DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Београд
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине
View previous topic :: View next topic  
Author Message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 23 Apr 2008 15:03    Post subject: Reply with quote

JA
Да не би се ова тема претворила у бесомучно стављање слика разних бгд група, напиши зашто је ова слика (парола) битна, а јесте, то јест зашто си слику ставио.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
ЈА
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2008
Posts: 236
Location: треће полувреме

PostPosted: 23 Apr 2008 15:32    Post subject: Reply with quote

УлтрасЛондон wrote:
JA
Да не би се ова тема претворила у бесомучно стављање слика разних бгд група, напиши зашто је ова слика (парола) битна, а јесте, то јест зашто си слику ставио.


Извињавам се... Embarassed мислим да је у вези овога Arrow

http://www.kurir-info.co.yu/clanak/kurir-23-04-2008/mucenje
(погледајте коментаре Evil or Very Mad )
Back to top
View user's profile Send private message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 18 May 2008 23:38    Post subject: Reply with quote

Нисам нашао топик других навијача за Космет, па да поставим овде Инвалиде.





_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
united north
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2006
Posts: 163
Location: belgrade-bezanija

PostPosted: 19 May 2008 00:52    Post subject: Reply with quote

Жао ми је што нигде није поменута УК-ултра коса,и могао би неко ко зна а кога не мрзи да напише пар речи о тој групи.....она не постоји више,и скоро цела екипа,сада навија за Звезду....у сваком случају мислим да су били много бољи од неких овде поменутих група!!!!
_________________
Live like an Ultras


Die like an Ultras
Back to top
View user's profile Send private message
Zezanje
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Apr 2008
Posts: 63
Location: Бели Град

PostPosted: 19 May 2008 08:29    Post subject: Reply with quote

Торлак је одвалио бродарац и све им је узео....сервис крув је одвалио инвалиде кад су се јурцали по жаркову и белим водама( то је било давно ).......инвалиди су одвалили неког лика јер нису могли да му отму заставу дорћола а после је тај лик добио од инвалида велики риспект јер јер је добио тешке батине а заставу није пуштао....и моје поштовање према том лику....брђани су били најјачи кад је чука први пут улазила у прву лигу и сезону пре те ( у баражу против радничког из кг било је око 300 брђана )...........
_________________
Понос града ти си нашега!
Back to top
View user's profile Send private message
zeberdee
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Apr 2007
Posts: 14

PostPosted: 19 May 2008 10:00    Post subject: Reply with quote

Изгледа да су Номади опет нешто акцијали јуче и то против неке млађе екипе ТБ-а, али треба видети да ли су ти уопште неки ТБ или само Земунска деца...
Ако неко зна нешто о овом догађају нека напише...
Back to top
View user's profile Send private message
stefanbg
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Oct 2007
Posts: 199

PostPosted: 19 May 2008 11:15    Post subject: Reply with quote

united north wrote:
Жао ми је што нигде није поменута УК-ултра коса,и могао би неко ко зна а кога не мрзи да напише пар речи о тој групи.....она не постоји више,и скоро цела екипа,сада навија за Звезду....у сваком случају мислим да су били много бољи од неких овде поменутих група!!!!


Ултра коса је била активна док је Рандички Нови београд био у првој лиги. Момци са Бежнијске косе су је чинили. После је раднички пропао, а група се распала. Сада долазе на звездине текме као и већина Бежаниске косе.
Back to top
View user's profile Send private message
Ћета
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 52

PostPosted: 19 May 2008 11:22    Post subject: Reply with quote

stefanbg wrote:
united north wrote:
Жао ми је што нигде није поменута УК-ултра коса,и могао би неко ко зна а кога не мрзи да напише пар речи о тој групи.....она не постоји више,и скоро цела екипа,сада навија за Звезду....у сваком случају мислим да су били много бољи од неких овде поменутих група!!!!


Ултра коса је била активна док је Рандички Нови београд био у првој лиги. Момци са Бежнијске косе су је чинили. После је раднички пропао, а група се распала. Сада долазе на звездине текме као и већина Бежаниске косе.


Јел има нека слика од њих?
_________________
Јатаганац цирко је дупли коњак с Гигом, Пантелић Марко комбинује с Жигом..!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 19 May 2008 16:02    Post subject: Reply with quote

zeberdee wrote:
Изгледа да су Номади опет нешто акцијали јуче и то против неке млађе екипе ТБ-а, али треба видети да ли су ти уопште неки ТБ или само Земунска деца...
Ако неко зна нешто о овом догађају нека напише...


Телеоптик - Торлак
Номади су отишли више у циљу да се бију него да испрате текму и свој циљ су постигли. Навијачи Телеоптика су Гуштери и сачињавали су их момци из Земуна који навијају и за Земун, а и за друге клубове.
Није било ништа спектакуларно, Номади се залетели, Гуштери побегли и то је цела прича...
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
david.v
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Aug 2007
Posts: 119
Location: Церак

PostPosted: 19 May 2008 17:10    Post subject: Reply with quote

Торлак је играо против Борца из Земуна . Прво су се на Номаде залетели локални ликови који немају везе са ТБ али Номади кренуки на њих са бакљама и штанглама и ови побегли...чича мича готова прича...
Номади су свесни да то нису били ТБ али ликови из Кумодража су за сваки респект.
_________________
СЛОБОДА ЗА ДРАГАНА ЏАЈИЋА!
Back to top
View user's profile Send private message
Милош Б.С.
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 18 Nov 2005
Posts: 576
Location: Манастирска шума

PostPosted: 19 May 2008 23:06    Post subject: Reply with quote

Добро људи разумем ја да вас има које занимају остала дешавања на нашој сцени, занима и мене, али то Номади, ИМР Локоси, Гуштери итд... Ја мислим да што је много много је, нико не мора ову тему да чита ако неће, али да читам овде номади поштовање итд. По мени неозбиљно.
Back to top
View user's profile Send private message
ХуЛ-КуЛ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Dec 2007
Posts: 484
Location: Вождово Предграђе

PostPosted: 19 May 2008 23:16    Post subject: Reply with quote

Милош Б.С. wrote:
али да читам овде номади поштовање итд. По мени неозбиљно.


Па ти немој да читаш Mr. Green
_________________
АЕ ШТА!
-БСЦЗ-
Back to top
View user's profile Send private message
Дука
ДЕЛИЈА


Joined: 13 Dec 2007
Posts: 104
Location: Земун

PostPosted: 20 May 2008 09:32    Post subject: Reply with quote

Ево извештаја поводом сукоба Номада и Земунаца од једног номада са једног форума:

Quote:
Borac (Zemun)-Torlak

Ovaj dan ce ostati upamcen u istoriji navijacke grupe Nomadi. Danas su igrali Zemun-Jagodina u 5 sati a nasa utakmica je pocinjala u 6 i 30 krenulo nas je 24 sve vreme su se oko nas okupljale grupe od po 5,6 ljudi i snimali okretlali telefone....
Zanali smo da ce biti napada na pocetku drugog poluvremena sa druge strane terena dolazi korteo od oko 40 Zemunaca sa zemunovim dresovima salovima majcama ultra munze konza.... Dolaze na tribinu suprotno od nas i pocinju neku zemunovu pesmu na to mi uzvracamo torlakovom oni krecu ka nama i ulaze u ulicu do stadiona i tu nastaje hao kako su mislili da cemo da bezimo usledio je sok za nih mi palimo baklje naoruzani kuvanim motkama opasacima itd..
zalecemo se na njih cela ekipa zemunaca pocinje da bezi ostaje samo par ljudi koji su bacili par cigli i pobegli mi ih jurimo do kraja ulice i onda se povlacimo na tribinu tu smo cekali jos par minuta i krenuli zbog zandara za nas kraj.
Uz svo postovanje TB -a mi smo svesni da ovo nije bila neka njihova jaca ekipa ali su TB u njihovim majcama dresovima neka zemunci preispitaju ko im sve nosi obelzja u svakomslucaju pokazali smo kakvi smo i ko smo.

NOMADI KUMODRAZ
Back to top
View user's profile Send private message
david.v
ДЕЛИЈА


Joined: 15 Aug 2007
Posts: 119
Location: Церак

PostPosted: 20 May 2008 11:08    Post subject: Reply with quote

Милош Б.С. wrote:
Добро људи разумем ја да вас има које занимају остала дешавања на нашој сцени, занима и мене, али то Номади, ИМР Локоси, Гуштери итд... Ја мислим да што је много много је, нико не мора ову тему да чита ако неће, али да читам овде номади поштовање итд. По мени неозбиљно.



Поштовање јер се цимају праве какве такве акције за разлику од других,мислим на Номаде,а што се тиче Локоса Имр они нису вредни пажње пола клинци 93 94 пола форси.
_________________
СЛОБОДА ЗА ДРАГАНА ЏАЈИЋА!
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 12 Mar 2004
Posts: 601
Location: ...тамо где је Звезда

PostPosted: 20 May 2008 20:50    Post subject: Reply with quote

ХуЛ-КуЛ wrote:
zeberdee wrote:
Изгледа да су Номади опет нешто акцијали јуче и то против неке млађе екипе ТБ-а, али треба видети да ли су ти уопште неки ТБ или само Земунска деца...
Ако неко зна нешто о овом догађају нека напише...


Телеоптик - Торлак
Номади су отишли више у циљу да се бију него да испрате текму и свој циљ су постигли. Навијачи Телеоптика су Гуштери и сачињавали су их момци из Земуна који навијају и за Земун, а и за друге клубове.
Није било ништа спектакуларно, Номади се залетели, Гуштери побегли и то је цела прича...


Aл се излупета и остаде жив.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Навијачке приче - друге трибине All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic :: View next topic
Page 8 of 9

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop