DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Егзит срамота!
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 31 May 2007 21:19    Post subject: Reply with quote

Рајко, вероватно не идеш на навијачке приче - друге трибине, па нећеш видети ову слику




Е ако могу они да изнесу такву паролу има и ви да можете! (само граматички исправно написану Wink )
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Hatori Hanzo
Ветеран


Joined: 07 Jul 2004
Posts: 1170
Location: Бол је тренутна - срамота траје довека!

PostPosted: 31 May 2007 21:32    Post subject: Reply with quote

Као прво, свака част Русофиле на оном посту, много тога си одлично објаснио!

Госн Рајко Божићу, да ли можеш да нам кажеш овде, званично као организатор Егзит фестивала, и незванично као неко, како кажеш, ко је носио униформу у три рата, шта се то догодило у Сребреници због чега је одаван помен прошле године на вашем фестивалу и по чему је то нешто посебно у односу на друге патње и страдања којих је на овом подручју било толико??? То за почетак.

А друго, ако стварно тражиш конструктивне предлоге, мислим да си их већ довољно добио. Ако има добре воље међу вама да урадите нешто корисно за своју земљу, много корисније од довођења музичких звезда, упутите поруку јавности да се чује српски глас о проблему Космета. Популарност коју има фестивал у земљи и окружењу, па и европи, однела би много јачу и гласнију поруку од свих наших порука и порука других национално свесних организација (на жалост!). Али да ли сте ви спремни за тако нешто? Неко ко у сред Србије даје минут ћутања за Сребреницу да уради нешто за Космет? То нимало није политички коректно нити ће вам властодржци и остали моћници аплаудирати као за претходни потез.
Кажеш - нећете да звоните на сва звона да чините нешто за народ? Тиме нам кажеш како сте ви скромни а честити и ја нећу да улазим у то колико је то истина а колико није, могу само да претпоставим, не знам. Али знам да је теби јасно да је битнија порука која се шаље јавности од бесплатних улазница и знам да си свестан какав бисте потез могли да учините за косметску ствар, само да хоћете. Није ми тешко да претпоставим како сте искалкулисали потез око минуте ћутања и то довољно говори да нисте ни мало "мутави". Ако имате добре намере, у шта најискреније сумњам, ви ћете показати да желите да помогнете свом народу у једној од најбитнијих ствари данас! Али шта ће на то рећи младе демократе, па млади либерали, гости из Хрватске, Мађарске, невладине организације и многи други Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Еееех, боље ипак да одјебете то око Космета, ионако национално свесни људи од вас ништа не очекују а анти-национално расположени очекују све супротно од овога!

И што не учините нешто по питању дроге које има више него у изобиљу код вас на фестивалу, ако сте толико "милосрдни" према Сребреници, што нисте милосрдни према деци који себи упропашћавају животе? Што не урадите кампању против дрогирања? А па да, и то би одбило "уживаоце егзита"...
_________________

Један ЅМЅ за један оброк гладнима на Косову и Метохији 064 или 065 - 1033
http://www.youtube.com/watch?v=YTATSBVas3A
Back to top
View user's profile Send private message
Ројал[цз]
ДЕЛИЈА


Joined: 10 May 2007
Posts: 214
Location: Церак

PostPosted: 31 May 2007 21:38    Post subject: Reply with quote

Quote:
Као прво, свака част Русофиле на оном посту, много тога си одлично објаснио!

Госн Рајко Божићу, да ли можеш да нам кажеш овде, званично као организатор Егзит фестивала, и незванично као неко, како кажеш, ко је носио униформу у три рата, шта се то догодило у Сребреници због чега је одаван помен прошле године на вашем фестивалу и по чему је то нешто посебно у односу на друге патње и страдања којих је на овом подручју било толико??? То за почетак.

А друго, ако стварно тражиш конструктивне предлоге, мислим да си их већ довољно добио. Ако има добре воље међу вама да урадите нешто корисно за своју земљу, много корисније од довођења музичких звезда, упутите поруку јавности да се чује српски глас о проблему Космета. Популарност коју има фестивал у земљи и окружењу, па и европи, однела би много јачу и гласнију поруку од свих наших порука и порука других национално свесних организација (на жалост!). Али да ли сте ви спремни за тако нешто? Неко ко у сред Србије даје минут ћутања за Сребреницу да уради нешто за Космет? То нимало није политички коректно нити ће вам властодржци и остали моћници аплаудирати као за претходни потез.
Кажеш - нећете да звоните на сва звона да чините нешто за народ? Тиме нам кажеш како сте ви скромни а честити и ја нећу да улазим у то колико је то истина а колико није, могу само да претпоставим, не знам. Али знам да је теби јасно да је битнија порука која се шаље јавности од бесплатних улазница и знам да си свестан какав бисте потез могли да учините за косметску ствар, само да хоћете. Није ми тешко да претпоставим како сте искалкулисали потез око минуте ћутања и то довољно говори да нисте ни мало "мутави". Ако имате добре намере, у шта најискреније сумњам, ви ћете показати да желите да помогнете свом народу у једној од најбитнијих ствари данас! Али шта ће на то рећи младе демократе, па млади либерали, гости из Хрватске, Мађарске, невладине организације и многи други Еееех, боље ипак да одјебете то око Космета, ионако национално свесни људи од вас ништа не очекују а анти-национално расположени очекују све супротно од овога!

И што не учините нешто по питању дроге које има више него у изобиљу код вас на фестивалу, ако сте толико "милосрдни" према Сребреници, што нисте милосрдни према деци који себи упропашћавају животе? Што не урадите кампању против дрогирања? А па да, и то би одбило "уживаоце егзита"...


icon_notworthy Право у центар, браво!
_________________
ми смо деца љубави
јебаће вас цигани
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 01 Jun 2007 06:35    Post subject: Reply with quote

где оде овај гтосподин сада? чекам баш да видим његове дубокоумне одговоре на питања и предлоге..
а знам ради чега се регистровао овде...сећам се да је прошле године избила прича и у новинама је било да су навијачи ако се не варам Рада најавили неку тучу и да ће да направе хаос на егзиту, или се радило о некој уговореној тучи не сећам се...е сада господа увелико прате највероватније СВЕ навијачке сајтове и помно посматрају реакције код ове популације људи јер од СТРАХА ЛЕКА НЕМА! чим је видео да се повела тема око егзита, верујем да му је припала мука..господине рајко толико ми се гадите са овом причом сребреница и тим својим лизањем муда европи ради комерцијалних ствари да немам речи..мислим да само код нас Срба постоје такви изроди ( пушачи курчева ) који могу на такав начин да се увлаче у дупе свима редом. па јебем ли вам мајку свима редом на том егзиту, што нисте направили минут ћутања за ПОКЛАНЕ СРБЕ на Божић у месту Кравица, за те мученике који су изведени испред куће са најсветијег нам празника и поклани!!!??? јели шиптари једни мртви они, то вам не иде у прилог, никога то не интересује јели изроди они српски..семе вам се затрло свима..има таквих примера још доста..рецимо што не одате пошту минутом ћутања за све нестале Србе из Сарајева у току рата , њих око 3000 ако се не варам...воде се као нестали само зато што им кости још нису пронађене...ало МАЈМУНЕ РАЈКО јебем ли ти све најмилије и дабогда вам бомба експлодирала у канцеларији где организујете састанке и доносите одлуке око минуте ћутања за сребреницу јебала вам она матер свима!
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
rajko božić, exit
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 May 2007
Posts: 6
Location: novi sad

PostPosted: 01 Jun 2007 07:14    Post subject: Reply with quote

Госн Рајко Божићу, да ли можеш да нам кажеш овде, званично као организатор Егзит фестивала, и незванично као неко, како кажеш, ко је носио униформу у три рата, шта се то догодило у Сребреници због чега је одаван помен прошле године на вашем фестивалу и по чему је то нешто посебно у односу на друге патње и страдања којих је на овом подручју било толико??? То за почетак.

Nije bilo davanja pomena. Bilo je planirano da se oda pomen SVIM žrtvama ratova na prostoru bivše Jugoslavije, ali se odustalo zbog pritiska pretnji i pritiska policije. U tekstu koji je trebalo da bude emitovan spominju se i mesta stradnja srpskih civila. Taj tekst je objavljen i lako proveriv. Zbog svega toga izvređali su nas i s leva i s desna.

А друго, ако стварно тражиш конструктивне предлоге, мислим да си их већ довољно добио. Ако има добре воље међу вама да урадите нешто корисно за своју земљу, много корисније од довођења музичких звезда, упутите поруку јавности да се чује српски глас о проблему Космета.

Za srpski glas o problem Kosmeta je zadužen naš pregovarčki tim. Oni imaju mandat od građana ove zemlje. Ne verujem da iko ima više mogućnosti da ga čuju od njih.

Популарност коју има фестивал у земљи и окружењу, па и европи, однела би много јачу и гласнију поруку од свих наших порука и порука других национално свесних организација (на жалост!). Али да ли сте ви спремни за тако нешто? Неко ко у сред Србије даје минут ћутања за Сребреницу да уради нешто за Космет? То нимало није политички коректно нити ће вам властодржци и остали моћници аплаудирати као за претходни потез.

Trenutno radimo na obezbeđivanju stipendija za nekoliko raseljenih učenika sa Kosova. Mala stvar koja će nekome puno značiti.

Кажеш - нећете да звоните на сва звона да чините нешто за народ? Тиме нам кажеш како сте ви скромни а честити и ја нећу да улазим у то колико је то истина а колико није, могу само да претпоставим, не знам.

Ne, time kažem da ne stižemo sve i time kažem da ćemo neke stvari objaviti kad ih završimo. Kao ovo o stipendijama.

И што не учините нешто по питању дроге које има више него у изобиљу код вас на фестивалу, ако сте толико "милосрдни" према Сребреници, што нисте милосрдни према деци који себи упропашћавају животе? Што не урадите кампању против дрогирања? А па да, и то би одбило "уживаоце егзита"...

Svake godine radimo kampanju protiv drogiranja. U to se lako uveriti.

p.s. za mene je i latinica srpsko pismo.
Back to top
View user's profile Send private message
rajko božić, exit
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 31 May 2007
Posts: 6
Location: novi sad

PostPosted: 01 Jun 2007 07:19    Post subject: Reply with quote

"ало МАЈМУНЕ РАЈКО јебем ли ти све најмилије и дабогда вам бомба експлодирала у канцеларији где организујете састанке"

izvinjavam se što sam posetio vaš forum. vidim da nisam dobrodošao. sve najbolje svima.
Back to top
View user's profile Send private message
Масимо
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Mar 2006
Posts: 675
Location: Правац Пелинковац

PostPosted: 01 Jun 2007 07:24    Post subject: Reply with quote

Драги Рајко, преговарачки тим има мандат само и искључиво за преговоре о статусу Косова и Метохије, као и о другим питањима на Косову и Метохији, и то само са одговарајућим делегацијама са албанске стране, односно делегацијама из света.

За српски глас је задужен цео српски народ. За то не треба неко да вам даје мандат, нити то треба да се схвати као терет - већ као нешто што ће се учинити драге воље.

Да ли ти заиста мислиш да ће млади из читаве Европе који долазе на тај фестивал пре слушати Слободана Самарџића на дневнику, или ће боље схватити поруку са мајице, а неко већ рече, на тим мајицама и ви можете додатно зарадити.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 01 Jun 2007 07:58    Post subject: Reply with quote

Quote:
Za srpski glas o problem Kosmeta je zadužen naš pregovarčki tim. Oni imaju mandat od građana ove zemlje. Ne verujem da iko ima više mogućnosti da ga čuju od njih.

Какво врхунско лицемерје.

Па онда прича о помену свима
Quote:
Menadžer bine na kojoj će biti predstavljen rad 70 nevladinih organizacija, Rajko Božić, rekao je da će poslednjeg festivalskog dana biti promovisana knjiga "Srebrenica - od poričanja do priznanja" i biće priređena tribina posvećena zločinu u Srebrenici.
а на ово заборавља. . .

И на крају да додамо и онај дан борбе против хомофобије на вашем фестивалу, права ствар у овом тренутку која треба Србији, за то мандат нема само ЛДП него сви ви, јел'тако? Да се и глас педера чује. . . Изопачена филозофија а све ради прибављања материјалне користи, и појебали би се на бини само да је добра кинта. Јебо вас и Чанак и Чедомир наркоман. . .
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
city boy
Ветеран


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 1183
Location: град Београд

PostPosted: 01 Jun 2007 08:42    Post subject: Reply with quote

rajko božić, exit wrote:
"ало МАЈМУНЕ РАЈКО јебем ли ти све најмилије и дабогда вам бомба експлодирала у канцеларији где организујете састанке"

izvinjavam se što sam posetio vaš forum. vidim da nisam dobrodošao. sve najbolje svima.


дај немој да се фолираш сад... шта си очекивао да од 2000 регистрованих неће нико да те напушава... имаш ти овде много људи са којима може аргументовано да се расправља... пре мислим да због тога бежиш, него због једне увреде... капирам да си се регистровао да кажеш како си одговоран за ,,грешку,, и како си је исправио, мислио си да ће сви једва дочекати да ти јебу мајку и онда као ето стока навијачка, с њима не може ни да се прича.... сада кад видиш да није баш тако ухватила те фрка... Mr. Green ае искрено, ако није тако ја ћу да идем да купим карту за егзит... ако јесте има да урадите 10 парола Косово = Србија и да стоје на видљивим местима током фестивала...
_________________
Делије Север - носиоци градског духа!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 01 Jun 2007 08:50    Post subject: Reply with quote

Другари они свесно раде на штету Србије а то зову Катарза или већ тако некако.

- није им пало на памет са се случајно зајебу да Републику Српску прогласе државом региона вероватно су се држали оне своје за то је задужен државни преговарчки тим. Двоструки аршини.

- минут ћутања за Сребреничке жртве а не све жртве рата на овим просторима јер по томе испада да су само у Сребреници људи страдали. Шта са осталим жртвама Хрватима на пример? Толике смо народе побили а ви глорификујете само Сребреничке жртве.

- много су учинили за младе у Србији мада нисам чуо да је било ко од актера или сама организација заиста помогла младима Србије типа дала паре за болницу или нешто слично. Мада верујем да ће отворити нешто што је преко потребно младима типа бину за концерте. Неће они на своју штету јако су добри јевреји.

па Рајко ово су само три питања на која би могли да нам одговорите.

и изјасните се по питању доле поменутог предлога или је и за то задужена преговарачка делегација.
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 01 Jun 2007 11:40    Post subject: Reply with quote

city boy wrote:
rajko božić, exit wrote:
"ало МАЈМУНЕ РАЈКО јебем ли ти све најмилије и дабогда вам бомба експлодирала у канцеларији где организујете састанке"

izvinjavam se što sam posetio vaš forum. vidim da nisam dobrodošao. sve najbolje svima.


дај немој да се фолираш сад... шта си очекивао да од 2000 регистрованих неће нико да те напушава... имаш ти овде много људи са којима може аргументовано да се расправља... пре мислим да због тога бежиш, него због једне увреде... капирам да си се регистровао да кажеш како си одговоран за ,,грешку,, и како си је исправио, мислио си да ће сви једва дочекати да ти јебу мајку и онда као ето стока навијачка, с њима не може ни да се прича.... сада кад видиш да није баш тако ухватила те фрка... Mr. Green ае искрено, ако није тако ја ћу да идем да купим карту за егзит... ако јесте има да урадите 10 парола Косово = Србија и да стоје на видљивим местима током фестивала...


е ово са паролама је одлична идеја па ако они то неће да ураде можемо ми Exclamation Exclamation а ти рајко штампај те мајице на страним језицима КОСМЕТ је СРЦЕ СРБИЈЕ Exclamation и имаћеш један + од мене
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 01 Jun 2007 12:36    Post subject: Reply with quote

rajko božić, exit wrote:

Za srpski glas o problem Kosmeta je zadužen naš pregovarčki tim. Oni imaju mandat od građana ove zemlje. Ne verujem da iko ima više mogućnosti da ga čuju od njih.

.
[/b]



Зар је тешко бити друштвено ангажован? Када може Боно да урла FREE TIBET могу и господа са егзита да кажу Кособо је Србија али очигледно да не желе да учине тако нешто.
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 01 Jun 2007 12:40    Post subject: Reply with quote

Necro wrote:
rajko božić, exit wrote:

Za srpski glas o problem Kosmeta je zadužen naš pregovarčki tim. Oni imaju mandat od građana ove zemlje. Ne verujem da iko ima više mogućnosti da ga čuju od njih.

.
[/b]



Зар је тешко бити друштвено ангажован? Када може Боно да урла FREE TIBET могу и господа са егзита да кажу Кособо је Србија али очигледно да не желе да учине тако нешто.


не наводим Бона као неки позитиван пример само кажем да могу да могу и они да кажу нешто али то нешто не одговара неком колико одговара Боново про америчко лапрдаље.
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 01 Jun 2007 12:40    Post subject: Reply with quote

ма ја сам мало у афекту претерао..није ми била намера да отерам одвде овог борца за једнакост, мир и толеранцију..нека тебе овде господине Рајко..имаш свашта да научиш овде ..а кажеш споменули сте све жртве рата..да можда си их и споменуо ли онако срамежљиво док сте акценат ставили на јебену сребреницу, СРАМ ВАС БИЛО! да, лепо неко рече..што се не зајебасте па Републику Српску да ставите као посебну државу у региону!!!??? нека не морате је ни стављати..само ви лижите муда балијама и усташама и дајте им буље ради пара..јој погани изроди семе вам се затрло!
шта као Егзит је страва..ми имамо егзит..највећи музички спектакл у европи..ВАУУУУ и шта сада..шта имају обични људи од тога..ту вас неколико педераша узима огроман новац и јебе вам се за све..коме продајете јефтине форе да је вама стало до нечега.стало вам је само да продате што више карата и гудре, да није тако неби лизали шупак свима и муслиманима и усташама ..па ви би се извинули и Хитлеру ако би се појавио на егзиту..само да вам он купи пар хиљада карата..


УБЕДИ МЕ У СУПРОТНО! Нека на главној бини стоји огромним словима написано КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ!!!
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 01 Jun 2007 13:22    Post subject: Reply with quote

Quote:
ма ја сам мало у афекту претерао

Ма ти си нон-стоп у афекту Laughing


Људи бре...зар стварно очекујете да ће нека конструктивна расправа са овим господином, уколико није отишао, нешто променити?!
Неће браћо неће....
У Србији је мало правих националиста, а много правих либерала.
Националисти су углавном старији људи(које би пре назвао комунистима него националистима Shocked ), сељаци и мали број нас образованих младих људи....Док је са либреалима скроз супротно, велико упориште имају у младим људима који би све продали за привидну слободу, млади којима ништа није свето....а као што знамо егзит је намењен младима....да покушају нешто од овога што смо ми овде предложили изгубили би велики новац, а сигурно би и ти неки ментори са запада окренули леђа егзиту и прозвали га за манифестацију која шири мржњу...једноставно то је тако, и ми тренутно можемо само да их сажаљевамо....опрости им Господе не знају шта раде Crying or Very sad


"данас нам кажу деци овог века
да смо недостојни историје наше
да нас је захватила западњачка река
и да нам се душе опасности плаше!"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 4 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop