односа према клубу у целини. Зато што је клуб личио на циркус,од изборне скупштине, изјава и интервјуа председника, конференција за штампу. Свака њихова појава и поступак су били брука за клуб, изгледали су као да их неко тера да ту седе, мрзовољни, раздражљиви, без трунке позитивне енергије. Питају једног прича једно, питају другог прича друго. Пита новинар на студију Б Дан Тану јел смењен директор стадиона, а он каже видео сам га јуче на утакмици одлично изгледа подмладио се 10 године. И то је само једна од изјава. Па шта онда да очекујеш од таквих људи. Свако па и најбољи може да има лоше резултате али ови људи су својим квалитетима једноставно показали да нису за Звезду
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 29 Apr 2009 07:27    Post subject: Reply with quote

Управо тако!!!Морали би да смо много луди да смо остали са надом да ће добривоје да донесе добро Звезди заједно са својом управом.Из дана у дан су све више блатили клуб...дал резултатски,дал самим појављивањем у јавност...као што рече човек,ДОКАЗАЛИ су да нису за наш клуб!
А тај бабарогић је био и у пиксијевој управи,па је најурен...круже приче да је тада позајмио паре и сада изгледа не жели да се мрда одавде док их не извуче...па се зато тако чврсто држи за гелендер...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
AlanVu
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2009
Posts: 7

PostPosted: 29 Apr 2009 08:38    Post subject: Reply with quote

Проблем је у томе сто мора да постоји граница, људи који су долазили у Звезду долазили су искљуциво да се обогате! А да Звезда нема бас никакве користи, 3 пута се мењају председници, и 3 пута незнас који је гори. Само велика армија навијаца испаста, а донекле и играци! Време је да се стане на ноге здравог разума. Тај Бабарогиц да нам буде један од председавајуцих је јос један тезак удараз за нас навијаце. Овај проблем мора да се реси брзо, инаце незелим да помислим не писе нам се добро!

ЗВЕЗДА ЈЕ ЗИВОТ!
_________________
Moja ruka se krsti s tri prsta!
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address MSN Messenger
чича_гурке
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Jan 2008
Posts: 15

PostPosted: 29 Apr 2009 09:35    Post subject: Reply with quote

http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=132826


А шта ако је ово истина?
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 14 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop