DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 135, 136, 137  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DRAGAN 1389
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 08 Apr 2010
Posts: 489

PostPosted: 24 Aug 2014 21:47    Post subject: Reply with quote

bojan74 wrote:
а ово испред храма,а па то се не рачуна,дај слике из печењаре уз турбо музику,мора да има

За то се чека друга епизода са Дени Дајером,морају се ипак приказати ти блистави моменти. Rolling Eyes
_________________
Победа,жеља наша ТИТУЛА!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 24 Aug 2014 21:50    Post subject: Reply with quote

По мени,није наше да гледамо у туђе двориште и ако свако има за себе своје мишљење.Све има своје и све на крају даје резултате.И зато нека свако бира свој пут којим иде,а ово нису ствари где треба ми да се бунимо нешто јер немају везе са нама...а будуће време ће показати ко је био у праву...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Трики
ДЕЛИЈА


Joined: 02 Jun 2011
Posts: 156
Location: Наш највећи стадион

PostPosted: 24 Aug 2014 21:58    Post subject: Reply with quote

Доследни, упорни, верни - само ти принципи, браћо, увек и свуда. То смо ми.
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 24 Aug 2014 22:05    Post subject: Reply with quote

Ја морам да искоментаришем само то,да певање и говор какав су имали испред православног храма,са све закрчењем улаза храма је толико нешто огавно да ја немам речи,мучно за гледати али истински без икакве фолираже.

О другим стварима,да ли су издали принципе за који су се борили оволико година,да ли су издали Перовић Ивана,његовог оца,да ли су постали лицимери,њима на част и душу и око тога заиста не треба дискутовати,њихова ствар,ко их јебе.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
bojan74
Ветеран


Joined: 29 May 2008
Posts: 1266

PostPosted: 25 Aug 2014 02:48    Post subject: Reply with quote

Наравно свако има своје мишљење и образ осим њих

Back to top
View user's profile Send private message
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 25 Aug 2014 07:06    Post subject: Reply with quote

онај чин уједињења лицемера испред Храма, је више личио на неки сатанистички обред него на било шта друго.
страшно али страшно како је оно изгледало, да не улазимо у тематику уједињења, тек је то "права прича"

они тону све дубље и дубље
Back to top
View user's profile Send private message
ласмар
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 02 Dec 2010
Posts: 40

PostPosted: 25 Aug 2014 07:20    Post subject: Reply with quote

https://www.youtube.com/watch?v=KO0lY1jOqRw
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 25 Aug 2014 07:53    Post subject: Reply with quote

Јел могуће да сте сви у фазону...не треба причати...ал оно што су урадили,ал ако њих није срамота....итд.Дал је реално да је то јаче од вас да морате да прокоментаришете и ако као хоћете да ћутите?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
звездале
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 May 2011
Posts: 684

PostPosted: 25 Aug 2014 08:05    Post subject: Reply with quote

зашто би ћутали о томе, кад је ова тема превиђена између осталог и за њих.
Back to top
View user's profile Send private message
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 25 Aug 2014 08:12    Post subject: Reply with quote

Генералштаб wrote:
Јел могуће да сте сви у фазону...не треба причати...ал оно што су урадили,ал ако њих није срамота....итд.Дал је реално да је то јаче од вас да морате да прокоментаришете и ако као хоћете да ћутите?


Што се мене тиче ја сам прокоментарисао скрнављење храма св.Саве за онакве поруке на вратима храма,а оно што сам даље прокоментарисао јесте прича која иде свуда о овим помирењима и да се та прича не би ширила и овде и написах управо да је то њихов проблем и њихова ствар и да то не треба коментарисати јер ионако иде њима на образ,част и душу.

И притом тема је навијачке приче Србија. Ако је мени упућено.
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 25 Aug 2014 08:18    Post subject: Reply with quote

Упућено је и теби...ћутање је злато!Не каже се џабе тако!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
shomi
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 28 Mar 2007
Posts: 951

PostPosted: 25 Aug 2014 09:18    Post subject: Reply with quote

За узурпирање православног храма,где ће под призмом православља и помирења "браће" пред Богом закрчити улаз и на улазу у светињу испред светиње,икона и верника преко мегафона причати о пичкама са севера и о томе ко кара цигане из уста човека који је одговарао за убиство брата нашег ћутање златно? Они скрнаве светињу и не знају да се понашају ту а ударају се у прса. Ја ово коментаришем не као звездаш делија већ као православац и Србин и уопште се не ради о томе што су они навијачи партизана па да ја као навијач Звезде тражим под лупом неку грешкицу заболе ме заиста за њих чак ми је и драго стално су причали о јединственом југу и како кад се то деси падаће комете и драго ми је нека их,али као Православцу умоболно до бола и жешће скрнављење и ако је и за ћутање злато,ћутаћемо и поштујем став.Уздравље
_________________
На своју веру на своју земљу поносан сам ја,
за један град на балкану и клуб у њему живим ја...
Back to top
View user's profile Send private message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 25 Aug 2014 09:31    Post subject: Reply with quote

Ако си Православац онда немој да шириш злу крв даље...под причом коју имаш.Имај у својој глави за себе то што мислиш и немој да паметујеш даље,и овако причаш превише о стварима са којима везе немаш!Неко други сутра треба твоје речи да оправдава на неком другом месту и зато води рачуна шта пишеш јер све индиректно подстиче једно друго!
Неће они да буду ни бољи ни гори зато што су се обрукали пред Храмом...дела која ће да чине након одласка са тог платоа ће да покажу једно или друго.Све то сигурно мора да покаже резултате сутра(неко можда већ сад може да скапира какве али нека држи то за себе),али не смемо ми да будемо ти који ће да им убадају прст у око за унутрашње ствари. Имали смо и ми унутрашњих ствари где су они гурали прст у око...па најбоље у том тренутку осетиш све "чари" тог паметовања друге стране! И ако не могу да се пореде...опет су то твоје муке. А онда дођеш ти на ред...Исмевањем,моралисањем,напушавањем...мислим да се ствара још већи јаз,никако ништа добро!
Нико није ни слеп ни луд да не види онако како треба...али некад се то држи за себе једноставно.Треба осетити тај тренутак..
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
блоковии
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Apr 2013
Posts: 160

PostPosted: 15 Sep 2014 19:11    Post subject: Reply with quote

Војводина - Раднички Ниш ... лепо скоцкано...



Back to top
View user's profile Send private message
Planna
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 16 Jan 2011
Posts: 289

PostPosted: 17 Sep 2014 20:55    Post subject: Reply with quote

shomi wrote:
Ја морам да искоментаришем само то,да певање и говор какав су имали испред православног храма,са све закрчењем улаза храма је толико нешто огавно да ја немам речи,мучно за гледати али истински без икакве фолираже.

О другим стварима,да ли су издали принципе за који су се борили оволико година,да ли су издали Перовић Ивана,његовог оца,да ли су постали лицимери,њима на част и душу и око тога заиста не треба дискутовати,њихова ствар,ко их јебе.


Шоми немој да се љутиш што сам овом приликом цитирао тебе али чисто да апострофирам феномен бар овог подфорума.
Теме постоје али странице се не пуне (ако је уопште битно) квалитетним уписима,ево доле на пример модерни навијачи,један члан је баш лепо поставио питање да му неко наведе пример трибине која се бори или изборила против тековина модерног фудбала резултат је један одговор а из тог питања би могло много да се одговори па да се други укључе све са циљем да видимо како би се то одразило у неком крајњем случају и на нас.
Кривим и себе наравно, баш сам који минут пре овог уписа кренуо да пишем нешто што иоле знам о томе али сам избрисао помисливши чему то кад никог не интересује.
Један одговор на ту комплексну тему,са друге стране овде се окачи слика са југа,ту крећу салве коментара (углавном једна реченица евентуално две) истоветних као и много пута пре када је неко окачио слику,пример расипања ових виртуелних слова у лошу страну.
По мени њихове слике не треба НИКАД качити овде а и ако некако прођу избрисати одмах јер је југ данас једна трибина која је препуна најекстремнијих аномалија и не треба нама да улазе у фокус (бар овде).
панк,крими,фолк,авангарда,ер макс адидас ,алтернатива,агенција,интернет или не ,антиагенција,британски ултраси а мало хулигани,без и са кореографијама,стари дух,шмекерство,наци радикалска анархија,тај компас очито не ради одавно,не може им нико помоћи до њих самих,док се то не догоди гледајмо у свој двориште бијмо наше битке (Бог зна колико их имамо ове сезоне).
_________________
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/bb/61/7d/bb617d11609448c5d5d6bf867d54c046.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 135, 136, 137  Next

View previous topic :: View next topic
Page 121 of 137

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop