DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

У 92
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ганџа
ДЕЛИЈА


Joined: 28 Mar 2005
Posts: 201

PostPosted: 15 Apr 2007 18:41    Post subject: Reply with quote

Једним делом је Каброн управу. Пинк није толико антисрпски као У92(мада је то и немогуће да буде), али је итекако опасан. Пинк ради на један суптилнији и подмуклији начин. То је програм за југоносталгичаре и велики број емисија је у том фазону. Младе генерације стасавају уз програм Пинка и ту им се уз разне филмове хумористичке емисије и забавне програме, остали српски непријатељи представљају на један сасвим други начин у односу на оно како би требало.
Рекао бих да на југословенштини раде као и сам Вук Караџић. Свестан сам тога да то они раде због лове јер имају неких 10 фреквенција које су свуда гледане па им је у интересу да буду још гледаније, али је ефекат заблуде о могућности заједничког живота и неразумевања зашто је све пукло.

Кад се свему томе дода политичко извештавање слично оном на У92 добија се да су они сви фини и добри а ми били злочинци и крволоци што резултује набијањем грижње савести нашем народу за нешто чиме би уствари требало да се поноси
Back to top
View user's profile Send private message
Galois
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2006
Posts: 19
Location: СРБИЈА

PostPosted: 15 Apr 2007 20:42    Post subject: Reply with quote

Мени највише иде на живце,то што су нам оба портпарола и у ФК и у КК са ове несретне телевизије. Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 16 Apr 2007 15:39    Post subject: Reply with quote

crazy_north wrote:
В. Зайцев wrote:
аргумент 1, аргумент 2, аргумент 3, аргумент 4


за ово требају јаки живци


Баш тако...Прочитао сам први аргумент и било ми је мука.То што сам ту прочитао на овом у92 форуму је управо тај говор мржње против кога се као боре ти урбани у92 ликови.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 16 Apr 2007 18:29    Post subject: Reply with quote

Да разјасним једну ситницу. Када се кликне на аргумент 2, прву поруку је написао извесни мајмун који ми каља светло име. Моја маленкост тамо има забрану писања до 2017.
Back to top
View user's profile Send private message
MC MaC
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 17 Sep 2006
Posts: 863
Location: Променљива

PostPosted: 16 Apr 2007 19:18    Post subject: Reply with quote

Од свега онога ми се баца puke

И ајмо *92 умро је туђман фрања...


Само да кажем да сам снимио да мајмун под ником "наутилус"
има овај потпис:I da mi ponude milione,milione, ne boj se ti Zvezdo.....
значи Evil or Very Mad ,мада ценим да је неки слепац-али ето...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=UQfR2xMX3to&feature=related
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 16 Apr 2007 22:55    Post subject: Reply with quote

У-92 шизофренија: нису сигурни да ли су Пинк 2 или ХРТ 3
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
унцле вања
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 01 Sep 2006
Posts: 753
Location: ган поинт

PostPosted: 16 Apr 2007 23:49    Post subject: Reply with quote

Necro wrote:
crazy_north wrote:
В. Зайцев wrote:
аргумент 1, аргумент 2, аргумент 3, аргумент 4


за ово требају јаки живци


Баш тако...Прочитао сам први аргумент и било ми је мука.То што сам ту прочитао на овом у92 форуму је управо тај говор мржње против кога се као боре ти урбани у92 ликови.


једна усрана мотка је најбољи лек за ове идиоте поготово за овога што има к.д.п за аватар.
_________________
ПРАВДО СРБИЈЕ,СТИДИ СЕ!
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Galois
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2006
Posts: 19
Location: СРБИЈА

PostPosted: 17 Apr 2007 08:10    Post subject: Reply with quote

Било би добро када би се на северу на некој текми појавио и неки слоган против ове злочиначке телевизије(мислим на У92) да би се скренула пажња ширем кругу Делија.Искрено мени је Пинк национално оријентисан али и у неким сегментима југоносталгичан(пре свега мислим на оне глупаве усташке серије Evil or Very Mad ).Битно је да не пропагира робовласничко-капиталистички начин живота са запада,а посебно ми се свиђа то што се централна информативна емисија зове Национални дневник Very Happy .Искрено Пинк би уз мале корекције могао бити прихватљива телевизија.
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 17 Apr 2007 09:26    Post subject: Reply with quote

Не слажем се са тобом.Мислим да је Пинк једнако опасан по народ и државу као и у 92, ако не и више.Зашто?Просто јер су ови нескривене усташе и сорошева организација, док пинк покушава да глуми објективност и реалност, а овамо само курватине и балијчине "пјевају" по цео дан.И не само то, већ и оне несретне водитељке кад год имају прилику кукају на неке ортодоксне муџе и ује (Кемо, Оливер,Џибо, како су кренули не би ме чудило да и оног злочинца смрдсона позову да одржи концерт у БГ-у) што не дођу, што неће да певају и тако та срања.Југоносталгија је опаснија од свега!А врхунац је био кад сам гледао једну од њих како, малтене плачући пита оног дервиша када ће да дође у Србију.Верујте да је и њему било глупо!Што се тиче акција, ја пошто нисам активан у смислу навијања на Северу и немам права да причам ништа, али мислим да је идеја исправна.Прво према оној буђи од 92, а затим и према свим осталима. Није ни РТС невин, али је бољи, мало бољи од других.
Back to top
View user's profile Send private message
Galois
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 12 Aug 2006
Posts: 19
Location: СРБИЈА

PostPosted: 17 Apr 2007 09:46    Post subject: Reply with quote

ердоглијанер wrote:
Не слажем се са тобом.Мислим да је Пинк једнако опасан по народ и државу као и у 92, ако не и више.Зашто?Просто јер су ови нескривене усташе и сорошева организација, док пинк покушава да глуми објективност и реалност, а овамо само курватине и балијчине "пјевају" по цео дан.И не само то, већ и оне несретне водитељке кад год имају прилику кукају на неке ортодоксне муџе и ује (Кемо, Оливер,Џибо, како су кренули не би ме чудило да и оног злочинца смрдсона позову да одржи концерт у БГ-у) што не дођу, што неће да певају и тако та срања.Југоносталгија је опаснија од свега!А врхунац је био кад сам гледао једну од њих како, малтене плачући пита оног дервиша када ће да дође у Србију.Верујте да је и њему било глупо!Што се тиче акција, ја пошто нисам активан у смислу навијања на Северу и немам права да причам ништа, али мислим да је идеја исправна.Прво према оној буђи од 92, а затим и према свим осталима. Није ни РТС невин, али је бољи, мало бољи од других.


Слажем се.Можда ме ниси разумео,ја не гледам ни један ни други програм,само сам хтео да констатујем да је Пинк мало прихватљивији од У92,али није окренут против Срба и не верујем да глуме било шта.Балијчине певају по цео дан јер нажалост један део популације слуша ту музику а Пинк то обилато користи да заради који динар.
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 17 Apr 2007 10:03    Post subject: Reply with quote

Каброн је потпуно у праву. Много већу опасност представљају јавни сервис и пинковизија. Мирјана Марковић је својевремено, у интервјуу цнн-у рекла ''ја вас не размем зашто нас не волите, кад ми баш волимо америчке филмове и музику...'' - кучкетина. Ма, свако има своју улогу у менталном обрађивању овог несрећног народа. Свако има своју циљну групу.

Најбољи лек против б92 је игнорисање. Пашчад воле кад су у центру пажње. Док се око њих диже прашина, пинк и ртс раде свој део посла - обрађивање широких народних маса. Једном приликом сам у једном ртс-овом дневнику видео три прилога о: католичкој цркви, деда мразу и папи...

Галоа, не хватај се за речи, гледај дела.
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
Necro
ДЕЛИЈА


Joined: 12 May 2005
Posts: 203

PostPosted: 17 Apr 2007 13:48    Post subject: Reply with quote

[quote="Galois"]Искрено мени је Пинк национално оријентисан али и у неким сегментима југоносталгичан(пре свега мислим на оне глупаве усташке серије Evil or Very Mad ).Битно је да не пропагира робовласничко-капиталистички начин живота са запада

Брате,пинк је комерцијалан и ништа више.Њихова идеологија је лова тако да ти не стоји да не пропагирају капиталистички начин живота.Притом заглупњују народ идиотском музиком која нема никакву поенту.Једино што производи пинк је лова за митровића и генерације деце која немај појма о култури,историји,музици,уметности...Знају само шта је обукла нека певљка и која кола вози неки гангстер. Све је то ђубре!
Back to top
View user's profile Send private message
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 17 Apr 2007 15:06    Post subject: Reply with quote

Quote:
Једино што производи пинк је лова за митровића и генерације деце која немај појма о култури,историји,музици,уметности...


Једино то Smile
Мислим да се не може правити поређење нити каква градација између ове две станице јер су потпуно штетне и погубне за све, а не само за најмлађе слојеве. Једино где ХРТ3 предњачи је пљување по свему што има везе са СПЦ и са Његовим Преосвештенством. Скоро је неко постављао карикатуре Патријарха са тог сајта, јако жалосно и тужно. На том сајту простор добијају такве моралне сподобе и нељуди да се за то не могу наћи речи. Посебно опасно, што се тиче те куће, је њихов сајт, јер доста наших људи којих живи преко тамо долазе по неке '' проверене и истините вести''. Последњи пример је убиство оног малог Рома негде код Бољевца, где су те две мале дилеје признале да су га убиле због мобилног и неких 200-300 јевреја, али ови су сво време вртели причу да је расна мржња једини разлог због којег је овај мали настрадао. Добијају паре да праве проблеме тамо где их нема, што и не чуди, ипак су све то ''велики борци за људска права'' али не и права Срба.
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
дрвосеча
ДЕЛИЈА


Joined: 17 Oct 2006
Posts: 142
Location: поред шуме

PostPosted: 17 Apr 2007 15:09    Post subject: Reply with quote

Пинк нема везе са националним оријентисањем! Толико су ми грозни и гадни, са својим малограђанским емисијама да би најрадије повраћао...
Једноставно све вредности које тај Пинк промовише су: југоносталгија, помирење са насим "сусједима", материјализам, малограђанштина, завиривање у туђе животе, латино сапунице итд! Мало ме и чуди како Велики Брат није приказиван код њих. Ја не видим ни једну емисију која би могла бити ок, да је гледам.
Док с друге стране У92, када приказује само оне који размишљају као ЛДП-овци... како је срамота рећи да си Србин, и Српскога рода!
РТС живи од старе славе, али имају музичке емисије пуно боље него пинк!
_________________
ПАЛИ БРАТЕ ФОРУМ, ТРИБИНА ЈЕ ЗАКОН!!!

КО СНИМА МОБИЛНИМ НА СЕВЕРУ:
КЕВА ТИ ЈЕ КУ*ВА - ПЕДЕРУ!!!
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 17 Apr 2007 16:06    Post subject: Reply with quote

Сканк wrote:
Једино где ХРТ3 предњачи је пљување по свему што има везе са СПЦ и са Његовим Преосвештенством. Скоро је неко постављао карикатуре Патријарха са тог сајта, јако жалосно и тужно. На том сајту простор добијају такве моралне сподобе и нељуди да се за то не могу наћи речи.


Пази, није неко већ педерска организација квирија. И неки уредник са у92 се одмах нашао паметним да каже како је сасвим легално да се то тако објави и да му не пада на памет да то скида са сајта.
Ах да, деведестдвојкаши се здушно залажу за легализацију педерских бракова у Србији Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic :: View next topic
Page 2 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop