DELIJE.net Forum Index www.DELIJE.net
Форум ДЕЛИЈА - навијача Црвене Звезде
 
 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Уби нас бела куга.. правите децу С
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Jataganac
ДЕЛИЈА


Joined: 21 Oct 2002
Posts: 125

PostPosted: 15 Jul 2013 14:53    Post subject: Reply with quote

Подаци за 2012.

Рођено 67.257
Умрло 102.400

(- 35.143)
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 28 Sep 2013 21:08    Post subject: Reply with quote

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2013&mm=09&dd=28&nav_category=12&nav_id=759189

Ово је најјезивији текст који сам икада прочитао, а да има везе са прогнозама за будућност Србије.

Знао сам да смо међу најгорима, али да изумиремо убедљиво најбрже у целој Европи, то нисам знао.
Податак који ме је највише шокирао: БИЋЕМО НАС МАЊЕ ОД 50% У СВОЈОЈ ЗЕМЉИ ЗА 17 ГОДИНА !!!

Да су ови ЈАДНИЦИ што се свађају око власти људи па да седну и заједно направе неки план демографске експанзије који се мора спроводити ко год победио на изборима, вероватно би ствари кренуле макар мало да се поправљају, али кад погледам политичку сцену још више ми мука припадне.

Страшна времена су пред нама браћо Срби, још ми дно нисмо дотакли !
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
млади делија
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 07 May 2007
Posts: 895
Location: Лазаревац

PostPosted: 29 Sep 2013 10:49    Post subject: Reply with quote

Смешно је и помислити да ће они нешто да ураде у корист народа. Ми као народ смо ти који можемо једини сами себи да помогнемо јер смо и препуштени сами себи. Ми треба да ширимо Господњу заповест рађајте се и множите се, ми и Црква. Ја кад видим колону сватова, ако сам у колима свирам као да сам стари сват, то је други најрадоснији догађај данас у Србији, први је наравно рођење детета. Дакле не уздајмо се у власт него дај ми да охрабрујемо људе да ступају у бракове и да рађају децу, само је то пут за спас и опстанак српског народа!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=8nGXys1B3mM
Back to top
View user's profile Send private message
УлтрасЛондон
Стара гарда


Joined: 15 Oct 2002
Posts: 4146

PostPosted: 29 Sep 2013 12:06    Post subject: Reply with quote

Наравно да се неће договорит око овога, јер су се већ давно договорили око свега. Они се као нешто нападају, а стварају коалиције како одговара газди с оне стране Ламанша и Атлантика.
Врло лако бедник прода души ђаволу. Искомплексиран цео живот, а даш му мало власти и још кажеш да је посебан. То су они чији учитељи и идоли, код којих иду на доручак у Белу кућу, ће се сакрити у подрум с најбољим рибама и чекати да прође радиација - кад рокне атомска бомба. Јер ето они су посебни, велики умови... Е онда тако и ови наши... Један такав оће да води ћерку на НБА Звезду кад завали клуб Али Баби, а неће имати да остави земљу детету. Ма нема везе нек се школује код газде...
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=XE-f-Ng_cUA
Back to top
View user's profile Send private message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 29 Sep 2013 21:15    Post subject: Reply with quote

Мислим да је ово тренутно највеће зло које буквално једе наш народ! Поред давања крви, помоћи за Космет и осталих видова којима помажемо сународнике, ми би морали помагати у подстицању наталитета још активније. Као и већина добрих идеја, ова је почела паролама, онако јасно и гласно, како и треба да буде. За ово није потребан никакав специјални тренутак, са помоћи би требало почети што пре. Будући да неки други акцијама помажу породилишта (код којих смо у почецима јачег ширења националне свести поздрављали рађане српских беба) ми би се могли сопственим акцијама потрудити да помажемо програме бољег информисања младих парова, програме вештачке оплодње (када другачије не може у неким случајевима, а Бог нам је већ подарио тај начин борбе са смрћу), програме борбе против абортуса, борбе за сваки вид помоћи ради спасења наше нације, јер са оваквом стопом морталитета нећемо дуго опстати. Ми морамо као друштвено одговорни, да дамо онолико колико је до нас да допринесемо овако виталној ствари за нашу нацију.

И у напред да се оградим: не кажем да са осталим стварима треба престати, већ баш напротив. Цео тај фронт у ком се води борба за спасење нације је, нажалост, огроман захваљујући којекаквима, који нису ни вредни помена на једном навијачком форуму. Не треба њих позивати преко навијачког форума да се боре за боље, ми морамо сами да се потрудимо колико је до нас. А кроз борбу на једном, НАЖАЛОСТ, огромном фронту, ако бар мало допринесемо, очврснућемо оно што дуги низ година стасава на нашој трибини! Не смемо бити расејани и пасивни у свему са чиме се суочавамо, нити кажем да јесмо. Исто као што мислим да нам ништа од свега овога не треба служити за горду хвалисавост. Ми једноставно, као ектремни део једног напаћеног народа (хвала Богу што је то тако), морамо интересе нашег рода здушније подржавати и тиме се захвалити Богу што нам даје ту могућност и одужити дуг према нашем народу!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
Bandini
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 03 Mar 2012
Posts: 423
Location: Лисабон

PostPosted: 29 Sep 2013 21:37    Post subject: Reply with quote

Ово је далеко најозбиљнији проблем у земљи, којим би сваки Србин требало да се бави, како зна и уме!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Инкогнито
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 26 Apr 2013
Posts: 271

PostPosted: 29 Sep 2013 21:45    Post subject: Reply with quote

Ни Србе, ни Космет, ни бољу економску ситуацију, ни задржавање интелигентне и вредне омладине у држави, ни више потенцијалних војника, навијача Звезде, историчара, правника, мајстора било које врсте, било који сегмент бољитка народа, од оног највиталнијег, до оног најмање битног, не може се извести ако народ изумире!

http://www.youtube.com/watch?v=I3Fo-9Bj5NE
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=yGyPbIxHXc0
Back to top
View user's profile Send private message
Делиријум
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 15 Feb 2011
Posts: 53
Location: чарВра

PostPosted: 03 Oct 2013 16:20    Post subject: Reply with quote

Мало охрабрујућих вести - у уторак, 1.10.2013. године, постављен је рекорд: рођено је 79 беба за 24 часа! Што се тиче укупног броја порођаја верује се да ће ове године бити 500 порођаја више него претходне. Надамо се наставку повећања тог броја у годинама које следе! Smile
_________________
"Није вино пошто приђе бјеше, није свијет оно што мишљасте. Барјактaру дариват Европу-грехота је о том и мислити!"
Back to top
View user's profile Send private message
OffenbachDS1989
ДЕЛИЈА


Joined: 12 Apr 2012
Posts: 235

PostPosted: 03 Oct 2013 20:06    Post subject: Reply with quote

Јако лепа вест ! Уместо да су се опијали за новогодишњу ноћ људи правили децу ! БРАВО !
Када сам служио војску, постројени стојимо и чекамо да нас пусте да идемо на одсуство за нову годину и капетан каже- неки јуре да се бију кад се напију а неки јуре да јебу , размислите који сте ви и у сваком случају немој да се брукате - Smile
Много нам треба сада више ових других !
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 07 Oct 2013 16:46    Post subject: Reply with quote

Делиријум wrote:
Мало охрабрујућих вести - у уторак, 1.10.2013. године, постављен је рекорд: рођено је 79 беба за 24 часа! Што се тиче укупног броја порођаја верује се да ће ове године бити 500 порођаја више него претходне. Надамо се наставку повећања тог броја у годинама које следе! Smile

Ово су подаци за Београд.
Питање је брате колико је ту српских беба узевши у обзир структуру београдске популације, и колико их је само дошло у Београд да се породи. Али свакако да прија прочитати овако нешто.
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Артиљерац
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Nov 2011
Posts: 144

PostPosted: 13 Nov 2013 15:02    Post subject: Reply with quote

Планови за уништење породице као стуба друштва

У Норвешкој деци у јаслицама читају бајке о принцу који се заљубио у краља. У Швајцарској дечаке треба доводити у вртиће у хаљинама. У Данској на стубовима стоје огласи: “Изнајмљује се коњ за интимне односе”.
 У Немачкој у једном градићу легално функционише десет зоо–бордела.
 У Америци се спроводе избори лепоте међу трансвеститима – дечацима од 6 година.У Канади су легализовани експерименти на деци: стерилизација, лоботомија.
 У Швајцарској је 30.000 деце одузето традиционалним родитељима и већ предано истополним.
 У Норвешкој ће се у школском програму за прваке појавити предмет “Инцест”. У Канади је педофилија службено призната сексуална оријентација. У Француској су ове године у свим школама заменили “дечаке” и “девојчице”.
 У Холандији легално постоји странка педофила, а такође је присутна и инфантофилија, оносно односи с новорођенима...

http://www.vaseljenska.com/misljenja/planovi-za-unistenje-porodice-kao-stuba-drustva/
Back to top
View user's profile Send private message
zvezda_srbija
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 10 Nov 2008
Posts: 370

PostPosted: 20 Nov 2013 12:56    Post subject: Reply with quote

Артиљерац wrote:
Планови за уништење породице као стуба друштва

У Норвешкој деци у јаслицама читају бајке о принцу који се заљубио у краља. У Швајцарској дечаке треба доводити у вртиће у хаљинама. У Данској на стубовима стоје огласи: “Изнајмљује се коњ за интимне односе”.
 У Немачкој у једном градићу легално функционише десет зоо–бордела.
 У Америци се спроводе избори лепоте међу трансвеститима – дечацима од 6 година.У Канади су легализовани експерименти на деци: стерилизација, лоботомија.
 У Швајцарској је 30.000 деце одузето традиционалним родитељима и већ предано истополним.
 У Норвешкој ће се у школском програму за прваке појавити предмет “Инцест”. У Канади је педофилија службено призната сексуална оријентација. У Француској су ове године у свим школама заменили “дечаке” и “девојчице”.
 У Холандији легално постоји странка педофила, а такође је присутна и инфантофилија, оносно односи с новорођенима...

http://www.vaseljenska.com/misljenja/planovi-za-unistenje-porodice-kao-stuba-drustva/




http://www.b92.net/zivot/antitabu.php?yyyy=2013&mm=11&dd=18&nav_id=778538
_________________
"Задобиј смирен дух и хиљаде њих око тебе ће се спасти"

Преп. Серафим Саровски
Back to top
View user's profile Send private message
Артиљерац
ДЕЛИЈА


Joined: 10 Nov 2011
Posts: 144

PostPosted: 05 Jan 2014 18:13    Post subject: Reply with quote

http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/432399/Bejbi-bum-u-Beogradu-U-2013-rodjeno-19517-beba
Једна јако лијепа вијест, након дуже времена... али може то још боље!!! Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
andjelooo
ДЕЛИЈА сениор


Joined: 20 May 2009
Posts: 738
Location: Фонтана

PostPosted: 08 Jan 2014 07:52    Post subject: Reply with quote

Било је по разним медијима сличних примера али ово је први пут да читам о породици из града , са факултетским образовањем , а да дају пример целој Србији :



Одгајају једанаесторо деце
Породично благо Стојиљковића


http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/porodicno-blago-stojiljkovica/42575?__hstc=87360327.f5cd96666d4fac212fdbd35242654c31.1387048415743.1389129332152.1389170150442.3&__hssc=87360327.1.1389170150442&__hsfp=3188901108
_________________
Замолио бих дежурне критичаре, негативце, напаљене клинце, доконе полемичаре, мудријаше, комедијаше и сличне да се уздрже од коментарисања
Back to top
View user's profile Send private message
У ДИМУ СВЕ
ДЕЛИЈА јуниор


Joined: 22 Jul 2013
Posts: 66
Location: ...далеко од мора...

PostPosted: 01 May 2014 07:41    Post subject: Reply with quote

Све се плански ради на томе да нас у скоријој будућности скоро и да нема као нације .После нове и срамне одлуке да се мајкама породиљама смање приходи за новорођенче то је и потврђено дефинитивно.Ионако живимо у много тешком времену када су плате све мање а све се више ради,док једна породица преживљава крај са крајем а политичка ''елита ''се све више богати и узима и ово мало од нашег народа.Где наше мајке,сестре,девојке,жене ...остају без посла само зато јер су у БЛАГОСЛОВЕНОМ стању или немају ни шансу да се запосле!!!Ово је директан ударац на породицу и њену даљу егзистенцију!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    DELIJE.net Forum Index -> Срби и Србија All times are GMT - 1 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic :: View next topic
Page 12 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Delije shop