DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Протести у Подгорици
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 14 Oct 2008 12:16    Post subject: Протести у Подгорици Reply with quote

Четник wrote:
Ево и ја да кежем нешто.Звака част браћу ЦГ.Оно што сам видео доле је за сваку похвалу.Онолики број људи,заставе Србије у толиком броју.Вожња три сата до почетка митинга,неколико дана протеста до великог митинга.Митинг одрађен са сваку похвалу.Толико година идем на разне протесте али на нешто овако нисам био..Да нисам отишао горко би се каја.Што се тиче нереда многи људи који су били тамо су изненађени реакцијом ових храбрих момака и нису знали како да одреагију.Ипак они немају искустав у свему овоме.Оно ко је повео све ово зна се ко је. Very Happy
Треаба рећи да је ово први већи скуп после 10 година у ЦГ.Видећемо како ће сад проћи скуп који је заказан у четвртак собзиром да је забрањен.Још једном браћи али и сестрама свака част.Предлажем да се отвори нова тема поводом дешавања у ЦГ

_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
zvezdino
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Nov 2005
Posts: 679
Location: ушће Саве у Дунавац

PostPosted: 14 Oct 2008 12:48    Post subject: Reply with quote

Podgorica FxCxRxSx wrote:
ВЕЛИЧАНСТВЕН СКУП

Сигурно око 30 хиљада људи на протесту синоћ испред Скупштине.

То је масу људи за Подгорицу и Црну Гору. Људи су са западне стране стојали чак и на мосту Блажа Јовановића, док су на источној били до и преко улице Слободе.

Било је и нереда. Нажалост, чак и са овако мале временске дистанце, видим да је то била грешка.

Не може ми бити свеједно када видим да је чак и Митрполит молио `немојте ђецо ја као ваш Митрополит вас молим`. Да раздваја масу од народа кренуо је и епископ будимљанско-никшићки Јоаникије, као и монаштво и свештенство. Нарочито ми је жао монахиња из манастира Дуге које се нису штедјеле. Али шта је ту је сад ...

Нереди уопште нису били безазлени. Полиција је стајала мирно, као да је знала шта ће да се догоди(!). Да је полиција кренула и да је настала општа бјежанија, нереди би били много већи и трајали би до касно у ноћ. Овако око 200 људи је учествовало у нередима, запали су око 50-60 бакљи које су бацили на полицију и десетак топовских удара.

Камере су биле кроз цијелу скупштину, сви су зумирани... питање је воље полиције да ли ће кренути да хапси све који су учествовали. Касно синоћ су дио матријала из полицијских камера пустили на ИН-ТВ

Quote:
Нека ме неко исправи, али ово је први сукоб са полицијом на неком политичком скупу у Црној Гори. Не знам у чему је проблем са народом који се у историји није плашио страних освајача, али никад није смео да дигне руку на свог господара (владику, кнеза, мила итд.).


ниси у праву. Велики нереди избили су 1998 за српску нову годину, када је проваљено у Владу. После избора МИЛИ - МОМИР када су први пут драстично покрадени избори.



Није питање Косова питање ни лијеве ни десне политике, већ образа, достојанства и части Црне Горе – рекао је владика Амфилохије. – Да ли је национални интерес Црне Горе да забије крвави нож у леђа свога брата? Нема срамнијег чина у историји Црне Горе од овог чина који је урадила његова влада. Ово је издаја Црне Горе и нема нико право, зато што га је време избацило и дало му власт, да издаје све оно у чему се састоји част, образ, витештво, јунаштво и достојанство Црне Горе. Нема то право нико да уради. Онај ко хоће да изгуби свој образ, не може да губи образ Црне Горе и Црногораца – поручио је митрополит Амфилохије.








_________________
...... КАД ПОРАСТЕМ БИЋУ КАО СОГОМОН ТЕЛИРИЈАН......
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Oct 2008 13:35    Post subject: Reply with quote

Идемо даље

Оно што ме је такође позитивно иненадило јесте радио из Подгорице који пушта српску музику и који је скроз српски.


Видео вижње кроз град

Ја јуче нисам уопште имао осећај да см у другој држави.Цео град у српским заставама
Чако смо се провозали и до амбасаде Албаније





[img]http://farm4.static.flickr.com/3069/2941709826_38aa42eaa9.jpg?v=0[/img]



_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Oct 2008 13:39    Post subject: Reply with quote














_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Oct 2008 13:40    Post subject: Reply with quote












_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Oct 2008 13:42    Post subject: Reply with quote












Четри полицајца туку једног.Нисам могао боље да сликам јер мало хвалило и ја да добијем батине Very Happy



_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Забјело
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Jun 2006
Posts: 376

PostPosted: 14 Oct 2008 16:20    Post subject: Reply with quote

Што се тиче ових нереда,мислим да је добро што су се догодили

Показује се да народ споро али сигурно почиње да окреће леђа овом режиму.Надам се да су после синоћних дешавања изгубили страх од полиције...

Охрабрујуће је и то што су се на митингу појавили(поједини и учествовали у нередима) људи који су присталице независне Црне Горе (а да ли ће и остати после последњих потеза власти,то не знам).

Најновије вијест је да је опозиција одустала од организовања митинга који је био планиран за сјутра.
_________________
Борац сваки нема пушку, не
Али носи срце планине.
Борче, држи стег
Туђин ће у бег се брзо дати
Поново ће сунце Шумадију обасјати.
Back to top
View user's profile Send private message
MotobikeR
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 29 Apr 2007
Posts: 42

PostPosted: 14 Oct 2008 16:44    Post subject: Reply with quote

Иначе протест и вожња кроз крад су били много добри и стварно је било много људи,чак и оних што су били за ДПС Smile
_________________
Наша љубав је јача од ваше мржње!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 14 Oct 2008 17:36    Post subject: Reply with quote

Back to top
View user's profile Send private message
ел Цар
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Apr 2005
Posts: 836
Location: ...

PostPosted: 14 Oct 2008 18:26    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=Fc7Qukpru2Y

http://www.youtube.com/watch?v=PsOWyHS2rpQ


усташке вијести:

http://www.youtube.com/watch?v=Vi2IdNTg-uM

http://www.youtube.com/watch?v=vPAItlDAwzQ
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 14 Oct 2008 19:15    Post subject: Reply with quote

ПРИПАДНИК ПОЛИЦИЈЕ ХРАБРИМ ГЕСТОМ ПОКАЗАО СОЛИДАРНОСТ ПРЕМА СРБИЈИ
Бацио униформу због Косова
Припадник јединице за обезбјеђење лица и објеката црногорске полиције Милета Кнежевић у знак подршке Србији напустио је јуче посао и претпостављенима вратио униформу, службени пиштољ и полицијску значку. Кнежевић се од полицијске дужности опростио испред зграде хрватске амбасаде у Подгорици.
- Од овог момента више нијесам старјешина у црногорској полицији. Желим да овим путем упутим подршку свим грађанима Црне Горе који ће доћи на скуп испред Скупштине као и онима који су осјетили ту потребу, али неће бити присутни. Свјестан сам свих посљедица, говорим у своје име и кажем да је најмање што могу да учиним братској Србији као знак подршке за очување њеног територијалног интегритета јесте да скинем полицијску униформу и предам је моралнијим људима - казао је за "Дан" Кнежевић након што је предао униформу.
Он је нагласио да овим чином не жели да обрука прошлост својих предака којима се поноси. Исто тако, додао је, не жели да остави љагу својим потомцима који ће, како се нада, живјети у срећнијем времену разумнијих људи.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Стефан
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Oct 2007
Posts: 235

PostPosted: 14 Oct 2008 19:39    Post subject: Reply with quote

Четник wrote:
овим чином не жели да обрука прошлост својих предака којима се поноси.



Све се врти око овога... размислите, господине Мило и остала багро!
_________________
Ко не учествује, нека седне! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
buki91
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Dec 2007
Posts: 111

PostPosted: 14 Oct 2008 19:59    Post subject: Reply with quote

..по обичају...
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=49130&sectionId=37
_________________
Све почело је јако давно, први пут на северу, где заклели смо се на верност, да живимо само за њу...
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 14 Oct 2008 20:25    Post subject: Reply with quote

Навикао сам да слушам разноразне глупости од "људи" који не знају како да оправдају своје поступке.Нормално је да је ово што се десило у Подгорици режирано као и оно у Београду пре пар месеци, иста је то школа! Али овај лик је превршио сваку меру!!!Не волим да псујем, ни у стварном ни у виртуелном животу али, Мишко Вуковићу јебем ли ти све по списку смраде један одвратни!Овакав човек сваке недеље пише за један лист у Србији, и сваке недеље маже и Србију и Србе, говедо искомплексирано!Наказа!Наказа је једина реч која може бар донекле да те опише, говно буђаво! И тебе и ту твоју братију, јебо вам пас мајку свима у дупе кроз уста!!
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 14 Oct 2008 20:35    Post subject: Reply with quote

Забјело wrote:
P.S:
Поздрав за Робија и његову екипу "Људи у црном"


Забјело, јели због ове твоје реченице деген Мишко Вуковић истриповао да је неко од нас био на протесту у Подгорици Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop