DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Пиксета
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 15 Oct 2007 03:55    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Ко год да дође,ко год да га купи мораће да зна да је то НАШ КЛУБ а да је он само председник нечега у шта се много нас куне.


Управо због тога нема потребе да НАШ КЛУБ води неко други до нас самих или људи за које ми знамо да су пре свега способни, искрени, велики Звездаши и Срби. Овим размишљањем не треба да се водимо само по питању председника клуба већ апсолутно свих структура у Звезди.
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 15 Oct 2007 10:08    Post subject: Reply with quote

Курир:

''Вратите Џају!

Делије, навијачи Црвене звезде, мирно и са стране посматрају дешавања у свом омиљеном клубу. Фанови најтрофејнијег српског клуба сматрају да ће руководеће структуре успешно пронаћи замене за Драгана Стојковића и његове сараднике. Делије апелују и предлажу финансијерима црвено-белих Марку Мишковићу и Драгу Мићовићу да бившем челнику Драгану Џајићу пронађу место у Звезди јер је легенда клуба и велико и цењено име у Европи.

- За најбоље српског фудбалера и легенду Црвене звезде Драгана Џајића мора бити места у клубу. О томе нема дилема. То смо говорили и док је Пикси био на власти, али нас није слушао. Џаја својим реномеом који ужива у Европи сигурно може помоћи Црвеној звезди. Убеђен сам да ће му ново руководство пронаћи адекватно место у клубу - прича за Курир један од вођа Делија.

Драган Стојковић Пикси није био у љубави са Делијама у протекле две године, али најоданији навијачи Црвене звезде са северне трибине никада нису потенцирали његов одлазак из Љутице Богдана.

- Затечени смо одласком Пиксија из Звезде, као и целокупна српска јавност. Никада ниједну особу нисмо стављали испред клуба, па је тако било и са Стојковићем. Нама је Црвена звезда најважнија, тако је било, јесте и биће. Стојимо са стране и пратимо ситуацију у клубу.

Према последњим најавама, на месту председника Црвене звезде Драгана Стојковића замениће успешни менаџер Топлица Спасојевић.

- Верујемо да ће клуб мирно и у складу са својим статусом брзо пронаћи најбоље решење. Ако буде неправилности током кандидатуре и за време одржавања Скупштине, чији смо чланови, реаговаћемо, наравно. Не чекамо да нас било ко пита. На највишим органима клуба је да што пре разреше насталу ситуацију. Остајемо при нашим захтевима и даље, тражимо јаку европску Црвену звезду - закључио је вођа Делија...''
Back to top
View user's profile Send private message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 15 Oct 2007 11:54    Post subject: Reply with quote

чекај, молим те ми реци да је овај интервју са "вођом" измишљен

не могу да верујем шта пишу... ако је ово патка, на ово се мора реаговати
Back to top
View user's profile Send private message
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 15 Oct 2007 13:39    Post subject: Reply with quote

Више истине има у бајци о Баш Челику него у свим нашим новинама заједно , 100%.

А што се Пиксија тиче , не знам , али претпостављам да "финансијери"(какво инспиративно занимање ) не дају паре тек тако из љубави према клубу , вероватно после извесног времена долази до сукоба интереса
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=62Pkr5xWbX8
Back to top
View user's profile Send private message
RUSOFIL
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 May 2005
Posts: 571

PostPosted: 15 Oct 2007 14:13    Post subject: Reply with quote

икс wrote:
Делије апелују и предлажу финансијерима црвено-белих Марку Мишковићу и Драгу Мићовићу да бившем челнику Драгану Џајићу пронађу место у Звезди јер је легенда клуба и велико и цењено име у Европи.


Аха, и Цвелета приде... Која гомила глуости! Rolling Eyes








Узгредбудиречено, овај Топлица нема везе са Мишковићем.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 15 Oct 2007 15:25    Post subject: Reply with quote

Ако знаш да заиста нема везе са Мишковићем, онда то аргументуј. Овако је само мртво слово на папиру.

Ана, то са чланством нам није дозвољено јер су се одређене структуре прибојале да ће чланови аутоматски узети удела у неком могућем и потенцијалном дељењу акција клуба. Више акционара, мања могућност контроле. Просто. Размисли само коме то смета.
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 16 Oct 2007 11:49    Post subject: КУРИР Reply with quote

КУРИР И ПОУЗДАНЕ ИНФОРМАЦИЈЕ!!
VRAĆA SE DŽAJA
Dragan Džajić posle dve godine ponovo na Marakani, ali ne kao predsednik Zvezde

Dragan Džajić nema nameru da se kandiduje za mesto predsednika Crvene zvezde, saznaje Kurir. Legenda najtrofejnijeg srpskog fudbalskog kluba ipak želi da se vrati na Marakanu. Džajić je spreman da svojim ugledom i vezama koje ima u UEFA pomogne novim ljudima koji vode klub da što pre naprave jaku, stabilnu i evropsku Crvenu zvezdu.

Dragan Džajić se trenutno odmara u Crnoj Gori i nije bio voljan za razgovor kad je reč o Crvenoj zvezdi. Ipak, izvor Kurira blizak Džajiću tvrdi da treća "Zvezdina zvezda" ne želi da se preko medija nameće novim poslodavcima, ali da je uvek spreman da pomogne.

- Džajić je otvoren za razgovor s ljudima koji vode Crvenu zvezdu, i kako sada stvari stoje, sigurno se neće kandidovati za mesto predsednika. On ne bi želeo previše da se eksponira u javnosti, jer još nije siguran da li je u planu kod finansijera Zvezde Draga Mićovića i Marka Miškovića. Jako dobro zna za njihovu želju da stvore moćnu i evropsku Crvenu zvezdu - kazao je naš izvor i potom dodao:

- Džaja je u protekle dve godine izdržao silna pljuvanja i napade od ljudi koji su mu bili kućni prijatelji, a koji su udarali na njega kako bi se dodvorili Piksiju i posvađali njih dvojicu. Uz sebe je imao samo Delije i sigurno je da je iz cele priče izvukao određene pouke.

Naš izvor takođe tvrdi da velikih tumbanja i potresa na Marakani neće biti, makar ne u dogledno vreme.

- Odlazak Dragana Stojkovića sve je iznenadio u klubu, najviše njegove bliske saradnike Stevana Stojanovića, Gorana Vasilijevića i Mitra Mrkelu. Važno je i istaći da između Piksija i finansijera nije bilo nikakvih sukoba. Piksijevi saradnici sigurno će ostati na svojim mestima u Crvenoj zvezdi, sve dok organi kluba, kao najviša instanca, ne odluče drugačije.

KOMISIJA SE UPOZNALA


Tročlana komisija u sastavu Milan Tomić, potpredsednik Crvene zvezde, i Vladica Popović i Dragoslav Šekularac, legendarni igrači crveno-belih, koja pred Skupštinu kluba za dve nedelje mora da spremi listu kandidata za mesto predsednika, održala je juče prvi radni sastanak.
Nezvanično saznajemo da je zasad jedini kandidat Toplica Spasojević, ugledni srpski biznismen i prvi čovek kompanije ITM. Ali, stidljivo se pominju Draško Petrović i Filip Cepter.
- Nismo pričali o imenima, ali smo utvrdili proceduru i kriterijume za izbor novog predsednika. Potreban nam je iskusan menadžer s jasnom strategijom za budućnost kluba. Razgovaraćemo u narednom periodu s bivšim predsednicima, veteranima, navijačima, da vidimo šta oni predlažu - rekao je jedan od članova komisije za izbor predsednika Crvene zvezde Dragoslav Šekularac.

Arrow http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-16-10-2007/vraca-se-dzaja
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 18 Oct 2007 14:26    Post subject: Reply with quote

Lažno saopštenje lažnog Džajića

danas.co.yuBivši predsednik FK Crvena zvezda Dragan Džajić, demantovao je da je u sredu poslao saopštenje većem broju redakcija dnevnih listova u Beogradu, u kome saopštava da bi se uključio u predsedničku trku na "Marakani".

Džajić se trenutno nalazi u Crnoj Gori, i odmah je reagovao na lažno saopštenje koje je navodno on potpisao (vidljiva razlika dva potpisa, onog originalnog, i drugog, koji se nalazi na saopštenju).

Saopštenje koje je u sredu "kružilo" beogradskim redakcijama prenosima u celosti:

“Na insistiranje i česte pozive novinara iz svih sportskih redakcija, želim da upoznam sportsku javnost Srbije s tim, da sam posle događaja u fudbalskom klubu Crvena zvezda spreman i zdrav da se stavim na čelo mog kluba pod uslovom da me oni, koji su me oterali iz Crvene zvezde, podrže i vrate. Crvena zvezda će biti ona stara koja je harala Evropom i svetom, što ću i dokazati svojim radom, i stoga pozivam i vas, novinare da me podržite i pomognete u mojim planovima.

Svoje planove i program rada izložiću na Skupštini FK Crvena zvezda koju očekujem da se održati u skorije vreme, s obzirom na novonastalu situaciju.”

Dragan Džajić je u izjavi za "Sport" potvrdio da se nalazi u Crnoj Gori na odmoru, i da ne zna ništa o bilo kakvom saopštenju:

- Nikakav faks nisam poslao nijednoj redakciji, pa ni “Sportu” - kategoričan je Džajić. - To je lažni faks!
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 19 Oct 2007 09:28    Post subject: Reply with quote

Стојковић: Одлазим, јер нећу фудбал с мафијом
Петак, 19. октобар 2007. 11:27

Бивши председник Црвене звезде Драган Стојковић рекао је да је напустио тај клуб јер није желео да ради са мафијом, преносе франкфуртске "Вести".

"Нисам више желео да радим у лошем окружењу и да гледам мафијаше поред себе, а спортисте гурнуте у запећак. Јавност зна шта се дешава и нећу и не могу много да објашњавам. Звезда је под великим притиском моћника, а ја нисам више могао да одржавам равнотежу. Евидентно је да Звезди треба председник привредник, а не спортиста", нагласио је Стојковић.

Стојковић је рекао да ће и даље бити присутан на свим важним мечевима које Звезда игра у наредном периоду све до заказане Скупштине клуба.

"Долазим у Београд да гледам Звездине мечеве са ОФК Београдом и Бајерном, а бићу ту и за Болтон. Нисам се уморио од моје Звезде, већ од посла и притисака у њој. Бићу присутан у клубу до Скупштине како би помогао у текућим стварима, али и ради подношења извештаја", нагласио је бивши председник клуба из Љутице Богдана.

Што се тиче кадровских решења у будућој управи Стојковић тврди да никаквих смена неће бити и да ће Стојаковић, Мркела, Васиљевић и остали остати на истим местима.

"Изузетно је важно да свако ради свој посао. Спорт спортистима, бизнис бизнисменима, а то је правило успеха у Звезди", закључио је Стојковић.
Back to top
View user's profile Send private message
serpico
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Mar 2006
Posts: 22
Location: Beograd

PostPosted: 19 Oct 2007 10:23    Post subject: Reply with quote

то је значи тај "умор" !
Могао би госн мишковић гадно да се загрцне ако крене на превелики залогај! Није исто бацити шапу на ц маркет или нешто слично и на Црвену Звезду!
_________________
Улицу прелазим само на пешачком прелазу!
Звезда ме навикла да газим по црно белом!
Back to top
View user's profile Send private message
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 19 Oct 2007 10:38    Post subject: Reply with quote

И то је пета Звездина звезда... Сиса једна обична. Па што није рекао шта има да каже, него све увијено, све неки невидљиви непријатељи око њега, и све уопштено. Што није навео по имену и презимену, што није тачно навео које радње и који људи су му сметали. Овако је испао као Бајевић, и што је још горе и даље се куне у Звезду. Пун ми је курац више тих што воле Звезду, а окрећу јој леђа чим наиђу на неки проблем или добију бољу понуду. Зато бих ЗАУВЕК ЗАБРАНИО да се на северу скандира било које име, осим ако баш баш баш не заслужи, а више и не знам ко би и како то могао. Мислим да је понижење за остале 4 Звездине звезде да овакав геак буде у истом кошу са њима.
Back to top
View user's profile Send private message
johny
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 May 2004
Posts: 84
Location: sabac

PostPosted: 19 Oct 2007 11:39    Post subject: Reply with quote

Јој Боже,кад морам да одговарам као да сам Пиксијев адвокат.Ево ја предлажем да сви ви који имате јаја да се обрачунате са српском мафијом расподелите места у Звезди,влади и у МУП-у,па свима да нам сване.Кењате ту што није јавно рекао да иде због мафијаша,као не знате,па треба да каже.У Србији има људи који потежу пиштољ ако процене да их мрко гледаш,лакше им је убити,него рећи добар дан.Хтео је Ђинђић да им каже не,па су га убили само тако,премијера земље!Човек има породицу и наравно да није луд да говори неке ствари које би га угрозиле.Најлакше је пљувати из масе и бити паметан.Рећи ће неко да нам је он и довео мафијаше у клуб,па ко му је крив.А шта је требао да уради,да угаси клуб?Хтели ви то да признате или не,ми смо били дужни и нико није хтео да помогне,појавио се тај мишковић,дао паре и Пикси није имао баш неког избора.Далеко од тога да Пикси није имао испада,али му је с наше стране увек била скренута пажња,а нешто не знам да није испоштовао наше опомене.За мене је он легенда нашег клуба,као и остале четири Звездине звезде и не може ме нико убедити да је он сиса,пичка и сл. како су га неки овде назвали.Боли ме к... шта неки овде мисле,мени је жао што је отишао.
_________________
На крају биће наша победа!
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 19 Oct 2007 11:49    Post subject: Reply with quote

Старфане стари пријатељу није то толико једноставно као што мислиш, па ти си мудоња излети на улицу знаш ко је мафијаш и обрачунај се сњим због 20 евра а не када се ради о милијардама... Confused

Џони је*о те Ђинђић оно права поштењачина Twisted Evil Зајебите политику овде.

Србија држава мафије.
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 19 Oct 2007 12:02    Post subject: Reply with quote

serpico wrote:
то је значи тај "умор" !
Могао би госн мишковић гадно да се загрцне ако крене на превелики залогај! Није исто бацити шапу на ц маркет или нешто слично и на Црвену Звезду!


управо тако Exclamation Неки људи треба мало боље да размисле пре него што се упусте у неке малверзације са Звездом ... па не очекују ваљда да ће навијачи само да их гледају... и не очекују ваљда да могу да поставе кога год хоће за председника клуба и то још неке небитне ликове... Они гледају у Звезду кроз интерес , не гледају као ми на велику љубав. За њих је тешко да схвате како ми можемо да путујемо 3 дана да бих гледали једну утакмицу.... треба да будемо опрезни и да им дишемо за вратом не смемо им допустити да помисле да са Звездом могу да раде шта год хоће Exclamation
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
AS
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 30 Jun 2006
Posts: 57
Location: Параћин/ Салзбург(привремено)

PostPosted: 19 Oct 2007 13:31    Post subject: Reply with quote

Са у92
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2007&mm=10&dd=19&nav_category=11&nav_id=268504

19. oktobar 2007. | 08:26 | Izvor: Beta
Beograd -- Velimir Ilić kaže da je hajka koja se u medijima vodi protiv njega rezultat njegovog sukoba sa vlasnikom Delte.

Ministar za infrastrukturu je u intervjuu za Politiku rekao da pojedinci pokušavaju da privatizuju Srbiju, da su uzeli mnoge medije, da sponzorišu mnoge aktivnosti i istakao da je biznismen Miroslav Mišković jedan od takvih. Ilić je kazao da je on jedini koji Miškoviću nije "prišao na poklonjenje".

"Nisam ga nikad napao, ali sam mu rekao da malo prikoči, da je prešao sve granice. Evo, sad ide i na najveći srpski brend Crvenu zvezdu. Znači, svugde je od agrara, banaka, osiguranja, puteva, građevine, trgovine, kompletno uvoz, izvoz, dozvole", rekao je Ilić.

On je naveo da o tome nije razgovarao ni sa kim u Vladi Srbije, kao i da mnoge stranke štite Miškovića "izuzev par njih".

Ilić je rekao da njega sada političke stranke napadaju jer "preko njega žele da idu na Vojislava Koštunicu".

Na pitanje da li će se kandidovati za predsednika Srbije, Ilić je naveo da "posle svega misli da u Srbiji treba da se uvede malo čvrste ruke jer je dosta ovog javašluka".

On je, međutim, kazao da, u slučaju da Koštunica podrži Borisa Tadića na tim izborima, to neće značiti raspad narodnjačke koalicije. "Svako ima pravo da podrži koga hoće, a Koštunica je prema meni uvek bio fer i korektan", kazao je Ilić.


Изгледа Браћо да нам предстоји рат против Мафије!
_________________
Србија Србима!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop