DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У 92
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 23 Apr 2007 21:09    Post subject: Reply with quote

BRE wrote:


Што се тиче тих нарко-странака ми нисмо ни свесни колико је то опасни по нас и нашу омладину поготово по оне подложне утицајима ево који сам е-маил добио од другара скоро. Arrow
Arrow Brate juče ja idem sa ****** i nađem sprej i na zidu napišem: NEMA PREDAJE KOSOVA I METOHIJE I KOSMET SRBIJA, posle sat ipo vremena, kada sam se vratio sa Fontane ja opet prođem tuda kad ono prešvrljano na IMA PREDAJE KOSOVA I METOHIJE i KOSMET NIJE SRBIJA. Brate da li je ovo moguće, u sred Novog Beograda Idea Twisted Evil



па сада сваки коментар је сувишан....него са речи сви треба да се бацимо на дела Exclamation


Туга брате...Има један сличан пример код Каленић пијаце што сам видео...То треба да се организујемо па да им се испрескачемо мало по кичми.Нема друге,како можеш таквом болеснику да објасниш нешто?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ултраБГ
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 02 Jul 2005
Posts: 310
Location: Београд

PostPosted: 23 Apr 2007 21:22    Post subject: Reply with quote

Олинад89 wrote:
Само још нешто... Чанак и екипа... Сви инциденти са муријом у последњих 7 год. у Војводини су се дешавали у местима у којима је Чанак и екипа била у фотељама...Да ли је то случајност??? Није!


Тај Чанак нам је и наместио онај велики инцидент са полицијом пре пар година у Новом Саду, кад нисмо могли да уђемо у Спенс на баскет, мислим да смо против партизана играли...
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 24 Apr 2007 11:22    Post subject: Reply with quote

Дајте, људи, оканите се млаћења о политици. Ма, какво млаћење... то је још и комплимент за поједине коментаре. И не може да буде бољи резултат када су се људи упецали на историјско-медијску пропаганду, а мисле да размишљају својом главом. Ово је прилично неозбиљно за овај форум, који претендује да буде (тачније, већ је) озбиљан.

Цаки wrote:
Било која врста политичког препуцавања, као и отворено заступање било које политичке организације, најстроже је забрањено....Пост свакога ко не испуњава овај услов, биће одмах избрисан, а члан предложен за бан.

... Према томе, наставимо причу о медијима данас...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 24 Apr 2007 11:42    Post subject: Reply with quote

ултраБГ wrote:
Тај Чанак нам је и наместио онај велики инцидент са полицијом пре пар година у Новом Саду, кад нисмо могли да уђемо у Спенс на баскет, мислим да смо против партизана играли...


Па сећам се тога највише ме иритирало када су тамо смарали са неким причама типа ...дошли су из Србије да руше наш град Exclamation Shocked који болесници...... а најача им је фора била у мурији када смо били у ћелијама заједно са гробарима.... Very Happy
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
idioti
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Apr 2007
Posts: 4
Location: север

PostPosted: 03 May 2007 08:48    Post subject: Reply with quote

ЕДИТ: Због непоштовања тачке 3 Правилника, члан предложен за БАН!
_________________
ја живим само за тебе јер ти си мени све за славу ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ за наше победе!!!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 03 May 2007 09:32    Post subject: Reply with quote

Један од банера који Б92 држи на свом сајту :
http://www.b92.net/images/banners/ljubav-za-sve.gif
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
симбе
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Mar 2005
Posts: 143
Location: Нови Сад, Србија

PostPosted: 03 May 2007 09:55    Post subject: Reply with quote

та телевизија константно ради на урушавању части и угледа ове наше земље. Пре неколико недеља сам наишао на један коментар на њиховом сајту који ме је згрозио. Знам да те коментаре пишу обични посетиоци сајта а не редакција У92 али они су ти који врше контролу тих коментара и требало би да цензуришу непримерене, а овај свакако то јесте. Између осталог је писало:

"Србија ће кренути у боље сутра када престане да се угледа на поједине нацисте из своје историје а пре свих мислим на Његоша и његове стихове: Европа заудара Исламом и док 'оџа риче са врх брда"

нисам сигуран да је коментар овако ишао од речи до речи али то је суштина. Нисам могао да верујем да су овако нешто ставили на сајт јер им на правилнику пише да ће бити цензурисани коментари који могу бити увредљиви за неке читаоце.Мислим да ћете се сложити да би се велика већина Срба увредила оваквим коментаром.

крв им јебем...
_________________
И данас, кад дође до последњег боја,
Неозарен старог ореола сјајем,
Ја ћу дати живот, отаџбино моја,
Знајући шта дајем и зашто га дајем.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ZZZ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2004
Posts: 75
Location: 's-Gravenhage

PostPosted: 08 May 2007 18:41    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:

На форуму има доста наших људи који живе на том јебеном западу на који се ови, чије име и не желим да поменем, позивају. Волео бих да напишу овде, чисто због отварања очију, шта је тај запад у ствари и како изгледа њихова толеранција и политичка коректност. Конкретно мислим на ЗЗЗ-а са којим сам недавно баш о томе причао.

Видим да сам прозван на форуму па да одговорим. Овако је то у земљи лала - становника има око 16 милиона, од тога једно милион Турака, Мароканаца и Суринамаца. У новембру 2004те убијен је режисер (Тео ван Гог) који је правио документарац у коме су приказани стихови из Курана исписани на голом женском телу. Неколико дана после приказивања филма преклао га је на улици Мароканац. То је био увод у низ обрачуна између урођеника и муслимана. Паљене су џамије, разбијане цркве, хаос... На телевизији се у једном тренутку појавио Министар који је запретио да се неће дозволити даље нарушавање реда и мира и холандских норми и вредоности... Епилог:
У џамијама је уведен видео надзор и ако се проповедају ствари које су у супротности са поменутим нормама и вредностима, имам ће бити протеран (дакле, не може да се проповеда полигамија, рецимо)

Министарка за интеграцију је отишла до извесне џамије и ту се срела са имамом... пружила му је руку на шта је он одговорио да је поштује, али да му вера брани да се рукује са женом, и да он не би више могао да буде то што јесте ако би се руковао са њом - какав је то био шлаг на торту... права поплава емисија, прилога, итд о назадности ислама...

На задњим изборима "Партија слободе" (десница и то најгора) је добила око пола милиона гласова... Вођа партије изјављује полсе избора у прве 2 реченице "Хвала вам пријатељи... и обећавам да ћу се борити свим силама против даље исламизације ове земље (!)" (пропраћено бурним аплаузом)

Оћете још... велики интервју у новинама које се овде деле за џ када се иде ујутру на посао (као 24 сата у БГу) са вођом партије деснице у Белгији која је добила око милион гласова.. цела страна посвећена њему и наслов "Мултикултурно значи мултикриминално"....

За крај, као реакција на изјаву "оне" како је наше школство лоше јер у књигама има превише религије... да ли да споменем како главне религије овде имају своје основне школе... како сам гледао основце из католичке школе како по повратку са екскурзије ПРВО иду у школу да се помоле па онда родитељима који су их чекали. Да ли да кажем да сваке недеље преподне на 1 и 2гом програму државне телевизије иде пренос миса (важи и за Белгију, Италију, Аустрију, не важи са Енглеску), да су од свих празника само 2 (Нова година и краљичин дан) нису укорењени у религији, итд... итд...

Одужих, надам се да не замерате... За крај 3 питања
1. Шта би било када би ми увели видео надзор у џамије?
2. Шта би било када би се СПЦ појавила са иницијативом да оснује своје школе?
3. Шта би било када би неко изјавио да ће да се бори против ислама у Србији?
_________________
Не будимо националисти, не будимо шовинисти, будимо сви Срби
Back to top
View user's profile Send private message
Амбасадор
Ветеран


Joined: 09 Mar 2004
Posts: 1046
Location: Пимлико

PostPosted: 08 May 2007 19:12    Post subject: Reply with quote

ZZZ wrote:
Да ли да кажем да сваке недеље преподне на 1 и 2гом програму државне телевизије иде пренос миса (важи и за Белгију, Италију, Аустрију, не важи са Енглеску),


БиБиСи 1 сваке недеље у 5 поподне емитује емисију "Songs Of Praise" која је изузетно гледана, траје око 2 сата, а емитује службе Англиканске цркве.
_________________
Мила мајко не жени ме млада,
кад ме жени Рачића бригада.
Back to top
View user's profile Send private message
Stella e basta!
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Dec 2004
Posts: 152

PostPosted: 08 May 2007 19:23    Post subject: Reply with quote

Него ЗЗЗ, реци ми (или ако неко други зна нешто више) каква је прича за оног Пим Фортауна?
Лик је био екстремни десничар, први борац против ислама у Холандији, али и отворени геј.
У чему је фора, како десничар а педер? Ко га је убио, какву је имао политичку перспективу?
Back to top
View user's profile Send private message
Мрли
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Aug 2005
Posts: 511
Location: Крај једне старе крчме, где цвета багрем бео!

PostPosted: 08 May 2007 19:30    Post subject: Reply with quote

Политика нас не занима, али визе свакако да па као навијаче или обичне туристе... погледајте ово....


Prvi potezi EU i Saveta Evrope
8. maj 2007. | 10:51 -> 19:57 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd -- Nakon izbora Tomislava Nikolića EU odložila parafiranje sporazuma o vizama, a Savet Evrope otkazao podizanje zastave u Beogradu.

Istovremeno, odloženo je parafiranje sporazuma Srbija-EU o viznim olakšicama i readmisiji zbog, kako tvrde izvori B92, izbora Nikolića.

Kako saznaje B92 u krugovima bliskim Evropskoj uniji, jedan od prvih dokaza zabrinutosti Brisela zbog političke situacije u Srbiji moglo bi bити dalje odlaganje parafiranja sporazuma o viznim olakšicama i readmisiji.

Иначе цео текст, је пун таквих трипова...
СМРТ Б-92!!!
_________________
"Да се ђедо карабином јави, кад завију вуци, знају вуци ал знају и турци!"
Back to top
View user's profile Send private message
curva_nord
ДЕЛИЈА


Joined: 24 Mar 2006
Posts: 102

PostPosted: 08 May 2007 20:09    Post subject: Reply with quote

Мрли wrote:
Политика нас не занима, али визе свакако да па као навијаче или обичне туристе... погледајте ово....


Prvi potezi EU i Saveta Evrope
8. maj 2007. | 10:51 -> 19:57 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd -- Nakon izbora Tomislava Nikolića EU odložila parafiranje sporazuma o vizama, a Savet Evrope otkazao podizanje zastave u Beogradu.

Istovremeno, odloženo je parafiranje sporazuma Srbija-EU o viznim olakšicama i readmisiji zbog, kako tvrde izvori B92, izbora Nikolića.

Kako saznaje B92 u krugovima bliskim Evropskoj uniji, jedan od prvih dokaza zabrinutosti Brisela zbog političke situacije u Srbiji moglo bi bити dalje odlaganje parafiranja sporazuma o viznim olakšicama i readmisiji.

Иначе цео текст, је пун таквих трипова...
СМРТ Б-92!!!


Мени је убедљиво најглупље што су објавили јесте да је ''скочио'' евро и да су пале вредности на београдској берзи због избора Томислава Николића... Rolling Eyes Свако са иоле мозга може да закључи да то нема и не може да има никакве везе са тим. Него им је погодан моменат да их напљују и прогласе кривим за све и свашта...
Стварно не подржавам радикале, далеко од тога, али да оптужиш неког за нешто што једноставно законом логике не може да буде, па то је баш ниско... И што је најгоре то су 3 ударне вести...
Back to top
View user's profile Send private message
Pancevac87
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 627
Location: 013

PostPosted: 08 May 2007 22:30    Post subject: Reply with quote

Оно је болесно! Људи који гледају У-92 су сигурно већ у подрумима, очекују нов талас НАТО бомбародовања! А санкције су већ уведене, инфлација, крах београдске берзе Shocked Laughing

Сорош им опет дрма кавез...
_________________
Џабе сузавац гас, џабе утоке за пас, ноћас немате довољно лисица за нас!
Back to top
View user's profile Send private message
Црвени
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Mar 2007
Posts: 94
Location: Београд

PostPosted: 09 May 2007 00:15    Post subject: Reply with quote

Дајте закључавајте тему, ово није место где ће се причати о политици, поготово не о радикалима.
_________________
Нешто се овде збива што се никако не слаже
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 09 May 2007 02:58    Post subject: Reply with quote

стварно бре
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop