DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Татто?
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 22 Jun 2007 20:16    Post subject: Reply with quote

Дај бре, срам вас било, Делије не балаве на тастатурама! А и какве су то српске мајке са тетоважама?!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
DeLiJaGirl
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Mar 2006
Posts: 60
Location: Beograd-Ljubljana :)

PostPosted: 22 Jun 2007 20:48    Post subject: Reply with quote

Који стереотипи.
Утекмице нису место за девојке, каква цес бит кева са тетовазама?!, ...
То слусам задње 2 године и бас сам љута због таквих коментара...

Какве има везе ако сам ја цела истетовирана јер због тога немогу да будем добра мајка? Моје дете (кад га будем имала) такодје мозе да буде истетовирано али тек кад допуни 18 година тако као сто сам ја могла да сацекам и никад ми није било зао да сам се истетовирала и јос једном цу се и тај таттоо це бит најлепси и највредњи. Тетовазе представљају мој карактер и то сто јесам и зелим да останем такодје је то врста уметности коју ја веноме постујем. И у тетовазама не видим ниста лосег.

И јос једно питање : сто утекмице нису место за девојке? То сам цула премного пута и стварно ми је нека глупост. Јел има неки добар разлог или је то само нека фора коју је неко измислио па су ју сви покупили? Или само мускарци и даље имате онај осецај да требате да бринете о неком "слабијем" од вас? Мислим ако мене неко удари ја цу да га самарнем назад нецу да га пољубим валда и јос се извиним сто сам наставила лице и олаксала му посао.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Никола Д/С
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 24 Jun 2006
Posts: 503

PostPosted: 22 Jun 2007 20:57    Post subject: Reply with quote

DeLiJaGirl wrote:
Мислим ако мене неко удари ја цу да га самарнем назад нецу да га пољубим валда и јос се извиним сто сам наставила лице и олаксала му посао.


То лутко !!!
_________________
Хвала господо што ме убеђујете да је моја међа код Мердара и Руднице али мој поглед је упрт у Скадар, Проклетије, Јуник ...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 22 Jun 2007 21:26    Post subject: Reply with quote

Нису стереотипи него здраворазумско размишљање. Питај присутне какво им је мишљење о истетовираним девојкама? Многи то воле да виде и привлачно им је јер има неку посебну конотацију... Чим је девојка истетовирана, и то показује јавно, некако наводи на то да није само по питању тетоважа тако слободоумног размишљања ... Можда си ти девојка на месту али кад те неко види са неколико тетоважа не верујем да ће те третирати другачије него као младу разуздану девојку... Називај ти такво размишљање стереотпним, али патријархални мушкарци ће се тешко одлучити да заснују породицу са истетовираном девојком. А не знам колико једној нормалној девојци могу да буду занимљиви "модерни" момци којима је све "свеједно", под паролом да је ово двадесет и први век и да жене имају "иста права" Rolling Eyes Нисам присталица малтретирања жена (сем ако не заслуже баш) али мислим да је природни ток ствари такав да је жена - жена а мушкарац - мушкарац. Није ваљда случајно што су од почетка времена мушкарци ратовали а жене рађале децу?! За жену је накит, шминка, лепа одећа кад хоће да се истакне на неки начин, а не тетовирање.

А што се тиче утакмица, има девојака на Северу које су допринеле сто пута више од скоро свих момака! Али то су ретки примери девојака које се на неки леп и прихватљив начин налазе у томе (можда си и ти део њих, стварно не знам и не улазим у то). А има и оних малих позерки које би требало ухватити за уво и одвести кући код маме и тате! Јел мислиш да су џаба забранили женском роду улазак на Свету Гору? Јел треба тај ђаволски дух малих разузданица да нам квари концепцију? Laughing Шалу на страну, ми смо сами криви што је атмосфера таква да девојке без проблема "преживе" деведесет минута у копу. Да је дивљање тотално како би требало да буде оне би се помериле са стране, и то би по мени било у реду. Значи треба правити разлику између девојака које воле Звезду и навијање, и оних које долазе да позирају у гротлу младих напаљених дебилчића.

(И на крају да те питам, јел си читала у топику о навијању у Африци како је једна од жена вође Ал-Ахлијевих Ултраса на утакмици против Зизија дошла да види утакмицу па је њен човек бацио преко колена на сред трибине и налупао, па је побегла кући.)
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 22 Jun 2007 22:08    Post subject: Reply with quote

Уу шта вам је девојка урадила Very Happy
Најбоље да се лепо попеглате,па да изабере најјачег Laughing Laughing



Шалу на страну,суштина:
Hatori Hanzo wrote:
.
Значи треба правити разлику између девојака које воле Звезду и навијање, и оних које долазе да позирају у гротлу младих напаљених дебилчића.


_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DeLiJaGirl
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Mar 2006
Posts: 60
Location: Beograd-Ljubljana :)

PostPosted: 22 Jun 2007 22:10    Post subject: Reply with quote

Ок мозда сам те чак и мало схватила али ипак код неких ствари инсистирам на своме.

Што се тиче татооја знам да има много риба које се истетовирају само за то да би
показале колике су фаце и те будалештине и таквим рибама можеш да кажес да су разуздане али ипак има примерака (као јаSmile) које се истетовирајо јер је то за њих уметност и део њих. Али јеби га због кокошка све жене које имају тетоваже су на слабом гласу. ТО је одприлике исти фазон као 10 на 100 жена лоше вози и сад су све лоше возачице. Ја пре свега мислим да требаш човека оценити по карактеру а не по томе шта видиш на први поглед.

А сто се тиче утекмица потпуно се слажем са тобом то сам и сама приметила. Ја у том фолирању на Северу не видим ниста добро, чак за мене је то вредање Делија,Звезде и нормалних особа женског рода. Али мораш да разумеш више мање су то клинке којима тата и мама недају да изадеју по журкама
и не остане им друго него да додјеју на Север и добацивају се ликовима Laughing
И опет као код тетоважа нормалне жене најебемо. Код мене је то јос вечи проблем јер живим у Сло. па више од пола утекмица пропустим баш због тога што екипе не прихвачају девојка оно буквално на коленима молиш људе да те уземју са собом и на крају свега каже ти :
Утекмице нису место за девојке! Само ми падне мрак на оци!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Amici
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jan 2006
Posts: 255
Location: Нишлије

PostPosted: 22 Jun 2007 23:19    Post subject: Reply with quote

Људи провалите колика леђа има девојка Surprised размислите о примању у екипу Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 23 Jun 2007 01:03    Post subject: Reply with quote

Ljubazni Vodoinstalater wrote:
Quote:
Занима ме гдје сте урадили таттоје који имају везе са звездом?


БРЕ wrote:
на леђима


Laughing Laughing Laughing
Краљу


Брате дао сам најачи одговор Cool зар не Mr. Green сви остали су кренули да је мувају Very Happy
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 23 Jun 2007 06:03    Post subject: Reply with quote

а ни бицепси јој нису за потценити Laughing flex
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
DeLiJaGirl
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Mar 2006
Posts: 60
Location: Beograd-Ljubljana :)

PostPosted: 23 Jun 2007 07:05    Post subject: Reply with quote

гдје ти овде видис бицепсе ... ???
И ја употребљам физицну силу само у опасној ситуацији инаце ми је најаци "мисиц"
(у медицини су то нерви) мозак ...
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 23 Jun 2007 08:39    Post subject: Reply with quote

ае немој да постављам слике са сајта овде..него нам реци који тренинг програм користиш за ђале и руке ? Laughing
п.с. јебем му мајку..значи до сад су ме лагали и живео сам у заблуди...жене ипак имају мозак!? Shocked
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
crazy_north
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 857
Location: Штек

PostPosted: 23 Jun 2007 08:50    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
ае немој да постављам слике са сајта овде..него нам реци који тренинг програм користиш за ђале и руке ? Laughing

видим ја да си ти заинтересован да одмериш снагу са њом
мало рвања грчко-римским стилом Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 23 Jun 2007 08:58    Post subject: Reply with quote

DeLiJaGirl wrote:
ТО је одприлике исти фазон као 10 на 100 жена лоше вози и сад су све лоше возачице.


Laughing Laughing Laughing Аууу, 10 на 100, јој јој јој 10 на 100 Shocked Question Rolling Eyes Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
DeLiJaGirl
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Mar 2006
Posts: 60
Location: Beograd-Ljubljana :)

PostPosted: 23 Jun 2007 08:59    Post subject: Reply with quote

тренинг средавања 30ак непокретних пациента на трауматологији Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Amici
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 Jan 2006
Posts: 255
Location: Нишлије

PostPosted: 23 Jun 2007 09:02    Post subject: Reply with quote

за све то су заслужне надалеко чувене ''крањске кобасице''
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop