DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Другa по реду бајк-рок `мировна ми
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 04 Apr 2008 16:10    Post subject: Другa по реду бајк-рок `мировна ми Reply with quote

Можда и најбоља фора од свих до сада...

ПОЗИВАЈО СУ

Сва братства, пријатељи и сарадници као и све остале верне и часне Србе да да се придруже свим срцем и свом снагом

БАЈК-РОЈ МИРОВНОЈ МИСИЈИ

НА ЂУРЂЕВДАН, 6. МАЈА 2008. У 10:00 НА ПЛАТОУ ИСПРЕД СКУПШТИНЕ У БУЛЕВАРУ КРАЉА АЛЕКСАНДРА

одакле ћемо кренути пут Косовске Митровице на велики рок концерт.
Колону ће формирати преко хиљаду моториста за којима ће ићи аутомобили, а за све оне који не нађу места у овој колони биће места у возу који ће ићи паралелно са моторизованим мисионарима.
Маршута је следећа: Скупштина - аутопут- Баточина - Крагујевац - Краљево - Рашка - Косовска Митровица.

У Косовској Митровици биће одржан целовечерњи (читај - целоноћни) концерт о чијим учесницима ћемо Вас накнадно обавестити јер је велики списак оних који су пожелели да учествују.


АЈМО ДЕЛИЈЕ!

СВИ У МИТРОВИЦУ ЗА ВЕЛИКИ И ЧАСНИ ЂУРЂЕВДАН!
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
boris81
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Mar 2008
Posts: 437
Location: Сана Ривер

PostPosted: 05 Apr 2008 08:52    Post subject: Reply with quote

гледао сам извештај на тв-у са прве те мисије и заиста је оставило леп утисак,ни један инцидент,велики број људи,како на моторима тако и на концерту!чуо сам најаве да се убудуће концерт одржати у неком другом месту на косову,па ме занима да ли је то истина?
_________________
Има људи кад попију па им после буде зло.
Back to top
View user's profile Send private message
omega
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Mar 2008
Posts: 46

PostPosted: 05 Apr 2008 08:59    Post subject: Reply with quote

Нешто слично било је одржано и прошле године...То су били "бајкери".
Већином познате личности(Рибља Чорба,Бајага чини ми се и још доста познатих људи-не могу сад да се сетим) на челу са Владом Гиоргијевом...Мотори су кренули из Београда а док су стигли,пролазећи кроз Србију,прикључило им се још хиљаде људи.
И наравно,одржан је фантастичан концерт код теничке школе колико се ја сећам...
_________________
"Не верујемо ради вере, већ ради спасења душа наших."
Свети Николај Српски
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 05 Apr 2008 20:59    Post subject: Reply with quote

Ево прилике да се окупимо...

Концерт ће бити екстра, мјесто екстра, дружење цијелу ноћ и сјутра кући

И на Ђурђевдан - симболичан датум Exclamation
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 06 Apr 2008 12:20    Post subject: Reply with quote

Ако можете да појасните за нас који немамо кола итд која је солуција за Воз, колико кошта итд...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 06 Apr 2008 12:35    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Ако можете да појасните за нас који немамо кола итд која је солуција за Воз, колико кошта итд...

Не знам одакле си али знам да из бг имаш аутобус за Косовску Митровицу.Треба ти неких 6 сати тако да ако кренеш увече тамо си ујутру.Аутобус имаш негде око 12 увече,мада провери са станицом.Цена карте је негде око 1000.

Quote:
за све оне који не нађу места у овој колони биће места у возу који ће ићи паралелно са моторизованим мисионарима.

За ово не знам
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Snake
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2008
Posts: 209

PostPosted: 06 Apr 2008 23:07    Post subject: Reply with quote

Људи шта је вама,Србима у Косовској Митровици није неопходна подршка,без увреде за моју браћу Косоваре из Митровице,али они реално виде шиптара уживо као просечан Београђанин,скоро па никад!Постоје људи по енклавама и Срским селима којима би била потребнија подршка од Митровчана као на пример Штрпце или Поморавље али кога боли....важно је да се сви велики Срби сакупе у Митровици и позирају код моста!
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 07 Apr 2008 12:05    Post subject: Reply with quote

Snake wrote:
Људи шта је вама,Србима у Косовској Митровици није неопходна подршка,без увреде за моју браћу Косоваре из Митровице,али они реално виде шиптара уживо као просечан Београђанин,скоро па никад!Постоје људи по енклавама и Срским селима којима би била потребнија подршка од Митровчана као на пример Штрпце или Поморавље али кога боли....важно је да се сви велики Срби сакупе у Митровици и позирају код моста!


брате разуме доста људи овде шта хоћеш да кажеш, али неке ствари нису изводљиве, као нпр. то да организовано прође косовом хиљаде бајкера, не глуме они велике србе по мени него истичу да је косово део наше државе данас кад нас треба убедити да није, и ти најбоље знаш да их у таквој поворци прво не би ни пустили јужно од ибра, друго ако би их и пустили ко зна како би се то по њих завршило,а шта би срби у енклавама имали од тога да неко страда, ово што они раде по мени није порука србима на косову и у метохији, него србима у централној србији, па можда и самима себи, немој да си тако огорчен на све што се ради, знам да имаш разлога да будеш огорчен на власти, али не заборави да је и мени и теби иста власт и мене и тебе исто боли, нисмо у истој позицији, али то нико није могао да бира, дакле не треба осуђивати те не формалне групе, него организоване странке и политичаре, како на власти, тако и у опозицији, због лошег или недовољног чињења, а тај бајкер ће данас бити у митровици, а сутра ће наћи начин да оде до цернице, каменице, велике хоче, треба дати шансу, нисмо ми мртав народ, успавани и дезоријентисани јесмо, али још увек нисмо мртви
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
GL
ДЕЛИЈА


Joined: 08 Mar 2008
Posts: 113
Location: Косово је срце Србије!!!

PostPosted: 07 Apr 2008 12:05    Post subject: Reply with quote

Брате Снаке, косовари су шугави а ми смо КОСОВЦИ.
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 07 Apr 2008 18:16    Post subject: Reply with quote

Организује се посебан воз до Звечана.

Више детаља ускоро.
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Snake
ДЕЛИЈА


Joined: 05 Mar 2008
Posts: 209

PostPosted: 07 Apr 2008 19:20    Post subject: Reply with quote

cabron wrote:
Snake wrote:
Људи шта је вама,Србима у Косовској Митровици није неопходна подршка,без увреде за моју браћу Косоваре из Митровице,али они реално виде шиптара уживо као просечан Београђанин,скоро па никад!Постоје људи по енклавама и Срским селима којима би била потребнија подршка од Митровчана као на пример Штрпце или Поморавље али кога боли....важно је да се сви велики Срби сакупе у Митровици и позирају код моста!


брате разуме доста људи овде шта хоћеш да кажеш, али неке ствари нису изводљиве, као нпр. то да организовано прође косовом хиљаде бајкера, не глуме они велике србе по мени него истичу да је косово део наше државе данас кад нас треба убедити да није, и ти најбоље знаш да их у таквој поворци прво не би ни пустили јужно од ибра, друго ако би их и пустили ко зна како би се то по њих завршило,а шта би срби у енклавама имали од тога да неко страда, ово што они раде по мени није порука србима на косову и у метохији, него србима у централној србији, па можда и самима себи, немој да си тако огорчен на све што се ради, знам да имаш разлога да будеш огорчен на власти, али не заборави да је и мени и теби иста власт и мене и тебе исто боли, нисмо у истој позицији, али то нико није могао да бира, дакле не треба осуђивати те не формалне групе, него организоване странке и политичаре, како на власти, тако и у опозицији, због лошег или недовољног чињења, а тај бајкер ће данас бити у митровици, а сутра ће наћи начин да оде до цернице, каменице, велике хоче, треба дати шансу, нисмо ми мртав народ, успавани и дезоријентисани јесмо, али још увек нисмо мртви


Видим да се разумемо брате,знам ја шта је циљ ове манифестације али реално она мало има ефекта на стање на Косову,шиптарски медији на то не обраћају пажњу,инострани медији су већ навикла на те протесте и манифестације па о њима не извештавају па се стиче слика у свету да смо се помирили са шиптарском државом!Не мора да бајкери прођу кроз цело Косово да би дошли до неких средина нпр. Ранилуг је на самој граници,на путу до њега се не пролази ни кроз једно шиптарско село али како сам већ реко то не интересује много људе који не посећују наш форум!Ако почнемо свугде где има Срба протесте и манифестације више ће се поклонити пажње нашем циљу!
Нисам ја исисао из прста да неки људи користе те манифестације у Митровици да испадну велики Срби,имам другове који студирају тамо и они су ми причали како неки људи који нису са Косова а узгред носе боје нашег клуба злоупотребљавају протесте како би себи направили име у,да се тако изразим,навијачким круговима тако што изигравају вође и позирају пред мостом или црквом а кад буде срање сви се разбеже одакле су дошли!

ПС:Извини ГЛ брате,одсад ћу писати само Косовци Wink
Back to top
View user's profile Send private message
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 07 Apr 2008 19:50    Post subject: Reply with quote

не знам немам ја све те информације које ти имаш, али знам да има свега, не могу ни је ни ти да исправимо све, али можемо да радимо сами најбоље што умемо, у крајњем случају нећу ни да гледам друге.
а за ову манифестацију, кажем ти, мислим да јој и није циљ да промени стање на косову, не може, али може стање свести тих људи који ће доћи, данас у митровицу, сутра у каменицу, треба дати људима времена, 60 година овај народ убеђују да косово и метохија нису српски, људи се самоиницијатвно организују, буде, дочекај их у митровици, и објсани им лепо без напушавања и огорчења према њима да 60 хиљада Срба има у поморављу, објасни им како је тешка ситуација и видећеш да ће бити резултата.
украшћу стих једног мог познаника:
`...данас нас два, сутра двадесет и два...` Wink
разумем да си огорчен, али мислим да не треба да усмераваш то према људима који се труде макар до митровице да дођу, већ сам ти објаснио ово је заједничка борба свих нас против деценијске пропаганде.
и тешко је одмах поправити нешто што је кварено намерно деценијама, али успећемо
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Podgorica FxCxRxSx
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Jun 2004
Posts: 527
Location: Црна Гора

PostPosted: 08 Apr 2008 05:32    Post subject: Reply with quote

Манифестација је супер фазон. Права прилика да се сви доље окупимо!
_________________
http://www.crnagorazakosmet.org
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 08 Apr 2008 18:42    Post subject: Reply with quote

Тачно тако, а верујем да ће омладина и из енклава да крене пут Митровице.
Не видим зашто делимо људе на "енклаве" и "север"...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 09 Apr 2008 09:30    Post subject: Reply with quote

Pancevac87 wrote:
Тачно тако, а верујем да ће омладина и из енклава да крене пут Митровице.
Не видим зашто делимо људе на "енклаве" и "север"...


То је само географска подела и ништа више. Истина је да није исто живети у енклави и на северу из више разлога. На северу готово и да нема шиптара, функционишу скоро све државне институције, постоји каква таква безбедност као и слобода кретања. У енклавама је другачија ситуација, оне су у потпуном албанском окружењу, где не постоји слобода кретања. И док су Срби са севера физички раздвојени од шиптара реком Ибар а у залеђини имају централну Србију, у енклавама то није случај и ако дође до било каквог напада, много је теже бранити енклаву.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page 1, 2  Next

View previous topic :: View next topic
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop