DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ПЕТИЦИЈА

 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 04 Aug 2007 03:29    Post subject: ПЕТИЦИЈА Reply with quote

вреди потписати и ову петицију

http://www.thepetitionsite.com/1/investigate-evidence-of-ahtisaari-corruption-on-kosovo-plan
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Дете Севера
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 21 Jul 2007
Posts: 8
Location: 200km од Београда - близу Маракане

PostPosted: 07 Aug 2007 09:00    Post subject: Reply with quote

"Поштовани Пријатељи, браћо, сестре и родбино!
Имам један мали задатак за вас. Није ништа компликовано и тешко и тражи само мало времена. Наиме реч је да је у Америчком сенату покренут поступак за доношење резолуције о отцепљењу Косова (што је мање више свима већ познато). Онда је један од сенатора покренуо на нету петицију да би прикупио довољно гласова и ставио на изгласавање противну резолуцију. Све је званичне природе и није зезалица. Дајте да не седимо скрштених руку и покушамо бар нешто да урадимо. Не кажем да ћемо нешто да променимо и можда је све решено, али ајде да бар пробамо.
Сајт је www.thepetitionsite.com/takeaction/905791187 .До сада се пријавило око 60 000 људи, а потребно је 100000, да би била валидна. Највећи проблем је што много људи ни не зна за ово. Ако можете проширите људима које знате.
Хвала свима. Пуно Поздрава"

Ово поруку сам примио електронском поштом, дао свој глас и на овај начин испунио молбу са краја овог текста горе. Надам се да ће већина чланова овог форума прочитати поруку, па сами одлучите шта ћете урадити. Поздрав за све Звездаше!
_________________
И тако ја растем уз Звезду и са Звездом, јер од дана кад сам се родио Црвена Звезда је увек ту, постала је део мене.
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 07 Aug 2007 09:59    Post subject: Reply with quote

Ја стварно не знам колико је пута потребно да се каже и да се схвати да правилник на овом под-форуму МОРА да се строго поштује, и да неће бити толеранције.

УЛ је написао да је овај под-форум осетљив и да је управо због тога неопходно придржавати се правила, јер у противном ће се направити циркус. Имате правилник као лепљиву тему, и нема изговора да "нисам знао" итд.

Због тога је Дете Севера предложен за бан, и тако ће бити са сваким, без обзира колико корисно било оно што он постави.

Ако имате нешто занимљиво и битно, а немате право да пишете на овом под-форуму, пошаљите некоме од модератора као приватну поруку. Кршење правилника се неће толерисати из простог разлога да би овај под-форум имао своју вредност и озбиљност.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop