DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ОПШТА МОБИЛИЗАЦИЈА!!!
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 209, 210, 211  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
eerland
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 9

PostPosted: 23 Apr 2009 10:01    Post subject: Reply with quote

sedim u kancelariji i razmisljam ...ipak u NAMA lezi spas !
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 23 Apr 2009 10:04    Post subject: Reply with quote

Замолио би оне који се тек региструју да што мање пишу а више читају...и да се појављују на стадиону!Да не би долазили у ситуацију да бришемо оно што пишу.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Nesta9o
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Mar 2008
Posts: 71
Location: Ужичани

PostPosted: 23 Apr 2009 10:18    Post subject: Reply with quote

eerland wrote:
sedim u kancelariji i razmisljam ...ipak u NAMA lezi spas !


брале, мање пиши више читај!
http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=6635
_________________
Крв ће тећи, Косова се нећемо одрећи!!!

Доследни, упорни, верни...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Red Star Forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 04 Jan 2003
Posts: 316
Location: Beograd, United Kingdom of Serbia

PostPosted: 23 Apr 2009 11:21    Post subject: Reply with quote

Света wrote:
Верујем да ће се глас о овом масовном окупљању брзо проширити.Онај ко буде хтео да чује,чуће.Ко не буде чуо,ко га ј...!Да ли се размишљало о неком кратком тв споту и позивању звездашке јавности на стадион.Ипак је телевизија моћан медиј,мада опет кажем,мислим да је јучерашње саопштење одјекнуло.

ИПАК У НАМА ЛЕЖИ СПАС!


Живимо у доба модерних комуникација па бар то треба искористити... Немају сви интернет и приступ форуму, а телевизијски и радио маркетинг је јако скуп, али зато сви имају мобилне телефоне... Искористите текст са насловне, мало обраде да стане у поруку две, телефон у шаке и порука-позивница за недељу... Ја сам већ послао 40-ак порука, па простом репродукцијом очекујем да ћу довести бар 100 људи... Нек се свако од нас ангажује минимално, како и колико може, резултат ће надам се бити бар споменутих 15-ак хиљада Звездаша и Делија у недељу на Маракани...
_________________
www.delije-caffe.net
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 23 Apr 2009 11:28    Post subject: Reply with quote

Не желим да понављам оно што су претходници написали, али бих желео да напишем нешто онима који читају овај форум а сматрају нашу групу (Делије Север) као гомилу хулигана која само чини штету по градовима где иде, ломи столице и ради сличне ствари....

Драги звездаши ово није борба за нашу трибину (Север), ово је борба за цео клуб, за оно што је Звезда некада и још увек представља а чији сте Ви неоспорни део! Не дозволимо да клуб за који се ми бијемо и само правимо срања (како медији и доста звездаша мисли) а ви искрено волите седећи на западу или кући у фотељи пратите акције и коментаришете потезе, распада на ситне делове захваљујући неспособности водећих људи клуба и оних из сенке ....
Ајде да у суботу испунимо МИ Север а ВИ запад и да заједничким снагама (песмом и скандирањем) покажемо шта мислимо о управи и покажемо како се Звезда воли.
Овде нема места за полемике шта Делије Север раде и представљају, овде Делије Север не желе да буду централна тема, овде желимо да се и ВИ прикључите, да Србија види да су уз звезду и они који су пре 20 и више година долазили на стадион да би гледали лепоту фудбалске игре у режији Звезде....

Сад ми је пала на памет парола "некоме 90 минута а нама цео живот"
Звездаши будите део тих 90 минута овог викенда, па онда следећег и тако даље...а ми у складу са паролом "...цео живот" потрудићемо се да их терамо и после утакмице уз разноразне активности а вас молимо само да будете ту тих 90 минута!
Back to top
View user's profile Send private message
bolero1991
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 19 Apr 2008
Posts: 49

PostPosted: 23 Apr 2009 11:47    Post subject: Reply with quote

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/event.php?eid=74541453235.Знам да је фејсбук срање,али је постао веома ефикасан за информисање.Ајде ко има фејсбук нека кликне да долази на текму и нека свим пријатељима пошаље позив.
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 23 Apr 2009 12:13    Post subject: Reply with quote

Треба креирати и одштампати плакате и излепити их по Београду и осталим градовима, на фору сви на стадион или слично, потерати људе из Београда који нису у групама и све Звездаше на стадион јер сад ако нас не буде не треба никад да нас буде!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
Делије СВ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 55
Location: НА ОБЛАЦИМА СЛАВЕ...

PostPosted: 23 Apr 2009 12:51    Post subject: Reply with quote

Пратим вас већ дуже време,али тек сада сам се регистровао.

Ово морамо истерати до краја као што смо све до сада.Сви ми којима Звезда нешто значи у животу морамо да се појавимо и да покажемо управи шта мислимо.Ми на СЕВЕРУ,ветерани,посматрачи,стари,млади,ђаци,пензионери,студенти сви морамо да станемо под један барјак.У недељу морамо да исцимамо све који се декларишу као навијачи Црвене Звезде.Сви су нам потребни.Мислим да Београђани морају да имају кључну улогу у овој акцији.Нека издвоје тих 100 динара и 2 сата.Када нама није проблем да прелазимо по 100 км у једном правцу њима не сме да буде тешко да узму градски превоз и да дођу на стадион.Обавестите све,а прави Звездаши ће то схватити.Доћиће чак и мој ћале који је одавно у навијачкој пензији па ви видите Very Happy

Видимо се у недељу...
Back to top
View user's profile Send private message
ČuburaJeRaj
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Apr 2009
Posts: 14
Location: Чубура је рај

PostPosted: 23 Apr 2009 12:55    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Замолио би оне који се тек региструју да што мање пишу а више читају...и да се појављују на стадиону!Да не би долазили у ситуацију да бришемо оно што пишу.
Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Чубура је цела црвено бела...
Back to top
View user's profile Send private message
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 23 Apr 2009 12:59    Post subject: Reply with quote

У недељу мора да нас буде бар 20000!када гостује милан сви причају како би био пун стадион од 200000 да га имамо и хвале се тиме.е па онда када је клуб у највећој кризи од настанка свог треба да нас буде још више,да покажемо сву своју снагу и љубав!
СВЕ ЈЕ РЕЧЕНО!НЕДЕЉА,СВИ НА МАРАКАНУ!
Back to top
View user's profile Send private message
Света
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Sep 2008
Posts: 238
Location: Шабац

PostPosted: 23 Apr 2009 13:22    Post subject: Reply with quote

радован wrote:


Сад ми је пала на памет парола "некоме 90 минута а нама цео живот"



Мислим да је сам наслов теме подигао на ноге многе,па отуд оволико новорегистрованих чланова. И још овај цитат!!!Треба ли још нешто рећи?Постоји ли боља мотивација од ове??!!
_________________
Од рођења мог,није прошо' без имена твог,ни дан,ни година,Звездо Црвена!
Back to top
View user's profile Send private message
Патриота
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Mar 2009
Posts: 93

PostPosted: 23 Apr 2009 13:26    Post subject: Reply with quote

млади делија wrote:
Треба креирати и одштампати плакате и излепити их по Београду и осталим градовима, на фору сви на стадион или слично, потерати људе из Београда који нису у групама и све Звездаше на стадион јер сад ако нас не буде не треба никад да нас буде!


Овиме би се много увећала бројност...не говорим генерално, мада би и генерално требали да повећамо број људи ан стадиону, али сад кад је најважније, за ову текму, треба се урадити плакате и излепити све живо...утиче то на људе, просто где год се окренеш видиш плакату, доћи ће више људи. Да се направи плакта, грб наш групе, натпис сви на стадион и испод управа напоље и лепи цео град! Сад је најважније, сада треба уложити труд.
_________________
За крст часни и слободу златну, за краља и отаџбину, слобода или смрт!
Back to top
View user's profile Send private message
Горска гарда
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 08 Jan 2008
Posts: 17

PostPosted: 23 Apr 2009 13:54    Post subject: Reply with quote

Патриота wrote:
млади делија wrote:
Треба креирати и одштампати плакате и излепити их по Београду и осталим градовима, на фору сви на стадион или слично, потерати људе из Београда који нису у групама и све Звездаше на стадион јер сад ако нас не буде не треба никад да нас буде!


Овиме би се много увећала бројност...не говорим генерално, мада би и генерално требали да повећамо број људи ан стадиону, али сад кад је најважније, за ову текму, треба се урадити плакате и излепити све живо...утиче то на људе, просто где год се окренеш видиш плакату, доћи ће више људи. Да се направи плакта, грб наш групе, натпис сви на стадион и испод управа напоље и лепи цео град! Сад је најважније, сада треба уложити труд.


Ово би требало да се ради пред сваку утакмицу до краја сезоне док људи не стекну неку навику.Сетимо се само оне године-против Зете 20000,против Кома 10000... а тек сада имамо још јачи разлог да нас буде све више и више
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 23 Apr 2009 14:50    Post subject: Reply with quote

ја заиста мислим да не постоји бољи начин да доведемо што више људи на стадион него да СВАКО ОД НАС редовних на северу сваку утакмицу(па и остали који читају форум)обавезно исцимају бар 2-3 лика да дођу!Јер сам 100% сигуран да сви ми знамо доста звездаша који не иду на утакмице више.Треба им рећи да Делије и звездаши заједно праве акцију,и ако им је икад нешто значила Црвена звезда морају да дођу на све следеће утакмице до краја сезоне...И да,ако ова акција сада не успе,мислим да нико од нас никада нема право да каже да Звезда има милионску армију навијача...
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
crazy1389
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 23 Apr 2009
Posts: 4

PostPosted: 23 Apr 2009 16:01    Post subject: Reply with quote

Долазимо, свако ко носи Звезду у срцу мора да дође, овај позив мора да се упути пре свега онима који долазе само на велике утакмице, а нажалост мислим да они слабо читају овај форум
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 209, 210, 211  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 211

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop