DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Пиксета
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Woodoo
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2003
Posts: 118
Location: Београд

PostPosted: 19 Oct 2007 13:36    Post subject: Reply with quote

Можда није мислио само на мишковића. Да нису у питању разни сумњиви ликови типа бамбалићи и слични?
Бојим се да нам предстоји тешка борба да одбранимо клуб и од једних и од других.
_________________
Најдоски је одлично скочио али нажалост само преко пречке.
Back to top
View user's profile Send private message
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 19 Oct 2007 14:53    Post subject: Reply with quote

Demanti Dragana Stojkovića
Dragan Stojković, predsednik FK Crvena zvezda u ostavci, najoštrije demantuje informaciju koja je objavljena, dana 19.10.2007. godine u Frankfurtskim vestima, oko razloga podnošenja neopozive ostavke na mesto predsednika Kluba.

"Začuđen sam onim što sam imao prilike da pročitam i ovom prilikom želim jasno da istaknem da je odluka o podnošenju ostavke na mesto predsednika FK Crvena zvezda moj lični čin i želim da je takvom svi i prihvate.

Sve što sam imao da kažem tim povodom, rekao sam na konferenciji za štampu i u saopštenju koje je dostavljeno medijima. Svaka druga informacija oko moje ostavke nema veze sa istinom i može se samo smatrati zlonamernim komentarom, čiji je cilj destabilizacija FK Crvena zvezda. U ovom momentu najvažnije je da se svi u klubu okrenu predstojećim takmičarskim mečevima koji su najvažniji za Crvenu zvezdu.

S poštovanjem,

Dragan Stojković"
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 19 Oct 2007 17:07    Post subject: Reply with quote

Мрли wrote:


Џони је*о те Ђинђић оно права поштењачина Twisted Evil Зајебите политику овде.



А нека си се ти искењао по човеку који је имао муда да проба да промени Србију, па си онда позвао да зајебемо политику. Какве то двоструке стандарде имаш, ако твоје пљување Ђинђића није политика, шта је онда?
Иначе ово је реторичко питање, не очекујем одговор на исто, само се придржавај онога што другоме попујеш!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Суперхик
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Oct 2007
Posts: 2

PostPosted: 19 Oct 2007 20:56    Post subject: Reply with quote

Woodoo wrote:
Можда није мислио само на мишковића. Да нису у питању разни сумњиви ликови типа бамбалићи и слични?
Бојим се да нам предстоји тешка борба да одбранимо клуб и од једних и од других.


И ја се све време плашим тога.Плашим се да је пред нама тежак период...
Back to top
View user's profile Send private message
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 20 Oct 2007 16:25    Post subject: Reply with quote

Ђинђића сам споменуо,јер је био ПРЕМИЈЕР земље када је убијен и то је то.Нема разлога да се на овом форуму полемише ко је за кога.Извињавам се свима због спомињања политике.
_________________
На крају биће наша победа!
Back to top
View user's profile Send private message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 22 Oct 2007 08:45    Post subject: Reply with quote

Ако немам муда да ударим на некога или да га лично испрозивам, онда га нећу ни спомињати. А Пикси је за мене и даље сиса, јер је започео нешто, и онда се одједном повукао. И без обзира шта ко мислио о његовом раду и ко га воли а ко не, он као Звездина звезда носи пет пута више одговорности него било ко други, од њега се увек очекује више, јер њих има само 5! А он је дошао и прошао кроз Звезду као рецимо Лековић или тако неки пролазни ликови.
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 22 Oct 2007 09:52    Post subject: Reply with quote

онога чега сам се највише плашио се управо десило.

данци пишу да нам је клуб мафијашки и да је то разлог пиксијевог одласка Confused

http://www.forza.dk/index.php/news/show/id=141375
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Чутура
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Aug 2007
Posts: 295

PostPosted: 22 Oct 2007 10:00    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
онога чега сам се највише плашио се управо десило.

данци пишу да нам је клуб мафијашки и да је то разлог пиксијевог одласка Confused

http://www.forza.dk/index.php/news/show/id=141375



Јел може превод пошто слабо ко овде разуме дански и шта им дође оно Мондо, да није можда извор информација?
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Oct 2007 11:05    Post subject: Reply with quote

cazzo_FCRS_forever wrote:
онога чега сам се највише плашио се управо десило.

данци пишу да нам је клуб мафијашки и да је то разлог пиксијевог одласка Confused

http://www.forza.dk/index.php/news/show/id=141375


јао мајко шта ћемо сад?

што би рекао вујадин бошков после ју-норвшка:"И Данци су се ваљали."

Кацо, како ћеш сад на посао? Има да те зајебавају да навијаш за мафијашки клуб...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 22 Oct 2007 12:05    Post subject: Reply with quote

УЛ:

Не плашим се данаца шта ће рећи на мом послу већ ме страх да овакве приче не почну да се причају по европи а паметних никада није било доста па ће поверовати.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 22 Oct 2007 12:34    Post subject: Reply with quote

Видиш ја сам се највише плашио новог закона и како ћемо одреаговати, док ме заболе како ће мафијашка Европа гледати на мафију у нашем фудбалу...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
cazzo_FCRS_forever
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 753
Location: Нешто је труло у држави Данској!!

PostPosted: 22 Oct 2007 13:56    Post subject: Reply with quote

плашим се и ја новог закона али ово је ипак топик о пиксију па ја само о њему овде причам.
_________________
"Kuda ideš Crna Goro kada crnogorčiš pse, a dukljanizuješ Crnogorcе"
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 22 Oct 2007 14:43    Post subject: Reply with quote

starfan wrote:
И то је пета Звездина звезда... Сиса једна обична. Па што није рекао шта има да каже, него све увијено, све неки невидљиви непријатељи око њега, и све уопштено. Што није навео по имену и презимену, што није тачно навео које радње и који људи су му сметали. Овако је испао као Бајевић, и што је још горе и даље се куне у Звезду. Пун ми је курац више тих што воле Звезду, а окрећу јој леђа чим наиђу на неки проблем или добију бољу понуду. Зато бих ЗАУВЕК ЗАБРАНИО да се на северу скандира било које име, осим ако баш баш баш не заслужи, а више и не знам ко би и како то могао. Мислим да је понижење за остале 4 Звездине звезде да овакав геак буде у истом кошу са њима.

Потписујем!!!
Пичка се на првој препреци повукла...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 22 Oct 2007 16:19    Post subject: Reply with quote

PCK wrote:
starfan wrote:
И то је пета Звездина звезда... Сиса једна обична. Па што није рекао шта има да каже, него све увијено, све неки невидљиви непријатељи око њега, и све уопштено. Што није навео по имену и презимену, што није тачно навео које радње и који људи су му сметали. Овако је испао као Бајевић, и што је још горе и даље се куне у Звезду. Пун ми је курац више тих што воле Звезду, а окрећу јој леђа чим наиђу на неки проблем или добију бољу понуду. Зато бих ЗАУВЕК ЗАБРАНИО да се на северу скандира било које име, осим ако баш баш баш не заслужи, а више и не знам ко би и како то могао. Мислим да је понижење за остале 4 Звездине звезде да овакав геак буде у истом кошу са њима.

Потписујем!!!
Пичка се на првој препреци повукла...


А ти не би? Cool
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 22 Oct 2007 16:51    Post subject: Reply with quote

УБФЦрС wrote:
PCK wrote:
starfan wrote:
И то је пета Звездина звезда... Сиса једна обична. Па што није рекао шта има да каже, него све увијено, све неки невидљиви непријатељи око њега, и све уопштено. Што није навео по имену и презимену, што није тачно навео које радње и који људи су му сметали. Овако је испао као Бајевић, и што је још горе и даље се куне у Звезду. Пун ми је курац више тих што воле Звезду, а окрећу јој леђа чим наиђу на неки проблем или добију бољу понуду. Зато бих ЗАУВЕК ЗАБРАНИО да се на северу скандира било које име, осим ако баш баш баш не заслужи, а више и не знам ко би и како то могао. Мислим да је понижење за остале 4 Звездине звезде да овакав геак буде у истом кошу са њима.

Потписујем!!!
Пичка се на првој препреци повукла...


А ти не би? Cool

Гледај, или се не би прихватио тога или би се прихватио па куд пукло да пукло. Он се прихватио посла за који је знао какав је и у каквом ће окружењу радити и онда кад је дошло до фрке, запалио је. То је оно, или јеси или ниси...
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 6 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop