DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 12 Jun 2007 19:37    Post subject: Reply with quote

николаБГ wrote:
Caki wrote:
1. Ово је под-форум који се искључиво бави културно-друштвеним темама битним за развитак Севера, образовање, информисање и изградњу менталитета навијачке групе "Делије Север". Теме које ће бити дозвољене подразумевају: Српство, Православље, хуманитарне акције, историја, друштво, култура, политика и медији. Све теме морају бити на директан или индиректан начин повезане са нашом трибином, то јесте, морају имати утицај на људе који чине део Севера. У супротном, теме и постови ће бити избрисани.

2. Било која врста политичког препуцавања, као и отворено заступање било које политичке организације, најстроже је забрањено. Овај под-форум служи пре свега за образовање, информисање и конструктивну размену мишљења, идеја и информација. Одступање од овог правила кажњиво је баном.


http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7225

Не само да ме вређа да читам да је неко овде за радикале или Чеду, већ нам такве приче на нашем форуму нити требају, нити су правилима дозвољене. Стварно је глупо да се ми око таквих ствари делимо...


Ја ниједним словом нисам величао ни заступао странку за коју гласам! Испровоциран писањем Келе Келета да су људи који гласају за ту странку прости, глупи, и шта ти ја знам , питао сам га одакле му право да толики број НАС који СМО гласали за њих тако назива. И то је било све. Нити сам пљувао друге, нити величао прве.А најмање, не дај Боже, заступао ставове те странке. За то постоји место и време. Али, и ово је само моје мишљење, ако неки које сам спомињао икада дођу на власт главна тема овог подфорума ће бити у великој опасности.Моје мишљење!
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 12 Jun 2007 20:10    Post subject: Reply with quote

и опет.... и опет тата купио кера са плавим очима криве ноге има и мрда ушима..... sniper

брате cool2 закључај ово Arrow тема одлази у погрешном правцу не треба да се расправљамо о ЈЕБЕНИМ СТРАНКАМА И ПОЛИТИЧАРИМА ЛОПОВИМА Exclamation Exclamation Exclamation Маму им јебем свима да могу они бих се најрадије отарасили Космета то је њима терет... пичке продане Exclamation уместо да гледају како да помогну Србима тамо да им обезбеде послове они краду и краду на све стране и расправљају се ко ће коју функцију да забоде Exclamation


КЉУЧ Twisted Evil
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 12 Jun 2007 23:51    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
starfan wrote:
1 Коалиција је направљена вероватно зато што им је неко од преко дојавио "ало бре мајмуни, правите ту владу да вам не бисмо јебали матер и заврнули и ово мало славина што смо одврнули". .


ааа значи ипак су они нечији шпијуни и марионете који ма је за циљ да разбију ово мало што нам је остало од државе и народа..драго ми је да смо дошли заједно до исправног закључка...
да се разуммемо ни ја нисм припадник ни једне политичке организације али ако већ могу да бирам између два зла, увек бирам мање зло. а у овом тренутку Радикалска политика ми је мање зло у односу на поробљавање српског друштва..брисања целокупне историје српског народа...педера у браковима са усвојеном децом итд. итд.
што се мене тиче нема више приче на овој теми ..


Не знам откуд толико Чворовића овде... Па не мораш да будеш ничији шпијун и марионета кад си мали и небитан, и још су те узели на зуб. Има да нас јебу кад год им се дигне - зато што су у могућности. А што се више будемо отимали, више ће да боли. И колико год то "мали и небитни" одвратно звучало, поготово на овом сајту, то је по мени горка истина зато што мислим да смо мали и небитни у односу на Французе, Амере, Швабе, Енглезе. Са овим комплексашима около се не упоређујем, јер док год је њих, Срби никада неће бити мали народ.
Али смо зато кроз историју показали да смо невероватно глуп народ. После свих наших победа на бојном пољу (први и други светски, балкански ратови...), сами себи смо се посеравали у уста када су победници после ратова делили плен. Ми смо правили неке тамо југославије, јебо нам пас матер, и пораженим државама давали пуноправан статус у новој заједници. После су нас исти ти карали годинама, и потајно гледали према ватикану и западу и (морамо признати) паметно чекали да дође прави тренутак да исфурају своју ствар. А ми смо затварали очи пред тим и када нисмо имали непријатеље, сами смо их правили и проглашавали неке тамо издајнике, само како би били већи југословени од оних којима је та сфрј била више него Божји дар. Па нису хрвати слали Србе на голи оток, него српски комунисти!!!
И сада опет гледамо како што више да се поделимо: на четнике и партизане, монархисте и републиканце, Обреновиће и Карађорђевиће... Нећу бре да ме ико убеђује да сам ОВК ако нисам за радикале, да сам балија ако не слушам Кебу и Цецу, и да сам усташа ако хоћу на белу листу. Сва говна око нас су добили државе које никад нису имали, а ми који смо је једини имали и још плус њих добрано погурали, смо повратили своју тако што се Црна Гора отцепила од нас. Па зар није то довољан сигнал да нешто у нашој политици треба да се мења за 180 степени. Мене није срамота да лидери моје државе улазе у буљу коме треба, ако ће мени и мом народу да буде боље. Ако већ нечега морамо да се одрекнемо, дај да то продамо што скупље можемо, а не да нам отму за џ, као што је било до сада.
И још нешто. Знам да ружно звучи, али то Косово је одавно продато, и то за дебеле паре. А продали су га Срби који су доле живели, својим комшијама који нису питали шта кошта. Остала је само поштена сиротиња која није имала где да оде, и стварно праве патриоте којима скидам капу. И сада када треба да се вади трње из пичке, сви који су на власти се налазе у небраном грожђу. Ова влада ће у историји бити забележена по томе да је објавила народу оно што ће им неко од преко саопштити да објаве. И они то знају, и знали су и кад су се кандидовали, а сваки нормалан човек би у тој ситуацији отишао из политике главом без обзира, што значи да су они ту само због кеша, да закајмаче колико могу док су ту и ћао. А те приче типа "ми смо патриоте", "ми смо демократе", " ми смо експерти" су само жвака за нас, пошто очигледно нико нема жваку за оног за кога треба да има. Јер ако најјачи већ деценијама раде на новом светском поретку, у коме ће бити само две стране: они који одлучују и они који су јебани, ајде да се потрудимо да ми будемо међу овима првима. А радикали, спс, и дсс то неће, не могу и не умеју. Ови други то само не могу и не умеју. И то је, на жалост једина разлика између две гомиле гована које нам седе у Скупштини.
Знам да сам скроз скренуо од Егзта и теме, али једноставно, расправа је отишла у том правцу, јеби га.
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 13 Jun 2007 01:19    Post subject: Reply with quote

ја мислим да је најбоље да прво уђе деееееека.......да уђе дека...
Back to top
View user's profile Send private message
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 13 Jun 2007 17:30    Post subject: Reply with quote

Јадна нам је Србија док има људи који размишљају као старфан... Rolling Eyes

И предлажем да Цаки убудуће банује СВЕ учеснике сличних дискусија јер је ово велики безобразлук и много дајете себи за право, а ја вас питам НА ОСНОВУ ЧЕГА БРЕ?!
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

View previous topic :: View next topic
Page 9 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop