DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

где ставити овај топик?

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Швалер
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 536
Location: Винипенг,Канада

PostPosted: 14 Mar 2007 18:59    Post subject: где ставити овај топик? Reply with quote

Човек који одигра преко 500 утакмица у Звездином дресу....

Човек који каже... Војник сам Црвене звезде. Изпоштоваћу сваку одлуку руководства, остао на клупи један дан или десет година. Знам шта је Звезда и мислим да могу да допринесем њеној историји...

Човек који се на првој утакмици појави овако...


Е тај човек има од мене пиво и сво поштовање....

_________________
http://youtu.be/zWXem8buI98
Back to top
View user's profile Send private message
united north
ДЕЛИЈА


Joined: 01 May 2006
Posts: 163
Location: belgrade-bezanija

PostPosted: 14 Mar 2007 19:22    Post subject: Reply with quote

И ОД МЕНЕ ПИВО И ПОШТОВАЊЕ ЗА ОВАЈ ПОТЕЗ СА ШАЛОМ,И ОВУ ИЗЈАВУ!
ЗА ЊЕГА САМ СИГУРАН ДА НЕЋЕ КО ЕКА ПИЧКА ДА ОДЕ УСРЕД УТАКМИЦЕ И ЗАПАЛИ ПИТАЈ БОГА ГДЕ!!!!!!!!!!!!!!
СВАКА ЧАСТ icon_notworthy icon_beer
_________________
Live like an Ultras


Die like an Ultras
Back to top
View user's profile Send private message
п дубаи
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 30 Mar 2006
Posts: 941
Location: Догодине на Газиместану!

PostPosted: 14 Mar 2007 20:02    Post subject: Reply with quote

united north wrote:
ЗА ЊЕГА САМ СИГУРАН ДА НЕЋЕ КО ЕКА ПИЧКА ДА ОДЕ УСРЕД УТАКМИЦЕ И ЗАПАЛИ ПИТАЈ БОГА ГДЕ!!!!!!!!!!!!!!


Само лагано. Бошко Ђуровски је несумњиво човек за ресект, али у овом свету модерног фудбала се више ништа не зна. Тако смо и од Декија Станковића правили идола и небројано пута скандирали његово име, па му се деси да се слика са партизановим шалом (а саво мајмун са Звездиним). Опасно је идеализовати човека јер никад се не зна када човек може да те изда или обрука и колико то може да буде болно или срамно.
Свака част Бошку на свему што је пружио Звезди и свако од нас појединачно може да га симпатише, али север као трибина НЕ, јер је север изнад сваког појединца.
Back to top
View user's profile Send private message
ujke
ДЕЛИЈА


Joined: 27 Oct 2005
Posts: 234

PostPosted: 14 Mar 2007 21:00    Post subject: Reply with quote

И мене је човјек одушевио са шалом на руци, свака му част... А додатни плус је зарадио на крају текме: први је кренуо ка нама, да нас поздрави, чак је и неке играче "повукао", као, идемо сви овамо... Свака част Бошко!!!
Back to top
View user's profile Send private message
PCK
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 22 Feb 2007
Posts: 861
Location: Форум

PostPosted: 14 Mar 2007 21:14    Post subject: Reply with quote

п дубаи wrote:
Тако смо и од Декија Станковића правили идола и небројано пута скандирали његово име, па му се деси да се слика са партизановим шалом

Ајде молим те постави ту слику(или неко други ако има), чуо сам за то али је нисам видео.
Што се Бошка тиче СВАКА ЧАСТ !
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Stella_Rossa_TETOBO
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 16 Nov 2006
Posts: 25
Location: sOuTh SeRBiA

PostPosted: 15 Mar 2007 08:47    Post subject: Reply with quote



Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
_________________
Sve delije od Srbije, svako srce ponosno
Voli i ljubi zemlju svoju Gazimestan Kosovo
Back to top
View user's profile Send private message
нешо подгориц
ДЕЛИЈА


Joined: 03 Feb 2006
Posts: 240
Location: Подгорица

PostPosted: 15 Mar 2007 09:31    Post subject: Reply with quote

Људина нема шта....
_________________
Правда за Уроша !
Back to top
View user's profile Send private message
стефан_89_бг_
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 11 May 2006
Posts: 365

PostPosted: 15 Mar 2007 09:39    Post subject: Reply with quote

А би мало лакше са тим пивом, човек треба да води утакмицу против ОФК-е
_________________
"Земаљско је за малено царство, а небеско увек и довека"
Back to top
View user's profile Send private message
BRE
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 23 Jun 2006
Posts: 982
Location: ****МАРАКАНА*РОЂАЦИ****

PostPosted: 15 Mar 2007 11:45    Post subject: Reply with quote

Не треба да се залећемо и исхотрено дајемо коментаре у вези тренера можда Ђуровски остане тренер можда не али једно је сигурно Звезди треба тренер који може да ради под притиском и који зна шта је Звезда. Нетреба нам нека сиса која под првим звиждуком посустане. Exclamation
Arrow
Djurovski je u razgovoru za "Večernje novosti" rekao da dobro poznaje članove prvog tima i da im je pre svega potrebno podizanje na psihološkom planu.Njega samog ne opterećuju priče o eventualnim velikim imenima koja bi mogla da ga potisnu sa klupe, već sve snage usmerava ka cilju koji su zacrtali uprava, ali i navijači - odbrani titule."Vojnik sam Crvene zvezde, njeno dete. Ispoštovaću svaku odluku rukovodstva, ostao na klupi jedan dan ili deset godina. Znam šta je Zvezda i mislim da mogu da doprinesem njenoj istoriji. Šest bodova je i dalje velika prednost, a naš tim ima kvalitet da odbrani titulu", rekao je Djurovski, prenose "Novosti" od ponedeljka.On nije želeo da se upušta u priču o razlozima očajne igre pod "palicom" Bajevića."Želim više da radim na taktičkoj pripremi, to je neophodno ovoj mladoj ekipi. Mislim da je Zvezdi, pre svega, potreban trener stvaralac. Sve praštam, ali taktičke greške nikako".
_________________
''Ја не одлучујем да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети,него по томе колику светињу браним''
Св.Великомученик Лазар
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Сканк
ДЕЛИЈА


Joined: 14 Jan 2006
Posts: 220

PostPosted: 15 Mar 2007 14:54    Post subject: Reply with quote

Како сам се за оног мутавог жапца опекао као никада (веровао сам да је чудо), од сада свакако нећу срљати ни у каквим проценама било кога, нити са клупе нити за неког од играча. Међутим, овакве речи не могу да те оставе равнодушним, он је био један од играча који је сањао да игра за Звезду, није га занимало да оде у неки ''већи'' клуб, одиграо је преко 500 утакмица за нашу Звезду и мислим да је ипак легенда клуба. Најбитније од свега је да је са обе ноге на земљи, свестан је свега око себе и оно што је јако битно дуго је у причи. Нека време покаже . . .
_________________
ONE LOVE !
RED STAR !
Back to top
View user's profile Send private message
икс
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 13 Jan 2004
Posts: 506

PostPosted: 15 Mar 2007 22:05    Post subject: Reply with quote

прес:
Quote:
Своју прву утакмицу на клупи Црвене звезде Ђуровски је обележио на интересантан начин, са клупским шалом везаним око руке. Овим гестом Звездин тренер је желео да мотивише играче и на прави начин им покаже како се воле клупске боје.

- Пред утакмицу са Чукаричким пришао ми је мали "делија" Ђоле и пружио ми црвено-бели шал. Било је то пријатно изненађење и уочи изласка на терен везао сам га око руке. На Чукарици ми се шал посрећио, па зашто не би и на Старој Карабурми - каже Ђуровски.
Back to top
View user's profile Send private message
manicomio
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 31 Aug 2005
Posts: 513
Location: Нови Сад

PostPosted: 15 Mar 2007 22:58    Post subject: Reply with quote

Stella_Rossa_TETOBO wrote:


Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool



УУУУУУУ ВЕНТИЛАТОРКЕ Twisted Evil

...200 на сат!...
_________________
За Србију све! Србију низашта!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
cabron
Ветеран


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 1558
Location: КРАЉЕВИНА СРБИЈА, la Morlacchia

PostPosted: 16 Mar 2007 09:27    Post subject: Reply with quote

брате минли! Cool
_________________
ОКРЕЧИТЕ БЕОГРАД!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    DELIJE.net Forum Index -> Crazy north All times are GMT - 1 Hours


View previous topic :: View next topic
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop