DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

*** УРОШ МИШИЋ, ПРАВДА ЗА УРОША !! ***
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 146, 147, 148  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ненад Д.М.
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 84
Location: Миријево

PostPosted: 19 Sep 2008 10:11    Post subject: Reply with quote

ЈЕБЕМ ЛИ ВАМ СВЕ ЖИВО И МРТВО ШТО ИМАТЕ!!!!!А ОВОМ ТРАЈКОВИЋУ ДА БОГ ДА НЕ СПАВАО ВИШЕ НИКАД МАМУ ТИ ЈЕБЕМ ЛАЖЉИВУ!!!!СВИ ИЗ МУПА И СУДА НЕК ГА ПУШЕ СКУПА!!!

ЦУЦЕК ИЗДРЖИ СЕВЕР ЈЕ УЗ ТЕБЕ!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Idemo delije
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 Dec 2007
Posts: 753
Location: 11050

PostPosted: 19 Sep 2008 10:19    Post subject: Reply with quote

Срамота у каквој држави ми живимо,ја не могу да верујем,јебем ли им маму пандурску да им јебем...

Неко рече сајт да се направи то никако није лоша идеја,окачити слике,снимке све где полиција врши репресију,пуца и пребија навијаче и народ... Не знам на који начин може да се изврши притисак на државу,на медије,на полицију...

ПРАВДА ЗА УРОША!!! МАЈКУ ВАМ ПАНДУРСКУ!
_________________
Донирај,помози!
ФОНДАЦИЈА ДЕЛИЈЕ
105-3206-14
Back to top
View user's profile Send private message
Evangelista
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2008
Posts: 32

PostPosted: 19 Sep 2008 10:28    Post subject: Reply with quote

Моземо ми овде да им се најебавамо мајке до сутра...
Али исто тако моземо да устанемо и да кренемо у бој,боље славно и цасно погинути него овако зивети,ел ово није зивот ово је робство ово није никаква слобода,ја сам говорио јос раније гледам вас ту свађате се око политике сви на теми еу да или не...
Назалост успели су и у томе деле нас увек на Карађорђевице и Обреновице на Цетнике и Партизане на Цигане и Гробаре на Демократе и Радикале...
Устанимо Делије сетите се Кореографије против Либереца и њене Поруке:"Следимо Дух Својих Предака ! ! !"
Само Слога Србина Спасава...
Исто тако какво БРЕ црно појављивање у медијама,па ел сте Ви блесави?
Нема ЛЕба од тога а Богами ни Уросеве слободе,овиме није само он осуђен овиме смо сви осуђењи...
А онај јебени Б52 треба сравнити са земљом и ископати земљу одатле и послати у хрватску,ово да се десило пре јебеног 5 октобра(тј његов наводни покусај убиства зандара) онда би они били у фазону ето Младиц није био задовољан резимом слободана милосевица...
Е па и ово је резим слободана милосевица а сад не знају ни име да му напису како треба...
Цхе видео сам на једној теми си писао о томе да за износење лазних информација постоји могуцност тузбе,ето прилике тузити Б52,мада то не води ницему...
Док крв не потекне овим градом ниста се неце променити ! ! !
И ТО ГОМИЛА КРВИ
Извињавам се због латинице али гомила слова на цирилици ми не ради како доликује...
Back to top
View user's profile Send private message
SevernaArmija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 28 Oct 2002
Posts: 31
Location: Србија-Београд

PostPosted: 19 Sep 2008 10:32    Post subject: Reply with quote

Тешко да папир или интернет страна може да издржи и опише сву љутњу и гнев који сви ми заједно осећамо после ове скандалозно срамне пресуде!!! А шта ми можемо сада? ја мислим доста тога, треба пре свега показати и доказати свима да смо Урош МИ СВИ!!! Њему и његовој породици помоћи на све могуће начине!!! Направити неку врст контра удар, покушати поред свакако правне борбе и неку врсту медијске кампање, саопштења, скупови на и ван стадиона, направити неку врсту документарца и истине о овоме догађају, послати га на све редакције електорнских медија они прави ће га и објавити!!! Затрпати све медије правом истином о овоме догађају!!! У овој борби се мора пре свега истрајати до самога краја, јер она никако неће бити лака већ чак шта више биће дуга тешка и исцрпљујућа, зато морамо дати сви све од себе, колико год да можемо па и више од тога, јер борба за Уроша је борба за све нас!!!

ПРАВДА ЗА УРОША!!!

ЗЕМЉО НАША У ШТА СИ СЕ ТО ПРЕТВОРИЛА!?!
Back to top
View user's profile Send private message
Србија Београ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Apr 2008
Posts: 394

PostPosted: 19 Sep 2008 10:33    Post subject: Reply with quote

Заиста тежак ударац за нас навијаче и поготово за нашу трибину.
Једино што нам преостаје је да о овоме не сме да се прећути или да се заборави после кола,2 или више.Нови графити,нове поруке,нова цимања око Уроша,па чак и неки скуп,не видим разлог зашто неби ми кренули у пар шетњи.Он је наш друг и не знам ко ће му помоћи у овоме тренутку сем нас.
За "ПРАВДУ" је ово завршен случај,а за нас је тек почетак БОРБЕ.

ПРАВДА ЗА УРОША!
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 19 Sep 2008 10:40    Post subject: Reply with quote

Страшно! по мени никако не треба трибина и скандирање да буде једино средство у борби против овакве срамне одлуке.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
ortodox
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 11 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: 19 Sep 2008 10:42    Post subject: Reply with quote

BEOGRAD - Ivan Komnenović (22), policajac saobraćajne policije SUP-a Beograd, zaplakao je pošto je čuo da je osuđen na četiri godine zatvora zbog ubistva kolege Aleksandra Matića (20) 18. marta 2004, na Zemunskom keju, nedaleko od hotela "Jugoslavija". Nepravosnažna presuda izrečena je juče u Okružnom sudu u Beogradu. Pucao pijan Sudsko veće utvrdilo je da je Komnenović u trenutku ubistva bio pripit, ali i da je bio svestan...

ПРАВДА!!!!
_________________
ЈЕДИНО НАМ БОГ МОЖЕ СУДИТИ! ПРАВДА ЗА УРОША!
Back to top
View user's profile Send private message
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 19 Sep 2008 10:45    Post subject: Reply with quote

Невјереватно, шта друго рећи...Урошу је неопходна наша подршка и под хитно морамо нешто да учинимо...
_________________
Правда за Уроша !
Back to top
View user's profile Send private message
Evangelista
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Jul 2008
Posts: 32

PostPosted: 19 Sep 2008 10:46    Post subject: Reply with quote

Брате,нема леба од тога...назалост,тако је свуда у свету,моземо ми да се бунимо колко оцемо,и ниста тиме неби постигли,нека ме људи не схвате погресно нисам ја против тога,напротив,али...
Стави прст на цело и размисли докле овако?
Нама треба под хитно Вођа,неко ко це нас повести у бој,неко у коме цемо видети снагу и вољу,ел у Библији писе Треба се борити против зла свим силама(не тим рецима)
Ово није само слуцај у ком је дрзава против нас навијаца ово је несто висе,цео зивот Ти је то-једна велика борба Добра и зла,Правде и не правде,Светла и таме,Михаила и нецастивог...
Али исто тако и Јунаства и страха...
Па Ти изабери страну!
Неко це да казе нека боље је да не ризикујемо своје зивоте,да су наси Дедови тако мислили не би ми сада били уопсте овде...
Поздрав
Back to top
View user's profile Send private message
idemo-zajedno
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2007
Posts: 64
Location: у шуми

PostPosted: 19 Sep 2008 10:54    Post subject: Reply with quote

Трајковић вероватно има влажне снове! Very Happy

Да га је Урош бар убио па да зна за шта робија! Умри Трајковићу!!!
_________________
Ком опанци, Том и Џери.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail MSN Messenger
звезда у срцу
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Nov 2005
Posts: 567
Location: под барјаком

PostPosted: 19 Sep 2008 11:00    Post subject: Reply with quote

Трајковићу пичко жандарска!
СЛОБОДА ЗА УРОША!
Back to top
View user's profile Send private message
АхХиЛ
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Jul 2008
Posts: 100

PostPosted: 19 Sep 2008 11:02    Post subject: Reply with quote

аууууу катастрофа брее, десет година ни за шта...овај трајковић мора сад да се прозива на утакмицама мајмун глупи и државу да прозивамо, да дигнемо буку, па ако успемо да смањимо мало године, ако он уложи жалбу, да се дигне цела држава, мајку им јебем у пичку!!!
_________________
ђенерале, ђенерале,
нек је твојој мајци хвала,
што јунака родила је,
да се српству врати слава!
Back to top
View user's profile Send private message
djene
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Aug 2008
Posts: 36

PostPosted: 19 Sep 2008 11:08    Post subject: Reply with quote

Не могу да верујем , колико знам случајева који су били 100 пута гори (човек вози 160 на сат кроз насељено место где је дозвољено 50 убије човека и добије условно ) ... Ово је срамота , треба да организујемо протест !!!
_________________
Ратко Младић+Радован Караџић=ВЕЛИКА СРБИЈА
Back to top
View user's profile Send private message
thug-life
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 213
Location: Београд

PostPosted: 19 Sep 2008 11:22    Post subject: Reply with quote

Ово је бре огромна неправда!

Да Бог да вам помрло све маму ли вам јебем жандарску свима!


КЕЊАМ СЕ У ОВУ ДРЖАВУ ВИШЕ!!
_________________
Ја сам желео да играм, да се веселим
тежак је живот, школа се цени
за црвено и беле боје да се борим
сада те са северне стране бодрим
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Милош
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Apr 2008
Posts: 154

PostPosted: 19 Sep 2008 11:22    Post subject: Reply with quote

Дефинитивно протест!Да се организујемо и да покажемо да овако не може!За почетак,ШТО ВИШЕ људи сутра на Маракани против Јагодине,да искажемо бес и незадовољство оваквом срамном пресудом!СУТРА СВИ НА СЕВЕР!

ПРАВДА ЗА УРОША!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 146, 147, 148  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 148

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop