DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ДЕРБИ!
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 May 2012 10:54    Post subject: ДЕРБИ! Reply with quote

ЗА ЗВЕЗДУ,ЗА ЧАСТ,ЗА ОБРАЗ,ЗА ГРУПУ....
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
МедакIII
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 14 Nov 2008
Posts: 576
Location: Београд

PostPosted: 03 May 2012 11:35    Post subject: Reply with quote

Изгубљена титула, утакмица нема такмичарски значај, нема еуфорије око резултата... Сва пажња се може усмерити ка трибини, да поновимо издање од прошлог купа и да се они преко пута поново не чују!
Ако наш клуб није могао освојити титулу онда да ми наставимо доминацију када је трибина у питању! Ове године смо се састали неколико пута... нису се чули у Нишу, рукомет на Бањици, три пута ове сезоне у фудбалу... а сада је можда и најбитније. Доћи ће их никад више да ликују због трофеја у толе лиги... а ми имамо прилику да се буквално посеремо по свима њима!

Јебаће вас Цигани лудаци!!!
Back to top
View user's profile Send private message
немус
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jul 2010
Posts: 119

PostPosted: 03 May 2012 12:25    Post subject: Reply with quote

Свако ко је део трибине, зна шта му је чинити у суботу. Нека се овај коп од претходне утакмице пренесе на стадион поред, и да навијамо за нашу Звезду, да покажемо тај инат и колико смо велика група, и када је тешко, и када не иде!
Back to top
View user's profile Send private message
Увек Са Тобом
ДЕЛИЈА


Joined: 22 Nov 2009
Posts: 220
Location: ЈКРА

PostPosted: 03 May 2012 12:49    Post subject: Reply with quote

Сви који су били на прошлој текми верујем да су прочитали све везано за суботу, и ајде да им поново објаснимо неке ствари! Без обзира на резултат мора песма да грми, веома је битно да свако од нас да целог себе, јебале их њихове "титуле"!

ЗА ЗВЕЗДУ, ЗА ОБРАЗ, ЗА ТРИБИНУ!!!


...јебемо карамооооо
_________________
5 и 5
Back to top
View user's profile Send private message
Делија до кос
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Apr 2010
Posts: 221

PostPosted: 03 May 2012 12:50    Post subject: Reply with quote

Верујем да ће се пренети коп са јагодине на јна, да 7000 Делија расположених да одеру своје грло покаже стоци да нам се баш јебе за њихову титулу. (Е ал следеће године морамо је узети, изједначити не смеју Twisted Evil )

САМО ЈЕДАН КЛУБ БРУКА ОВАЈ ГРАД...!!!
_________________
ЗВЕЗДА ЦРВЕНА!
Back to top
View user's profile Send private message
plum brandy
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2011
Posts: 131
Location: Рулетенбург

PostPosted: 03 May 2012 13:23    Post subject: Reply with quote

Нек вам што мање они буду у глави, и мисли како ћемо да им сјебемо прославу, како ћемо да им напакостимо итд. Такође то усеравање, пишање...које се одомаћило у нашем речнику је непотребно, нисмо то ми, не лежи нам...нек нас покреће љубав, страст, другарство, мангупство...

Растерећено и опуштено доћи на тај назови стадион, дисати 90' минута са момцима на терену, давати им крила позитивном енергијом, певати и уживати...

И све ће само тако доћи на своје, верујте ништа неће изостати, не брините се...Cool

Идемо ДЕЛИЈЕ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 May 2012 15:14    Post subject: Reply with quote

plum brandy wrote:
Нек вам што мање они буду у глави, и мисли како ћемо да им сјебемо прославу, како ћемо да им напакостимо итд. Такође то усеравање, пишање...које се одомаћило у нашем речнику је непотребно, нисмо то ми, не лежи нам...нек нас покреће љубав, страст, другарство, мангупство...


Тачно тако!То је манир комшија!И обично када се спреме да "кењају","пишају" итд...то ураде врло често сами по себи!И зато,нити нам треба тај речник да би описали наше ривалство,нити нас то покреће!Управо страст и љубав су оно што нас покреће...ово остало нека остане за групе и људе без икакве свести!
СВИ НА ДЕРБИ!!!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Mali Boki
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Aug 2005
Posts: 551
Location: BGD

PostPosted: 03 May 2012 15:53    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
plum brandy wrote:
Нек вам што мање они буду у глави, и мисли како ћемо да им сјебемо прославу, како ћемо да им напакостимо итд. Такође то усеравање, пишање...које се одомаћило у нашем речнику је непотребно, нисмо то ми, не лежи нам...нек нас покреће љубав, страст, другарство, мангупство...


Тачно тако!То је манир комшија!И обично када се спреме да "кењају","пишају" итд...то ураде врло често сами по себи!И зато,нити нам треба тај речник да би описали наше ривалство,нити нас то покреће!Управо страст и љубав су оно што нас покреће...ово остало нека остане за групе и људе без икакве свести!
СВИ НА ДЕРБИ!!!

Никако не треба генерализовати целу њихову трибину, са "овима" или "онима" "или "неким трећима" који воде политику тамо. Има квалитетних људи и навијача мећу њима, са којима би то могло да буде здраво ривалство и то до јаја. А то проклетство што увек причу воде они који не капирају ствари на прави начин, и што ови који капирају не могу да се "изборе"... то је и разлог што већ дуго не могу да изађу из јаме коју су сами себи ископали.
Back to top
View user's profile Send private message
Сунце Слободе
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jun 2011
Posts: 37

PostPosted: 03 May 2012 18:26    Post subject: Reply with quote

Наша бројност на овој утакмици ће бити 6 хиљада. Нема потребе да се замарамо тиме да ли ћемо пунити и друге трибине, већ да се сконцентришемо на Север Јна. Наша бројност на овој утакмици неће бити надоградња и помицање наших могућности на овом пољу. Садржаји какви да буду такођер нису нешто што би требало да је приоритет, као ни пиротехника. Ово је тренутак када је наша трибина огољена на суштину, а то је навијање. Огољени смо и спортско резултатски тако да од ове утакмице не очекујемо ништа на том пољу у овој сезони. Нисмо фудбалери и немамо могућност да трчимо и гриземо доле, нисмо ни управа да правимо разне потезе, ми смо навијачи и радимо оно што је у нашој моћи а то је долазак на стадион и навијање. Навијање да не престаје, да буде најгласније. Наши фудбалери нас доле на терену вјероватно од игре не могу а и не морају да виде, али нас зато морају добро да чују. Ми њих можда и не морамо да видимо али они нас морају да чују. У суботу није битно визуално, и то шта ћемо да имамо и како ћемо да изгледамо(што опет не значи да треба да будемо шарени и шљаштечи) јер имамо већ свој препознатњиви изглед. Да се сконцентришемо на навијање и како ћемо да звучимо јер је оно најбитније. Звук перципирамо са 360 степени, свјетлост само са 120 степени. 90% енергије која покреће мозак активира слух, а сва остала чула стимулишу мозак с 10 посто. Није потребно наглашавати колико је битно да нас играчи што боље и што гласније чују. Пратити дешавања на терену али истовремено дати све од себе да играчи чују, да их погурамо.

Често људи кажу да смо најквалитетнија група на овим просторима. Ја вјерујем да јесмо, и не само на овим просторима. То посебно има тежину када дође у мало „званичнијем“ облику какво је било преко задњег летка на утакмици против Јагодине. Наш број од 6 хиљада људи у Суботу на Јна није страна појава ни у Загребу, ни у Софији, ни у Сплиту, Бечу, Пољској или некој другој земљи када су дерби утакмице у питању. Оно што је њима страно а што би ми требали да имамо у суботу је 6 хиљада лудака спремних на фанатично навијање са својим познатим репертоаром пјесама када је најтеже, када се изгубила 5. Титлула за редом, када најљући ривал диже пехар испред носа.

Наши људи то имају у себи, само то треба да се активира. Да покажемо шта значи уигран доследан, упоран и вјеран коп. Сутра ћемо већ можда бити у бољој ситуацији, за годину дана ћемо писати о поворци ка Калишу, лиги Шампиона, ишчекивању утакмица у ервопским такмичењима, спортско резултатским успјесима, али немојте када се окренемо иза себе да имамо горак укус, и да се лоше осјећамо због тога што нисмо били прави када је било најпотребније. Ићи ћемо и идуће сезоне на Јна, и ја вјерујем да ћемо бити у другачијим улогама. Немојте сада да упаднемо у летаргију у ових пар најзанимљивијих утакмица до краја. Треба у нама да преовладава осјећај среће и задовољства јер смо сачували клуб, и одржали му репутацију и углед. То је најбољи начин и показатељ како се воли свој клуб !

Још само нешто. Треба да се промијени мало пракса. Живимо у времену када се након одиграних утакмица дође на интернет и форум и препричавају се утисци. Свако од Вас прије него што напише да је навијање било лоше, да до њега људи нису пјевали, да бочни дијелови трибине нису навијали, свако од Вас који ће то да констатује нека си постави слиједећа питања и на њих искрено одговори.

Гдје сам био на трибини?

Зашто се нисам прикључио језгру, или групицима које су покретале навијање?

Шта сам ја то конкретно урадио да човјек до мене навија који иначе није хтио глас да пусти?

Да ли сам дао све од себе?

Када на ово себи одговорите, дођите на форум и напишите коментар који се тиче навијања на овој утакмици.
Back to top
View user's profile Send private message
сеси
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Dec 2010
Posts: 618

PostPosted: 03 May 2012 20:03    Post subject: Reply with quote

само ћу рећи што је већ речено
Ко нема намеру да навија 90 минта, као да ми славимо титулу, немој ни да долази на дерби!!!

још једна сугестија....не знам дал ћемо...али ако уз корео превамо пуне трбине, да се не сјебемо ко задња 2 пута, и за сваку песму не брзајте боље спорије да отпевамо него да имамо више глас
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13147

PostPosted: 03 May 2012 20:08    Post subject: Reply with quote

НАВИЈАЧКИ ИЗАЗОВ!Овако може у две речи да се опише наредни дерби што се тиче наше трибине!Да видимо дал умемо да урадмо то!У томе и јесте драж организованог навијања!Тежа ситуација изискује и веће емоције и већу пожртвованост трибине,самим тим је таква победа петодупло значајнија и јача него она када се слави нешто!
Као што неко рече...не можемо да играмо фудбал,не требају ни да нас виде играчи...али морају да нас чују!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 03 May 2012 20:09    Post subject: Reply with quote

Сад гледам прогнозу,видим најављују грмљавину у суботу са Северне стране пашњака.
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 421
Location: Лисабон

PostPosted: 04 May 2012 14:34    Post subject: Reply with quote

http://www.mojacrvenazvezda.net/31534/2012/05/04/nema-redova-za-karte-na-marakani/

Exclamation Exclamation Exclamation
Back to top
View user's profile Send private message
Деки РС
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Aug 2010
Posts: 604

PostPosted: 04 May 2012 14:48    Post subject: Reply with quote

Покажимо оно што знамо. Покажимо своју зрелост.
Сви на јна!
Back to top
View user's profile Send private message
ДелијеАвала
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Nov 2010
Posts: 177

PostPosted: 04 May 2012 14:52    Post subject: Reply with quote

Bandini wrote:
http://www.mojacrvenazvezda.net/31534/2012/05/04/nema-redova-za-karte-na-marakani/

Exclamation Exclamation Exclamation


На овом форуму има 5 000 регистрованих чланова, што значи да има 5 000 људи који својим писањем желе да допринесу бољем раду трибине, желе да помогну клубу! на онај њихов север стаје мало више, што значи да ни скоро сви са форума нису купили карте, па који мој се региструјете и пишете овде ако нисте у стању да купите карту и да дођете на дерби? Можда има нешто чаробно у томе бити Звездаш преко интернета само?!
Ај на страну форум, него на маракани нас буде 10 000 а само 200 метара даље не може ни 6 000 карата да плане за 2 дана!
Цимајте другаре, познанике, колеге....СВИ НА лавор! За ЗВЕЗДИНО боље сутра!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop