DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Збор бејзбол палица
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Генералштаб
Стара гарда


Joined: 21 Sep 2004
Posts: 13166

PostPosted: 03 May 2007 07:27    Post subject: Reply with quote

Не треба да се легализује ствар која затупљује људе. Како неко може то да прича? То што неко на северу попуши џоинт не значи да то треба легализовати. Ако се ма северу користи(не дај боже) хероин јер треба онда и то легализовати и подвести под нормално?
Трава,сканк,шит....ма све треба да остане како јесте-илегално. Докле год људи имају у глави да је то нешто забрањено имаће мишљење о томе да ту нешто не ваља...а тако и јесте. Ко користи то нека користи,али не јавно,не опуштено. Ко би волео да унапред зна да ће његово будуће или већ рођено дете моћи да купи џоинт на трафици поред жвака за пар година? Свако ко је био у Амстердаму,Ротердаму...може да каже шта је видео. Лепо је тамо отићи на пар дана да се "издуваш",али да живиш тамо...па то је пакао...бар за мене.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 03 May 2007 09:18    Post subject: Reply with quote

Морам признати да сам једно време заступао мишљење да траву треба легализовати. Све док нисам отишао у Холандију. Колико год ми се та њихова "опуштеност" у почетку чинила екстра толико сам касније схватио да су они једна свемирска нација. Тотално не припадају некој реалности, тотално су монголоидна нација у сваком погледу. Младеж им је толико пропала, сви су неком рејв фазону, гудрирају се сваки дан. Па моја браћа код којих сам ишао тамо опуштено варе на гајби док им кева седи поред њих. И јесу ли то неке нормалне вредности? Да ли је то нормална породица? Да ли ти такву децу можеш да васпиташ како треба, да ли можеш да их научиш шта је традиција, шта је национални понос (а то је оно ка чему ми тежимо, зар не?). Тотална "отвореност", либералност, толеранција свега... Ако имаш своје мишљење ти си задрт. Ако си националиста, ти си кретен за њих.
Друго то што је Роби рекао да је легализација вутре само почетак либерализације уопште није далеко од истине. Па исти ти Холанђани су легализовали проституцију, исти ти Холанђани су имали геј премијера до пре које године... Само још педофили треба да траже своја права.
Back to top
View user's profile Send private message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 03 May 2007 10:30    Post subject: Reply with quote

Није ми јасно откуд оволика мржња према овим нацистима?

Нисам фашиста, не припадам ниједној политичкој странци, националиста сам и не могу да мрзим ниједног српског десничара.
Није ми ни најмање јасно како неко (ко је Србин) може бити за Хитлера али ја немам ништа против њега јер и он воли Србију колико и ја. Исто тако и пристлице СРС не могу да мрзим иако мислим да је политика те странке поптуно погрешна, али људи који гласају за њих воле Србију као и сви други националисти.

Сви ми имамо другачију визију како би се Србија требала водити, развијати итд. Али свако ко жели добро мојој отаџбини, мој је пријатељ.
Поред оволико српских непријатеља, у Србији и око ње, овде се појави гомила људи која изјављује- ''треба да јебемо матер овима из Стормфронта''.

'Ајде да прво видимо шта ћемо са непријатељима у Србији (отвореним, прикривеним, плаћеним, болесним од антисрпства...) па ћемо лако са ликовима који готиве Хитлера и трипују да су Аријевци али у исто време би живот дали за Србију.
Back to top
View user's profile Send private message
апсурд
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 Nov 2005
Posts: 300

PostPosted: 03 May 2007 10:34    Post subject: Reply with quote

Влад wrote:

Колико само патриота познајеш који пуше траву? Те квази патриоте гарантовано не знају да је преко 85% траве на нашем тржишту има поријекло са Косова а свака наролана ризла значи инвестицију од 1 метка, пушке, бомбе за шиптарске терористе. Размислите мало...




Надовезао би се само на ово што си горе написао :
А оно што је најжалосније у целој тој причи је да сву ту дрогу продајемо ми Срби једни другима !
_________________
---hahhaha slusaj ovog,decko poduvaj ku*** malo...ja na tekme idem od 2002 ...do 2006 sa Caletom, od 2007 stalno... tako da...
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 03 May 2007 10:39    Post subject: Reply with quote

Једно је сигурно и сасвим очигледно ови нови анархисти, антифашисти и остали организовани "борци за слободе" су или сасвим несвесно обманути или свесно обмањују друге.
Представљају се као борци против глобализације а први организују глобалне маршеве и параде. Невероватно. Апсурдно. Нелогично.

Колико су против хијерархијског друштвеног уређења које по природи одговара нама Србима о томе да не причамо.

Иако је српску омладину од стресова, ратова и комунизма спашавало опуштање уз вутру и алкохол то не значи да требамо да подлегнемо "лековима" и не усправимо се као здраво друштво, народ и нација.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Син Ј.Стевића
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Feb 2006
Posts: 311
Location: обронци Сувобора и Маљена

PostPosted: 03 May 2007 11:22    Post subject: Reply with quote

Stella e basta! wrote:
Није ми јасно откуд оволика мржња према овим нацистима?

Нисам фашиста, не припадам ниједној политичкој странци, националиста сам и не могу да мрзим ниједног српског десничара.
Није ми ни најмање јасно како неко (ко је Србин) може бити за Хитлера али ја немам ништа против њега јер и он воли Србију колико и ја. Исто тако и пристлице СРС не могу да мрзим иако мислим да је политика те странке поптуно погрешна, али људи који гласају за њих воле Србију као и сви други националисти.

Сви ми имамо другачију визију како би се Србија требала водити, развијати итд. Али свако ко жели добро мојој отаџбини, мој је пријатељ.
Поред оволико српских непријатеља, у Србији и око ње, овде се појави гомила људи која изјављује- ''треба да јебемо матер овима из Стормфронта''.

'Ајде да прво видимо шта ћемо са непријатељима у Србији (отвореним, прикривеним, плаћеним, болесним од антисрпства...) па ћемо лако са ликовима који готиве Хитлера и трипују да су Аријевци али у исто време би живот дали за Србију.


Има велике истине у овоме што си рекао и моји ставови се поклапају са твојим,али за пример,знаш ли да су за време другог св. рата најжешћи окршају били између четника и љотићеваца.Били су крвавији по суровости него са комунистима.Они су сматрани за домаће издајнике који желе бити слуге Хитлеру и његовом светком поретку и према није било апсолуно никакве милости.Велики удео су имали у стрељању грађана у Крушевцу и Крагујевцу 1941.И да је то све од њих,мало ли је??
_________________
Пао је у блато и осетио цев..видео је фацу брадату и дрску..видео је смрт и чуо је речи:Добродошли у Републику Српску!
Back to top
View user's profile Send private message
Небојша ФКЦЗ
ДЕЛИЈА


Joined: 04 Jul 2006
Posts: 181
Location: на привременом раду у Новом Саду

PostPosted: 03 May 2007 11:32    Post subject: Reply with quote

Stella e basta! wrote:
'Ајде да прво видимо шта ћемо са непријатељима у Србији (отвореним, прикривеним, плаћеним, болесним од антисрпства...) па ћемо лако са ликовима који готиве Хитлера и трипују да су Аријевци али у исто време би живот дали за Србију.



Србин који готиви Хитлера и 4С ставља у свастику никако не може бити мој пријатељ.
ЈАСЕНОВАЦ.
Довољан разлог да их све мрзим.
Не газите по мртвима, ране су још увек свеже.
_________________
ТАКО ЈЕ БАШ ТРЕБАЛО
УСТАШЕ У ГЛАВУ СЕКИРОМ
БИЛО ЈЕ БАШ ДОБРО СВЕ
ДОЋИ ЋЕМО ОПЕТ ЗАГРЕБЕ
Back to top
View user's profile Send private message
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 03 May 2007 11:32    Post subject: Reply with quote

Stella e basta! wrote:
Није ми јасно откуд оволика мржња према овим нацистима?
Није ми ни најмање јасно како неко (ко је Србин) може бити за Хитлера али ја немам ништа против њега јер и он воли Србију колико и ја.

'Ајде да прво видимо шта ћемо са непријатељима у Србији (отвореним, прикривеним, плаћеним, болесним од антисрпства...) па ћемо лако са ликовима који готиве Хитлера и трипују да су Аријевци али у исто време би живот дали за Србију.


најблаже речено много си ме зачудио овим постом.
1.како откуд мржња према нацистима па ко нам је убијао децу у крагујевцу и по целој србији у другом свестком рату а и у првом.
2.тај србин који обожава хитлера није србин већ малоумник и не воли србију тј. свој народ
3.ове непријатеље које си навео и ове које трипују да су аријевци никакве разлике међу њима нема.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 03 May 2007 11:47    Post subject: Reply with quote

Једна ствар је бити десничар (што јесам, о странкама нећемо овде), а сасвим друга бити (баш ме брига да ли ће неко да се увреди) ИДИОТ и подржавати фашизам и нацизам!!!Ко су нам главни непријатељи знамо сви, и о њима има довољно и тема и одговора да се ја не расписујем овде, али ови су не као они, него у неким стварима и гори! Како?Лепо, ови либерално-демократско-истополно-југоносталгичарски-усташко-муџахедински идиоти су јасни.Они своју земљу мрзе!Са њима нема недоумице и око тога ко су и шта су, као и шта хоће.А ови, назови националисти, покушавају да под плаштом најлепшег, најсветијег и најнормалнијег осећања љубави за своју отаџбину провуку неке накарадне, идиотске и нашем народу стране идеје и филозофију!!!Ја, браћо моја драга, живим на 200 метара од споменика стрељанима у Крагујевцу 1941.На 200 метара од мене су кости и духови невиних Срба, сељака и обичних радника које су ти њихови идоли стрељали као да нису људи!!!Иначе, за нацисте Словени су такође били нижа раса.Не само то, него и 300 ученика је стрељано!!!300 деце!!!Замислите, сви ви који имате малко разумевања за ту багру,да сада дођу окупатори у средњу школу(а мислим да сте неки још увек тамо) и изведу 300 ученика, држе их два-три дана и након тога их побију!А ако ни то није разлог, ко је створио, помагао и финансирао усташе и њихову убицу од "државе" за време другог рата?А да не спомињемо њихово позивање на светог владику Николаја и оца Јустина???Понављам, моје мишљење је да су они једно велико зло које треба такође спречити пре него затрује младе и спречи рађање правог Српског Светосавског национализма који, на крају крајева кроз много акција промовише и Северна трибина.Историја је замршена, посебно код нас, али једно је сигурно-никад нам нису били, нису ни сада и никада нам неће бити пријатељи такве идеологије, организације и државе у којима оне имају уточиште.
Back to top
View user's profile Send private message
луди_радуле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 316
Location: РСК

PostPosted: 03 May 2007 12:13    Post subject: Reply with quote

Могу се кладити у не знам шта да ће наком педеру или лезбачи пасти на памет да тамо диже ону педерску заставу и сличне акције.
То треба у крви угушити...

Има на форуму доста добрих текстова о историји, и страдању Срба под нацистичком чизмом,а о тим људима који подржавају нацизам не треба тошити речи.
Back to top
View user's profile Send private message
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 03 May 2007 14:04    Post subject: Reply with quote

Тачно је све то о историји Срба и нацизма, али као што Стела е Баста, ја нећу у овом тренутку да на српске екстремне десничаре гледам као непријатеље. Данас нису 40е, данас је 2007. И Грци су нам некада били заклети непријатљи и крвници...Волео бих да неко упућен изнесе податке о скупу 24.3.07. на тргу, десничари су обележили нато агресију...
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
bexy]cz
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 24 Apr 2007
Posts: 4
Location: Никад проб'о нисам ;)

PostPosted: 03 May 2007 14:04    Post subject: Reply with quote

Хајвише ми се свиђа то што на овом, малопре поменутом, ''форуму'' може да се погледа брошура(у њиховом издању), која оповргава постојање холокауста, и масовног уништења народа ''нижих'' раса.

Друга ствар, што се марихуане тиче, на северу је одувек било, и сумњам да ће престати да је буде. Ево баш сада, на утакмици у Железнику, стојао сам при врху копа са ортаком, и обојица смо осетили, али шта је ту је. Наравно, да сам против свега тога, чак и цигарета, али тога има свуда, и људи су навикли, али никако не треба ни размишљати о легализацији.
_________________
All men are not created equal.
Only the strong will prosper.
Only the strong will conquer.
Са Звездом до смрти!
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo Messenger
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 03 May 2007 15:12    Post subject: Reply with quote

Шта мени спомињете шта су нацисти радили у 2. св. рату кад сам лепо написао да мени никако није јасно како Србин може бити за Хитлера!!

Али, мислим да ви нисте свесни ко данас чини те српске фашисте. Има ту лудака, баш идиота, али мислим да су већина њих напаљени клинци, који мисле да је то најбољи начин да искажу свој екстремни национализам тј. љубав према Србији.

Понављам- мислим да чине огромну грешку (већина њих и нема појма о историји, нацизму..., за доста њих је то само тренутни фазон, нека врста помодарства итд.) али никако не мислим да треба данас (у овако текшком времену за нашу нацију) у њима видети непријатеља!

Ово је најбољи показатељ зато нас сви јебу вековима! Људи, зашто се кунемо у ''Само слога Србина спашава''? Да ли сте ви свени да ово није време за мудровање? Нисмо ми у Шведској па да можемо да се зајебавамо овако, ми живимо у времену у којем је потребно максимално јединство и прелажење преко гомиле ствари, само да се мобилише максимално српска младост.

Па мислим да се никад нисмо оволико делили. Нико неће ни са ким, па постоји више Равногорских покрета, на Равној гори 3 странке држе говоре, а да не причам о Радикалима, фашистима, Недићевцима, Љотићевцима, Милетићевцима... па ми нисмо нормални!!!

И шта онда имамо? 21.1. били избори а Владе ни у најави. Отимају нам Косово а људе боли к.! Закажу они наши јадни људи митиниг, колико се људи појави? Политичари, телевизије, новине, издајице, НВО, криминалци... за све њих ме боли к., њих и не рачунам као део наше нације, све су то ситне душе којима су паре на првом месту али народ не могу да схватим! Па у овом периоду да буде оволике неслоге, то је катастрофа.

Идите лепо на тај марш, побијте се прво са тим Стормфронтом, па онда са Националним стројем, па онда и међусобно зато што је неко ипак за легализацију марихуане и тако... А антисрпска гамад има све више пара, све боље врше пропаганду, све већу подршку у народу (ЛДП ушао у Скупштину), све је више младих који носе Че Гевара мајице, антиглобалисти, неке нове комунистичке партије, радничке партије, графити...
Back to top
View user's profile Send private message
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 03 May 2007 15:31    Post subject: Reply with quote

Стела е баста је у праву, кад клинци одрасту сами ће да схвате да је пронацистичка оријентација небулоза.
С друге стране, свако ко показује жељу да се бори против зла које се у данашње време окомило на Србију- не може да буде мој непријатељ.
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Organizator skupa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 27 Jun 2005
Posts: 772
Location: лепо овде...

PostPosted: 03 May 2007 16:49    Post subject: Reply with quote

Погледајте само њихове сајтове, доста тих организација лелемуда-анархиста-педера је повезано. Нема њих много него су повезани, све акције раде заједно, а код нас, што каже СЕБ имамо милион фракција и организација а нико неће ни са ким. Свако је најпаметнији.
Тако је било и у 2.св рату, док су се националисти свађали и тукли комуњаре су узеле власт. То је прва поука за Србе коју треба да научимо, јер мртви су мртви,бројати данас ко је колико побио пре шездесет година значи губити драгоцено време. Њих нажалост не можемо да вратимо, али на нама је да кројимо нашу будућност.
Ако ћемо ко дедови да се свађамо, опет ће нас комуњаре победити.
_________________
Подигни се Мати мила, да нам будеш што си била!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop