DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Шта урадити конкретно !
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Burgija
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2007
Posts: 190

PostPosted: 10 Mar 2008 13:18    Post subject: Reply with quote

Quote:
Sta mislite o tome da Zvezda privremeno promeni ime u fk kosovo ja misli da bi ovi u uefi poludeli a mislim takodje da bi nasem narodu na Kosovu to ite kako znacilo!


То није тако једноставно урадити а УЕФА би нас избацила без пуно расправе! Или си заборавио или ниси обавештен шта та иста УЕФА мисли о нама.

Наше кошаркашице, прочитајте
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpske-kosarkasice-u-gospic-dosle-s-majicama-kosovo-je-srbija/377594.aspx
Back to top
View user's profile Send private message
TARAs Buljba
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Dec 2004
Posts: 81

PostPosted: 10 Mar 2008 13:19    Post subject: Reply with quote

albanoktonos wrote:
Sta mislite o tome da Zvezda privremeno promeni ime u fk kosovo ja misli da bi ovi u uefi poludeli a mislim takodje da bi nasem narodu na Kosovu to ite kako znacilo!


Question Question Question Будалаштина
Back to top
View user's profile Send private message
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 10 Mar 2008 13:28    Post subject: Reply with quote

Burgija wrote:

Наше кошаркашице, прочитајте
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpske-kosarkasice-u-gospic-dosle-s-majicama-kosovo-je-srbija/377594.aspx


Свака част, могли би фудбалери да се сете то да одраде...
Back to top
View user's profile Send private message
drogbaue
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Nov 2007
Posts: 56

PostPosted: 10 Mar 2008 13:30    Post subject: Reply with quote

Немојте падати на провокације овог типа. Само им дајете повод више да и даље постављају тако глупа питања.
_________________
Не волим вруће пиво.
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 10 Mar 2008 15:07    Post subject: Reply with quote

Burgija wrote:
Quote:
Sta mislite o tome da Zvezda privremeno promeni ime u fk kosovo ja misli da bi ovi u uefi poludeli a mislim takodje da bi nasem narodu na Kosovu to ite kako znacilo!


То није тако једноставно урадити а УЕФА би нас избацила без пуно расправе! Или си заборавио или ниси обавештен шта та иста УЕФА мисли о нама.

Наше кошаркашице, прочитајте
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpske-kosarkasice-u-gospic-dosle-s-majicama-kosovo-je-srbija/377594.aspx


Брате мој, након твојих коментара на теми о ЕУ није неочикаван овакав твој коментар. Тај предлог ми је нереалан и мислим да има сличних начина да Звезда помогне (пришивачи или реклама на дресу) који би донели скоро исти резултат а реалније је, али твоје оправдање је мени лично катастрофа, али имаш право на своје мишљење.
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Карађорђе
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Nov 2007
Posts: 510

PostPosted: 10 Mar 2008 15:15    Post subject: Reply with quote

Следећа утакмица се игра на нашој Маракани. Фудбалери би требало да изађу са транспарентом Косово је Србија!...

Сећам се да су излазили са разним порукама на терен, те против насиља, па против дроге, против расизма, за светски дан борбе против сиде и ко зна шта све још.
Е па ако су могли за све то да носе транспаренте могу и да изађу са овом поруком јер нема важније ствари од ове!

И не да би требало него морају!
Back to top
View user's profile Send private message
drogbaue
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 13 Nov 2007
Posts: 56

PostPosted: 10 Mar 2008 15:34    Post subject: Reply with quote

Променити назив клуба ми уопште не делује као нормално размишљање а нарочито не као нешто што садашњу ситуацију на Косову може да промени.

Наравно да се из дана у дан мора приказивати све јаснија порука о Космету а не огранизовати беовизије и остала телевизијска забавна срања где се сви смеју, тапшу и још на све то као госте позивају усташе и словенце да певају (синоћ на РТС 1).
Зашто на оволико "великом" догађају није било ни трунке симболике везане за наше Косово, ни једне пароле, ни једног видео клипа на свим тим толиким постављеним тв плазмама....???
Жалосно је што је нашем народу превише стало до пара, славе, успеха, необазирући се на своје претке и историју која је неизбрисива.
_________________
Не волим вруће пиво.
Back to top
View user's profile Send private message
Калезињо
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2008
Posts: 163

PostPosted: 10 Mar 2008 19:50    Post subject: Reply with quote

Моје лично мишљење је да се уместо презимена фудбалера стави натпис ''космет је србија''.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 10 Mar 2008 22:15    Post subject: Reply with quote

Прво крајњи је безобразлук што су ставили таблу са натписом "Добродошли у "републику" Косово" на Српском, енглеском и шиптарском Evil or Very Mad

Треба нешто учинити са том таблом, дал је одма скинути или налепити преко ње нешто типа "Добродошли на СВЕТУ СРПСКУ ЗЕМЉУ"...
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
ZVEkete
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Feb 2008
Posts: 24

PostPosted: 10 Mar 2008 22:56    Post subject: Reply with quote

ХуЛ-КуЛ wrote:
Прво крајњи је безобразлук што су ставили таблу са натписом "Добродошли у "републику" Косово" на Српском, енглеском и шиптарском Evil or Very Mad

Треба нешто учинити са том таблом, дал је одма скинути или налепити преко ње нешто типа "Добродошли на СВЕТУ СРПСКУ ЗЕМЉУ"...


А што се то већ није одрадило?например што ти то ниси одрадио и поставио слике, ето...?
треба ово , треба оно....урадити и *рећи* урадити су 2 итекако различите ствари зато мање пирчајте , више доприносите..
Back to top
View user's profile Send private message
ZVEkete
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Feb 2008
Posts: 24

PostPosted: 10 Mar 2008 23:02    Post subject: Reply with quote

ZVEkete wrote:
ХуЛ-КуЛ wrote:
Прво крајњи је безобразлук што су ставили таблу са натписом "Добродошли у "републику" Косово" на Српском, енглеском и шиптарском Evil or Very Mad

Треба нешто учинити са том таблом, дал је одма скинути или налепити преко ње нешто типа "Добродошли на СВЕТУ СРПСКУ ЗЕМЉУ"...


А што се то већ није одрадило?например што ти то ниси одрадио и поставио слике, ето...?
треба ово , треба оно....урадити и *рећи* урадити су 2 итекако различите ствари зато мање пирчајте , више доприносите..


останите при теми колко толко
Back to top
View user's profile Send private message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 10 Mar 2008 23:04    Post subject: Reply with quote

Немој ти да се правиш паметан!
Ја сам то данас сазнао, малопре сео за комп и дао први предлог који ми је пао напамет.
Откуд ти знаш шта ја радим и дал радим и дал треба да се хвалим овде свим и свачим што сам урадио?
Јел то можда лоше што сам дао први предлог који ми је пао напамет?
Уради ти нешто па онда критикуј друге с ДОБРИМ РАЗЛОГОМ...

На крају, ако сматраш да сам нешто лоше написао, контактирај ме приватном поруком и питај ме све што ти није јасно, није потребна свађа због глупости на оваквим темама Wink
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
Burgija
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2007
Posts: 190

PostPosted: 11 Mar 2008 06:46    Post subject: Reply with quote

Hatori Hanzo wrote:
Burgija wrote:
Quote:
Sta mislite o tome da Zvezda privremeno promeni ime u fk kosovo ja misli da bi ovi u uefi poludeli a mislim takodje da bi nasem narodu na Kosovu to ite kako znacilo!


То није тако једноставно урадити а УЕФА би нас избацила без пуно расправе! Или си заборавио или ниси обавештен шта та иста УЕФА мисли о нама.

Наше кошаркашице, прочитајте
http://www.index.hr/vijesti/clanak/srpske-kosarkasice-u-gospic-dosle-s-majicama-kosovo-je-srbija/377594.aspx


Брате мој, након твојих коментара на теми о ЕУ није неочикаван овакав твој коментар. Тај предлог ми је нереалан и мислим да има сличних начина да Звезда помогне (пришивачи или реклама на дресу) који би донели скоро исти резултат а реалније је, али твоје оправдање је мени лично катастрофа, али имаш право на своје мишљење.


Хатори па нисам ја једини коментарисао на тој теми ЕУ можеш и на пм какви су то коментари били.
Нисам баш разумео твој текст о очекиваном ставу?
Нисам се успротивио промени имена клуба већ сам размислио о будућности.
Ваљда знаш за те УЕФА законе а тичу се клубова и политике.
Ајде размисли да ли је паметније имати више утакмица на којима ће навијачи направити кореографију или транспарент на коме ће јасно писати КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА, носити цео стадион мајице са натписом, и натерати играче да морају да поздраве заставу, и тиме скрену пажњу јавности.
Неки голови се постижу из индиректа.
Ако нас избаце губимо и то мало што можемо да урадимо.
А ваљда ти је јасно какав однос имају према нама, избацивање гробара, стално кажњавање итд.

Кошаркашицама још једном свака част на мајицама.
Back to top
View user's profile Send private message
Четник
Ветеран


Joined: 13 Feb 2007
Posts: 1393

PostPosted: 11 Mar 2008 07:10    Post subject: Reply with quote

Quote:
А што се то већ није одрадило?например што ти то ниси одрадио и поставио слике, ето...?
треба ово , треба оно....урадити и *рећи* урадити су 2 итекако различите ствари зато мање пирчајте , више доприносите..

Да ово је код нас највећи проблем али се неке ствраи и не могу саме урадити као што је ова са таблом као и неке друге.Али такоће ми не можемо знати ко шта и колико ради,овде су колико сам ја видео само предлози.Могло бисе организовати да и ми тразимо не зависнотст Србије од ЕУ чисто фол ради.Знам да то не би много помогло људима на Косову али треба правити такозване перформансе.Ближи се 17 март тако да би се могла организовати изложба са слика од 17 марта у центру града.Да се има пара па и плакати да се раде чисто да неки виде који то не знају а и да се подсете еврослинавци.А што се тише Косова и Метохије треба некако упослити те људе тамо а и оне који раде и нешто производе продавати овде.Ево конкретно у Великој Хочи се производи јако квалитетно вино.Могу се правити и неке ствари попут везова и слично са мотивима Косова и Метохије и да се продаје са ознаком са Косова и Метохије.Могу се и манстирски производи пласирати овде.Они тамо имају шта да понуде али немају коме нема Срба тамо а и јако мали број им Срба долази.Треба што више организовати путовањ и било би добро када би организовали неке културне манифестације тамо.Замислите да они имају прилике да виде и чују неке познате људе,замислите шта је то за њих
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
rs fvr
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 04 Mar 2005
Posts: 50

PostPosted: 11 Mar 2008 08:13    Post subject: Reply with quote

Мислим да би,у сваком случају,наши спортисти морали да носе нешто на дресовима што је посвећено Косову,на свим својим такмичењима.Сад,да ли црни флор,неку поруку или нешто треће али не би смјело да се деси да ћутке пређемо преко свега.Кад кажем наши спортисти,мислим на наше спортско друштво али волио бих да то ураде сви српски клубови и спортисти.То је сасвим легитиман чин протеста а треба да траје док Косово поново и званично не буде наше.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop