DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
радомир
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Sep 2003
Posts: 339

PostPosted: 01 Jun 2007 17:56    Post subject: Reply with quote

Господине Божићу, би и баши "другари" из организације егзит фестивала сте најобичнији лицемери, и уопште не видим разлог због ког сте се ви регистровали овде, када овде причате једно, а радите друго. Овде сте добили толико конструктивних предлога а све их занемарујуте неким глупим изговорима!?
И на крају господине Божићу и ви и ваши са тог срамног фестивала, који то организујете, када будете себи признали да то радите само због пара, а не због неких "већих" разлога, и када будете престали да тим фестивалом исправљали криве дрине, добићете поштовање.

П.С. ово се односи само ако сте стварно тај за ког се издајете.
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 01 Jun 2007 22:20    Post subject: Reply with quote

Сканк wrote:
И на крају да додамо и онај дан борбе против хомофобије на вашем фестивалу, права ствар у овом тренутку која треба Србији, за то мандат нема само ЛДП него сви ви, јел'тако? Да се и глас педера чује. . . Изопачена филозофија а све ради прибављања материјалне користи, и појебали би се на бини само да је добра кинта. Јебо вас и Чанак и Чедомир наркоман. . .


http://www.exitfest.org/images/sponzori/2007/bfnh/banner-ljzasve.gif
Confused
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 02 Jun 2007 08:46    Post subject: Reply with quote

па господине, ма курац си ти господин, где оде сада да одговориш на питања душо продана, изроде српски , бруко Србије , цвикерашу , педерашу!?
ма само се ви дружите и милујте са исто оријентисаним половима( читај ПЕДЕРИМА ) а стаће се и вама у крај јебали смо вам мајку!!
јебала вас Европа и транзиције и демократија..МАРШ из СРБИЈЕ!
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
дарконије
ДЕЛИЈА


Joined: 26 Apr 2004
Posts: 233
Location: Север

PostPosted: 02 Jun 2007 16:22    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
па господине, ма курац си ти господин, где оде сада да одговориш на питања душо продана, изроде српски , бруко Србије , цвикерашу , педерашу!?
ма само се ви дружите и милујте са исто оријентисаним половима( читај ПЕДЕРИМА ) а стаће се и вама у крај јебали смо вам мајку!!
јебала вас Европа и транзиције и демократија..МАРШ из СРБИЈЕ!


Брате ал си ти запенио.. Very Happy Џаба ваше конструктивне идеје, они вас само чују, али не слушају, тј. пуца им курац.
Човек се појавио само да се одбрани од једне глупости, само да не процури даље, јер свака негативна критика не одговара њиховом маркетингу.

Надамо се да ће се једног дана и неко од њих опаметити и схватити колико је важно питање очувања српске традиције, граница, језика, итд.. Што је сасвим нормално у свим државама овог света, и не само нормално, већ ствар број један. Национална/традиционална питања па све остало.

Схватиће да ни тај ЕГЗИТ бренд не може тек тако лако да живи на тренутним ставовима, а неким сасвим другачијим темељима.
А критика је свакако добродошла, исправљање грешака. Буду ли наставили овим путем, само могу све више да каљају своје име, док не упадну у живо блато.

Где им је памет!? Мозак на испашу...
Back to top
View user's profile Send private message
николаБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2005
Posts: 968

PostPosted: 02 Jun 2007 18:21    Post subject: Reply with quote

Ја само не разумем како овај Божић са егзита може да буде тако курчевит. Лепо је што се појавио овде да обајсни свој став, али начин на који је то урадио, а нарочито прескакање свих конструктивних предлога је више него непромишљен.

Као да не схватају колико им је тај Егзит крхк, па ако се замере било којој десничарској организацији,или било којој навијачкој групи која се бори за Косово два бачена сузавца две вечери за редом и једно анонимно саопштење у новинама да је то урађено јер су организатори Егзита јавно подражали независност Косова, и да ће се то дешавати и даље, затвориће их за следећу годину... Што је најгоре то не мора да уради ни једна група, пар појединаца је довоњно да направи такву пометњу да им НИКО не дође следеће године.

Уместо лепо да размисле о предлозима и да усвоје пар и мирна Бачка....
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 03 Jun 2007 06:09    Post subject: Reply with quote

е браво мајсторе..управо см и ја мислио на то кад сам рекао "стаће се и вама у крај "
ма како да не запеним, па немогу да верујем каква смо ми нација! ово нема ни у пички материној..ајде нађи само једно извињење које је упућено нашој нацији кроз ову историју и кроз ратове за недужне цивиле и децу која су погинула од нато бомби или шиптарског или балијског ножа..а после ми дође неки мајмун овде и сере ми нешто..помислите само како је тим породицама које су изгубиле своје најмилије кад виде шта српски изроди раде и за колико се продају..дође овде тај који се залаже за педере и остале болести..НЕ " господине " нама не требају те ваше болести и тај твој јебени Егзит јер је скупа цена којом се све то плаћа, каљате образ целој нацији својим поступцима! са оваквим дебилима за 15 година на свет ће доћи потпуно дебилне и ретардиране генерације које неће имати ни част ни морал ни културу ни храброст достојну својим претцима, и последице ових наркоманских и педерских окупљања су у будућности...а управо ови западњачки шпијуни раде на томе..да нас угасе, да се забораве сви српски хероји од Лазара до Младића, е ПА НЕШ КОЛЕГА!
е па мислим да су се мало зајебали..неће то ићи баш како су они замислили.
УБИЈ ПЕДЕРА
п.с. да ме не схватите погрешно..има на егзиту и нормалних људи, нису сви педери и наркомани..али и они слушају и трпе ова срања и маркетинг и несвесно спроводе њихове болесне идеје у дела..
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 04 Jun 2007 07:47    Post subject: Reply with quote

Другари
значи од претњи овде немамо ништа само штету за нас саме. Сутра ако буде радио тамо сузавац шта мислите кога ће да окриве.
Значи пре него што нешто напишете добро размислите.

Човек се укључио и није нам одговорио ни на једно конкретно питање а онда је уследило напушавање које је он одмах искористио да се повуче.

Немојте овде да будете хероји, памет у главу!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 05 Jun 2007 12:18    Post subject: Reply with quote

Не знам ко је тачно овај Божић али дефинитвно у тој групи организатора егзита су све чедини либерали и наташа кандић екипа.
Не вреди њима предлагати било шта јер их то једноставно не итересује. Они су ту само да би напунили џепове парама.
Тај егзит је после овог минута ћутања за сребреницу требало јебено бојкотовати. То је за њих највећи ударац, само по џепу...
Кењају хомофобији, ксенофобији, дочекују усташе и мађаре ко највеће пријатеље, од Косова стварају државу, ћуте за стоку из Сребренице...ДОКЛЕ???
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 05 Jun 2007 14:55    Post subject: Reply with quote

Небојша ФКЦЗ wrote:

Кењају хомофобији, ксенофобији, дочекују усташе и мађаре ко највеће пријатеље, од Косова стварају државу, ћуте за стоку из Сребренице...ДОКЛЕ???


Док им се не стане на реп-а то ће морати да се деси једног дана.





Читај Божо,читај...семе ти се затрло Evil or Very Mad
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 05 Jun 2007 19:23    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
Другари
значи од претњи овде немамо ништа само штету за нас саме. Сутра ако буде радио тамо сузавац шта мислите кога ће да окриве.
Значи пре него што нешто напишете добро размислите.

Човек се укључио и није нам одговорио ни на једно конкретно питање а онда је уследило напушавање које је он одмах искористио да се повуче.

Немојте овде да будете хероји, памет у главу!


тачно тако Idea
они не слушају конструктивне савете и то до њих уопште и недопире али претње или сл будно прате...најважнија ствар за њих је да згрну што више пара а неки већи интереси их уопште не занимају..... Twisted Evil
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Олинад89
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2006
Posts: 293
Location: ту и тамо...

PostPosted: 05 Jun 2007 20:17    Post subject: Reply with quote

Не знам који пост госн Божића да узмем у цитат а да не напишем целу страну као одговор на исти!

Рећићу само једно... Постови су ти врхунац лицемерја!!!
Као и читава плејада људи која организује тај фестивал. Фестивал, сам по себи је супер идеја, али када скинемо шминку види се о чему се ради!
Срамота Божићу, срамота! Имаш лепо презиме које асоцира на радостан Хришћански празник, а тако си љигав и преврљив!

КОСОВО СРБИЈА, НИКАДА АЛБАНИЈА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Irena
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 May 2007
Posts: 8
Location: ДакМе & КЗШ

PostPosted: 06 Jun 2007 12:46    Post subject: Reply with quote

Њих не занима ништа друго него да зараде што више могу, да затрују омладину и исперу им мозак...ту лежи лова, само то је њихов циљ! Зато није чудно што их баш заболе за проблеме наше земље.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 10 Jun 2007 16:02    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:

јебала вас Европа и транзиције и демократија..МАРШ из СРБИЈЕ!


Доста си паметан...
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 10 Jun 2007 18:19    Post subject: Reply with quote

овај плиткоумни пост си могао као приватну поруку да пошаљеш, а већ кад си запео овде можеш да ме повучеш за неку ствар са све Тадићем и осталим шпијунима...
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
Kele kele
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Feb 2006
Posts: 112
Location: Земун

PostPosted: 10 Jun 2007 20:00    Post subject: Reply with quote

Читам ових 5 страна, и не могу да дођем себи. Сасвим ми је у реду што смо их опоменули за ова 2 инцидента, Косово као засебна држава и прошлогодишње помињање Сребренице, али поистовећивање целокупне идеје Егзита са фегетима,педерима, усташама, мађарима...ми је срамотна! Сви знамо на којим начелима и принципима је егзит настао, а нормално је да се са годинима мења.Да се отвара ка Европи, да долази све више омладине са разних страна света, шта је ту лоше. И шта се бре који курац сви бојимо Европе, као да тамо уједају. Тамо су нормалнији људи него овде. Ми смо затуцани до бола. Још увек верујемо да смо најбољи, најпаметнији, из раја изашли. Јесмо, јесмо..

А ове реченице, типа,јебала нас демократија,транзиција, Тадић шпијун,итд...Јој боже, има ли те.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop