DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 135, 136, 137  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 14 Mar 2015 20:30    Post subject: Reply with quote

Ортодоксија wrote:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/11058418_938063929587232_4725048300259855431_n.jpg?oh=a0ccee2db2b0cfd19bdc4c86a37d78a1&oe=557BABE3&__gda__=1434337627_499a20f287064f0d3ad6803d033ee1c4

Хм...Very Happy


По мени немају везе корео а и мислио сам да се фејсбук странице не каче овде?
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Ортодоксија
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 230
Location: Краљевина Србија

PostPosted: 14 Mar 2015 20:54    Post subject: Reply with quote

Јесте са фејсбука, али брда пута је нешто постављано одатле, па нисам приметио да се увек реаговало..а ако корео немају везе, то је већ крупна грешка, модератор си, па обриши, јбг.
_________________
Кад дође време за бој - идемо право на вас!
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 14 Mar 2015 21:24    Post subject: Reply with quote

Можда су се качиле навијачке слике које су се обреле на фејсбуку
Ова слика је класична фејсбук а не навијачка слика
Наша корео је на штаповима, поред тога што нема везе ни тема кореографије наравно

А ако је оригинална ако је нису украли од некуд онда је бар мени сасвим ок кореграфија на југу.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
шумски_коњ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 06 Feb 2012
Posts: 498

PostPosted: 14 Mar 2015 21:52    Post subject: Reply with quote

Реално дуго нису имали бољу кореографију...видим и пароле неке имали,хоће калчополи кажу Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Звездин Делиј
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Jul 2011
Posts: 335

PostPosted: 14 Mar 2015 22:30    Post subject: Reply with quote

Форси као и обично занимљиви са паролама ...
Back to top
View user's profile Send private message
владица
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Jan 2011
Posts: 253

PostPosted: 14 Mar 2015 23:35    Post subject: Reply with quote

Форси су једни од ретких који имају смисла за пароле.
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 15 Mar 2015 00:03    Post subject: Reply with quote

Али које је то одсуство блама,реалности,образа...да подигнеш пароле као што су гробари данас...као када би се немци жалили на цигане и јевреје после другог светског рата...отприлике је толика небулоза.А ни радовци немају баш разлога да их прозивају много за управу...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
макарије
ДЕЛИЈА


Joined: 20 Aug 2012
Posts: 206

PostPosted: 15 Mar 2015 08:10    Post subject: Reply with quote

Што мислиш за Радовце да је то толико лоше ,ако су имали лопове који не раде ништа позитивно за клуб него само за свој џеп ...заменили су их они који воле клуб и који ће се борити за њега ,остаје само то да ови буду толико нормални и да много не полете и да не почну да краду тај клуб , ако се то деси то не може да се сакрије и онда значи да су издали и клуб и трибину и нема ту више неко њих да рачуна својима ...него ће бити још горе јер те је издао твој а такви се исто терају .
Резултати какви год да буду ако се зна да се ради поштено и да је све из најбоље намере то се опрашта , ово неко саопштење после Пазара исто тако мора и оно да буде мало јаче баш зато што се зна ко их води то је чисто за јавност ,клуб мора да се огради не може да каже да и ми мислимо исто тако као наши навијачи ( бар је тако мислим ако стварно тако мисле о њима а до јуче су стајали са њима онда то пуца и то врло брзо ) .
Немам појма али и ја би више волео да уместо Терзића који воли само паре клуб води неко кога гледам цео живот на тој трибини и за кога знаш да је наш ...па је после на њему да ли ће да буде човек или неће .
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 15 Mar 2015 09:08    Post subject: Reply with quote

Ја бих волео да Звезду уместо Терзића водиш ти, а да ју је основао Ђенерал Дража. Исто тако бих волео да огромна већина Срба живи у православном духу да је породица најбитнија и да је незапосленост најмања на свету. А да су наше политичке вође поштени родољуби којима је народ и културно наслеђе најбитније.

Ако иде прича о Раду нек иде онда о њима, јер наш и њихов клуб не могу да се пореде и за било какву рационалну расправу то је врло битно. Све остало су приче из кладионица и кафића...

Пароле гробара су врхунац шиптарске љигавости мисле то тако треба јер су видели... питам се где. А сигурно им је и речено. Само треба да је она слика са претходне утакмице на јна свима пред очима...
А они њихови голови мислим против Вождовца уз фаул? С новом управом у пфц долазе и нови притисци на новинаре који су почели нову офанзиву
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 15 Mar 2015 09:31    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:

Наша корео је на штаповима, поред тога што нема везе ни тема кореографије наравно


било би и за њих превише да су 100 посто ископирали. ископирана је идеја и то врло очигледно, једно од већих копирања у поселедње време.
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Mar 2015 09:35    Post subject: Reply with quote

Нема везе тема кореографије,али ово већ постаје учестало,мене баш подсећа на ову нашу,стим да је наша врхунска,али рећи ћу и они су добро одрадили,иде уз њихов фазон ако занемаримо оно"ми немамо кореографије ми смо енглези,само дланови итд...итд.."сад нису енглези,сад су полуцигани Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
puzzle shock
ДЕЛИЈА


Joined: 02 May 2007
Posts: 162

PostPosted: 15 Mar 2015 09:38    Post subject: Reply with quote

пароле би им можда и биле функционалне кад би их имало више од 56 на трибини, али парадирање пред празним срадионом је комично, очигледно још нико није јавио партизановцима да се југ пробудио, и ако су се потрудили графитима(секташење, како оно би?)
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 15 Mar 2015 10:06    Post subject: Reply with quote

макарије wrote:
Што мислиш за Радовце да је то толико лоше ,ако су имали лопове који не раде ништа позитивно за клуб него само за свој џеп ...заменили су их они који воле клуб и који ће се борити за њега ,остаје само то да ови буду толико нормални и да много не полете и да не почну да краду тај клуб , ако се то деси то не може да се сакрије и онда значи да су издали и клуб и трибину и нема ту више неко њих да рачуна својима ...него ће бити још горе јер те је издао твој а такви се исто терају .
Резултати какви год да буду ако се зна да се ради поштено и да је све из најбоље намере то се опрашта , ово неко саопштење после Пазара исто тако мора и оно да буде мало јаче баш зато што се зна ко их води то је чисто за јавност ,клуб мора да се огради не може да каже да и ми мислимо исто тако као наши навијачи ( бар је тако мислим ако стварно тако мисле о њима а до јуче су стајали са њима онда то пуца и то врло брзо ) .
Немам појма али и ја би више волео да уместо Терзића који воли само паре клуб води неко кога гледам цео живот на тој трибини и за кога знаш да је наш ...па је после на њему да ли ће да буде човек или неће .

Што би рекао Бора Чорба у својој песми....теоретски љубав лепо звучи, малчице је другчија у пракси....


Last edited by Генералштаб on 15 Mar 2015 10:33; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13165

PostPosted: 15 Mar 2015 10:12    Post subject: Reply with quote

puzzle shock wrote:
пароле би им можда и биле функционалне кад би их имало више од 56 на трибини, али парадирање пред празним срадионом је комично, очигледно још нико није јавио партизановцима да се југ пробудио, и ако су се потрудили графитима(секташење, како оно би?)

Пароле би можда биле функционалне да нису једно 6-7 година последњих,миимум, пљачкали Српски фудбал као најгори разбојници...на свим нивоима.Да нису увели све најгоре као нормално у фудбал...


Last edited by Генералштаб on 15 Mar 2015 10:20; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 15 Mar 2015 10:19    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
макарије wrote:
Што мислиш за Радовце да је то толико лоше ,ако су имали лопове који не раде ништа позитивно за клуб него само за свој џеп ...заменили су их они који воле клуб и који ће се борити за њега ,остаје само то да ови буду толико нормални и да много не полете и да не почну да краду тај клуб , ако се то деси то не може да се сакрије и онда значи да су издали и клуб и трибину и нема ту више неко њих да рачуна својима ...него ће бити још горе јер те је издао твој а такви се исто терају .
Резултати какви год да буду ако се зна да се ради поштено и да је све из најбоље намере то се опрашта , ово неко саопштење после Пазара исто тако мора и оно да буде мало јаче баш зато што се зна ко их води то је чисто за јавност ,клуб мора да се огради не може да каже да и ми мислимо исто тако као наши навијачи ( бар је тако мислим ако стварно тако мисле о њима а до јуче су стајали са њима онда то пуца и то врло брзо ) .
Немам појма али и ја би више волео да уместо Терзића који воли само паре клуб води неко кога гледам цео живот на тој трибини и за кога знаш да је наш ...па је после на њему да ли ће да буде човек или неће .

Што би рекао Бора Чорба у својој песми....теоретски љубав лепо звучи, малчице је другчија у пракси....

Много тога од нас има да се учи,ајмо на стадион стигао је "Макси " Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 135, 136, 137  Next

View previous topic :: View next topic
Page 126 of 137

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop