DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Пиксета
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ел Пибе
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Jan 2005
Posts: 160
Location: Бри село

PostPosted: 12 Oct 2007 14:40    Post subject: Reply with quote

цео дан разбијам главу размишљајући како је могао... а онда схватих да се иза тога крију многи разлози и људи... па није човек луд да се увати у коштац са терзићем криминалцем и мишковићем. никад неће рећи прави разлог
Back to top
View user's profile Send private message
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 12 Oct 2007 14:49    Post subject: Reply with quote

Треба сачекати да се заврши тај састанак УО па онда доносити закључке...
Back to top
View user's profile Send private message
Che
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 314

PostPosted: 12 Oct 2007 15:29    Post subject: Reply with quote

Као неко ко је око 7 година уређивао овај сајт, имам једну малу молбу за све вас који овде свраћате а који нисте међу "надлежнима" на северној трибини.


Немојте ништа да пишете о дешавањима у управи ДОКЛЕ ГОД се не искристалише и ситуација у клубу и СТАВ навијачке групе Делије овим поводом.


Много је лешинара (новинара) који само чекају реченицу на Форуму која би им одговарала - да би то представили као званични став навијача Црвене Звезде. То се некада односило на тзв. "жуту штампу", али је последњих година исти случај и са тзв. "озбиљним медијима". Прочитају нешто посве небитно са ових дискусија, објаве то са све чувеним таблоидним насловима који се завршавају знаком узвика, и - ајд' ти после докажи да Делије размишљају другачије.


Памет у главу зато. Живеће овај Форум дуже од многих клупских мандата и многих новинарских послова. Срљање (и сада, и иначе) никоме није потребно, већ здраво расуђивање које притом неће бити искоришћено од стране "ових" или "оних" струја.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 12 Oct 2007 16:31    Post subject: Reply with quote

Саопштење УО

Пиксијева изјава
Back to top
View user's profile Send private message
Vlada delija
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Oct 2007
Posts: 1

PostPosted: 12 Oct 2007 17:07    Post subject: Reply with quote

pozdrav momci sta ima ja sam novi DELIJA NADAM se da me prihvatate inace sam vatreni navijac . zovem se Vlada zivim u Medvedji i tako nego evo citam piksijevu izjavu neznam sta je dobro sada reci a da "ko ce doci na njegovo mesto" cuo sam da je kandidat neki Toplica Spasojevic sportski biznismen pitanje je samo da li je on uopste zvezdas nama treba covek koji voli zvezdu koji je bio uz nju uvek ja mislim da je to Dzaja ili mozda Jugovic .
Sta mislite? pozzzzdrav
Back to top
View user's profile Send private message
УБФЦрС
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Sep 2006
Posts: 100
Location: БЕОГРАД-СРБИЈА

PostPosted: 12 Oct 2007 17:12    Post subject: Reply with quote

Надам се да ће бити ускоро и став ДС 1989 око свега овога...Ово може да се дешава у неком малом клубу али у овако великој институцији као што је ФК Црвена Звезда и то преко ноћи....

Моје лично мишљење је да треба јасно ставити до знања да ми нисмо ничија прћија да може са нашим клубом да ради шта хоће и да доводи људе које хоће.
_________________
1945 was great year for Serbian football, RED STAR F.C. was founded!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 12 Oct 2007 17:27    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
Саопштење УО

Пиксијева изјава


Оба линка су иста

Ево Пиксијеве изјаве

http://www.fc-redstar.net/newscontent.aspx?cultureID=2&ID=1350&News=1350
Back to top
View user's profile Send private message
bojanrs
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 Jul 2007
Posts: 60
Location: Београд

PostPosted: 12 Oct 2007 17:40    Post subject: Reply with quote

Само се надам да није направио неко срање које ће касније да изађе на видело!?
_________________
Звезда је живот, Север је Србија! ВОЛИМО ТЕ ЗВЕЗДО ЧАК И КАД ЈЕ НАЈТЕЖЕ!!!!

Још једна победа и титула...
Back to top
View user's profile Send private message
Гишка
Ветеран


Joined: 18 Oct 2002
Posts: 1560

PostPosted: 12 Oct 2007 17:53    Post subject: Reply with quote

Да ли је ово коначно тренутак да навијачка група Делије Север коначно узме озбиљнију улогу у руковођењу нашег клуба?
Back to top
View user's profile Send private message
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 12 Oct 2007 17:54    Post subject: Reply with quote

Гишка wrote:
Да ли је ово коначно тренутак да навијачка група Делије Север коначно узме озбиљнију улогу у руковођењу нашег клуба?


Па сигурно Very Happy
_________________
Правда за Уроша !
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 12 Oct 2007 17:57    Post subject: Reply with quote

Гишка wrote:
Да ли је ово коначно тренутак да навијачка група Делије Север коначно узме озбиљнију улогу у руковођењу нашег клуба?


Маузера за председника!
Back to top
View user's profile Send private message
Син Ј.Стевића
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Feb 2006
Posts: 311
Location: обронци Сувобора и Маљена

PostPosted: 12 Oct 2007 18:17    Post subject: Reply with quote

Vlada delija wrote:
pozdrav momci sta ima ja sam novi DELIJA NADAM se da me prihvatate inace sam vatreni navijac . zovem se Vlada zivim u Medvedji i tako nego evo citam piksijevu izjavu neznam sta je dobro sada reci a da "ko ce doci na njegovo mesto" cuo sam da je kandidat neki Toplica Spasojevic sportski biznismen pitanje je samo da li je on uopste zvezdas nama treba covek koji voli zvezdu koji je bio uz nju uvek ja mislim da je to Dzaja ili mozda Jugovic .
Sta mislite? pozzzzdrav


Владо,јавно те кандидујем за БАН!
_________________
Пао је у блато и осетио цев..видео је фацу брадату и дрску..видео је смрт и чуо је речи:Добродошли у Републику Српску!
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Oct 2007 20:12    Post subject: Reply with quote

Che wrote:
Као неко ко је око 7 година уређивао овај сајт, имам једну малу молбу за све вас који овде свраћате а који нисте међу "надлежнима" на северној трибини.


Немојте ништа да пишете о дешавањима у управи ДОКЛЕ ГОД се не искристалише и ситуација у клубу и СТАВ навијачке групе Делије овим поводом.


Много је лешинара (новинара) који само чекају реченицу на Форуму која би им одговарала - да би то представили као званични став навијача Црвене Звезде. То се некада односило на тзв. "жуту штампу", али је последњих година исти случај и са тзв. "озбиљним медијима". Прочитају нешто посве небитно са ових дискусија, објаве то са све чувеним таблоидним насловима који се завршавају знаком узвика, и - ајд' ти после докажи да Делије размишљају другачије.


Памет у главу зато. Живеће овај Форум дуже од многих клупских мандата и многих новинарских послова. Срљање (и сада, и иначе) никоме није потребно, већ здраво расуђивање које притом неће бити искоришћено од стране "ових" или "оних" струја.


Че- потпуно си у праву да не треба исхитрено да дајемо коментаре али ни ја нисам могао да одолим да нешто прокоментаришем!!
Брате уморио се човек!! који су му разлозу ....невероватно...
Звезда изнад свега Exclamation

_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 12 Oct 2007 20:49    Post subject: Reply with quote

требало би закључати ову тему,само пикси зна шта га је навело на тај потез и бесмислено је коментарисати његову изјаву за јавност.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
notorious
ДЕЛИЈА


Joined: 18 Nov 2003
Posts: 216

PostPosted: 12 Oct 2007 20:52    Post subject: Reply with quote

п дубаи wrote:
Гишка wrote:
Да ли је ово коначно тренутак да навијачка група Делије Север коначно узме озбиљнију улогу у руковођењу нашег клуба?


Маузера за председника!


Могао би и ти са њим као Генерални Секретар. Вас двојица сте сјајан тандем. Тандем за Лигу Шампиона!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop