DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Србија
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 135, 136, 137  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
аца_91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 70
Location: Somewere in the World

PostPosted: 11 May 2007 21:51    Post subject: Reply with quote

док смо већ код њих да споменем да су street boys-i против будућности улетели на терен да се сукобе са варварима али je полиција спречила инцидент.
Back to top
View user's profile Send private message
Критичар
Стара гарда


Joined: 02 Jun 2005
Posts: 2485

PostPosted: 13 May 2007 15:26    Post subject: Reply with quote

Јел видео неко слике навијача Славије из Српског Сарајева против Ф.К. Сарајева у Спорту ? Много добро изгледају и мало који навијачи из Србије могу толики коп да направе !
Back to top
View user's profile Send private message
robinzonkruso
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 05 Feb 2006
Posts: 8
Location: na pustom ostrvu

PostPosted: 13 May 2007 16:57    Post subject: Reply with quote

Kriticar wrote:
Јел видео неко слике навијача Славије из Српског Сарајева против Ф.К. Сарајева у Спорту ? Много добро изгледају и мало који навијачи из Србије могу толики коп да направе !


Није све бас тако сјајно у Српском Сарајеву...имао сам прилике да присуствујем неким утакмицама и врло добро знам какво је тамо стање. Соколови можда могу да скупе масу када играју са Сарајевом или Жељом, али њих на другим утакмицама нема педесетак. Наравно да бих ја волео да они харају том сценом али мислим да су јако далеко од тога. Пример су и њихове утакмице када им клуб гостује...нема их нигде.
Да добро изгледају на фоткама то стоји!
_________________
dosadno je dosadno !!!
Back to top
View user's profile Send private message
2.екипа
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2005
Posts: 9

PostPosted: 13 May 2007 18:12    Post subject: Reply with quote

[quote="Kriticar"]Јел видео неко слике навијача Славије из Српског Сарајева против Ф.К. Сарајева у Спорту ? Много добро изгледају и мало који навијачи из Србије могу толики коп да направе !


http://img116.imageshack.us/my.php?image=sokolidl6.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 13 May 2007 20:22    Post subject: Reply with quote

robinzonkruso wrote:
Kriticar wrote:
Јел видео неко слике навијача Славије из Српског Сарајева против Ф.К. Сарајева у Спорту ? Много добро изгледају и мало који навијачи из Србије могу толики коп да направе !


Није све бас тако сјајно у Српском Сарајеву...имао сам прилике да присуствујем неким утакмицама и врло добро знам какво је тамо стање. Соколови можда могу да скупе масу када играју са Сарајевом или Жељом, али њих на другим утакмицама нема педесетак. Наравно да бих ја волео да они харају том сценом али мислим да су јако далеко од тога. Пример су и њихове утакмице када им клуб гостује...нема их нигде.
Да добро изгледају на фоткама то стоји!


оно што ти знаш може се назвати НИШТА , а група је једно време била у стагнацији и назадовању ради неких других ствари..али сада тренутно напредују страховито великом брзином и за пар година ће то бити одлична екипа..ово од пре 2 дана је само један од корака НАПРЕД.Групу су основали момци који су тада ишли на Север и Југ Београда али сада су Соколови окренути само Славији и нико од момака који су у тој групи не припада нити једној другој навијачкој скупини, а ове будале које је шпијун показао на својој слици су благо речено ту залутали са том заставом која је некако дошла до њих, али им је одузета и подељене су лекције починиоцима овог кривичног дела!
А питање за ову ШПИЈУНА 2. екипа....шта си хтео рећи овим својим постом!?иди на форум са којег си и узео ту слику за боље и ниси!а застава коју показујеш је била качена по загребу и сплиту кад се ти ниси вероватно ни родио...
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 24 May 2007 02:45    Post subject: Reply with quote

деспоти
деспоти су настали 93 године.име је узето по узору на деспота ђурђа бранковића.
сам настанак деспота као и метеорског успона тадашњег ф.к.сартида је уско повезан доласком душана матковића на чело железаре који несебично улаже како у клуб тако и у навијаче.
док се такмичење одвијало у тадашњој српској лиги највећи непријатељ деспота су били навијачи пожаревачког младог радника мада је то непријатељство више било засновано на дугогодишњој нетрпељивости житеља два града неголи на некој навијачкој основи.
преласком у виши ранг такмичења непријатељи деспота постају ђаволи,навијачи радничког из крагујевца.
у то време одмах после вечитог дербија утакмице између сартида и радничког привлаче највећи број навијача.
са садашњошћу деспота нисам превише упућен једино колико знам је да их се смедеревци масовно одричу и да се све више приклањају ултра семендрији
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 20 Aug 2007 12:49    Post subject: Reply with quote

Ето кад си поменуо њих, ко је био сад против Смедерева могао је у кавезу да уочи обе фракције и деспоте и ултра семендрију а између њих било је неколико жандара.
Back to top
View user's profile Send private message
stella_rossa1991
ДЕЛИЈА


Joined: 25 Feb 2007
Posts: 111
Location: Где ти играш...

PostPosted: 22 Aug 2007 07:54    Post subject: Reply with quote

Слажем се са свим што је commin corect написао у вези са Соколовима СС, али ако се не варам,а мислим да се не варам,виђао сам неке од њих на утакмицама Звезде и у скорије време.

Ево неких слика са утакмице протв Сарајева 2005 године








_________________
СВЕ ШТО ЖЕЛИМ У ОВОМ ТРЕНУТКУ,ИГРАЈ ЗВЕЗДО ИГРАЈ И ПОБЕДИ !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Православац
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2007
Posts: 5
Location: Српско Сарајево

PostPosted: 22 Aug 2007 09:46    Post subject: Reply with quote

CominCorect wrote:
оно што ти знаш може се назвати НИШТА , а група је једно време била у стагнацији и назадовању ради неких других ствари..али сада тренутно напредују страховито великом брзином и за пар година ће то бити одлична екипа..ово од пре 2 дана је само један од корака НАПРЕД.Групу су основали момци који су тада ишли на Север и Југ Београда али сада су Соколови окренути само Славији и нико од момака који су у тој групи не припада нити једној другој навијачкој скупини.


stella_rossa1991 wrote:
Слажем се са свим што је commin corect написао у вези са Соколовима СС, али ако се не варам,а мислим да се не варам,виђао сам неке од њих на утакмицама Звезде и у скорије време.


Тотална дезинформација. Група Соколови не да тренутно не иде напријед већ је тотално стала тако да се претходног викенда против једног Челика из Зенице (трећа, четврта најјача текма у сезони) успејло окупити десетак момака који су навијали, и то само у првом полувремену, док је у дугом полувремену домаћа публика уживала у соло репертоару Робијаша.

Разлог за распад Соколова лежи у томе што је дошло до неких сукоба и расцјепа унутар групе, али и чињенице што се искуснијим момцима више не да зајебавати са тимом који ће увијек бити њихов други. Дакле, не може се рећи да "су Соколови окренути само Славији" је мислим да не постоји ни пет момака који су старији од 16 година, а којима је Славија испред Звезде, Партизана, па и Рада.

Што се навода да Соколови долазе на утакмице у Београд тиче то је потпуно тачно и на сваку већу европску утакмицу Звезде креће један аутобус и још неколико аутомобила, мање европске углавном само аутомобили, док на првенствене домаће утакмице и битније текме баскета одлази само пар момака и то онда када успију финансијски да среде пут у Београд.
_________________
Рајко Митић, Драгослав Шекуларац, Драган Џајић, Владимир Петровић Пижон, Драган Стојковић Пикси...
Back to top
View user's profile Send private message
CominCorect
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Jun 2003
Posts: 980
Location: кућица од чоколаде

PostPosted: 22 Aug 2007 16:57    Post subject: Reply with quote

а за кога ти навијаш....да ниси радовац случајно Laughing
_________________
СЕВЕРНА АРМИЈА=РЕД+РАД+ДИСЦИПЛИНА
Back to top
View user's profile Send private message
радован
Стара гарда


Joined: 07 Apr 2003
Posts: 2043
Location: Нећу да ти кажем ћелави!!!

PostPosted: 10 Nov 2007 17:58    Post subject: Reply with quote

http://www.youtube.com/watch?v=iH0BsuIjI7g

Фирма направила неки документарац о себи.....ово што сам поставио је исечак....иначе појављује се и онај антифашиста курац палац
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 15 Nov 2007 10:50    Post subject: Reply with quote

Сланинари комунисти
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
starfan
ДЕЛИЈА


Joined: 19 Oct 2006
Posts: 204
Location: Бгд

PostPosted: 15 Nov 2007 11:09    Post subject: Reply with quote

сланинари егерек
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 26 Nov 2007 07:47    Post subject: Reply with quote

http://mladiradnik.atspace.com/navijaci.htm
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
salebg
ДЕЛИЈА


Joined: 23 Oct 2007
Posts: 105
Location: роспи ћуприја

PostPosted: 26 Nov 2007 10:02    Post subject: Reply with quote

Robbie Williams wrote:
http://mladiradnik.atspace.com/navijaci.htm


права ултра група Laughing
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 135, 136, 137  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 137

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop