DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

СТУБ СРАМА
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ЛудиШеширџијa
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 09 Nov 2006
Posts: 331
Location: У земљи чудеса

PostPosted: 29 Mar 2007 09:39    Post subject: Reply with quote

Хоће као у Холандији да постоји странка педофила , претпостављам да су у њиховим болесним главама ,и они дискриминисана група.

Малоумност

Спрдња

Пропадање
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=62Pkr5xWbX8
Back to top
View user's profile Send private message
аца_91
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 26 Feb 2007
Posts: 70
Location: Somewere in the World

PostPosted: 29 Mar 2007 12:05    Post subject: Reply with quote

холандија ја је веома чудна земља,као прво они одобравају те странке педофила,имају разне геј организације,попут скинса педера и још разних болештина.
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 29 Mar 2007 17:37    Post subject: Reply with quote

[quote="ana]"...Заштита дискриминисаних група јесте нешто чиме се странка Г17+ бави.[/quote]

Ипак њима ово Г значи геј... Laughing Laughing Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
индијанац
ДЕЛИЈА


Joined: 06 Oct 2004
Posts: 180
Location: Јужна Дакота

PostPosted: 29 Mar 2007 21:25    Post subject: Reply with quote

Да ли сте приметили колико се често потенцира угроженост секте суботарске, под именом ''хришћанска адвентистичка црква''? Додуше, често их каменују по Војводини, али ни један инцидент не може да прође без значајног прилога у дневнику ртс-а. И све време их зову ''црквом''?! Мада ово и није невероватно, јер им је својевремено министар просвете (сада посланик ДС-а у још увек неконституисаној скупштини) одобрио да не раде пријемни за средњу школу суботом, када и сви остали - него понедељком. Па, треба да имају посебна права, зашто да не... шта фали што су секта... Иначе, јеховини сведоци су пре неколико година добили ''зољу'' у кров куће у којој су се скупљали у околини Пожеге. Јебига, није ово прави начин за борбу против њих... већи је проблем што смо ми прсли са односом према православљу...
_________________
O мaмa мaмa мaмaaaa...
Back to top
View user's profile Send private message
SPARTACUS
ДЕЛИЈА


Joined: 07 Mar 2006
Posts: 197
Location: Београд

PostPosted: 30 Mar 2007 15:29    Post subject: Reply with quote

Jeсте офф-топик, али нисам хтео да отварамнову тему. Ево на шта сам набасао:
Quote:
Cim spomenemo rijec "sota" odmah pomislimo na igru koja se, nazalost, igra na svakoj srpskoj svadbi. Porijeklo imena sota dolazi od imena Sota Galica, zeni srbomrsca kacaka (odmetnika) Azema Bejta iz sela Galice (1889.-1924.) koji je svojevremeno harao po Kosmetu i Metohiji.

Sota Galica je nakon muzevljeve smrti zulumcarila i predvodila odmetnike.

U srpskom narodu sacuvano je sjecanje na uzasan dogadjaj kada je Sota uhvatila sestoro srpske djece, cobancadi kod stada, na planini Mokri, povezala ih, nalozila vatru i sve ih bacila u oganj.

Dok su djeca gorjela Sota je sa kacanicima igrala svoju igru oko vatre, orijala i pjevala: "Sote, mori sote / sote masala / davno zelim sote, mori, sote, da te igram ja!"

Na mjestu stradanja nevine djecice podignuta je spomen-ploca koja je stajala do kraja II svjetskog rata, kada su je komunisti uklonili kako bi sacuvali "bratstvo i jedinstvo".
--------------------------------------------------------------------------
Provjerite i sami na internetu... Azem Bejt je idol Siptarima na forumima... Planina Mokra se je sjevero/sjeverozapadu Kosova. Za Sotu Galicu (cesto i Sota Galjinica) sam pronasao pravo ime: Qerime Halil Galica.

Mozda neki mislite i da je ovo ... Tekst o tome je napiso i svestenik iz RS. Nalazi se u listu "Svetosavsko zvonce", objavljen pocetkom 2007. "Sota" nije nastala tako davno, da se je ljudi ne bi sjecali odnosno znali kako je nastala.

Sta cu od sada da radim, pitate se. Pa vrlo jednostavno. Ozbiljan sam kad vam kazem da cu po svaku cijenu pokusati sprijeciti sviranje/pjevanje sote na bilo kojem veselju. Nacina ima mnogo. Druga stvar koju mogu da uradim (ako vec ne mogu da sprijecim): napusticu mjesto dogadjaja. Bilo kad i bilo gdje. Najlaksi nacin je naravno odmah na pocetku reci muzici: bez sote.

_________________
Ја сам године провео са тобом ......
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Кобра
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 May 2006
Posts: 446
Location: Западна трибина

PostPosted: 05 Apr 2007 08:43    Post subject: Reply with quote

Од пријатеља сам добио поруку кратку и јасну прочитај ово а затим .

Онда сам се упознао са правилима форума али је моја изнервираност садржајем текста учинила своје.

Извињавам се свима али ово је јаче од мене ово сви траба да прочитате каквих кретена има међу нама.

Мислим да коментари нису потребни већ само упознавање да овакве ствари постоје.

Свестан сам потпуно своје одговорности и сносићу последице ако ме банујете.

Ево текста:

Лихт: Запањена сам позивима НВО
5. април 2007. | 07:29 | Извор: Б92
Београд -- Осам невладиних организација у последња два дана позвало чланице ЕУ да не одустаје од притисака на Београд поводом Хага.

У писму које су јуче упутили Хелсиншки комитет за људска права, Институт за отворено друштво, Комитет правника за људска права и Београдски круг наводи се да би наставак преговора са ЕУ, пре него што буду изручени ратни злочинци, "вероватно уништило политички кредибилитет Уније и њених представника у Србији".

Додаје се да би тим потезом вероватно били увређени грађани БиХ, а посебно после неочекиване одлуке Међународног суда правде, док би се грађани Хрватске могли осетити изданима јер је њихова земља годинама била изложена много већем притиском за сарадњу него што је Србија икада била.

Директорка Фонда за политичку изузетност Соња Лихт изненађена је оваквих ставом појединих невладиних организација. Она за Б92 каже да је иницијатива потпуно погрешна, јер се оваквим саопштењима помаже противницима сарадње са Хашким трибуналом и уласку Србије у Европску унију.

"Ових дана сам слушала господина Мишела Фушеа који је био министар за Европску унију, сигурно није мањи Европљанин од наведених невладиних организација, а човек има потпуно другачији став према томе како Европа треба да се понаша и према Србији и према овом проблему. И сама сам затечена и запањена - не разумем како је могло доћи до кратковидог приступа ових организација које су се у великој мери и у различитим фазама залагале за што бржу европеизацију Србије", каже Лихтова.

Фонд за хуманитарно право, Иницијатива младих за људска права, Жене у црном и Грађанска иницијатива су пре два дана послале писмо Бриселу у коме су затражиле од Европске уније да настави са несмањеним притисцима да би Србија у потпуности испунила обавезе према Хашком трибуналу.

Те невладине организације су навеле да Брисел не сме да подлегне искушењу да тргује суштинским принципима у разговорима о коначном статусу Косова.

Соња Лихт истиче да оваква иницијатива појединих невладиних организација не превазилази оквире рада цивилног друштва у Србији и наглашава да невладин сектор није хомогена маса због чега и доприноси развоју демократије једног друштва.

"Не верујем да ово може да баци сенку на рад цивилног друштва у целини, јер они који знају шта је цивилно друштво схватају да постоји огромна различитост у њему и да осам организација може да представља само осам организација. Верујем да ће једним оваквим потезом само смањити подршку оних грађана којима је истински стало и до уласка у Европу и до изручења и кажњавања свих оних који су оптужени за ратне злочине", каже она.

значи прско би их Рајдом
Back to top
View user's profile Send private message
луди_радуле
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 316
Location: РСК

PostPosted: 05 Apr 2007 12:24    Post subject: Reply with quote

Мислим да су Руси забранили рад тих шпиунских служби (пардон, невладиних организација) које се
финансирају из иностранства, то је пут којим би требали поћи и наши политичари.
Back to top
View user's profile Send private message
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 05 Apr 2007 15:05    Post subject: Reply with quote

Кобра wrote:
...
значи прско би их Рајдом


Напалм је делотворнији!
Back to top
View user's profile Send private message
typhoon
ДЕЛИЈА


Joined: 01 Dec 2005
Posts: 115
Location: Свемирска станица МИР

PostPosted: 05 Apr 2007 18:36    Post subject: Reply with quote

Када сам се вратио из избеглиштва из Србије у Републику Српску (деведесетих, још је беснео рат) све ми је некако изгледало годинама далеко иза онога што сам видео у самој Србији, убрзо сам схватио да је омладина из РС много здравија и патриотски настројена, и када нам је милошевић увео санкције у сред рата није се престало са причом о томе како је РС западна Србија. Захваљујући много развијенијем духу Светосавља у РС још увијек нема значајнијих проблема са сектама, додуше има Адвентистичка у БЛ али они су минорни, док у Србији како ми се чини биће посла за пуно радно време Twisted Evil и само један савет, можете их тући (јбг ја сам далеко плус жена плус...)али ништа не ради боље од утеривања страха у кости...значи претња и психолошки рат, да не знају кад им је ко иза леђа...
_________________
Само оштро и на прву!!!
Back to top
View user's profile Send private message
ердоглијанер
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 20 Jul 2004
Posts: 98
Location: erdoglija,centar sveta

PostPosted: 05 Apr 2007 20:25    Post subject: Reply with quote

Може и тако, да се млате, ја сам већ нешто и радио по том питању, онако, на локалу.Али, ја мислим да би много боље било ако би ми, нормални, верни, родољубиви, организовали неки вид протеста.Јебига, кад смо доживели то да морамо у својој рођеној земљи да протестујемо против оних који хоће да нас униште на сваки могући начин.Ја сам први против узимања ствари на тај начин у своје руке.То је ствар државе, али које државе?Тако да мислим да би морало да се уради нешто, као отпор свим тим говнарама и фукарама.Сви ми појединачно и заједно имамо дужност да бранимо ову земљу на сваки начин.Замислите само када би неколико десетина хиљада младих, пре свега младих(ако могу себе у 30 и кусур да рачунам), или на једном месту у БГ-у или у свим већим градовима Србије у исто време изашло на улице и мирно шетњом са свештеницима свете СПЦ показало да нас има, да смо већина ми којима је ова земља све и који нисмо рассрбљени и разверени.Па нека после мисле они који покушавају да нам отму све могуће, и они који их подржавају шта ће и како ће.Први јер би видели снагу на коју морају да рачунају, а други јер морају да живе овде, у мору Срба, правих Срба и Српкиња, па нека мисле о томе.Знам да све ово звучи утопијски и наивно, али могуће је, само треба да се организују прави људи и све је изводљиво.А друго, полако нам истиче време...
Back to top
View user's profile Send private message
Francesko-Negotin
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 07 Apr 2007
Posts: 4

PostPosted: 07 Apr 2007 10:08    Post subject: Reply with quote

Едит: Пост избрисан због непоштовања правилника. Аутор предложен за бан
_________________
Srbija Srbima, napolje sa Siptarima...
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
Robbie Williams
Ветеран


Joined: 09 Jul 2003
Posts: 1496
Location: Маки, Нови Бановци

PostPosted: 07 Apr 2007 11:56    Post subject: Reply with quote

http://www.delije.net/forum/viewtopic.php?t=7225

Пажљиво прочитај
_________________
МАЊАЧА КЕЖУАЛС
http://www.youtube.com/watch?v=Ssezbxt4APk
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 22 Apr 2007 21:40    Post subject: Reply with quote

ЛудиШеширџијa wrote:
Хоће као у Холандији да постоји странка педофила , претпостављам да су у њиховим болесним главама ,и они дискриминисана група.

Малоумност

Спрдња

Пропадање


Изгледа да наши политичари једногласно подржавају холандски начин преживљавања? Холандија је земља у којој је држава макро.
Како коментаришете ово :

http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=8941
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
В. Зайцев
Ветеран


Joined: 09 Dec 2003
Posts: 1406
Location: Борча-СРБИЈА

PostPosted: 23 Apr 2007 03:07    Post subject: Reply with quote

Ана, да ли мислиш да би неког нашег политичара (који има ђон, а не образ) погодило објављивање овако нечега?
А што се тиче легализације... Ако ће тим несрећним женама, које су често и жртве трговине робљем ово на неки начин олакшати живот онда је ок, али ако је то само још један начин да држава мазне лову без да се иоле потруди да среди стање испод плавог моста онда је само за осуду. Видећемо шта ће бити и вероватно зависи од тога ко ће се са ким исталити. Пара буши где бургија неће
Back to top
View user's profile Send private message
ana
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 579
Location: Red&White Caffe

PostPosted: 23 Apr 2007 08:24    Post subject: Reply with quote

В. Зайцев wrote:
... Ако ће тим несрећним женама, које су често и жртве трговине робљем ово на неки начин олакшати живот онда је ок...


Извини, Васил, зар "проституција" и "трговина белим робљем", нису једна иста ствар?! И нису те жене несрећне зато што се жртвују да би прехраниле своју децу. Несрећне су што су нејчешће зависници а проституцијом најбрже долазе до лове за гудру.

Што се тиче гејева, јутрос је у мом крају освануо велики билборд "Љубав за све". Ако буде као што је најављено, ускоро ће цео град бити преплављен лецима, плакатима, налепницама и билбордима ове геј кампање.
_________________

Свануло је изнад цркве Св. Марка...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> За спас Косова и Метохије All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3, 4 ... 99, 100, 101  Next

View previous topic :: View next topic
Page 3 of 101

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop